بروکر Kridex – نقد و بررسی بروکر کرایدکس

نام بروکرKridex - کرایدکس
سال تاسیس2010 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسیشل
رگولهFSA
کپی تریدینگدارد
پرداخت ریبیتندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتاسکریل، ویزا و مستر کارت
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این صفحه‌ بروکر Kridex را مورد تحلیل و بررسی قرار خواهیم داد.

بروکر کرایدکس یکی از بروکرهایی است که از سابقه فعالیت زیادی در بازار برخوردار است و جزو بروکرهای باسابقه ی بازار می باشد.

در صورت تمایل به آشنایی با کارگزاری kridex در ادامه با ما همراه باشید.

کرایدکس چیست؟

Kridex یکی از بروکرهای فعال در بازار است که داشتن رگوله، امکان افتتاح حساب با مبلغ کم واریزی، شروع اسپرد از صفر، امکان استفاده از حداکثر لوریج 1:500 و … را می توان جز مزیت های قابل ذکر آن به حساب آورد.

انواع حساب ها در بروکر کرایدکس

بروکر kridex سه نوع اکانت معاملاتی برای ارائه به کاربران خود دارد که باید هریک را به صورت مفصل تحلیل و بررسی کرد.

حساب Pro
5000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : 3.5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Ecn
250 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون: 5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Classic
50 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 1.4 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-کرایدکس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Classic

افتتاح یک حساب معاملاتی classic در بروکر kridex فقط به 50 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، این حساب فاقد هرگونه کمیسیون است و اسپرد آن از 1.4 پیپ آغاز می گردد، درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در اکانت classic میزان 1:500 است.

افتتاح حساب Ecn

اکانت Ecn بروکر kridex یک حساب 250 دلاری است که به ازای هر لات معامله و ترید 5 دلار کمیسیون از معامله گران دریافت می کند، حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب 1:500 است و اسپرد آن از 0 پیپ آغاز می گردد.

افتتاح حساب Pro

حساب Pro پر هزینه ترین اکانت معاملاتی موجود در بروکر kridex است که به 5000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، کمیسیون در این حساب 3.5 دلار به ازای هر لات ترید است و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:500 می باشد در ضمن شروع اسپرد در حساب Pro از 0 خواهد بود.

جدول اطلاعات حساب در Kridex

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر کرایدکس

حساب اسلامی در بروکر Kridex

امروزه در کنار امکانات‌ ضروری که هر بروکر موظف به ارائه ی آن است آپشن های متعددی نیز وجود دارد که بعضی از آن‌ ها اهمیتی برابر و یا حتی بیشتر از امکانات الزامی را هم برای کاربران و هم برای رزومه ی بروکر مدنظر دارند.

به طور مثال از جمله ی این امکانات می توان به حساب اسلامی اشاره کرد که این نوع اکانت به دلیل قابلیت جذب حداکثری تریدر های مسلمان به طرف بازار از اهمیت به سزایی برخوردار است و نداشتن آن برای هر کارگزاری یک عیب و نمره ی منفی به حساب می آید که باید گفت بروکر kridex نیز این نمره ی منفی را دریافت خواهد کرد، چرا که از حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه پشتیبانی نمی کند.

میزان اسپرد بروکر کرایدکس

شروع اسپرد در اکانت های معاملاتی Pro و Ecn بروکر کرایدکس از 0 پیپ است و حساب Classic آغازی از 1.4 پیپ دارد، البته توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که تنها حساب فاقد کمیسیون در این بروکر حساب کلاسیک می باشد.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر کرایدکس

اعتبار بروکر کرایدکس

با وجود اهمیت ارائه ی آپشن های متعدد و یا تنوع در ارائه ی هر خدماتی فقط دو فاکتور می توانند سطح و میزان اعتبار یک کارگزاری را تعیین کنند اول تعداد سال های فعالیت آن و دوم داشتن رگوله  که با این حساب بروکر kridex بروکری نسبتا معتبر است‌ چرا که سابقه ی فعالیت این بروکر به بیش از یک دهه می رسد و از نظارت سازمان های رگولاتوری نیز برخوردار است .

رگوله های کرایدکس

بروکر Kridex دارای رگوله ی FSA است و داشتن این رگوله امتیاز بسیار ارزش مندی برای این بروکر خواهد بود.

دفتر مرکزی کرایدکس کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر kridex در سیشل قرار دارد.

سابقه بروکر کرایدکس چقدر است؟

Kridex بروکری با سابقه و حرفه ای است که در سال 2010 تاسیس و افتتاح شده است و عمری بیش از 13 سال دارد که همین سابقه ی طولانی افزایش چشمگیری در سطح اعتبار این بروکر ایجاد خواهد کرد.

پشتیبانی فارسی بروکر کرایدکس

برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر kridex دو راه وجود دارد اول ارسال ایمیل به آدرس: support@kridex.com و دوم تماس مستقیم با شماره تلفن:442071932760 ، البته باید یاد آور شد که مهمترین روش برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر ها استفاده از چت آنلاین است که فرایند ارتباط و نتیجه گیری در آن بسیار سریع تر از سایر موارد است و عدم امکان‌ برقراری ارتباط با این روش خود یک ضعف و‌نمره ی منفی برای بروکر مورد نظر خواهد بود.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-کرایدکس

واریز و برداشت در بروکر کرایدکس

روش های ممکن برای انجام امور واریز و برداشت در بروکر kridex شامل اسکریل، ویزا و مستر کارت، Neteller و wire transfer است که شما می توانید از آن بهره ببرید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر کرایدکس-فارکس

بونوس ها

یکی از مهمترین امتیازاتی که بروکر Kridex به کاربران خود عرضه کرده است، بونوس 20 درصدی می باشد قابل ترید و معامله نیز می باشد شما می توانید برای مطالعه ی بیشتر در ارتباط با این بونوس به وب سایت اصلی این کارگزاری مراجعه نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-کرایدکس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر کرایدکس

برای پرداختن به معامله و ترید در بروکر kridex فقط پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 قابل استفاده است که شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید، درضمن باید متذکر شد که در هر زمینه ای تک گزینه ای بودن و عدم ایجاد انتخاب های بیشتر یک ضعف و پوئن منفی برای بروکرها محسوب می گردد.

دانلود پلتفرم متاتریدر ۴

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-کرایدکس-نفت-طلا-نزدک بروکر

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر کرایدکس

جفت ارزها، شاخص ها و سهام، فلزات گرانبها و کالا های کامودیتی از جمله نماد و دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر kridex است که در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

با چقدر سرمایه میتوان در Kridex حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

حداقل  سرمایه ی مورد نیاز شما برای افتتاح یک حساب ریل در بروکر kridex  مبلغ 50 دلار است که متعلق به حساب Classic این بروکر و بیشترین آن 5000 دلار می باشد که شما با آن صاحب یک حساب Pro در این کارگزاری خواهید شد در این بین حساب Ecn نیز یک اکانت 250 دلاری است که شما در صورت تمایل می توانید برای انجام معامله و ترید از آن بهره ببرید.

کپی تریدینگ بروکر Kridex

شاید یکی از اولین مواردی که یک تریدر برای انتخاب بروکر مد نظر خود بررسی  کند داشتن یا نداشتن سیستم کپی تریدینگ باشد، چرا که این سیستم یکی از پرکاربردترین آپشن های ممکن برای انجام معامله و ترید در هر بروکری است‌ و ساپورت از آن یک امتیاز برای کارگزاری ها می باشد و kridex نیز از این امتیاز برخوردار است.

آیا بروکر Kridex کلاهبردار است؟

با توجه به بررسی های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی سایت هشتصد، بروکر kridex هرگز مرتکب هیچ یک از تخلفات رایج مالی نشده است و از این جهت بروکری نسبتا معتبر می باشد، با این وجود هرگونه رخ دادی از این دست در آینده قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر کرایدکس

مهمترین مرحله ی ثبت نام در هر بروکری احراز و تایید هویت شخص متقاضی است و از آنجایی که سیر و روند تایید هویت در تمامی بروکر ها تقریبا  یکسان است ، شما برای احراز هویت در بروکر کرایدکس ابتدا باید اوراق شناسایی خود را به پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید و بعد از دریافت تاییدیه نسبت به تایید آدرس محل سکونت اقدام کنید که با ارائه ی مدارکی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *