بروکر Exelium – نقد و بررسی بروکر اکسلیوم و ادعای ارتباط با m4markets

نام بروکرExelium - اکسلیوم
سال تاسیس2023 میلادی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیجزیره ی آنگویلا
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
پرداخت ریبیتندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی5 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتریالی و پرفکت مانی
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 4.8 / 5. تعداد رای: 20

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این صفحه یک بروکر جدید به نام Exelium یا با نام فارسی اکسلیوم ، را به شما معرفی می کنیم که مهمترین مزیت آن ارائه اسپرد بسیار پایین است. البته لازم به ذکر است که اکسلیوم ادعا دارد که وابسته به بروکر مشهور m4markets است. ام 4 مارکتس قبلا به ایران خدمات میداد و اسپرد بسیار اندکی داشت. ما در این مقاله به بررسی کامل بروکر اکسلیوم پرداخته‌ایم. انواع حساب‌های بروکر اکسلیوم را با جزئیات توضیح داده‌ایم. آموزش ثبت نام را همراه با تصاویر توضیح داده‌ایم و انواع پلتفرم‌های آن را معرفی کرده‌ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

اکسلیوم زیر مجموعه m4markets است؟

Exelium نام یک بروکر کاملا جداگانه است که توسط برخی از کارکنان قبلی بروکر m4markets به ثبت رسیده و هدایت می شود. قطعا بروکر m4markets یکی از بروکرهای بسیار خوب و قوی بازار بود که با اسپردهای پایین خود، موفق شده بود جذب بسیار بالایی را داشته باشد. بروکر m4markets خدمات خودش را در سال 2023 به روی مشتریان ایرانی بست.
چندماه بعد از اتمام کار بروکر m4markets ، کانال تلگرامی بخش فارسی آن ، اعلام کرد که مشتریان قبلی ام 4 مارکتس ، می توانند همان خدمات را با همان کیفیت در بروکر exelium تجربه کنند.
تا به اینجای کار، مشکلی وجود ندارد، اما به نظر می رسد ادعای اینکه بروکر اکسلیون می تواند از اعتبار و رگوله بروکر m4markets بهره ببرد، کاملا غلط است. پشتیبانی بروکر m4markets هم ارتباط با بروکر exelium را تایید نمی کند. اما از دید ما، برند اکسلیوم توان قدرتمند ظاهر شدن را در آینده را دارد. امیدواریم که بتوانند روند خوبی را داشته باشند و تریدرها رضایت از این موضوع داشته باشند.

آموزش ثبت نام در بروکر Exelium

در فایل pdf زیر، نحوه ثبت نام در بروکر Fx Exelium توضیح داده شده است. 

برای دانلود بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

pdf
آموزش ثبت نام در بروکر Exelium

انواع حساب ها در بروکر اکسلیوم

آنچه در ادامه مشاهده می نمایید اطلاعات کاملی در ارتباط با بروکر exelium می باشد.

اکسیلیوم تنوع خوبی در ارائه ی اکانت های معاملاتی دارد که باید در ادامه هر یک از این حساب ها و امکانات آن ها را به طور کامل تحلیل و بررسی نماییم در صورت تمایل به آگاهی از چگونگی هریک از آنها در ادامه با ما همراه باشید.

حساب لوریج بالا
50 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:5000
 • اسپرد : 1.6 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز ندارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب VIP
5000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 0
 • کمیسیون: 1.5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز ندارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب پریمیوم اسپرد
300 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : 2.5 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز ندارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب کلاسیک
5 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد شروع از 1 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز ندارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-بروکر اکسلیوم-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب کلاسیک

افتتاح یک اکانت معاملاتی کلاسیک در بروکر Exelium فقط به 5 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، بروکر در این حساب هیچ کمیسیونی از شما بابت انجام معامله و ترید دریافت نمی کند، شروع اسپرد در کلاسیک از 1 پیپ و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:500 می باشد.

افتتاح حساب پریمیوم اسپرد

اکانت پریمیوم اسپرد یک حساب 300 دلاری است که 2.5 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید دارد درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن 1:500 و شروع اسپردش نیز از 0 است.

افتتاح حساب Vip

شما برای افتتاح  یک اکانت vip در بروکر اکسیلیوم 5000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز خواهید داشت، اسپرد این حساب از 0 پیپ آغاز و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:500 است درضمن کمیسیون اکانت vip مبلغ 1.5 دلار به ازای هر لات ترید است.

افتتاح حساب لوریج بالا

حساب لوریج بالا در بروکر Exelium چندان اکانت گران قیمتی نیست و فقط به 50 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد کمیسیون در این حساب 0 و آغاز  اسپرد آن از 1.6 است در ضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این اکانت معاملاتی 1:5000 است.

جدول اطلاعات حساب در Exelium

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر-اکسلیوم

حساب اسلامی در بروکر Exelium

بر اساس اطلاعات موجود باید گفت که بروکر Exelium حساب اسلامی دارد اما استفاده از آن مشروط به شرایطی است که شما به عنوان یک تریدر مسلمان می بایست از آن مطلع باشید، گزینه ی بدون سوآپ بر روی اکانت های موجود در این بروکر به مدت فقط 10 روز به شکل متوالی فعال خواهد بود و بعد از اتمام این مدت درصورت داشتن ترید و معامله ی باز، سوآپ و بهره به حساب شما تعلق می گیرد، اما در صورتی که شما یک تریدر مسلمان باشید می توانید با درخواست اسلامی نمودن حساب خود، سوآپ شبانه را حذف نمایید.

میزان اسپرد بروکر اکسلیوم

حساب های معاملاتی vip و پریمیوم اسپرد در بروکر اکسیلیوم شروع اسپردی از 0 دارند و اکانت های کلاسیک با آغاز از 1 پیپ و لوریج بالا با 1.6 پیپ در جایگاه بعد قرار خواهند گرفت.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر اکسلیوم

اعتبار بروکر اکسلیوم

اکسیلیوم یک بروکر تازه تاسیس با ادعای این است که تحت نظر بروکر m4markets فعال شده است. این بروکر در حال حاضر، لایسنس کامل متاتریدر 5 را دارد، اما باید منظر گذشت زمان باشیم تا بتوانیم در مورد امنیت و اعتبار آن ، نظر بهتری ارائه دهیم.

رگوله های اکسلیوم

Exelium هیچ رگوله ای ندارد و اگر هر زمانی که رگوله را بتواند دریافت کند، ما نیز آن را در لیست بروکر های رگوله شده، قرار خواهیم داد. این نکته را دقت کنید که البته هیچ رگولاتوری در حال حاضر به ایران خدمات نمی دهد.

دفتر مرکزی اکسلیوم کجاست؟

آدرسی که بروکر اکسلیوم در وب سایت خود درج کرده است، آدرس یک دفتر در جزیره ی آنگویلا است که جزیره ایی در دریای کارائیب می باشد. در آینده که فعالیت این بروکر بیشتر شد، قطعا اطلاعات درست تر و دقیق تری از آدرس دفاتر این بروکر، در اینجا درج خواهیم کرد.

سابقه بروکر اکسلیوم چقدر است؟

Exelium تازه تاسیس و نو پا است و از سال 2023 شروع به فعالیت در بازار کرده است. این موضوع را شما به عنوان یک کاربر در حین جستجو در مورد این بروکر قطعا باید مد نظر داشته باشید.

پشتیبانی فارسی بروکر اکسلیوم

برقراری ارتباط با گروه پشتیبانی بروکر اکسیلیوم از طریق ارسال ایمیل به آدرس: support @Exelium. Com و تماس مستقیم با شماره تلفن: 17585720201+ انجام پذیر است. البته ساده ترین راه برقراری ارتباط با پشتیبانی اکسلیوم استفاده از چت آنلاین است که می توانید از آن بهره ببرید. لازم به ذکر است که ارائه ی پشتیبانی فارسی از نکات بسیار مهم و مثبت بروکر اکسلیوم برای کاربران ایرانی می باشد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اکسلیوم

واریز و برداشت در بروکر اکسلیوم

انجام امور واریز و برداشت در بروکر اکسیلیوم از طریق راه هایی همچون واریز و برداشت ریالی،  پرفکت مانی، استفاده از اکسلیوم کریپتو ولت، Local Depositor و … امکان پذیر است که می توانید از آن بهره ببرید، همچنین شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی این بروکر اطلاعات دقیق تری در ارتباط با حداقل واریزی هرکدام از این روش ها به دست آورید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اکسلیوم-فارکس

بونوس کارگزاری اکسلیوم

یکی از پوئن های مثبتی که کارگزاری اکسلیوم در کارنامه ی خود دارد ارائه ی بونوس 50 درصدی به تریدرها است.

البته ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که بیشترین میزان بونوسی که بروکر اکسلیوم به تریدرها خواهد داد، مبلغ 10000 دلار می باشد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بونوس های این بروکر به پشتیبانی اکسلیوم مراجعه نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اکسلیوم

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اکسلیوم

فقط پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 در بروکر اکسلیوم برای تریدر ها قابل استفاده است که از طریق لینک های زیر می توانید آن را دانلود کنید، لازم به ذکر است که تک گزینه ای بودن و عدم ایجاد انتخاب های بیشتر را می توان یک ضعف برای اکسلیوم تلقی کرد .

دانلود پلتفرم متاتریدر ۵

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اکسلیوم-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر اکسلیوم

فارکس، کالاهای کامودیتی، شاخص ها و سهام و ارزهای دیجیتال چند نمونه از نماد و دارایی هایی است که شما برای انجام معامله و ترید در بروکر اکسیلیوم در اختیار خواهید داشت.

با چقدر سرمایه میتوان در Exelium حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

کمترین میزان سرمایه ی اولیه برای افتتاح یک اکانت معاملاتی ریل در بروکر اکسیلیوم مبلغ 5 دلار است که مختص به اکانت کلاسیک می باشد و بیشترین آن را حساب vip با سرمایه ای 5000 دلاری به خود اختصاص داده است در این بین پریمیوم اسپرد با 300 و اکانت لوریج بالا با 50 دلار در دو طرف جدول قرار خواهند گرفت.

کپی تریدینگ بروکر Exelium

با توجه به لیست بلند بالای معایب بروکر اکسیلیوم نمی توان انتظار  ارائه ی آپشن مهمی مثل کپی تریدینگ را از این بروکر داشت، سیستم کپی تریدینگ به دلیل نوع کاربرد، معمولا تاثیر زیاد و البته مستقیمی در جذب تریدر به یک کارگزاری دارد و اغلب کاربران تحقیق در مورد آن را در هنگام انتخاب بروکر مدنظر خود جز الویت ها قرار می دهند که بروکر اکسیلیوم از این امتیاز ویژه نیز بی بهره است.

آیا بروکر Exelium کلاهبردار است؟

در مورد سوال این تیتر هیچگونه جوابی وجود ندارد چراکه صرف نظر از نداشتن سابقه ی حتی یک ساله از سوی بروکر Exelium این کارگزاری حتی هویتی قطعی و منسجم یک بروکر عادی را نیز ندارد و فعلا یک وب سایت است که حتی مقر دائمی و مشخصی برای تحقیق یا جستجو به کاربران ارائه نمی دهد و این خود می تواند زمینه ساز هرگونه تخلفی باشد.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آموزش ثبت نام در بروکر Exelium به صورت تصویری

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر Exelium شوید.

نحوه ثبت نام بروکر اکسلیوم
نحوه ثبت نام -مرحله اول

در صفحه اول، روی دکمه “افتتاح حساب ریل معاملاتی” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر اکسلیوم
نحوه ثبت نام -مرحله دوم

عنوان ، نام، نام خانوادگی، کشور، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل را وارد نموده، تیک ها را بزنید و روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر اکسلیوم
نحوه ثبت نام -مرحله سوم

کد ارسال شده به آدرس ایمیلتان را در قسمت مشخص شده وارد نموده و روی دکمه “ادامه” کلیک کنید

نحوه ثبت نام بروکر اکسلیوم
نحوه ثبت نام -مرحله چهارم

درآمد تقریبی سالانه و دارایی خود را انتخاب کنید و روی دکمه “ادامه” کلیک کنید

نحوه ثبت نام بروکر اکسلیوم
نحوه ثبت نام-مرحله پنجم

جهت ارسال مدارک تایید هویت و تاییدیه آدرس طبق تصویر روی دکمه ها به ترتیب کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر اکسلیوم
نحوه ثبت نام -مرحله ششم

ابتدا مدرک تایید هویت را انتخاب کنید سپس تاریخ انقضا، شماره مدرک، نوع مدرک و کشور صادر کننده را وارد نموده و سپس مانند تصویر مدرک را آپلود نموده و در پایان روی دکمه “بارگذاری” کلیک کنید

نحوه ثبت نام بروکر اکسلیوم
نحوه ثبت نام -مرحله هفتم

ابتدا مدرک تاییدیه آدرس را انتخاب کنید سپس کشور، شهر، آدرس و کد پستی را وارد نموده و روی دکمه “بارگذاری” کلیک کنید.

تایید هویت در بروکر اکسلیوم

فرایند تایید هویت‌ در اکثر بروکر ها روندی یکسان و مشابه دارد و حتی اگر تفاوتی هم وجود داشته باشد فقط در جزئیات است، همانطور که از عنوان این مبحث پیدا است شما برای احراز هویت خود در بروکر اکسلیوم می بایست مدارک شناسایی  مانند شناسنامه و کارت ملی را به تیم پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید.

بعد از دریافت تاییدیه ی لازم نوبت به مرحله ی تایید آدرس محل سکونت می رسد که با ارسال مدارکی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق امکان پذیر است در نظر داشته باشید که مراحل دوگانه ی تایید هویت درواقع مهمترین بخش ثبت نام شما در هر کارگزاری است پس در هنگام انجام آن باید نهایت دقت را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *