بروکر FXOptimax – نقد و بررسی بروکر اف ایکس اوپتیمکس

نام بروکرFXOptimax - اف ایکس اوپتیمکس
سال تاسیس2009 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادینها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
پرداخت ریبیتندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتتتر، پرفکت مانی
اجازه ترید اسکالپینگخیر

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این مقاله قصد معرفی FXOptimax را به شما داریم که یکی از بروکرهای باسابقه ی بازار می باشد،.

 برای در یافت اطلاعات کامل در مورد بروکر اف ایکس اوپتیمکس در ادامه با ما همراه باشید.

اف ایکس اوپتیمکس چیست؟

Fxoptimax نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که شما می توانید با یک حداقل واریزی اندک در آن افتتاح حساب کرده و تجربه ی معامله در حساب ریل را به دست آورید.

از مزیت های این بروکر می توان به شروع اسپرد از ۰ اشاره نمود‌.

انواع حساب ها در بروکر اف ایکس اوپتیمکس

Fxoptimax سه نوع اکانت معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد که هرکدام از آنها را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد، برای آگاهی از شرایط حساب های ارائه شده توسط این بروکر در ادامه با ما همراه باشید.

حساب Fxoptimax pro
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : نامشخص
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص ندارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت ندارد
 • اجازه اسکالپینگ :
افتتاح حساب
حساب Fxoptimax 4- digits
10 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد شروع از 2 پیپ
 • کمیسیون : نامشخص
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص ندارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت ندارد
 • اجازه اسکالپینگ : ندارد
افتتاح حساب
حساب Fxoptimax precision
10 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:1000
 • اسپرد : شروع از 1.8 پیپ
 • کمیسیون : نامشخص
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص ندارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت ندارد
 • اجازه اسکالپینگ : ندارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-اف ایکس اوپتیمکس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Fxoptimax precision

شما برای افتتاح یک حساب Fxoptimax precision فقط به 10 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت،حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب: 1:1000، است و شروع اسپرد در آن از 1.8 پیپ می باشد، در ضمن کمیسیون در این اکانت نامشخص است.

افتتاح حساب Fxoptimax 4-Digits

اکانت معاملاتی 4 – Digits در بروکر Fxoptimax حسابی 10 دلاری است که اسپرد آن از 2 پیپ آغاز و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده اش نیز 1:1000 می باشد، در ضمن کمیسیون دریافتی در این حساب مشخص نمی باشد.

افتتاح حساب Fxoptimax pro

اکانت معاملاتی Pro در بروکر Fxoptimax با نیاز به 100 دلار سرمایه ی اولیه در واقع گران ترین اکانت در این بروکر است که شروع اسپردی از 0 دارد و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:500 است، در ضمن هیچ گونه اطلاعاتی از کمیسیون این حساب در دسترس نیست.

جدول اطلاعات حساب در FXOptimax

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر اف ایکس اوپتیمکس

حساب اسلامی در بروکر FXOptimax

بروکر fxoptimax هیچ گونه اطلاعاتی از ارائه ی حساب اسلامی در وب سایت خود منتشر نکرده است‌ و به نظر باید این کارگزاری را فاقد حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه قلمداد کنیم که قطعا یکی از معایب این بروکر به حساب می آید البته Fxoptimax در اینجا نمره منفی دیگری نیز به دلیل عدم ایجاد بستری مناسب و آسان برای ارائه ی اطلاعات دقیق در هر زمینه ای را دریافت خواهد کرد.

میزان اسپرد بروکر اف ایکس اوپتیمکس

کمترین میزان شروع اسپرد در بروکر Fxoptimax مربوط به اکانت pro این کارگزاری است که آغازی از 0 پیپ دارد و اکانت های precision و Digits4 ، به ترتیب با آغاز اسپردی از 1.8 پیپ و 2 پیپ قرار می گیرند.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر اف ایکس اوپتیمکس

اعتبار بروکر اف ایکس اوپتیمکس

هرچند بروکر fxoptimax یکی از بروکرهای با سابقه ی بازار است، اما به سبب نداشتن رگوله نمی توان آن را جز بروکرهای بسیار معتبر در نظر گرفت و افتتاح یا عدم افتتاح حساب در این بروکر، کاملا بستگی به نظر هر تریدر دارد که آیا قصد افتتاح حساب در یک بروکر بدون رگوله را دارد یا خیر.

رگوله های اف ایکس اوپتیمکس

نداشتن رگوله بزرگترین ضعف کارگزاری Fxoptimax می باشد، در واقع لازم به ذکر است که برخورداری از رگوله یکی از حیاتی ترین نیاز های یک بروکر می باشد و نداشتن آن لطمه ای سنگین و مستقیم به اعتبار هر کارگزاری وارد خواهد کرد.

دفتر مرکزی اف ایکس اوپتیمکس کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Fxoptimax در سنت وینسنت و گرانادینها قرار دارد.

سابقه بروکر اف ایکس اوپتیمکس چقدر است؟

سابقه‌ ی فعالیت‌ زیاد شاید بزرگترین امتیاز Fxoptimax باشد، این بروکر در سال 2009 تاسیس و افتتاح شده است و در حال حاضر داری عمری 14 ساله است که رزومه ای درخشان و بی نظیر است که می تواند در ذهن تریدرها به این بروکر اعتبار ببخشد.

پشتیبانی فارسی بروکر اف ایکس اوپتیمکس

برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر Fxoptimax می توان از دو طریق ارسال ایمیل به آدرس: support @Fxoptimax.com و تماس مستقیم با شماره تلفن: 43720145700+ اقدام کرد، اما نداشتن چت آنلاین‌به عنوان مهمترین راه برای برقراری ارتباط یک ضعف‌ است و بروکر مربوطه از این بابت یک نمره ی منفی دریافت خواهد کرد، چرا که وب سایت این بروکر نیز یکی از وب سایت های ضعیف در زمینه ی ارائه ی اطلاعات شفاف به تریدرها است و این موضوع نیاز کاربران را به یک تیم پشتیبانی قوی بیشتر خواهد کرد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اف ایکس اوپتیمکس

واریز و برداشت در بروکر اف ایکس اوپتیمکس

امور واریز برداشت بروکر Fxoptimax را می توان از طریق استفاده از طریق استفاده از: تتر، پرفکت مانی، fasapay و local exchanger انجام داد که شما به عنوان یک کاربر فعال در این بروکر می بایست از آن مطلع باشید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اف ایکس اوپتیمکس-فارکس

بونوس ها

در مورد ارائه یا عدم ارائه ی بونوس توسط بروکر Fxoptimax هیچگونه اطلاعاتی در دست نیست و شما می بایست با مراجعه ی مستمر به وب سایت اصلی این شرکت از هرگونه خبری در این زمینه اطلاع کسب نمایید، یا از طریق ارسال ایمیل به پشتیبانی این بروکر، اطلاعات کافی را کسب نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اف ایکس اوپتیمکس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اف ایکس اوپتیمکس

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر Fxoptimax اپلیکیشن متاتریدر 4 است که شما می توانید آن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید، البته در اینجا باید گفت که عدم ارائه ی انتخاب های بیشتر و تک‌ گزینه ای بودن نه تنها در این مورد بلکه در تمامی آپشن ها یا الزامات بروکر ها یک ضعف و پوئن منفی به حساب می آید.

دانلود پلتفرم متاتریدر ۴

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اف ایکس اوپتیمکس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر اف ایکس اوپتیمکس

جفت ارزها، طلا و نقره از جمله نمادهای معاملاتی قابل استفاده در بروکر Fxoptimax برای انجام معامله و ترید هستند که شما می توانید از آن بهره ببرید، البته باید متذکر شد که با توجه به تعدد و تنوع نماد و دارایی های قابل استفاده شاید بهتر بود Fxoptimax نیز نماد های بیشتری را برای انجام معامله در اختیار کاربران خود قرار دهد، برای مثال با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال جز نمادهای پر معامله در بازار هستند، شاید بهتر می بود بروکر fxoptimax، امکان معامله ی ارزهای دیجیتال را به خدمات خود اضافه می نمود‌.

با چقدر سرمایه میتوان در FXOptimax حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

بیشترین سرمایه ی لازم برای افتتاح یک حساب ریل در بروکر Fxoptimax مبلغ 100 دلار است که مربوط به حساب معاملاتی pro در این کارگزاری است و اکانت های 4 – digits و Fxoptimax precision حساب های 10 دلاری Fxoptimax می باشند.

کپی تریدینگ بروکر FXOptimax

داشتن سیستم کپی تریدینگ با توجه به جذابیت تبدیل به یک الزام برای بروکر ها به منظور جذب مخاطب شده است و عدم پشتیبانی از آن هر بروکری را متحمل یک نمره ی منفی خواهد کرد اما بروکر Fxoptimax این پوئن منفی را خوشبختانه دریافت نخواهد کرد چرا که داشتن سیستم کپی تریدینگ یکی دیگر از مزیت هایی است که این بروکر می تواند به کاربران خود ارائه دهد.

آیا بروکر FXOptimax کلاهبردار است؟

Fxoptimax یک کارگزاری قدیمی و شناخته شده است و تحقیقات ما در مورد سال های طولانی فعالیت این بروکر به هیچگونه مورد منفی برخورد نکرده است و به نظر کارگزاری مربوطه  عملکردی سالم و به دور از اتهامات متعدد مالی از خود به جا گذاشته است، البته تمامی گفته های این تیتر صرفا مختص به گذشته تا زمان نگارش مقاله ی پیش رو است و ما به عنوان یک منبع اطلاع رسانی هرگونه خبری از این دست در آینده را قطعا نشر خواهیم داد، تا شما به عنوان یک تریدر بتوانید از سرمایه ی خود نهایت محافظت را داشته باشید و با یک دید کاملا باز در بروکرهای معتبر و فاقد سابقه ی کلاه برداری افتتاح حساب نمایید.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر اف ایکس اوپتیمکس

برای انجام‌ تایید هویت در بروکر Fxoptimax ابتدا اوراق شناسایی ملی خود را به تیم پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید و بعد از احراز هویت شخصی با ارائه ی مدارکی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق نسبت به تایید آدرس محل سکونت خود اقدام کنید، همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با احراز هویت با تیم پشتیبانی بروکر fxoptimax در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *