Exco Trader - اکسکو تریدر

امتیاز
6/10
بروکر excotrader - نقد و بررسی بروکر اکسکو تریدر
بروکر excotrader - نقد و بررسی بروکر اکسکو تریدر
نام بروکرExco Trader - اکسکو تریدر
سال تاسیس2018 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین ها
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد(پم دارد)
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مستر کارت، بیت‌کوین و اتریوم
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر EXCO می‌پردازیم.

excotrader یک بروکر بین‌المللی است که تقریبا به تمامی کشورهای جهان خدمات ارائه می‌دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر اکسکو تریدر در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر Exco Trader

آموزش ثبت نام در بروکر excotrader به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر excotrader

Exco Trader چیست؟ اکسکو تریدر چیست؟

Exco نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که خدمات متعددی مانند: حساب پم، وبینارهای متعدد، بونوس‌های جذاب، تقویم اقتصادی، مقالات آموزشی و … به تریدرها ارائه می‌دهد که شما می‌توانید از آن بهره ببرید.

اعتبار بروکر excotrader

ممکن است برای شما نیز به عنوان یک تریدر این سوال پیش بیاید که اعتبار  بروکر مد نظرتان چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: میزان اعتبار بروکرهای مختلف را می‌توان با توجه به میزان سابقه‌ی فعالیت آن‌ها و همچنین داشتن یا نداشتن رگوله سنجید، در واقع هرچه یک بروکر از سابقه‌ی فعالیت بیشتری در بازار برخوردار باشد و تحت نظارت سازمان‌های رگولاتوری نیز باشد، دارای اعتبار بیشتری است، برای مثال در ارتباط با بروکر exco می‌توان گفت: این بروکر فعالیت خود را از سال 2018 آغاز نموده است و دارای رگوله نمی‌باشد.

اعتبار-بروکر-اکسکو تریدر-امنیت

آیا بروکر excotrader رگوله دارد؟

متاسفانه بروکر exco تحت نظارت هیچ‌یک از سازمان‌های رگولاتوری نمی‌باشد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اکسکو تریدر

دفتر مرکزی بروکر excotrader کجاست؟

بروکر exco دارای یک دفتر فعال در سنت وینسنت و گرانادین ها می‌باشد.

بروکر excotrader چند سال سابقه دارد؟

با توجه به نتایج به دست آمده از تیم تحقیقاتی ما بروکر exco فعالیت خود را از سال 2018 آغاز نموده است.

انواع-حساب-بروکر-اکسکو تریدر-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر Exco Trader (اکسکو تریدر)

شما می‌توانید با توجه به آنچه در جدول زیر آمده است، اطلاعات زیادی در ارتباط با حساب‌های معاملاتی بروکر exco دریافت نمایید.

نام حساب/مشخصات

Exco stp

Exco ECN    
حداقل واریزی50$100$    
اسپرد1 پیپ0.5 پیپ    
کمیسیون02$    
حداکثر لوریج1:5001:500    
امکان ترید جفت ارزهاخیرخیر    
امکان ترید سهام و شاخصبلهبله    
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبله    
اجازه ی اسکالپینگبلهبله    
امکان استفاده از اکسپرتبلهبله    

با توجه به جدول بالا در می‌یابیم که بروکر exco دو نوع حساب معاملاتی exco stp و exco ecn را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد که در ادامه هریک را به صورت دقیق مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.

حساب-اکسکو ای سی ان-اکسکو-اس تی پی-بروکر-اکسکو تریدر

افتتاح حساب Exco ecn

شما می‌توانید با حداقل واریزی مبلغ 100$ یک حساب exco ecn در بروکر exco افتتاح نمایید، اسپرد این حساب از 0.5 آغاز می‌گردد و دارای 2 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید می‌باشد، همچنین میزان حداکثر لوریج آن نیز 1:500 می‌باشد.

افتتاح حساب exco stp

میزان حداقل واریزی به منظور افتتاح یک حساب exco stp مبلغ 50 دلار می‌باشد، همچنین تریدرها می‌توانند در این حساب از حداکثر لوریج یا ضریب اهرمی 1:500 استفاده نمایند، اسپرد این حساب از 1 پیپ آغاز می‌گردد و فاقد کمیسیون است.

اسپرد بروکر excotrader

بروکر exco دو حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد که میزان اسپرد یکی از آن‌ها از 0.5 پیپ آغاز می‌گردد و اسپرد دیگری نیز از 1 پیپ آغاز می‌شود، اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که حساب exco stp که اسپرد آن از 1 آغاز می‌گردد، فاقد کمیسیون است.

بروکر excotrader - نقد و بررسی بروکر اکسکو تریدر

حساب اسلامی بروکر excotrader

متاسفانه بروکر exco فاقد حساب اسلامی یا بدون سوآپ شبانه است که این موضوع را می‌توان جز معایب بروکر exco در نظر گرفت.

بروکر excotrader - نقد و بررسی بروکر اکسکو تریدر

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر excotrader حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

کمترین میزان واریزی برای افتتاح یک حساب exco مبلغ 50 دلار است که شما می‌توانید با این میزان واریزی یک حساب exco stp در بروکر exco افتتاح نمایید، همچنین میزان حداقل واریزی به منظور افتتاح یک حساب exco ecn مبلغ 100 دلار است.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اکسکو تریدر

واریز و برداشت در بروکر excotrader

قبل از انجام امور واریز و برداشت در بروکر exco می‌بایست بررسی نمایید که کدام یک از روش‌های واریز و برداشت موجود در بروکر exco در کشور شما قابل دسترسی می‌باشد، البته به صورت کلی می‌توان گفت روش‌های واریز و برداشت در بروکر exco شامل استفاده از: ویزا و مستر کارت، بیت‌کوین، bank transfer ، اتریوم، dragon pay و … می‌باشد.

بونوس‌ها

بروکر exco بونوس‌های مختلف و متعددی را به کاربران ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده نمایند، برای مثال در حال حاضر در این بروکر یک بونوس ارجاع فعال است و شما می‌توانید با معرفی دوستان خود به این بروکر از 25 تا 150 دلار پاداش دریافت نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اکسکو تریدر-فارکس
تایید-هویت-بروکر-اکسکو تریدر-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر excotrader چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر exco شامل دو مرحله‌ی تایید هویت شخصی به وسیله‌ی اوراق شناسایی مانند: کارت ملی و گواهینامه و … و تایید محل اقامت به وسیله‌ی ارسال مدارکی مانند: صورتحساب بانکی، قبوض آب و برق و … می‌باشد.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اکسکو تریدر-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر excotrader

تریدرها می‌توانند با افتتاح حساب در بروکر exco به معامله ی ارزهای دیجیتال، کالاهای کامودیتی و شاخص‌ها و سهام بپردازند و در این رابطه می‌بایست گفت: نبود امکان ترید جفت ارزها یکی از معایب قابل ذکر بروکر exco می‌باشد.

بروکر excotrader - نقد و بررسی بروکر اکسکو تریدر

پشتیبانی فارسی بروکر excotrader

شما می‌توانید به منظور بهره‌گیری از خدمات تیم پشتیبانی بروکر exco بعد از ورود به وب سایت اصلی این بروکر روی گزینه‌ی مربوط به چت آنلاین کلیک نموده و به صورت مستقیم با تیم پشتیبانی این بروکر در ارتباط باشید، همچنین امکان ارسال ایمیل به آدرس: support@excotrader.com  و تماس با شماره‌ی : 2349126988988+ برای تریدرها فراهم می‌باشد.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید از اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌های متعددی مانند فیس‌بوک و اینستاگرام استفاده نموده و با دنبال کردن این بروکر در برنامه‌های اجتماعی اطلاعات زیادی در ارتباط با بروکر exco به دست آورید.

برای این کار کافی است وارد وب سایت اصلی بروکر exco شده و سپس در بخش پایین سایت روی تصویر هریک از اپلکیشن‌های اینستاگرام و فیسبوک کلیک نمایید و با وارد شدن به پلتفرم مربوطه، صفحه‌ی اختصاصی این بروکر را دنبال نمایید.

گفتنی است که بروکر exco شماره تماس‌های متعدد دیگری را نیز در وب سایت اصلی خود منتشر نموده است که شما می‌توانید با توجه به کشور محل سکونت خود از هریک از آن‌ها بهره ببرید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اکسکو تریدر

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر اکسکو تریدر

بروکر exo به منظور ارائه‌ی خدمات تجاری خود پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 را به کاربران ارائه می‌دهد که شما می‌توانید آن را از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود نمایید.

لازم به ذکر است که این بروکر از متاتریدر 5 پشتیبانی نمی‌نماید و این موضوع می‌تواند باعث نارضایتی برخی تریدرها شود.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر excotrader برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر excotrader برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر excotrader برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر excotrader برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر excotrader برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر excotrader برای اندروید

حساب PAMM بروکر exco

یکی از خدماتی که بروکر exco به کاربران خود ارائه می‌دهد، حساب پم است که شما می‌توانید با بهره‌گیری از این حساب مدیریت سرمایه‌ی خود را به یک تریدر حرفه‌ای واگذار کنید و با بهره‌گیری از معاملات وی از بازار کسب سود نمایید.

آیا بروکر excotrader کلاه بردار است؟

ما در این بخش از وب سایت با توجه به نظرات و گزارش‌های دریافتی از مخاطبان بروکرهای متعدد، کارگزاری‌هایی را که تخلف می‌نمایند و از افراد متعدد کلاه‌برداری می‌کنند را به مخاطبان خود معرفی می‌نماییم، اما در ارتباط با بروکر exco می‌بایست بگوییم از این بروکر تاکنون هیچگونه گزارش کلاه‌برداری به دست ما نرسیده است.

محیط کاربری بروکر exco

محیط کاربری و وب سایت بروکر exco را می‌توان یک محیط کاربری و وب سایت کارآمد در نظر گرفت، چرا که دارای اطلاعات بسیار شفافی در ارتباط با خدمات این بروکر است، همچنین چیدمان این آیتم‌ها نیز در وب سایت اصلی exco به گونه‌ای می‌باشد که دسترسی کاربران به تمام اطلاعات را بسیار ساده می‌نماید و چنانچه ما بخواهیم به این وب سایت از 1 تا 10 امتیاز دهیم می‌بایست بگوییم: امتیاز 7 ، امتیاز مناسبی است.

آموزش های رایگان بروکر exco

بروکر exco به منظور افزایش سطح دانش تریدرهای مختلف مطالب آموزشی متعددی را در وب سایت اصلی خود منتشر نموده است که شما می‌توانید از طریق کلیک بر روی گزینه‌ی آموزش در بخش منو وب سایت این بروکر به آن ها دسترسی پیدا کنید، برای مثال بروکر exco در بخش آموزش رایگان خود، مطالب و مقالات مختلفی در ارتباط با ترید در بازارهای مالی منتشر نموده است، همچنین وبینارهای رایگانی به کاربران و مخاطبان این بروکر ارائه می‌شود که شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه‌ی وبینار تاریخ و ساعت آن‌ها را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است که این بروکر برای مشتریانی که حساب کاربری خود را به اندازه‌ی حداقل 300 دلار شارژ می‌نمایند، یک سری دوره‌های آموزشی رایگان ارائه می‌دهد که می‌توانند از آن بهره ببرند.

تقویم اقتصادی بروکر exco

ارائه‌ی تقویم اقتصادی از دیگر مزیت‌های استفاده از بروکر exco می‌باشد که قطعا مورد نیاز هر تریدری خواهد بود و وجود تقویم اقتصادی در وب سایت اصلی exco شما را از دیگر وب سایت‌های خبری و دارای تقویم اقتصادی بی‌نیاز خواهد کرد.

برای بهره‌گیری از تقویم اقتصادی بروکر exco بعد از ورود به وب سایت اصلی این بروکر روی گزینه‌ی  calendar کلیک نمایید.

اخبار اقتصادی بروکر exco

قطعا اهمیت اخبار و تحلیل فاندامنتال برای شما به عنوان یک تریدر پوشیده نیست و شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی بروکر exco جدیدترین اخبار بازار را مشاهده نمایید و از آن در تریدرهای خود بهره بگیرید.

حساب دمو بروکر exco

امکان افتتاح حساب آزمایشی رایگان یا همان دمو، توسط بروکر exco به تریدرها این فرصت را می‌دهد که قبل از آن که سرمایه‌ی واقعی و اصلی خود را وارد بازار نمایند، با بهره‌گیری از این حساب به صورت آزمایشی اما با شرایط واقعی به معامله بپردازند و از آزمون و خطاهای خود نکات ارزشمندی را بیاموزند.

برای افتتاح یک حساب دمو در بروکر exco کافی است تا شما با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و سپس کلیک بر روی گزینه‌ی start trading بعد از باز شدن صفحه‌ی مربوطه بر روی گزینه‌ی open demo کلیک نمایید.

باید حتما دقت نمایید که اطلاعات مورد نیاز به منظور افتتاح حساب دمو در این بروکر شامل: نام و نام خانوادگی، کشور، ایمیل، شماره ی تلفن و … می‌باشد که تکمیل آن‌ها الزامی و اجباری می‌باشد.

مزایای بروکر excotrader

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-اکسکو تریدر

معایب بروکر excotrader

آموزش ثبت نام در بروکر excotrader با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر exco trader  شوید.

در صفحه نخست روی دکمه OPEN ACCOUNT کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اکسکو تریدر
نحوه ثبت نام بروکر excotrader - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام در بروکر اکسکو تریدر
نحوه ثبت نام بروکر excotrader - مرحله دوم

به پایین صفحه بروید و روی دکمه i accept کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اکسکو تریدر
نحوه ثبت نام بروکر excotrader - مرحله سوم

جهت ارسال مدارک تایید هویت و تاییدیه آدرس، مراحل را به ترتیب انجام دهید.

نحوه ثبت نام در بروکر اکسکو تریدر
نحوه ثبت نام بروکر excotrader - مرحله چهارم

مدرک خود را انتخاب کرده و روی Upload کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر اکسکو تریدر
نحوه ثبت نام بروکر excotrader - مرحله پنجم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *