GMI Markets - جی ام آی مارکتس

امتیاز
6/10
بروکر gmimarkets - نقد و بررسی بروکر جی ام آی مارکتس
بروکر gmimarkets - نقد و بررسی بروکر جی ام آی مارکتس
نام بروکرGMI Markets - جی ام آی مارکتس
سال تاسیس2009 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیانگلیس
رگولهFCA و VFSC
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی15 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتکردیت و دبیت کارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر GMI می‌پردازیم.

بروکر GMI یکی از بروکرهای با سابقه است که شما می‌توانید با واریز مبلغی ناچیز یک حساب معاملاتی در آن افتتاح نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر GMI در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر GMI Markets

آموزش ثبت نام در بروکر gmimarkets به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر gmimarkets

GMI Markets چیست؟ جی ام آی مارکتس چیست؟

نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که ECN ، standard ، standard bonus و cent را به کاربران ارائه می‌دهد.

از نکات لازم به ذکر و گفتنی در ارتباط با بروکر GMI می‌توان به این نکته اشاره کرد که در بیشتر حساب‌های معاملاتی این بروکر، کاربران می‌توانند بدون پرداخت کمیسیون به معامله بپردازند و تنها در حساب ECN بروکر GMI کاربران می‌بایست مبلغ 4 دلار به ازای هر لات ترید به عنوان کمیسیون پرداخت کنند.

اعتبار بروکر gmimarkets

بروکر GMI بیشتر فاکتورها و معیار های اساسی را که نیاز است یک بروکر معتبر داشته باشد را دارا می‌باشد، لازم به یادآوری است که معمولا سابقه فعالیت زیاد و داشتن رگوله را دو ملاک مهم سنجش اعتبار بروکر ها می‌دانند و از آنجایی که بروکر GIM سابقه‌ای بیش از 12 سال دارد و از طرفی دیگر تحت نظارت دو سازمان رگولاتوری معتبر می‌باشد و می‌توان این بروکر را یک بروکر با سطح اعتبار قابل قبول در نظر گرفت.

البته ذکر این موارد بدین معنا نیست که تنها ملاک و معیار سنجش اعتبار یک بروکر سابقه‌ی فعالیت و داشتن یا نداشتن رگوله است و به صورت کلی به منظور سنجش اعتبار یک بروکر باید به موارد متعددی توجه نمود.

اعتبار-بروکر-جی ام آی مارکتس-امنیت

آیا بروکر gmimarkets رگوله دارد؟

بله، بروکر GMI دارای رگوله‌های FCA و VFSC است.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-جی ام آی مارکتس

دفتر مرکزی بروکر gmimarkets کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر GMI واقع در کشور انگلستان است.

بروکر gmimarkets چند سال سابقه دارد؟

بروکر GMI در سال 2009 تاسیس و افتتاح شده است و هم اکنون دارای سابقه فعالیتی بیش از 12 سال می‌باشد که این خود یک امتیاز فوق‌العاده برای این بروکر محسوب می‌گردد، چرا که بسیاری از تریدرها هنگام افتتاح حساب در یک بروکر ترجیح می‌دهند در بروکری افتتاح حساب نمایند که از سابقه فعالیت قابل قبولی برخودار باشد.

انواع-حساب-بروکر-جی ام آی مارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر gmimarkets (جی ام آی مارکتس)

در جدول زیر می‌توانید انواع حساب‌های موجود در بروکر gmimarkets را مشاهده و ملاحظه نمایید.

نام حساب/مشخصات

Standard bonus

StandardCentECN  
حداقل واریزی25$25$15$100$  
اسپردشروع از 0شروع از 0 شروع از 0شروع از 0  
کمیسیون0 004 دلار به ازای هر لات ترید  
حداکثر لوریج1:20001:20001:10001:500  
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله  
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبلهبله  
امکان ترید ارزهای دیجیتالخیرخیرخیرخیر  
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبله  
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبله  

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر GMI نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد که در ادامه هریک از آنها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-ای سی ان-استاندارد-سنت استاندارد بونوس-بروکر-جی ام آی مارکتس

افتتاح حساب Ecn

شما برای افتتاح یک حساب Ecn در بروکر GMI به مبلغ 100 دلار به عنوان سرمایه‌ی اولیه نیاز خواهید داشت اسپرد در این حساب از 0 شروع می‌شود و کمیسیون آن 4 دلار به ازای هر لات معامله می‌باشد، در ضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب cent

افتتاح یک حساب cent در بروکر GMI مستلزم تنها 15 دلار واریزی است و اسپرد آن از 0 شروع می‌شود‌، این حساب فاقد کمیسیون می‌باشد و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:1000 است.

افتتاح حساب standard

حداقل سرمایه‌ی لازم برای افتتاح یک حساب standard در بروکر GMI مبلغ 25 دلار است و اسپرد آن مانند تمام اکانت‌های موجود دراین بروکر از 0 آغاز می‌گردد و کمیسیون ندارد، همچنین بیشترین مقدار ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:2000 تعیین شده است.

افتتاح حساب standard bonus

شما برای افتتاح یک حساب standard bonus در بروکر GIM می‌بایست حداقل 25 دلار واریزی اولیه داشته باشید، اسپرد این حساب از 0 آغاز می‌گردد و کمیسیون آن نیز 0 می‌باشد، لازم به ذکر است که حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:2000 تعیین شده است.

اسپرد بروکر gmimarkets

یکی از مزیت ها و مواردی که بروکر GMI را از بسیاری از بروکرها متمایز می‌نماید، این است که در تمامی حساب‌های معاملاتی بروکر GMI میزان اسپرد از 0 آغاز می‌گردد و تفاوتی ندارد که شما برای افتتاح یک حساب چه میزان واریزی اولیه انجام داده باشید، چرا که در هر صورتی می‌توانید از این مزیت بهره مند شوید.

بروکر gmimarkets - نقد و بررسی بروکر جی ام آی مارکتس

حساب اسلامی بروکر gmimarkets

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت اصلی بروکر GIM امکان بهره‌وری و انجام معامله در حساب بدون سوآپ شبانه برای کاربران ممکن است و این موضوع یک مزیت شایان ذکر برای رزومه‌ی کاری بروکر GMI به حساب می‌آید، همانطور که اطلاع دارید اکانت‌هایی مانند حساب اسلامی و یا سیستم کپی تریدینگ معمولا جزو مزایای ویژه‌ای شمرده می‌شوند که یک بروکر برای کاربران خود مهیا می‌کند که نتیجه‌ی آن مسلما افزایش تعداد کاربران و به طبع افزایش سرمایه و فعالیت در بازار خواهد بود.

بروکر gmimarkets - نقد و بررسی بروکر جی ام آی مارکتس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر gmimarkets حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

یکی دیگر از مزیت‌های مهم و اساسی در بروکر GMI امکان افتتاح حساب با مبالغ بسیار اندک است، لازم به ذکر است که بیشترین میزان سرمایه‌ی مورد نیاز شما برای افتتاح یک حساب ریل در این بروکر مبلغ 100 دلار است که مختص حساب Ecn می‌باشد و حساب‌های cent , standard و standard bonus به ترتیب با 15 و 25 و 25 در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

در واقع هر تریدر که قصد فعالیت در بروکر GMI را داشته باشد، با واریز تنها 15 دلار و افتتاح یک حساب standard می‌تواند از تجربیات معامله در یک حساب واقعی بهره‌مند شود.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-جی ام آی مارکتس

واریز و برداشت در بروکر gmimarkets

از روش‌های واریز و برداشت در بروکر GMI می‌توان به استفاده از: کردیت و دبیت کارت، اسکریل، bank transfer و … اشاره نمود که تریدرها می‌توانند از آن بهره ببرند.

بونوس‌ها

از آنجایی که هیچگونه اطلاعاتی در ارتباط با ارائه‌ی بونوس در بروکر GMI موجود نیست، به نظر می‌رسد این بروکر در حال حاضر هیچگونه بونوسی به کاربران خود ارائه نمی‌دهد، البته از آنجایی ارائه یا عدم ارائه‌ی بونوس در بروکرها همیشه قانون ثابتی ندارد، بهتر است به منظور دریافت اطلاعات به روز در ارتباط با بونوس‌های فعال در هر بروکر به وب سایت اصلی بروکر مربوطه مراجعه نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-جی ام آی مارکتس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-جی ام آی مارکتس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر gmimarkets چه مدارکی لازم است؟

شما برای تکمیل ثبت‌نام خود در بروکر GMI می‌بایست اوراق شناسایی خود مانند کارت شناسایی ملی،شناسنامه یا هرگونه مدرک دیگر حتی گواهینامه‌ی رانندگی را به تیم پشتیبانی بروکر GMI  ارسال نمایید، در نظر داشته باشید که تایید هویت یک فرایند دو مرحله‌ای است و شما باید بعد از تایید اطلاعات شخصی قسمت تایید آدرس را نیز انجام دهید که مستلزم ارسال مدارکی مانند صورتحساب‌های بانکی یا قبوض آب و برق به پشتیبانی بروکر مذکور خواهد بود.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-جی ام آی مارکتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر gmimarkets

از جمله ی نماد و دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر GIM می‌توان به: جفت ارزها، شاخص‌ها و سهام، طلا و نقره و … اشاره کرد که شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

بروکر gmimarkets - نقد و بررسی بروکر جی ام آی مارکتس

پشتیبانی فارسی بروکر gmimarkets

برقرای ارتباط کاربران با تیم پشتیبانی بروکر GMI از راه‌های مختلفی مانند : ارسال تیکت، استفاده از چت آنلاین و ارسال ایمیل به آدرس :‌ Gs.Golobal@GMI Markets امکان‌پذیر است که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده نمایند.

که البته با توجه به اطلاعات ارائه شده در وب سایت اصلی بروکر GMI ، امکان برقراری تماس تلفنی مستقیم با تیم پشتیبانی این بروکر وجود ندارد و شاید بهتر می‌بود که بروکر GMI به منظور ارتقا خدمات خود، این مورد را نیز به راه‌های برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی اضافه می‌نمود، البته لازم به ذکر است که ارائه‌ی پشتیبانی به صورت چت آنلاین از نقاط قوت بروکر GMI می‌باشد که کاربران می‌توانند با بهره‌گیری از آن خیلی سریع به پاسخ پرسش‌های خود دست یابند و مشکلات خود را با تیم پشتیبانی این بروکر مطرح نمایند.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-جی ام آی مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر جی ام آی مارکتس

بروکر GMI دو نوع پلتفورم معاملاتی متاتریدر چهار و GMI edge را به کاربران و معامله‌گران ارائه می‌دهد که پلتفرم معاملاتی GMI edge یک پلتفرم اختصاصی برای این بروکر است که امکان دسترسی به ابزارها و نمادهای معاملاتی مختلفی را برای کاربران فراهم می‌نماید.

شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به راحتی و سادگی این پلتفرم‌ها را دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر gmimarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر gmimarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر gmimarkets برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر gmimarkets برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر gmimarkets برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر gmimarkets برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر gmimarkets

خوشبختانه امکان معامله و ترید با استفاده از سیستم کپی ترید در بروکر GMI مهیا می‌باشد و تریدرها می‌توانند با بهره‌گیری از فناوری social trading edge GMI به کپی معاملات سایر تریدرهای حرفه‌ای بپردازند، همچنین این بروکر همیشه 5 تریدر برتر سیستم کپی تریدینگ را در وب سایت خود معرفی می‌نماید و تریدرها می‌توانند با بررسی حساب و استیمنت این معامله‌گران، هریک را که بخواهند انتخاب نمایند.

آیا بروکر gmimarkets کلاه بردار است؟

خوشبختانه هیچگونه گزارش یا مدرکی دال بر صورت گرفتن هر گونه تخلف در طول عمر کاری بروکر GIM وجود ندارد و این بروکر از این جهت کاملا معتبر و بی نقص می‌باشد اما این تاییدیه صرفا مختص به زمان نگارش این مقاله  است، به این منظور که هر گونه موردی از این دست در آینده قطعا از طریق سایت ما با مخاطبین به اشتراک گذاشته خواهد شد.

حساب دمو یا آزمایشی بروکر GMI

چنانچه به عنوان یک معامله‌گر قصد دارید قبل از افتتاح حساب در بروکر GMI و بدون سپرده‌گذاری واقعی در این بروکر، تجربه‌ی معامله و ترید در GMI را داشته باشید، می‌توانید با افتتاح یک حساب دمو یا آزمایشی به مقصود خود دست یابید.

حساب دمو این بروکر به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید اندوخته‌های خود در زمینه‌ی تجارت و ترید را در شرایطی کاملا واقعی، مورد آزمایش قرار دهید و بتوانید میزان کمیسیون، اسپرد و دیگر ویژگی‌های حساب‌های معاملاتی بروکر GMI را مورد بررسی قرار دهید.

مزایای بروکر gmimarkets

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-جی ام آی مارکتس

معایب بروکر gmimarkets

آموزش ثبت نام در بروکر gmimarkets با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر gmi markets شوید.

در صفحه نخست روی دکمه CREATE ACCOUNT کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر جی ام آی مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر gmimarkets - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام در بروکر جی ام آی مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر gmimarkets - مرحله دوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و Verify and proceed را بزنید.

نحوه ثبت نام در بروکر جی ام آی مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر gmimarkets - مرحله سوم

مدارک تایید هویت و تاییدیه آدرس را مانند تصویر آپلود نمایید و منتظر تایید از طرف بروکر بمانید.

نحوه ثبت نام در بروکر جی ام آی مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر gmimarkets - مرحله چهارم

مدارک تایید هویت و تاییدیه آدرس را مانند تصویر آپلود نمایید و منتظر تایید از طرف بروکر بمانید.

نحوه ثبت نام در بروکر جی ام آی مارکتس
نحوه ثبت نام بروکر gmimarkets - مرحله پنجم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *