FxGrow - اف ایکس گرو

امتیاز
6/10
بروکر fxgrow - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گرو
بروکر fxgrow - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گرو
نام بروکرFxGrow - اف ایکس گرو
سال تاسیس2008 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهCYSEC
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتاسکریل، ویزا و مستر کارت
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر fxgrow می پردازیم.

بروکر fxgrow توانسته است در حدود بیش از ۱۴ سال سابقه ی فعالیت خود، اعتماد بیش از 80000 هزار کاربر و معامله گر را به خود جلب نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این بروکر در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر FxGrow

متاسفانه فعلا ثبت نام در این بروکر امکان پذیر نمی باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر FxGrow

بررسی بروکر FxGrow

FxGrow چیست؟ اف ایکس گرو چیست؟

Fxgrow نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که به صورت کلی سه نوع حساب معاملاتی را به کاربران ارائه می‌دهد، شما می توانید با افتتاح حساب در بروکر fx grow بر روی بیش از 500 نماد متعدد از جمله دارایی های دیجیتال معامله نمایید.

لازم به ذکر است که بروکر fx grow بیش از ده جایزه متعدد از سراسر جهان دریافت کرده است.

اعتبار بروکر FxGrow

با بررسی رزومه ی کاری بروکر fx grow می توان به این نتیجه رسید که این بروکر دو فاکتور اساسی و مهم را برای معتبر بودن داراست و همانطور که احتمالا می دانید این دو فاکتور و ملاک اول سابقه ی فعالیت بروکر و در وحله ی دوم داشتن رگوله است با این تفاصیل و با در نظر گرفتن سابقه فعالیتی بروکر fxgrow و با توجه به تحت نظارت بودن این بروکر توسط یک سازمان رگولاتوری، می توان fxgrow را یک بروکر نسبتا دانست.

اعتبار-بروکر-اف ایکس گرو-امنیت

آیا بروکر FxGrow رگوله دارد؟

بله، بروکر fxgrow دارای رگوله ی cysec است، لازم است یاد آور شویم که سازمان های رگولاتوری در واقع یک پشتیبان و تضمین کننده ی امنیت مالی کاربران فعال در بروکر ها هستند و از همین روست که داشتن رگوله برای هر بروکری یک الزام بسیار مهم برای اعتبار آن بروکر محسوب می گردد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اف ایکس گرو

دفتر مرکزی بروکر FxGrow کجاست؟

دفتر مرکزی بروکز fx grow  واقع در قبرس است.

بروکر FxGrow چند سال سابقه دارد؟

بروکر fx grow در سال 2008 تاسیس و افتتاح شده است و دارای سابقه فعالیتی بیش از 14 سال می باشد.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اف ایکس گرو-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر FxGrow

نماد و دارایی های مورد استفاده برای انجام ترید در بروکر fx grow شامل: ارزهای دیجیتال، شاخص ها و سهام، جفت ارزها، فلزات گرانبها و انرژی است که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که بروکر fx grow یکی از بروکرهایی است که به لحاظ تنوع نمادهای معاملاتی بسیار عالی عمل کرده است.

بروکر fxgrow - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گرو

پشتیبانی فارسی بروکر FxGrow

شما برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر fxgrow می بایست به وب سایت اصلی این بروکر مراجعه نموده و از آدرس های ایمیل و شماره تلفن های متعدد موجود استفاده نمایید.

همچنین می توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و کلیک بر روی گزینه ی چت آنلاین و سپس وارد کردن اطلاعاتی مانند ایمیل و … از تیم پشتیبانی این بروکر بهره ببرید.

مزایای بروکر FxGrow

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-اف ایکس گرو

معایب بروکر FxGrow

سیستم کپی تریدینگ بروکر FxGrow

خوشبختانه امکان کپی معاملات در بروکر fxgrow فراهم می باشد و این موضوع به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی از بازار کسب سود نمایند.

برای این کار تنها کافیست به وب سایت fxg grow وارد شوید و یکی از استراتژی های موجود را برای کپی معاملات انتخاب نمایید.

همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکلی آن را با پشتیبانی fx grow مطرح نمایید.

انواع-حساب-بروکر-اف ایکس گرو-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر FxGrow

در جدول زیر اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با حساب های معاملاتی بروکر FxGrow قرار داده شده است که می توانید از آن بهره ببرید.

نام حساب/مشخصات

Ecn elite

Ecn plusEcn   
حداقل واریزی100000$1000$100$   
اسپردشروع از 0.2 پیپشروع از 0.2 پیپشروع از 1.1 پیپ   
کمیسیون6 دلار به ازای هر لات ترید8 دلار به ازای هر لات ترید0   
حداکثر لوریج1:1001:1001:100   
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبله   
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبله   
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبله   
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبله   
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبله   

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید بروکر fxgrow سه نوع اکانت معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد که در ادامه آن ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-ای سی ان-ای سی ان الیت-ای سی ان پلاس-بروکر-اف ایکس گرو

افتتاح حساب Ecn

شما برای افتتاح یک حساب Ecn در بروکر fx grow فقط به 100 دلار واریزی اولیه نیاز خواهید داشت، کمیسیون در این حساب 0 است و اسپرد آن از 1.1 پیپ آغاز می گردد درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:100 تعیین شده است.

افتتاح حساب Ecn plus

افتتاح یک حساب Ecnplus در بروکر fxgrow نیازمند حداقل واریزی 1000 دلار است کمیسیون در این حساب 8 دلار به ازای هر لات ترید تعیین شده است و اسپرد آن از 0.2 پیپ آغاز می گردد، لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:100 است.

افتتاح حساب Ecn elite

افتتاح حساب Ecn elite  در بروکر fx grow نیازمند سرمایه ای 100000 دلاری است، اسپرد در این حساب نیز مانند Ecnplus از 0.2 پیپ آغاز می شود و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:100 است در نظر داشته باشید که شما در این حساب به ازای هر لات معامله و ترید 6 دلار کمیسیون پرداخت خواهید کرد.

اسپرد بروکر FxGrow

میزان شروع اسپرد ها در بروکر fxgrow بسیار نزدیک به هم است به طور مثال اسپرد حساب های Ecn plus و Ecn elite هر دو از 0.2 پیپ آغاز می گردد و در حساب Ecn نیز این میزان شروعی از 1.1 پیپ دارد.

بروکر fxgrow - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گرو

حساب اسلامی بروکر FxGrow

شما با افتتاح یک حساب ریل در بروکر fxgrow امکان استفاده از حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه که در بین کاربران به حساب اسلامی مشهور است را نیز خواهید داشت، شایان ذکر است که پشتیبانی از حساب اسلامی برای هر بروکری یک امتیاز ویژه به حساب می آید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اف ایکس گرو

واریز و برداشت در بروکر FxGrow

انجام امور واریز و برداشت در بروکر fxgrow از راه های مختلفی مانند: اسکریل، ویزا و مستر کارت و Neteller ممکن است که شما می توانید از آن ها بهره ببرید.

لازم به ذکر است که در تمامی این روش ها حداقل واریزی مبلغ یک دلار است و برخی از این روش ها مانند: اسکریل، neteller ، bank wire فاقد هرگونه کمیییون یا کارمزد هستند.

بونوس‌ها

بر اساس دانسته های ما بروکر fxgrow در حال حاضر هیچگونه بونوسی به کاربران خود ارائه نمی‌دهد اما تیم ما قطعا شما را با هرگونه تغییر در این رویه از طریق همین صفحه مطلع خواهد کرد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اف ایکس گرو-فارکس

آیا بروکر FxGrow کلاه بردار است؟

هیچ مدرک یا گزارشی دال بر انجام تخلف یا سو استفاده های مالی در عمر نسبتا طولانی بروکر fxgrow وجود ندارد و از این حیث این بروکر کاملا بی نقص و معتبر است اما تمامی موارد ذکر شده صرفا مربوط و مختص به زمان نگارش این مقاله است و ما خود را موظف به اطلاع رسانی هر رخداد تازه ای در این زمینه می دانیم.

محیط کاربری و وب سایت fx grow

از آنجایی که محیط کاربری و وب سایت بروکر fx grow یک محیط بسیار جذاب برای کاربران است و بروکر fx grow اطلاعات بسیار شفاف و دقیقی را در ارتباط با انواع حساب های معاملاتی و سایر ویژگی ها در اختیار کاربران قرار داده است، می توان گفت این بروکر دارای وب سایت و محیط کاربری بسیار کاربردی می باشد و اگر ما بخواهیم از ۱ تا ۱۰ به آن امتیاز دهیم، می بایست بگوییم امتیاز ۹ درخور خدمات بسیار عالی وب سایت fx grow می باشد.

کسب درآمد با معرفی بروکر fx grow

یکی از ویژگی های بروکر fx grow این است که شما می توانید با معرفی این بروکر به سایر کاربران و معامله گران، تا سقف 25 دلار به ازای هر لات معامله از بروکر fx grow درآمد کسب نمایند.

بخش آموزشی بروکر fx grow

شما می توانید با ورود به وب سایت اصلی بروکر fx grow و کلیک بر روی گزینه ی education وارد بخش آموزشی این بروکر شوید.

از جمله موارد آموزشی بروکر fx grow می توان به مدیریت سرمایه، معرفی فارکس، الگوهای معاملاتی، تحلیل فاندامنتال و … اشاره نمود.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکلی، در قسمت پایین صفحه ی مربوط به آموزش، به پشتیبانی این بروکر تیکت ارسال نمایید.

وبینارهای رایگان بروکر fx grow

بروکر fx grow هر چند مدت یکبار، وبینارهای رایگانی را در جهت افزایش سطح دانش تریدرها، در وب سایت خود قرار می دهد که شما می توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر، تاریخ و زمان دقیق هر وبینار و همچنین موضوع وبینار مربوطه را مشاهده نمایید و در صورت تمایل در آن شرکت کنید.

آنالیزهای رایگان بروکر fx grow

یکی از مزیت های بروکر fx grow این است که تحلیل و آنالیز رایگان هر جفت را در وب سایت اصلی خود منتشر می نماید و شما می توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و کلیک بر روی هر جفت ارز، تحلیل رایگان آن جفت ارز و همچنین قیمت خرید و فروش آن جفت ارز را به صورت زنده مشاهده نمایید.

تقویم اقتصادی بروکر fx grow

ارائه ی تقویم اقتصادی جز ویژگی های مثبت بروکر fx grow می باشد که شما می توانید از آن در تحلیل فاندامنتال استفاده نموده و با بهره گیری از آن در زمان و موقعیت مناسب، معامله باز کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اف ایکس گرو

تایید-هویت-بروکر-اف ایکس گرو-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر FxGrow چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت در مرحله ی اول نیازمند ارائه ی اوراق شناسایی ملی مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی برای احراز هویت شخص متقاضی است و بعد از آن نیز شما می توانید با ارسال مدارکی از قبیل قبوض پرداختی آب و برق و صورتحساب های بانکی آدرس محل سکونت خود را تایید و فرآیند ثبت نام را تکمیل نمایید.

بروکر fxgrow - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گرو

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر FxGrow حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

کمترین میزان سرمایه ی مورد نیاز شما برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر fx grow مبلغ 100 دلار است که شما می توانید با این مبلغ یک حساب Ecn را برای انجام معامله و ترید در اختیار داشته باشید، البته fx grow دو اکانت معاملاتی Ecn plus و Ecn elite را نیز در اختیار کاربران گذاشته که به ترتیب به سرمایه‌های 1000 دلار و 100000 نیاز دارند.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اف ایکس گرو

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اف ایکس گرو

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر fx grow پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 است که شما می توانید آن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید، البته شاید بهتر بود fx grow به عنوان یک کارگزاری حرفه ای و با سابقه امکان انتخاب های بیشتری را در زمینه ی پلتفورم های معاملاتی برای کاربران خود فراهم‌ می کرد.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر FxGrow برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر FxGrow برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر FxGrow برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر FxGrow برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر FxGrow برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر FxGrow برای اندروید

آموزش ثبت نام در بروکر FxGrow با عکس

متاسفانه فعلا ثبت نام در این بروکر امکان پذیر نمی باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *