لیست بروکرها و صرافی‌ها

اف ایکس جاینتس - fxgiants

امتیاز
4.5/10
نام بروکرfxgiants - اف ایکس جاینتس
سال تاسیس2015 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهFCA
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال ، ریالی
اجازه ترید اسکالپینگخیر

در این صفحه به نقد و بررسی دقیق بروکر اف ایکس جاینتس می‌پردازیم، برای آشنایی هرچه بیشتر با بروکر fxgiants و کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با FXgiants در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر fxgiants

برای دریافت فایل آموش ثبت نام در بروکر fxgiants روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر fxgiants

اف ایکس جاینتس چیست؟ fxgiants چیست؟

اف ایکس جاینتس یک کارگزاری یا بروکر فعال است که خدمات آن برای ایرانیان نیز در دسترس و قابل استفاده می‌باشد، این بروکر دارای مزایایی مانند داشتن سیستم کپی تریدینگ و همچنین ارائه‌ی بونوس‌های مختلف می‌باشد.

اعتبار-بروکر-اف ایکس جاینتس-امنیت

اعتبار بروکر fx giants

عوامل متعددی در میزان اعتبار یک بروکر تاثیرگذار هستند، مانند داشتن یا نداشتن رگوله، مدت‌زمان فعالیت یک بروکر، کیفیت ارائه‌ی خدمات، سابقه‌ی برخورد با مشتری و …که مجموع این عوامل در کنار هم به یک بروکر اعتبار می‌بخشد یا بالعکس عدم توجه بروکرها به این عوامل از اعتبار بروکرها کاسته و بروکر مربوطه را در نگاه مشتریان بی‌اعتبار جلوه می‌دهد، که البته در مورد بروکر fx giant باید گفت: این بروکر از رگوله برخوردار می‌باشد و سابقه‌ای متوسط را داراست.

رگوله‌ی بروکر fx giants

با توجه به بررسی‌های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی سایت هشتصد، به نظر می‌رسد که این بروکر دارای رگوله‌ی FCA می‌باشد.

دفتر مرکزی بروکر fx giants کجاست؟

اطلاع از آدرس و مکان دقیق دفتر مرکزی بروکرها این اطمینان را به تریدرهای مختلف می‌دهد که بروکر مدنظرشان از امنیت لازم برخوردار می‌باشد و صرفا با بسیاری از سایت‌های کلاه‌بردار که خود را بروکر معتبر معرفی می‌نمایند و فاقد دفتر مرکزی هستند، تفاوت دارند.

بروکر اف ایکس جیانتس نیز دارای یک دفتر مرکزی در قبرس می‌باشد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اف ایکس جاینتس

سابقه ی بروکر اف ایکس جاینتس چقدر است؟

خدمات اف ایکس جیانتس به عنوان یک بروکر رسمی فعال در زمینه‌ی بازارهای مالی از سال 2015 تاکنون، به تریدرها ارائه می‌شود و معامله‌گران می‌توانند از خدمات اف ایکس جاینتس به منظور معامله بر روی بیش از 200 نماد استفاده نمایند.

انواع-حساب-بروکر-اف ایکس جاینتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه ی انواع حساب ها در بروکر fx giants

نام حساب/مشخصات STP/ECN
Absolute Zero
STP/ECN
Zero Spread
STP/ECN
No Commision
Live zero fixed spread

Live fixed

Spread
Live floating spread
حداقل واریزی 50$ 50$ 50$ 50$ 50$ 50$
اسپرد شروع از 0.2 پیپ شروع از صفر شروع از 1.7 پیپ 0 شروع از 1.2 پیپ شروع از 1 پیپ
کمیسیون 0 3.75 دلار به ازای هر لات ترید 0 9 دلار به ازای هر لات ترید 0 0
حداکثر لوریج نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله بله بله بله
امکان ترید سهام و شاخص بله بله بله بله بله بله
امکان ترید ارزهای دیجیتال بله بله بله بله بله بله
اجازه ی اسکالپینگ خیر خیر خیر خیر خیر خیر
امکان استفاده از ربات بله بله بله بله بله بله

بروکر اف ایکس جاینتس شش نوع حساب معاملاتی مختلف را به تریدرها ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

حساب-پخش زنده شناور پخش زنده ثابت پخش زنده صفر ثابت پخش زنده ای سی ان STP-ECN اسپرد صفر بدون کمیسیون-بروکر-اف ایکس جاینتس

افتتاح حساب Live Floating Spread

حساب Live Floating Spread در بروکر اف ایکس جاینتس با حداقل 50 دلار واریزی قابلیت افتتاح دارد، این حساب بدون کمیسیون است و اسپرد آن شناور است و از 1 پیپ آغاز می‌گردد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1 به 1000 می‌باشد.

افتتاح حساب Live Fixed Spread

حداقل واریزی برای افتتاح حساب Live Fixed Spread در بروکر اف ایکس جاینتس 50 دلار می‌باشد، اسپرد این حساب از 1.2 پیپ آغاز می‌گردد و از ویژگی‌های خوب استفاده از این حساب، بدون کمیسیون بودن آن است، تریدرها می‌توانند در این حساب از حداکثر ضریب اهرمی 1 به 1000 استفاده نمایند.

افتتاح حساب Live Zero Fixed Spread

افتتاح حساب Live Zero Fixed Spread در بردکر اف ایکس جاینتس به حداقل واریزی 50 دلار نیاز دارد، اسپرد این حساب ثابت و صفر می‌باشد اما بروکر 9 دلار به ازای هر لات ترید از معامله‌گران کمیسیون دریافت می‌کند، حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1 به 1000 می‌باشد.

افتتاح حساب STP/ECN بدون کمیسیون

این حساب که فاقد کمیسیون است با حداقل واریزی 50 دلار قابلیت افتتاح دارد و حداکثر ضریب اهرمی آن، 1 به 1000 است. شروع اسپرد این حساب از 1.7 پیپ می‌باشد.

افتتاح حساب STP/ECN Zero Spread

این حساب با حداقل واریزی 50 دلار قابلیت افتتاح دارد و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن 1 به 1000 است و اسپرد آن از صفر پیپ آغاز می‌گردد، اما بروکر 3.75 دلار به ازای هر لات ترید از معامله‌گران کمیسیون دریافت می‌نماید.

افتتاح حساب STP/ECN bsolute Zero

این حساب فاقد کمیسیون می‌باشد و اسپرد آن از 0.2 پیپ آغاز می‌گردد و حداقل واریزی برای افتتاح آن، 50 دلار می‌باشد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 1 به 1000 می‌باشد.

میزان اسپرد بروکر اف ایکس جاینتس

میزان اسپرد بروکر اف ایکس جاینتس در حساب‌های مختلف متفاوت می‌باشد اما این بروکر حساب‌هایی با اسپرد 0 نیز ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند از آن استفاده نمایند.

حساب اسلامی بروکر اف ایکس جاینتس

حساب اسلامی در واقع به حسابی گفته می‌شود که فاقد سوآپ یا بهره‌ی شبانه است و اکثر بروکرها امکان استفاده از این نوع حساب‌ها را برای تریدرهای ساکن کشورهای اسلامی مانند ایران فعال می‌نمایند، در بروکر fxgiants نیز امکان استفاده از حساب اسلامی برای تریدرها فعال می‌باشد.

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر fx giants حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

امکان افتتاح حساب با مبالغ پایین یکی از نقاط قوت برخی بروکرها می‌باشد، چرا که به تریدرها این اجازه را می‌دهد که با سرمایه‌ی اندک به انجام معاملات ریل یا واقعی بپردازند و همچنین تریدرهای تازه کار می‌توانند بدین وسیله تجارب بسیاری به دست بیاورند، شما در بروکر fxgiants می‌توانید با حداقل واریزی 50 دلار به افتتاح یک حساب واقعی بپردازید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اف ایکس جاینتس

واریز و برداشت در بروکر fx giants

از آنجایی که تریدرهای ایرانی امکان واریز و برداشت با هر نوع روشی را ندارند، بهتر است هنگام افتتاح حساب به روش‌های مختلف واریز و برداشت در بروکر مد نظر خود، دقت و توجه لازم را داشته باشند و بروکری را برای افتتاح حساب انتخاب نمایند که روش‌های واریز و برداشت ساده‌ای را برای ایرانیان، در نظر گرفته باشد، به نظر می‌رسد ساده‌ترین و سریع‌ترین روش واریز و برداشت در بروکر اف ایکس جاینتس، روش‌های واریز و برداشت از طریق ارزهای دیجیتال و واریز و برداشت ریالی باشد.

بونوس ها

ارائه‌ی طرح‌های تشویقی یکی از راه‌های جذب مشتری در بروکرهای مختلف می‌باشد و قطعا هرچه این بونوس‌ها و طرح‌های تشویقی برای تریدرها جذاب‌تر باشند، معامله‌گران بیشتری به افتتاح حساب در بروکر مربوطه تشویق خواهند شد، شما می‌توانید با افتتاح حساب در بروکر fx giants از طرح‌های تشویقی و بونوس‌های مختلف استفاده نمایید، البته باید توجه داشته باشید که به دلیل متغیر بودن این بونوس‌ها در بروکر اف ایکس‌جاینتس، ما در این مقاله از ذکر دقیق آنها صرف نظر کرده‌ایم و بهتر است هنگام افتتاح حساب برای اطلاع دقیق از بونوس‌های فعال به وب سایت اصلی بروکر fx giant مراجعه نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اف ایکس جاینتس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-اف ایکس جاینتس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

تایید هویت در بروکر اف ایکس جاینتس

تایید هویت در بروکر اف ایکس جاینتس شامل دو مرحله‌ی تاییدهویت و تایید آدرس می‌باشد و کاربران می‌بایست مدارکی مانند پاسپورت و همچنین مدارک تایید کننده‌ی آدرس خود را به پشتیبانی بروکر ارسال نمایند.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اف ایکس جاینتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر fxgiants

امکان معامله و ترید برای روی نمادهای متنوع در بروکرها باعث می‌شود که تریدرهای مختلف با انواع سلیقه‌ها به راحتی در بروکر مربوطه به فعالیت و معامله بپردازند، خوشبختانه امکان معامله بر روی بیش از 200 نماد معاملاتی از جمله جفت ارزها در بازار فارکس، ارزهای دیجیتال و …. در بروکر اف ایکس جاینتس مهیا می‌باشد.

پشتیبانی بروکر fxgiant

متاسفانه بروکر اف ایکس جیانتس فاقد پشتیبانی فارسی است و کاربران می‌بایست با زبان انگلیسی و یا دیگر زبان‌ها با تیم پشتیبانی fx giants ارتباط برقرار نمایند، البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که با وجود فارسی زبان نبودن تیم پشتیبانی اف ایکس جیانت، این تیم با حوصله‌ی بسیار و سریع به کاربران پاسخ می‌دهند و به نظر می‌رسد بهترین روش برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی fx giant استفاده از چت آنلاین باشد، چرا که به افرادی که از تسلط کافی بر زبان انگلیسی برخوردار نیستند این امکان را می‌دهد که از گوگل ترجمه برای برقراری ارتباط استفاده نمایند.

پلتفرم معاملاتی بروکر اف ایکس جاینتس

بروکر اف ایکس جاینتس از پلتفرم محبوب متاتریدر چهار پشتیبانی می‌کند که برای دریافت و دانلود آن می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اف ایکس جاینتس
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر fx giants برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر fx giants برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر fx giants برای اندروید

کپی تریدینگ در بروکر fx giants

کپی تریدینگ یک سیستم بسیار ساده و عالی برای کسب درآمد دلاری از بازارهای مالی است که توسط برخی بروکرها مانند بروکر fx giants پشتیبانی می‌شود، در این سیستم شما می‌توانید به راحتی و از طریق کپی کردن معاملات تریدرهای حرفه‌ای کسب سود کنید، البته باید توجه داشته باشید که کپی کردن معاملات تریدرهای برتر مستلزم پرداخت مقداری کارمزد به تریدر مربوطه نیز هست.

کلاه برداری در بروکر اف ایکس جاینتس

با گسترش راه‌های کسب درآمدهای آنلاین و همچنین افزایش تعداد افراد سود جو، دغدغه‌ی تریدرها برای حفظ سرمایه‌ی خود نیز بیشتر شده است، از این رو از جمله سوالات پر تکرار اکثر تریدرها، سوالات مربوط به امنیت بروکرهاست، در ارتباط با بروکر fx giants باید اینگونه بیان کنیم که تاکنون هیچ‌گونه گزارش کلاه‌برداری از سوی این بروکر به دست ما نرسیده است.

مزایای بروکر اف ایکس جیانتس

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-اف ایکس جاینتس

معایب بروکر اف ایکس جیانت

آموزش ثبت نام در بروکر اف ایکس جاینتس با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر، وارد سایت بروکر اف ایکس جاینتس شوید:

ابتدا زبان سایت را فارسی نموده و روی دکمه “حساب باز کنید” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله دوم

پلتفرم و حساب مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله سوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله چهارم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله پنجم

به سوالات پاسخ دهید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله ششم

جهت ارسال مدارک تایید هویت و تاییدیه آدرس روی دکمه مشخص شده کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله هفتم

همانند توضیحات تصویر، مدارک خود را بارگذاری نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله هشتم

همانند توضیحات تصویر، مدارک خود را بارگذاری نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله نهم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *