لیست بروکرها و صرافی‌ها

اف ایکس جاینتس - fxgiants

امتیاز
4.5/10
نام بروکرfxgiants - اف ایکس جاینتس
سال تاسیس2015 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهFCA
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال ، ریالی
اجازه ترید اسکالپینگخیر

در این صفحه به نقد و بررسی دقیق بروکر اف ایکس جاینتس می‌پردازیم، برای آشنایی هرچه بیشتر با بروکر fxgiants و کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با FXgiants در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر fxgiants

برای دریافت فایل آموش ثبت نام در بروکر fxgiants روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر fxgiants

اف ایکس جاینتس چیست؟ fxgiants چیست؟

اف ایکس جاینتس یک کارگزاری یا بروکر فعال است که خدمات آن برای ایرانیان نیز در دسترس و قابل استفاده می‌باشد، این بروکر دارای مزایایی مانند داشتن سیستم کپی تریدینگ و همچنین ارائه‌ی بنوس‌های مختلف می‌باشد.

فیلم بررسی بروکر fx giants

اعتبار بروکر fx giants

اعتبار بروکر fx giants

عوامل متعددی در میزان اعتبار یک بروکر تاثیرگذار هستند، مانند داشتن یا نداشتن رگوله، مدت‌زمان فعالیت یک بروکر، کیفیت ارائه‌ی خدمات، سابقه‌ی برخورد با مشتری و …که مجموع این عوامل در کنار هم به یک بروکر اعتبار می‌بخشد یا بالعکس عدم توجه بروکرها به این عوامل از اعتبار بروکرها کاسته و بروکر مربوطه را در نگاه مشتریان بی‌اعتبار جلوه می‌دهد، که البته در مورد بروکر fx giant باید گفت: این بروکر از رگوله برخوردار می‌باشد و سابقه‌ای متوسط را داراست.

رگوله‌ی بروکر fx giants

با توجه به بررسی‌های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی سایت هشتصد، به نظر می‌رسد که این بروکر دارای رگوله‌ی FCA می‌باشد.

دفتر مرکزی بروکر fx giants کجاست؟

اطلاع از آدرس و مکان دقیق دفتر مرکزی بروکرها این اطمینان را به تریدرهای مختلف می دهد که بروکر مدنظرشان از امنیت لازم برخوردار می باشد و صرفا با بسیاری از سایت های کلاه بردار که خود را بروکر معتبر معرفی می‌نمایند و فاقد دفتر مرکزی هستند، تفاوت دارند.

بروکر اف ایکس جیانتس نیز دارای یک دفتر مرکزی در قبرس می باشد.

دفتر مرکزی بروکر fx giants کجاست؟

سابقه ی بروکر اف ایکس جاینتس چقدر است؟

خدمات اف ایکس جیانتس به عنوان یک بروکر رسمی فعال در زمینه‌ی بازارهای مالی از سال ۲۰۱۵ تاکنون، به تریدرها ارائه می‌شود و معامله‌گران می توانند از خدمات اف ایکس جاینتس به منظور معامله بر روی بیش از 200 نماد استفاده نمایند.

جدول معرفی و مقایسه ی انواع حساب ها در بروکر fx giants

جدول معرفی و مقایسه ی انواع حساب ها در بروکر fx giants

نام حساب/مشخصات STP/ECN
Absolute Zero
STP/ECN
Zero Spread
STP/ECN
No Commision
Live zero fixed spread

Live fixed

Spread
Live floating spread
حداقل واریزی 50$ 50$ 50$ 50$ 50$ 50$
اسپرد شروع از 0.2 پیپ شروع از صفر شروع از 1.7 پیپ 0 شروع از 1.2 پیپ شروع از 1 پیپ
کمیسیون 0 3.75 دلار به ازای هر لات ترید 0 9 دلار به ازای هر لات ترید 0 0
حداکثر لوریج نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص نامشخص
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله بله بله بله
امکان ترید سهام و شاخص بله بله بله بله بله بله
امکان ترید ارزهای دیجیتال بله بله بله بله بله بله
اجازه ی اسکالپینگ خیر خیر خیر خیر خیر خیر
امکان استفاده از ربات بله بله بله بله بله بله

بروکر اف ایکس جاینتس شش نوع حساب معاملاتی مختلف را به تریدرها ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

معرفی و مقایسه ی انواع حساب ها در بروکر fx giants

افتتاح حساب Live Floating Spread

حساب Live Floating Spread در بروکر اف ایکس جاینتس با حداقل 50 دلار واریزی قابلیت افتتاح دارد، این حساب بدون کمیسیون است و اسپرد آن شناور است و از 1 پیپ آغاز می گردد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1 به 1000 می باشد.

افتتاح حساب Live Fixed Spread

حداقل واریزی برای افتتاح حساب Live Fixed Spread در بروکر اف ایکس جاینتس 50 دلار می باشد، اسپرد این حساب از 1.2 پیپ آغاز می گردد و از ویژگی های خوب استفاده از این حساب، بدون کمیسیون بودن آن است، تریدرها می‌توانند در این حساب از حداکثر ضریب اهرمی 1 به 1000 استفاده نمایند.

افتتاح حساب Live Zero Fixed Spread

افتتاح حساب Live Zero Fixed Spread در بردکر اف ایکس جاینتس به حداقل واریزی 50 دلار نیاز دارد، اسپرد این حساب ثابت و صفر می باشد اما بروکر 9 دلار به ازای هر لات ترید از معامله گران کمیسیون دریافت می کند، حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1 به 1000 می‌باشد.

افتتاح حساب STP/ECN بدون کمیسیون

این حساب که فاقد کمیسیون است با حداقل واریزی 50 دلار قابلیت افتتاح دارد و حداکثر ضریب اهرمی آن، 1 به 1000 است. شروع اسپرد این حساب از 1.7 پیپ می باشد.

افتتاح حساب STP/ECN Zero Spread

این حساب با حداقل واریزی 50 دلار قابلیت افتتاح دارد و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن 1 به 1000 است و اسپرد آن از صفر پیپ آغاز می‌گردد، اما بروکر 3.75 دلار به ازای هر لات ترید از معامله گران کمیسیون دریافت می نماید.

افتتاح حساب STP/ECN bsolute Zero

این حساب فاقد کمیسیون می باشد و اسپرد آن از 0.2 پیپ آغاز می گردد و حداقل واریزی برای افتتاح آن، 50 دلار می باشد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 1 به 1000 می‌باشد.

میزان اسپرد بروکر اف ایکس جاینتس

میزان اسپرد بروکر اف ایکس جاینتس در حساب‌های مختلف متفاوت می باشد اما این بروکر حساب‌هایی با اسپرد 0 نیز ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند از آن استفاده نمایند.

حساب اسلامی بروکر اف ایکس جاینتس

حساب اسلامی در واقع به حسابی گفته می شود که فاقد سوآپ یا بهره‌ی شبانه است و اکثر بروکرها امکان استفاده از این نوع حساب‌ها را برای تریدرهای ساکن کشورهای اسلامی مانند ایران فعال می‌نمایند، در بروکر fxgiants نیز امکان استفاده از حساب اسلامی برای تریدرها فعال می‌باشد.

با چقدر سرمایه می توان در بروکر fx giants حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

امکان افتتاح حساب با مبالغ پایین یکی از نقاط قوت برخی بروکرها می باشد، چرا که به تریدرها این اجازه را می‌دهد که با سرمایه‌ی اندک به انجام معاملات ریل یا واقعی بپردازند و همچنین تریدرهای تازه کار می‌توانند بدین وسیله تجارب بسیاری به دست بیاورند، شما در بروکر fxgiants می‌توانید با حداقل واریزی 50 دلار به افتتاح یک حساب واقعی بپردازید.

واریز و برداشت در بروکر fx giants

واریز و برداشت در بروکر fx giants

از آنجایی که تریدرهای ایرانی امکان واریز و برداشت با هر نوع روشی را ندارند، بهتر است هنگام افتتاح حساب به روش های مختلف واریز و برداشت در بروکر مد نظر خود، دقت و توجه لازم را داشته باشند و بروکری را برای افتتاح حساب انتخاب نمایند که روش های واریز و برداشت ساده‌ای را برای ایرانیان، در نظر گرفته باشد، به نظر می‌رسد ساده‌ترین و سریع‌ترین روش واریز و برداشت در بروکر اف ایکس جاینتس، روش‌های واریز و برداشت از طریق ارزهای دیجیتال و واریز و برداشت ریالی باشد.

بونوس ها

ارائه ی طرح های تشویقی یکی از راه های جذب مشتری در بروکرهای مختلف می‌باشد و قطعا هرچه این بونوس‌ها و طرح‌های تشویقی برای تریدرها جذاب‌تر باشند، معامله‌گران بیشتری به افتتاح حساب در بروکر مربوطه تشویق خواهند شد، شما می‌توانید با افتتاح حساب در بروکر fx giants از طرح‌های تشویقی و بونوس‌های مختلف استفاده نمایید، البته باید توجه داشته باشید که به دلیل متغیر بودن این بونوس‌ها در بروکر اف ایکس‌جاینتس، ما در این مقاله از ذکر دقیق آنها صرف نظر کرده‌ایم و بهتر است هنگام افتتاح حساب برای اطلاع دقیق از بونوس های فعال به وب سایت اصلی بروکر fx giant مراجعه نمایید.

بنوس بروکر اف ایکس جیانتس
تایید هویت در بروکر اف ایکس جیانتس

تایید هویت در بروکر اف ایکس جاینتس

تایید هویت در بروکر اف ایکس جاینتس شامل دو مرحله‌ی تاییدهویت و تایید آدرس می باشد و کاربران می بایست مدارکی مانند پاسپورت و همچنین مدارک تایید کننده‌ی آدرس خود را به پشتیبانی بروکر ارسال نمایند.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر fxgiants

امکان معامله و ترید برای روی نمادهای متنوع در بروکرها باعث می‌شود که تریدرهای مختلف با انواع سلیقه‌ها به راحتی در بروکر مربوطه به فعالیت و معامله بپردازند، خوشبختانه امکان معامله بر روی بیش از 200 نماد معاملاتی از جمله جفت ارزها در بازار فارکس، ارزهای دیجیتال و …. در بروکر اف ایکس جاینتس مهیا می‌باشد.

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر fx giants

پشتیبانی بروکر fxgiant

متاسفانه بروکر اف ایکس جیانتس فاقد پشتیبانی فارسی است و کاربران می بایست با زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها با تیم پشتیبانی fx giants ارتباط برقرار نمایند، البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که با وجود فارسی زبان نبودن تیم پشتیبانی اف ایکس جیانت، این تیم با حوصله‌ی بسیار و سریع به کاربران پاسخ می دهند و به نظر می‌رسد بهترین روش برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی fx giant استفاده از چت آنلاین باشد، چرا که به افرادی که از تسلط کافی بر زبان انگلیسی برخوردار نیستند این امکان را می دهد که از گوگل ترجمه برای برقراری ارتباط استفاده نمایند.

پلتفرم معاملاتی بروکر اف ایکس جاینتس

بروکر اف ایکس جاینتس از پلتفورم محبوب متاتریدر چهار پشتیبانی می‌کند که برای دریافت و دانلود آن می توانید روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

پلتفورم معاملاتی بروکر اف ایکس جیانت
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر fx giants برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر fx giants برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر fx giants برای اندروید

کپی تریدینگ در بروکر fx giants

کپی تریدینگ یک سیستم بسیار ساده و عالی برای کسب درآمد دلاری از بازارهای مالی است که توسط برخی بروکرها مانند بروکر fx giants پشتیبانی می‌شود، در این سیستم شما می‌توانید به راحتی و از طریق کپی کردن معاملات تریدرهای حرفه‌ای کسب سود کنید، البته باید توجه داشته باشید که کپی کردن معاملات تریدرهای برتر مستلزم پرداخت مقداری کارمزد به تریدر مربوطه نیز هست.

کلاه برداری در بروکر اف ایکس جاینتس

با گسترش راه های کسب درآمد های آنلاین و همچنین افزایش تعداد افراد سود جو، دغدغه‌ی تریدرها برای حفظ سرمایه‌ی خود نیز بیشتر شده است، از این رو از جمله سوالات پر تکرار اکثر تریدرها، سوالات مربوط به امنیت بروکرهاست، در ارتباط با بروکر fx giants باید اینگونه بیان کنیم که تاکنون هیچ‌گونه گزارش کلاه‌برداری از سوی این بروکر به دست ما نرسیده است.

مزایای بروکر اف ایکس جیانتس

مزایای بروکر اف ایکس جیانتس

معایب بروکر اف ایکس جیانت

آموزش ثبت نام در بروکر اف ایکس جاینتس با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر، وارد سایت بروکر اف ایکس جاینتس شوید:

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله اول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله دوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله سوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله چهارم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله پنجم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله ششم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله هفتم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله هشتم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نحوه ثبت نام بروکر fxgiants
نحوه ثبت نام بروکر fxgiants - مرحله نهم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *