FXGlory - اف ایکس گلوری

امتیاز
6/10
بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری
بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری
نام بروکرFXGlory - اف ایکس گلوری
سال تاسیس2011 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینست و گرانادین ها
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی1 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مستر کارت، اسکریل ، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر fxglory می‌پردازیم.

Fxglory بیش از ده سال مشغول ارائه ی خدمات به تریدرها بوده است و داشتن پشتیبانی قوی را می توان از مزیت های قابل ذکر آن دانست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر اف ایکس گلوری در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر FXGlory

آموزش ثبت نام در بروکر FXGlory به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر FXGlory

بررسی بروکر FXGlory

در ادامه به بررسی این بروکر خواهیم پرداخت:

FXGlory چیست؟ اف ایکس گلوری چیست؟

Fx glory نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که چهار نوع حساب معاملاتی متعدد را به تریدرها ارائه می دهد که شما می توانید تنها با 1 دلار واریزی صاحب یک حساب ریل در این بروکر شوید.

از ویژگی های بسیار خوب fx glory می توان به این نکته اشاره کرد که تمامی حساب های موجود در این بروکر فاقد کمیسیون و فاقد سوآپ شبانه هستند.

اعتبار بروکر FXGlory

بروکر fx glory به لحاظ میزان اعتبار در سطح کاملا متوسطی قرار دارد، چرا که در کنار داشتن امتیاز بسیار مثبت سابقه ی فعالیت بیش از ده سال، فاقد رگوله است و نداشتن رگوله باعث می گردد که معامله گران نتوانند با خیالی کاملا آسوده به یک بروکر اعتماد نماید.

اعتبار-بروکر-اف ایکس گلوری-امنیت

آیا بروکر FXGlory رگوله دارد؟

متاسفانه با توجه به بررسی های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی سایت هشتصد بروکر fx glory ، تحت نظارت هیچ یک از سازمان های رگولاتوری موجود، نمی باشد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اف ایکس گلوری

دفتر مرکزی بروکر FXGlory کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر fx glory واقع در سنت وینست و گرانادین‌ها می باشد.

بروکر FXGlory چند سال سابقه دارد؟

بروکر fx glory فعالیت خود را از سال 2011 آغاز نموده است و به دلیل داشتن سابقه فعالیتی بیش از ده سال می توان fx glory را یک بروکر با سابقه در نظر گرفت.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اف ایکس گلوری-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر FXGlory

کاربران و معامله گران می توانند با افتتاح حساب در بروکر fxglory به معامله و ترید دارایی هایی مانند: جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، کالاهایی مانند: طلا، نقره، پلاتین و پالادیوم بپردازند.

البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که امکان معامله و ترید شاخص ها و سهام در بروکر fxglory وجود ندارد و این مورد را می توان از معایب بروکر fxglory در نظر گرفت.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری

پشتیبانی بروکر FXGlory

شما می توانید با توجه به کشور محل سکونت خود، از آدرس های ایمیل و شماره تلفن های متعدد موجود در وب سایت بروکر fx glory بهره ببرید، همچنین بهره گیری از چت آنلاین از دیگر راه های ارتباط با پشتیبانی در بروکر fx glory می باشد که می توانید از آن استفاده نمایید.

مزایای بروکر FXGlory

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-اف ایکس گلوری

معایب بروکر FXGlory

سیستم کپی تریدینگ بروکر FXGlory

متاسفانه بروکر fx glory از سیستم کپی ترید پشتیبانی نمی نماید و این موضوع یکی از معایب قابل ذکر بروکر fx glory می باشد.

انواع-حساب-بروکر-اف ایکس گلوری-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر FXGlory

در جدول زیر اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با حساب های معاملاتی بروکر FXGlory قرار داده شده است که می توانید از آن بهره ببرید.

نام حساب/مشخصات

Cip

VipPremiumStandard  
حداقل واریزی50000$5000$1000$1$  
اسپردشروع از 0.1 پیپشروع از 0.7 پیپشروع از 2 پیپشروع از 2 پیپ  
کمیسیون0000  
حداکثر لوریج1:501:3001:20001:3000  
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله  
امکان ترید سهام و شاخصخیرخیرخیرخیر  
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبلهبله  
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبله  
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبله  

همانطور که در جدول بالا مشاهده و ملاحظه می نمایید، بروکر fx glory چهار نوع حساب معاملاتی متعدد را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه به صورت دقیق آن ها را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم.

حساب-وی ای پی سی ای پی-استاندارد-پرمیوم-بروکر-اف ایکس گلوری

افتتاح حساب استاندارد

کمترین میزان واریزی به منظور افتتاح یک حساب استاندارد در بروکر fxglory مبلغ 1 دلار است، این حساب دارای حداکثر لوریج 1:3000 است و هیچ گونه کمیسیونی ندارد، اسپرد آن نیز از 2 پیپ آغاز می گردد.

افتتاح حساب premium

شما می توانید با حداقل واریزی مبلغ 1000 دلار یک حساب premium در بروکر fxglory افتتاح نمایید، اسپرد این حساب از 2 پیپ آغاز می گردد و فاقد کمیسیون است، همچنین حداکثر لوریج یا ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:2000 می باشد.

افتتاح حساب Vip

کمترین میزان واریزی به منظور افتتاح یک حساب vip در بروکر fx glory مبلغ 5000 دلار است، تریدرها می توانند در این حساب از حداکثر لوریج 1:300 بهره ببرند، از مزیت های این حساب نداشتن کمیسیون است، همچنین میزان اسپرد آن نیز از 0.7 پیپ آغاز می گردد.

افتتاح حساب Cip

تریدرها و معامله گران می توانند با مبلغ حداقل واریزی 50000 دلار یک حساب cip در بروکر fxglory افتتاح کنند، این حساب هیچ گونه کمیسیونی ندارد و اسپرد آن از 0.1 پیپ آغاز می گردد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 1:50 می باشد.

اسپرد بروکر FXGlory

خوشبختانه از مزیت های قابل ذکر بروکر fx glory می توان به نداشتن کمیسیون اشاره نمود و شما می توانید با مقایسه‌ی میزان اسپرد در حساب های گوناگون بروکر fxglory مناسب ترین حساب معاملاتی را برای خود انتخاب نمایید.

اگر ما بخواهیم میزان اسپرد حساب های معاملاتی مختلف بروکر fxglory را با یکدیگر مقایسه کنیم و از کم به زیاد نام ببریم می بایست بگوییم: کمترین میزان اسپرد بروکر fx glory مختص حساب cip می باشد که میزان اسپرد آن از 0.1 پیپ آغاز می گردد، همچنین در رتبه ی بعدی حساب vip قرار دارد که میزان اسپرد آن از 0.7 پیپ شروع می شود و حساب های استاندارد و premium نیز شروع اسپردی از 2 پیپ دارند‌ که بیشترین میزان شروع اسپرد در بروکر fx glory می باشد.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری

حساب اسلامی بروکر FXGlory

از آنجایی که تمامی حساب های موجود در بروکر fx glory فاقد سوآپ شبانه یا به عبارتی swap free هستند، می توان تمامی حساب های موجود در بروکر fxglory را به عنوان حساب اسلامی در نظر گرفت.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اف ایکس گلوری

واریز و برداشت در بروکر FXGlory

از جمله موارد بسیار مهم و حائز اهمیت برای یک تریدر تنوع روش های واریز و برداشت در هر بروکر و همچنین ساده و در دسترس بودن این روش ها می باشد که اگر بخواهیم در ارتباط با این روش ها در بروکر fx glory صحبت کنیم، می بایست بگوییم: روش های واریز و برداشت موجود در بروکر fxglory شامل: استفاده از ویزا و مستر کارت، اسکریل، e pay، ارزهای دیحیتال مانند: ریپل، بیت کوین، اتریوم و … می باشند که شما می توانید از آن استفاده نمایید.

بونوس‌ها

به جز حساب cip بروکر fx glory بقیه حساب های موجود در بروکر fx glory دارای بونوس هستند در واقع بروکر fx glory در حساب های استاندارد، premium و vip به ترتیب: 50% ، 50% و 40٪ بونوس به معامله گران ارائه می دهد که شما می توانید از آن بهره ببرید و استفاده نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اف ایکس گلوری-فارکس

آیا بروکر FXGlory کلاه بردار است؟

از آنجایی که تاکنون هیچ یک از کاربران و مخاطبان بروکر fxglory گزارشی از برخورد غیرقانونی و کلاه برداری این بروکر به ما ارائه نداده اند، می توانیم بگوییم: بروکر fx glory تاکنون بر اساس قوانین با تریدرها برخورد کرده است و هیچ گونه کلاه برداری از مخاطبان خود انجام نداده است، اما چنانچه تریدرها و معامله گران متعدد در آینده گزارشی از برخورد غیر قانونی این بروکر به ما ارائه دهند، ما آن را با مخاطبان خود به اشتراک خواهیم گذاشت.

ماشین حساب مارجین بروکر FXGlory

شما می توانید به منظور کسب اطلاع از مارجین مورد نیاز برای باز کردن یک موقعیت خرید یا فروش، با توجه به حجم معاملاتی و اهرم انتخابی، از ماشین حساب مارجین بروکر fx glory استفاده نمایید و بهره ببرید.

برای مثال شما می توانید با استفاده از این ماشین حساب بررسی نمایید که برای انجام معامله ایی با حجم یک لات و ضریب اهرمی 1:300 بر روی جفت ارز EURUSD به چه میزان مارجین آزاد احتیاج خواهید داشت‌.

نظرات کاربران متعدد در ارتباط با بروکر fx glory

شما می توانید با بهره گیری از بخش testimonials در وب سایت اصلی بروکر fxglory نظرات کاربران و تریدرهای مختلف در رابطه با این بروکر را مشاهده و ملاحظه نمایید و از نظرات سایر کاربران بهره ببرید.

مبارزه با پولشویی در بروکر fxglory

از مزیت های قابل ذکر بروکر fx glory می توان به این نکته اشاره کرد که این بروکر با بهره گیری از یک سیستم الکترونیکی بسیار پیشرفته، جابه جایی وجوه حاصل از فعالیت های مجرمانه و پولشویی را شناسایی و ممنوع می نماید که این مورد خود می تواند باعث جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی شود.

محیط کاربری و وب سایت بروکر fx glory

اگر بخواهیم از 1 تا 10 به وب سایت و محیط کاربری بروکر fx glory امتیازی عادلانه دهیم، می بایست بگوییم امتیاز 9 امتیازی بسیار مناسب است، چرا که این بروکر دارای یک وب سایت و محیط کاربری بسیار جذاب همراه با اطلاعات شفاف و امکانات ویژه است که از مزیت های اصلی این بروکر به شمار می رود و هر کاربر می تواند با بهره گیری از این وب سایت به سرعت به پاسخ پرسش های خود دست یابد.

نحوه ثبت نام در بروکر اف ایکس گلوری

در ادامه بخش‌های مربوط به ثبت نام در این بروکر را بررسی خواهیم کرد:

تایید-هویت-بروکر-اف ایکس گلوری-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر FXGlory چه مدارکی لازم است؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر fxglory نیاز است شما مدارک تایید هویت شخصی خود مانند: گواهینامه، پاسپورت و یا کارت ملی خود و همچنین مدارک تایید آدرسی مانند: قبوض آب و برق، صورتحساب های بانکی و … را به پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید.

لازم به ذکر است که تایید شماره تلفن همراه نیز در این بروکر الزامی و اجباری می باشد و شما بدین منظور می بایست کد تایید پیامک شده به شماره تلفن همراه خود را در بخش کابین کاربری وارد نمایید.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر FXGlory حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

از مزیت های قابل ذکر بروکر fxglory می توان به این نکته اشاره کرد که کاربران می توانند تنها با مبلغ 1 دلار واریزی یک حساب ریل یا واقعی در این بروکر با نام حساب استاندارد افتتاح نمایند.

همچنین گفتنی است که بیشترین میزان واریزی برای افتتاح یک حساب مختص حساب cip می باشد که به مبلغ 50000 دلار نیاز دارد.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اف ایکس گلوری

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اف ایکس گلوری

تنها پلتفرم معاملاتی که بروکر fx glory از آن پشتیبانی می نماید، پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 است و پشتیبانی نکردن از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 را می توان یکی از عیوب این بروکر در نظر گرفت.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر FXGlory برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر FXGlory برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر FXGlory برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر FXGlory برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر FXGlory برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر FXGlory برای اندروید

آموزش ثبت نام در بروکر FXGlory با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر FXGlory شوید.

در صفحه نخست روی دکمه Open Live Account کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله اول

نوع حساب را مشخص کرده و روی دکمه Continue کلیک کنید.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله دوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و روی Continue کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله سوم

تیک بزنید و روی دکمه Submit کلیک کنید.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله چهارم

به ترتیب از چپ به راست مراحل را انجام دهید.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله پنجم

ایمیل و رمز عبور را وارد کرده و دکمه sign in را بزنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله ششم

جهت ارسال مدارک تاییدیه آدرس و تایید هویت طبق تصویر روی دکمه مشخص شده کلیک نمایید.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله هفتم

مانند تصویر مدارک شناسایی و تاییدیه آدرس را آپلود کنید.

بروکر FXGlory - نقد و بررسی بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله هشتم

کد را وارد نموده و دکمه مشخص شده را بزنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اف ایکس گلوری
نحوه ثبت نام بروکر FXGlory - مرحله نهم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *