بروکر easyMarkets – نقد و بررسی بروکر ایزی مارکتس

نام بروکرeasyMarkets - ایزی مارکتس
سال تاسیس2001 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیقبرس
رگولهCYSEC , FSC , FSA و ASIC
کپی تریدینگندارد
پرداخت ریبیتندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی1 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و‌مستر کارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در مقاله ی پیش رو ما قصد معرفی یک بروکر با سابقه‌ و قدیمی به نام easy Markets را به شما داریم.

جالب است بدانید easy markets به دلیل خدمات ارزنده ای که به تریدرها ارائه می دهد، تاکنون 19 بار برنده ی جوایز متعدد گشته است، برای آشنایی با این کارگزاری در ادامه با ما همراه باشید.

ایزی مارکتس چیست؟

Easy Markets نام یکی از بروکرهای باسابقه و فعال در بازار است که  از ویژگی های جالب توجه آن می توان به پشتیبانی از 8 زبان زنده ی دنیا، ارائه ی حساب های معاملاتی متنوع،  ارائه ی وب سایت کارآمد و … اشاره نمود.

گفتنی است که تاکنون تریدرهای متعدد بیش از 1 میلیون اکانت و حساب معاملاتی در این بروکر افتتاح نموده اند.

انواع حساب ها در بروکر ایزی مارکتس

شما امکان 4 انتخاب متنوع در زمینه ی اکانت های معاملاتی را در بروکر easy Markets خواهید داشت که ما هر یک از آن ها را برای کمک به انتخاب بهتر شما تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب MT5
25 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:30
 • اسپرد : 0.5 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب VIP
10000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:30
 • اسپرد 0.8 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب VIP MT4
بدون محدودیت حداقل واریزی
 • لوریج 1:30
 • اسپرد : 0.7 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Premium
25 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:30
 • اسپرد 1.5 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-ایزی مارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Premium

افتتاح یک اکانت معاملاتی Premium در بروکر easy Markets به 25 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، اسپرد در این اکانت ثابت و 1.5 پیپ می باشد، حساب پرمیوم کمیسیونی بابت انجام معامله و ترید از شما دریافت نمی کند و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:30 می باشد.

افتتاح حساب VIP MT4

اکانت معاملاتی Vip MT4 حسابی بدون محدودیت حداقل واریز است و به تریدرها امکان افتتاح با مبلغ دلخواه خود را می دهد، اسپرد این اکانت 0.7 پیپ می باشد و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:30 است، در ضمن vip MT4 هیچگونه کمیسیونی ندارد.

افتتاح حساب MT5

حساب معاملاتی MT5 یک اکانت 25 دلاری است که اسپرد آن 0.5 پیپ و حداکثر لوریج قابل استفاده اش نیز 1:30 می باشد درضمن کمیسیون در این حساب 0 است.

افتتاح حساب VIP

Vip گران ترین اکانت ارائه شده توسط بروکر easy Markets است که 10000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، این اکانت فاقد کمیسیون است و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن 1:30 می باشد در ضمن اسپرد حساب vip میزان 0.8 پیپ تعیین شده است.

جدول اطلاعات حساب در easyMarkets

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر ایزی مارکتس

حساب اسلامی در بروکر easyMarkets

ایزی مارکتس حساب اسلامی ندارد و این موضوع یکی از ضعف‌های مهم این کارگزاری است، حساب اسلامی درواقع‌ یک قابلیت است که می تواند در مورد هرکدام از اکانت های معاملاتی موجود در بروکر ها اعمال شود، این نوع حساب فاقد بهره و‌سوآپ شبانه است و علت نام گذاری آن به اسم اسلامی نیز دقیقا همین است چراکه قوانین حاکم بر آن همسویی زیادی با شریعت دین اسلام دارد و باعث جذب تریدر های مسلمان به بازار می شود.

میزان اسپرد بروکر ایزی مارکتس

اسپرد در اکانت های معاملاتی ارائه شده توسط بروکر easy Markets ثابت  است و‌کمترین میزان آن به حساب MT5 با اسپرد 0.5 پیپ تعلق دارد و اکانت های vip MT4 با 0.7 , vip با 0.8 و اکانت معاملاتی premium با اسپرد 1.5 پیپ در رده های بعدی قرار می گیرند.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر ایزی مارکتس

اعتبار بروکر ایزی مارکتس

شاید easy markets را بتوان جز معدود بروکرهایی به شمار آورد که دارای دو فاکتور بسیار مهم اعتبار یعنی داشتن بیش از 20 سال سابقه ی فعالیت و برخورداری از رگوله های متعدد باشد.

رگوله های ایزی مارکتس

بروکر easy Markets دارای رگوله هایی مانند: CYSEC , FSC , FSA و ASIC است، لازم به ذکر است که برخورداری از رگوله یکی از حیاتی ترین نیازهای یک بروکر برای بالا بردن سطح اعتبار خود است.

دفتر مرکزی ایزی مارکتس کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر easy Markets در جزیره ی قبرس قرار دارد.

سابقه بروکر ایزی مارکتس چقدر است؟

درخشان ترین امتیاز بروکر easy Markets سابقه ی فعالیت آن است که به بیش از 23 سال می رسد چرا که این بروکر از سال 2001 تاکنون به تریدرهای متعددی خدمات ارائه داده است و طبیعی است که هر کاربر برای انتخاب یک بروکر  اول سابقه و قدمت آن را مدنظر داشته باشد و قطعا سابقه ی فعالیت زیاد بروکر easy markets تصویر خوشایندی از این بروکر در ذهن مخاطب خواهد ساخت.

پشتیبانی فارسی بروکر ایزی مارکتس

ارسال ایمیل به آدرس: support @easymarkets.com و تماس مستقیم با شماره تلفن: 35725828899 و البته از همه مهمتر استفاده از چت آنلاین سه راه ممکن برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر easy Markets است که شما می توانید از آن بهره ببرید درضمن باید گفت که امکان بهره وری از چت آنلاین خود یک پوئن مثبت برای easy Markets به حساب می‌آید، چرا که ساده ترین راه برای کابران به منظور پرسش سوالات متعدد است.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-ایزی مارکتس

واریز و برداشت در بروکر ایزی مارکتس

امور واریز و برداشت در بروکر easy Markets را می توان از طریق:  ویزا و‌مستر کارت، اسکریل، وب مانی ، Neteller ، American Expres ، Giropay  ، Fasa pay  و UnionPay انجام داد که این وجود تنوع خود یکی از امتیازات بروکر مدنظر به حساب می آید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-ایزی مارکتس-فارکس

بونوس ها

در حال حاضر هیچگونه بونوسی از سوی بروکر easy Markets به تریدرها ارائه نمی شود اما شما برای کسب اطلاعات به روز و دقیق در این زمینه می بایست به وب سایت اصلی easy Markets مراجعه نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-ایزی مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر ایزی مارکتس

پلتفرم های معاملاتی قابل استفاده در بروکر easy Markets عبارتند از : متاتریدر 4 و 5 به همراه پلتفرم مخصوص easy Markets که شما می توانید هر سه ی این اپلیکیشن هارا از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

لازم به ذکر است که ارائه ی پلتفرم اختصاصی از نکات مثبت بروکر easy markets می باشد.

دانلود پلتفرم easyMarkets

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS

دانلود پلتفرم متاتریدر ۴

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS

دانلود پلتفرم متاتریدر ۵

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-ایزی مارکتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر ایزی مارکتس

برای انجام معامله و‌ترید در بروکر easy Markets نماد و‌دارایی هایی مانند: جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، کالاهای کامودیتی و شاخص ها و سهام در اختیار تریدرها قرار داده شده است که می توانند از آن بهره ببرند.

با چقدر سرمایه میتوان در easyMarkets حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

تنوع اکانت های معاملاتی یکی از مزیت های easy Markets است که به شما اجازه ی انتخابی بسته به توان و سلیقه ی خود می دهد به طور مثال اکانت معاملاتی Vip MT4 حسابی بدون محدودیت واریز است و شما با هر مبلغی که بخواهید امکان افتتاح آن را خواهید داشت، حساب های Premium و MT5 به 25 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارند و اکانت vip حسابی 10000 دلاری است.

کپی تریدینگ بروکر easyMarkets

عدم پشتیبانی و ساپورت از سیستم کپی تریدینگ یکی دیگر از معایب لازم به ذکر در مورد بروکر easy Markets است و شاید به جهت سابقه ی فعالیت بیش از 20 سال این بروکر، کاربران توقع بالاتری از easy markets نسبت به سایر بروکرها در زمینه ی ارائه ی خدمات گسترده داشته باشند، اما چنانچه این بروکر در آینده پشتیبانی از این سیستم را به خدمات خود اضافه نمود، حتما این بخشاز وب سایت را به روز رسانی خواهیم کرد.

آیا بروکر easyMarkets کلاهبردار است؟

Easy Markets  یک بروکر قدیمی و شناخته شده است و در طول سال های فعالیت خود هرگز مورد اتهامات مالی قرار نگرفته است یا بهتر است بگوییم ما گزارشی از کلاه برداری این بروکر دریافت نکرده ایم، اما باید گفت که تمامی اطلاعات مندرج در این تیتر صرفا مختص به گذشته تا زمان نگارش مقاله ی پیش رو است و ما به عنوان یک منبع اطلاع رسانی حرفه ای خود را موظف به انتشار هرگونه اخبار یا اطلاعاتی از این دست در آینده می دانیم.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر ایزی مارکتس

برای تکمیل فرایند ثبت نام در بروکر easy Markets لازم است که شما دو مرحله ی تایید و احراز هویت و تایید آدرس محل سکونت را پشت سر بگذارید، برای تایید هویت ارائه ی مدارک شناسایی ملی کفایت می کند و در زمینه ی تایید آدرس محل سکونت نیز می توانید از اوراقی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق استفاده نمایید، در نظر داشته باشید که ارسال هر کدام از مدارک گفته شده به تیم پشتیبانی این بروکر برای تایید هویت الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *