بروکر Fidelis Capital – نقد و بررسی بروکر فیدلیس کپیتال

نام بروکرFidelis Capital - فیدلیس کپیتال
سال تاسیس2013 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین ها
رگولهندارد
کپی تریدینگ و پمدارد
پرداخت ریبیتندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی500 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مستر کارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در مقاله ی پیش رو به بررسی کاملی از بروکر کهنه کار Fidelis Capital خواهیم پرداخت.

شما می توانید با افتتاح حساب در این بروکر به معامله و ترید بیش از 100 نماد معاملاتی بپردارید، برای آشنایی هرچه بیشتر با بروکر فیدلیس کپیتال در ادامه با ما همراه باشید.

فیدلیس کپیتال چیست؟

Fidelis Capital نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که از مزیت های آن می توان به شروع اسپرد از 0، سابقه ی بیش از ۱۰ سال، ارائه ی سیستم کپی ترید و … اشاره نمود.

انواع حساب ها در بروکر فیدلیس کپیتال

سه نوع اکانت معاملاتی مختلف از طرف Fidelis Capital یه کاربران ارائه می شود که در ادامه هر یک را تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب VIP
50000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:200
 • اسپرد : شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : 1.25 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص ندارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Ecn Pro
1000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:400
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : 4.5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص ندارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Pro
500 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:400
 • اسپرد : شروع از 1.6 پیپ
 • کمیسیون : کمیسیون : 7.5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص ندارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-فیدلیس کپیتال-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Pro

ارزان ترین اکانت معاملاتی موجود در بروکر Fidelis Capital حساب Pro است که برای افتتاح به 500 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، اسپرد در این حساب از 1.6 پیپ آغاز می گردد و کمیسیونی 7.5 دلاری به ازای هر لات معامله و ترید دارد درضمن حداکثر لوریح قابل استفاده در این اکانت معاملاتی 1:400 است.

افتتاح حساب Ecn Pro

Ecn Pro یکی دیگر از اکانت های معاملاتی موجود در بروکر Fidelis Capital است که سرمایه ی اولیه ی مورد نیاز آن 1000 دلار و شروع اسپردی از 0 پیپ دارد، درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:400 تعیین شده است.

افتتاح حساب Vip

Vip گران ترین حساب در بروکر Fidelis Capital است که سرمایه ی هنگفت 50000 دلاری را از تریدرهای خود طلب می کند اسپرد در این حساب از 0 پیپ آغاز و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:200 است در ضمن شما به ازای انجام هر لات معامله و ترید در اکانت Vip مبلغ 1.25 دلار کمیسیون پرداخت خواهید کرد.

جدول اطلاعات حساب در Fidelis Capital

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر فیدلیس کپیتال

حساب اسلامی در بروکر Fidelis Capital

حساب اسلامی نوعی اکانت معاملاتی است که بهره و سود شبانه نداشته باشد و از آنجایی که این نوع حساب باعث جذب حداکثری کاربران مسلمان به سمت بازار می شود اهمیت زیادی دارد.

لازم به ذکر است که اکانت های معاملاتی Pro و Ecn Pro در بروکر Fidelis Capital از نوع حساب اسلامی هستند و این یک مزیت بسیار مهم برای این کارگزاری به حساب می آید.

میزان اسپرد بروکر فیدلیس کپیتال

اسپرد در اکانت های معاملاتی Vip و Ecn Pro بروکر Fidelis از 0 آغاز می گردد و اکانت Pro نیز شروع اسپردی از 1.6 پیپ دارد.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر فیدلیس کپیتال

اعتبار بروکر فیدلیس کپیتال

میزان اعتبار هر بروکر یکی از مهم ترین معیار و ملاک ها برای انتخاب بروکر مناسب است که اگر بخواهیم میزان اعتبار بروکر fidelis capital را مورد سنجش قرار دهیم، می بایست بگوییم، از آنجایی که این بروکر دارای بیش از ده سال سابقه ی فعالیت است و هیچگونه رگوله ای ندارد، می بایست میزان اعتبار آن را در سطح کاملا متوسطی در نظر بگیریم.

رگوله های فیدلیس کپیتال

بروکر Fidelis Capital هیچگونه رگوله ای ندارد و به همین دلیل در مبحث سنجش اعتبار متحمل ضرر بزرگی خواهد شد چراکه یکی از مهمترین لازمه های اعتبار برای هر کار گزاری همین داشتن رگوله است.

دفتر مرکزی فیدلیس کپیتال کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Fidelis Capital در سنت وینسنت و گرانادینها قرار دارد.

سابقه بروکر فیدلیس کپیتال چقدر است؟

Fidelis capital یک کارگزاری با سابقه و قدیمی است که در حال حاضر سابقه فعالیتی بیش از یک دهه دارد، این بروکر در سال 2013 تاسیس و افتتاح شده است  و این رزومه ی طولانی یکی از مواردی است که باعث جذب تریدرها به این بروکر می گردد.

پشتیبانی فارسی بروکر فیدلیس کپیتال

برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر Fidelis Capital فقط از طریق ارسال ایمیل به آدرس: support@fideliscm.com ممکن است که در اینجا باید دو نمره ی منفی برای این کارگزاری در نظر گرفت اول به دلیل تک گزینه ای بودن و عدم ایجاد انتخاب های بیشتر در زمینه ی راه های ارتباط با پشتیبانی و دوم نبود امکان برقراری ارتباط از طریق چت آنلاین که مهمترین روش برای برقراری ارتباط با پشتیبانی بروکر ها است.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-فیدلیس کپیتال

واریز و برداشت در بروکر فیدلیس کپیتال

امور واریز و برداشت در بروکر Fidelis Capital از طریق ویزا و مستر کارت، اسکریل، وب مانی و bank wire امکان پذیر است که شما می توانید از آن ها بهره ببرید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-فیدلیس کپیتال-فارکس

بونوس ها

بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر هیچگونه بونوسی از سوی بروکر Fidelis Capital ارائه نمی شود اما شما با مراجعه ی مستمر به وب سایت اصلی این شرکت در آینده می توانید از آخرین اخبار در این زمینه مطلع شوید، همچنین این مورد را نیز در نظر داشته باشید که قوانین و سیاست بروکرها در مورد بونوس ها دائمی نیست و می تواند دچار تغییر و تحول گردد.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-فیدلیس کپیتال

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر فیدلیس کپیتال

فقط پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 در بروکر Fidelis Capital قابل استفاده است که شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید، البته لازم به یاد آوری است که بروکر مربوطه در این زمینه نیز یک نمره ی منفی دیگر به دلیل تک گزینه ای بودن دریافت خواهد کرد.

دانلود پلتفرم متاتریدر ۵

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-فیدلیس کپیتال-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر فیدلیس کپیتال

نماد هایی مانند: جفت ارزها، فلزات گرانبها و CFD از جمله دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر Fidelis Capital هستند که شما می توانید در امر معامله و‌ترید از آن ها استفاده نمایید.

با چقدر سرمایه میتوان در Fidelis Capital حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

کمترین میزان سرمایه‌ ی لازم برای افتتاح‌ یک حساب ریل در بروکر Fidelis Capital مبلغ 500 دلار است که مربوط به حساب معاملاتی Pro در این بروکر است و بعد از آن اکانت های Ecn Pro و Vip به ترتیب با نیاز به 1000 و 50000 دلار واریزی اولیه قرار خواهند گرفت.

کپی تریدینگ بروکر Fidelis Capital

 Fidelis Capital از سیستم کپی تریدینگ و حساب پم پشتیبانی می کند و این یک مزیت برای شما درصورت افتتاح حساب در این بروکر است.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی این بروکر و ورود به بخش کپی ترید، از بهترین استراتژی های موجود، آگاهی کامل پیدا کرده و یا با ورود به بخش مربوط به حساب پم، با بهترین مدیران سرمایه آشنا شده و سرمایه ی خود را در بهترین بخش، قرار داده و سود دلاری کسب نمایید.

البته لازم به ذکر است که کسب درآمد دلاری از طریق سیستم کپی ترید و حساب پم، نیاز به دانش در زمینه ی انتخاب بهترین استراتژی را دارد و چنانچه شما به عنوان یک تریدر آماتور قصد دارید از این دو سیستم استفاده نمایید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا شما را در زمینه ی انتخاب بهترین مسیر سرمایه گذاری راهنمایی نماییم.

آیا بروکر Fidelis Capital کلاهبردار است؟

هیچگونه موردی از تخلفات متعدد مالی در سابقه ی طولانی بروکر Fidelis Capital در دست نیست و به نظر این کار گزاری قدیمی همواره فعالیتی کاملا به دور از هرگونه تخلف داشته است، اما تیم ما به عنوان یک منبع اطلاع رسانی هر گونه خبری از این دست در آینده را قطعا نشر و اطلاع رسانی خواهد کرد، تا تمامی تریدرها بتوانند از سرمایه ی خود نهایت محافظت را به عمل آورند.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر فیدلیس کپیتال

برای انجام تایید هویت در بروکر Fidelis Capital شما می بایست در ابتدا اوراق شناسایی خود مانند شناسنامه و کارت ملی را به تیم پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید و بعد از دریافت تاییدیه ی لازم با ارسال‌ مدارکی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق نسبت به تایید آدرس محل سکونت اقدام کنید که این فرایند تقریبا در تمامی بروکر های فعال در بازار مشابه است و فقط امکان تفاوت در جزئیات وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *