منوی دسته بندی

دوره آموزش ایچیموکو به صورت رایگان ( فیلم آموزش ایچیموکو ) + تیپس های ایچیموکو

آموزش ایچیموکو

در سال‌های اخیر، روش مخفی ایچیموکو که در گذشته فقط چشم بادمی‌های ژاپنی‌، از آن بهره می‌بردند، مورد توجه معامله‌گران سراسر جهان قرار گرفته است. هدف از ساخت دوره آموزش ایچیموکو این است که به شما، روش های کاربردی استفاده از این اندیکاتور را به صورت کامل توضیح دهیم.

بسیار مهم است که فقط اطلاعات کاربردی و مفید را راجع به ایچیموکو بیاموزید، زیرا در بازارهای مالی، شما نه تنها با سرمایه‌ی باارزش پولی خودتان سروکار دارید، بلکه وقت، انرژی و حتی روح و روان شما نیز درگیر معاملات خواهد شد.

آموزش ایچیموکو
دوره آموزش ایچیموکو رایگان

در این دوره آموزشی سعی شده، به بهترین و سریع‌ترین شکلی که مناسب شما باشد، آموزش‌ها تهیه و در اختیارتان قرار بگیرد.

دوره آموزش ایچیمو می‌تواند آغازی بر تحول مالی شما باشد.

تیپس های ایچیموکو tips ichimoku

در این دوره آموزشی، به وفور تیپس های ایچیموکو را دریافت خواهید کرد، این تیپس های نتیجه چندین سال مطالعه و تجربه کار با ایچیموکو می‌باشد که می‌توانید به رایگان بیاموزید.

در پایان دوره، نحوه استفاده از تیپس‌ها را به همراه تحلیل، به صورتی پازل مانند، در کنار هم قرار خواهیم داد و آموزش این سبک از تحیلیل به شما داده خواهد شد.

خصوصیات دوره آموزش ایچیموکو از زبان مدرس ( رضا حبیبی):

من سعی کردم با حذف اطلاعات غیرکاربردی، فقط اطلاعات مفیدی را در این دوره، ضبط کنم تا به کسانی که وقتشان را برای آموزش ایچیمو مصرف می‌کنند، احترام بگذارم.

 امیدوارم این دوره آموزش ایچیموکو که البته بیشتر برای بازار فارکس مناسب است، کاربردی باشد و برای شما مفید واقع شود.

آموزش مقدماتی بازار فارکس

در این دوره فرض بر این است که شما، آموزش های مقدماتی مربوط به فارکس را دیده‌اید و نیاز به آموزش ابتدایی تحلیل تکنیکال ندارید. اگر احساس می‌کنید که نیاز به آموزش های ابتدایی بازار فارکس را دارید، ابتدا از طریق لینک زیر، این آموزش ها را که به نحوی تهیه شده که به سریع ترین شکل ممکن، در حد مناسبی پیش بروید، را ببینید و بعد از دیدن آن، به ادامه این مطلب رجوع کنید.

درس اول: ایچیموکو چیست؟

ایچیموکو چیست
ایچیموکو چیست

در این ویدئو اندیکاتور ایچیموکو را به صورت کامل خواهید شناخت و با اجزای مختلف ایچیموکو آشنا می‌شوید. کلیپ شماره‌ی یک پیش نیاز این دوره آموزشی هست. نحوه‌ی دقیق محاسبه شدن اجزای ایچیموکو را در کلیپ می‌آموزید. حتی بسیاری از افراد ایچی‌کار هم که تجربه کار با ایچیموکو را داشته اند، ممکن است نحوه محاسبه درست و دقیق اجزای ایچیموکو را ندانند.

بهتر است شناخت صحیحی از مدل حرکتی اندیکاتور ایچیموکو را بدانید، زیرا در آینده بسیار با ایچیموکو کار خواهید داشت.

دوره آموزش ایچیموکو – معرفی اجزای ایچیموکو

درس دوم: تشخیص روند بازار با ایچیموکو

تشخیص روند با ایچیموکو

سعی شده در این دوره آموزشی، ابتدا روش های استفاده‌ی عمومی ایچیموکو را به شکلی صحیح، توضیح داده شود. البته این روش های عمومی به این معنی نیست که ممکن است کاربردی نباشد، بلکه بسیار کاربردی بوده که به صورتی عمومی بین تمام تریدرهای ایچی‌کار مشهور و محبوب گردیده است.

در این ویدئو نحوه تشخص روند قالب بازار با اندیکاتور ایچیموکو توضیح داده شده است. بهتر است با زبان ایچیموکو در این کلیپ آشنا شوید. در همین ابتدا بیاموزید که قرار است ایچیموکو چگونه به روشنی، روند آینده بازار را به ما نشان دهد. در هیمن ابتدا گوشه ای از دقت و قدرت ایچیموکو را در تشخیص روند بازار خواهید دید.

همچنین در این ویدئو، به شما روشی شخصی شده از تشخیص نقاط و ناحیه‌های حمایتی و مقاومتی ایچیموکو، آموزش داده می‌شود. توصیه می‌شود این کلیپ را بیشتر از یک بار ببینید. چون نکات بسیار مهم و اساسی ایچیموکو، قرار است در این کلیپ توضیح داده شود.

انجام تمرین و مرور بر روی چارت خودتان را بعد از دیدن این آموزش، به شما پیشنهاد می‌دهم. درس دوم این دوره آموزشی، بسیار برای شما با اهمیت خواهد بود، هرچند هنوز وارد مباحث خیلی حرفه ای و رازهای ایچیموکو نشده‌ایم، با این حال اهمیت مبحث این کلیپ، بسیار زیاد است.

آموزش ایچیموکو – تشخیص روند با ایچیموکو

درس سوم: سیگنال کراس کیجنسن و تنکنس – جاذبه و دافعه های ابر کومو

کیجنسن
کراس کیجنسن

مبحث درست سوم دو موضوع جداگانه دارد. ابتدا سیگنال عمومیت یافته کراس کیجن سن و تنکن سن توضیح داده شده است. البته در خلال این آموزش، چندنکته ریز در مورد این کراس ها گفته شده که بسیار جالب و البته کارآمد خواهد بود. شما می‌توانید با دیدن این کلیپ به سادگی سیگنال کراس کیجنسن و تنکنسن را بیاموزد و بدانید، ایچیموکو چگونه با تنکنسن و کیجنسن، به تریدر جهت پیش روی بازار را به روشنی نشان می‌دهد.

مبحث دوم این کلیپ به شما توضیح می‌دهد که چگونه قرار است ابرهای کومو قیمت را جذب و یا دفع کند. اسپن a در ابرکومو می‌تواند مانند باتلاقی باشد که قیمت را به درون کومو فرو می‌برد و کندل هایی که می‌توانند به شدت از دست این اسپن آ فرار کنند!

همچنین شما به تدریج در کلیپ با زبان گفتاری ایچیموکو آشنا خواهید شد. ایچیموکو با تریدر صحبت می‌کند و ما باید یادبگیریم که چگونه به صحبت های این اندیکاتور گوش بدهیم و با آن مشورت کنیم. بهتر است بگویم د

ر این ویدئو کم کم یاد میگیریم که چگونه می‌توانیم با داستان‌های ایچیموکو، تحلیل را برای خودمان لذت بخش، جذاب و سودآور بسیازیم. بعد  از دیدن این کلیپ، با نحوه تفسیر حرکات قیمت آشنا خواهید شد. تمرین زیاد بعد از دیدن آموزش، توصیه می‌شود.

دوره آموزش ایچیموکو با رضا حبیبی فارکس – کراس کیجنسن

درس چهارم: استراتژی معامله با پترن های ادامه روند با ایچیموکو

تیپس های ایچیموکو - پترن های ایچیموکو
تیپس های ایچیموکئ – پترن های ایچیموکو

در درس چهارم از سری فیلم‌های آموزش ایچیموکو به مبحث ارتباط ایچی و پرایس پرداخته شده است. شما خواهید آموخت که چگونه ایچیموکو می‌تواند انواع اشکال خطوط روند را برای ما ترسم کند.

اما مبحث مهم‌تر این فیلم آموزش ichimoku مربوط به معامله بر روی پترن‌های کلاسیک ادامه روند، با استفاده از ابزار قدرتمند ای ایچی می‌باشد. ایچیموکو می‌تواند به سه سوال مهم در ارتباط با پترن های ادامه روند مانند انواع پترن های مثلث ، پترن پرچم و مستطیل، پاسخ بدهد.

پاسخ ichimoku به سوالات اساسی مربوط به پترن های کلاسیک

اولین پاسخ ایچی به این سوال است که، دقیقا در کجای چارت باید به دنبال پترن های ادامه روند باشیم؟ سوال دوم می‌پرسد که پترن ادامه روندی که روی چارت تشکیل شده، قدرت لازم را برای ترید زدن می‌تواند داشته باشد یا خیر؟ و سوال سوم هم این است که بهتر از پترن تشکیل شده را، روی چه تایم فریمی از چارت رسم و بر اساس کندل های چه تایمی معامله انجام شود که آن پترن، نتیجه مناسب را به ما بدهد.

ایچیموکو رضا حبیبی – پترن با ایچیموکو

باشگاه مخاطبان هشتصد

برای دیدن رایگان ادامه دوره آموزشی، لازم است که عضو باشگاه مخاطبان هشتصد باشید. این عضویت رایگان است و برای شما، بسیار مزایای قابل توجهی خواهد داشت. برای عضویت، روی دکمه زیر کلیک کنید:

درس پنجم: آموزش سیگنال گیری با خطوط ابر کومو

فیلم آموزشی پنجم، به یکی از جذاب ترین و شاید شگفت انگیزترین مباحث ایچی، که مربوط به رسم خطوط در ابرهای کومو است، می‌پردازد. خطوط کومو به صورت خیلی دقیق، می تواند نقاطی برای ورود به معامله را به شما بیاموزد. سبکی که بسیاری از اسکالپرها، احتمالا برایشان بسیار جذاب خواهد بود.

(برای دیدن این آموزش، از طریق راه ارتباطی زیر، با ما ارتباط برقرار کنید)

درس ششم: فیلم آموزشی در دست ساخت است و در آینده ای نزدیک روی سایت قرار خواهد گرفت

قصد دارید با ما در این خصوص ارتباط برقرار کنید؟ فرم زیر را پر کنید تا با شما ارتباط بگیریم.

شماره واتس اپ خود را وارد کنید.
اگر سوال یا موضوعی هست که برای آن، به ارتباط با ما نیاز دارید، اینجا بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =