DIZICX - دیزیکس

امتیاز
6/10
بروکر dizicx - نقد و بررسی بروکر دیزیکس
بروکر dizicx - نقد و بررسی بروکر دیزیکس
نام بروکرDIZICX - دیزیکس
سال تاسیس2019 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین‌ها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مسترکارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر DIZICX می‌پردازیم.

dizicx یکی از بروکرهای واقع در سنت وینسنت و گرانادین ها می‌باشد که کشوری جزیره‌ای و کوچک در دریای کارائیب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر دیزیکس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر DIZICX

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر DIZICX

DIZICX چیست؟ دیزیکس چیست؟

Dizicx نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که حساب‌های معاملاتی متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهد که سلیقه و استراتژی افراد زیادی را به سبب متفاوت بودن ویژگی‌های هر حساب، پوشش می‌دهد.

از مزیت‌های قابل ذکر بروکر dizicx می‌توان به این نکته اشاره کرد که تیم پشتیبانی بروکر dizicx در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان هستند و شما می‌توانید در صورت نیاز از راهنمایی‌های این تیم بهره بجویید.

اعتبار بروکر dizicx

از آنجایی که بروکر dizicx در سال 2019 تاسیس و افتتاح شده است و سابقه‌ی فعالیتی کمتر از 5 سال دارد و همچنین فاقد رگوله است، به لحاظ میزان اعتبار در مقایسه با سایر بروکرها نمی‌توان این بروکر را یک بروکر کاملا معتبر در نظر گرفت و دادن نظر قطعی در ارتباط با میزان اعتبار dizicx ، مستلزم گذشت زمان بیشتری است.

اعتبار-بروکر-دیزیکس-امنیت

آیا بروکر dizicx رگوله دارد؟

خیر متاسفانه بروکر Dizicx فاقد هرگونه رگوله‌ای می‌باشد و این مورد یک امتیاز منفی برای این بروکر در نظر گرفته می‌شود چرا که گاها برخی از مشتری‌ها از افتتاح حساب در بروکرهای فاقد رگوله سرباز می‌زنند.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-دیزیکس

دفتر مرکزی بروکر dizicx کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Dizicx واقع در سنت وینسنت و گرانادین‌ها است.

بروکر dizicx چند سال سابقه دارد؟

بروکر dizicx هیچ گونه اطلاعاتی در ارتباط با زمان آغاز به فعالیت خود در وب سایت اصلی این بروکر منتشر نکرده است، اما با این حال و با توجه به بررسی‌هایی که ما انجام دادیم، به نظر می‌رسد dizicx در سال 2019 تاسیس و افتتاح شده است.

انواع-حساب-بروکر-دیزیکس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه‌ی انواع حساب‌ها در بروکر dizicx

شما می‌توانید با بررسی جدول زیر انواع حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر dizicx را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Star vip

Ecn proPremium Standard   
حداقل واریزی2000$500$300$100$  
اسپرد شروع از 0.5 پیپ شروع از 0 پیپشروع از 1 پیپ شروع از 1.5 پیپ  
کمیسیون06%6%0  
حداکثر لوریج1:2001:3001:4001:1000  
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله  
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبلهبله  
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبلهبله  
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبله  
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبله  

همان طور که در جدول بالا مشاهده می‌نمایید بروکر Dizicx امکان استفاده از 4 نوع حساب معاملاتی مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده که در ادامه آن‌ها را به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد.

حساب-ای سی ان پرو-استار وی آی پی استاندارد-پرمیوم-بروکر-دیزیکس

افتتاح حساب Standard

شما برای افتتاح یک حساب standard در بروکر Dizicx فقط به 100 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز خواهید داشت کمیسیون این حساب 0 است و اسپرد آن از 1.5 پیپ آغاز می‌گردد و حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:1000 تعیین شده است.

افتتاح حساب Premium

حداقل سرمایه‌ی لازم برای افتتاح یک حساب premium در بروکر Dizicx مبلغ 300 دلار است و اسپرد آن از 1 پیپ آغاز می‌گردد و کمیسیون آن 6% می‌باشد، لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب 1:400 تعیین شده است.

افتتاح حساب star vip

شما با حداقل واریزی 2000 دلار می توانید یک حساب star vip را در بروکر Dizicx  افتتاح نمایید، اسپرد در این حساب از 5% پیپ آغاز می‌گردد و کمیسیون آن 0 است، درضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این اکانت نیز 1:300 است.

افتتاح حساب Ecn pro

افتتاح یک حساب Ecn pro مستلزم حداقل واریزی 500 دلار است و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:200 تعیین شده است لازم به ذکر است که اسپرد در این حساب از 0 شروع می‌شود و کمیسیون آن نیز 6% تعیین شده است.

اسپرد بروکر dizicx

کمترین میزان اسپرد در بروکر Dizicx مربوط به حساب Ecn pro است که در واقع شروع اسپرد آن از 0 می‌باشد، حساب معاملاتی star vip نیز با شروع اسپرد از 0.5 پیپ در رتبه‌ی دوم قرار گرفته است، همچنین اکانت‌های premium و standard به ترتیب با 1.5 و 1 پیپ در رده‌های بعد به لحاظ میزان اسپرد قرار دارند.

بروکر dizicx - نقد و بررسی بروکر دیزیکس

حساب اسلامی بروکر dizicx

از آنجایی که بروکر dizicx هیچگونه اطلاعاتی مبنی بر ارائه‌ی حساب بدون سوآپ شبانه یا همان اسلامی در وب سایت خود منتشر نکرده است، می‌توان نتیجه گرفت این بروکر در حال حاضر از حساب اسلامی پشتیبانی نمی‌نماید و این مورد می‌تواند یک نکته‌ی منفی برای این بروکر در نگاه کاربران مسلمان به نظر برسد، چرا که کاربران مسلمان براساس قوانین دین خود، از پرداخت بهره خودداری می‌نمایند و براساس همین دیدگاه معمولا بروکرهای دارای حساب اسلامی را به منظور معامله انتخاب می‌نمایند، البته از دیدگاه سایر تریدرها عدم وجود حساب اسلامی در یک بروکر چنان مساله‌ی حائز اهمیتی نمی‌باشد.

بروکر dizicx - نقد و بررسی بروکر دیزیکس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر dizicx حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر Dizicx گزینه‌های مختلفی را در اختیار خواهید داشت که مسلما شرایط متفاوتی هم نسبت به یکدیگر دارند کمترین میزان سرمایه‌ی لازم برای داشتن یک اکانت معاملاتی در بروکر دیزیکس 100 دلار است که شما با آن می‌توانید صاحب یک حساب standard شوید و بیشترین مبلغ لازم 2000 دلار می‌باشد که برای یک حساب star vip مورد نیاز خواهد بود، البته در نظر داشته باشید که حساب‌های premium و Ecn pro هرکدام با 300 و 500 دلار سرمایه اولیه در بین این دو قرار می‌گیرند.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-دیزیکس

واریز و برداشت در بروکر dizicx

شما برای انجام امور واریز و برداشت در بروکر Dizicx می‌بایست از روش‌هایی مانند: ویزا و مسترکارت، اسکریل، پرفکت مانی، وب مانی و البته Neteller استفاده نمایید.

همچنین شما می‌توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا پرسشی می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته بروکر dizicx در ارتباط باشید.

بونوس‌ها

در حال حاضر بروکر dizicx هیچگونه بونوس فعالی ارائه نمی‌دهد، اما ممکن است در آینده سیاست‌های کاری این بروکر عوض شود و بروکر dizicx اقدام به ارائه‌ی بونوس‌ها نماید، پس بهتر است برای دریافت اطلاعات دقیق و جامع و کامل در ارتباط بونوس‌های هر بروکر، به پشتیبانی بروکر مربوطه و یا وب سایت آن مراجعه نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-دیزیکس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-دیزیکس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر dizicx چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت در بروکر Dizicx  مستلزم  ارسال مدارکی مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی شخص برای احراز هویت اوست البته تایید آدرس نیز برای تکمیل فرایند ثبت نام الزامی است که به مدارکی مانند قبوض آب و برق و صورتحساب‌های بانکی نیاز دارد.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-دیزیکس-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر dizicx

نماد و دارایی‌های مختلفی مانند:جفت ارزها، ارزهای دیجیتال،شاخص‌ها، فلزات، کالاهای کامودیتی و CFD در بروکر Dizicx برای انجام معامله و ترید مورد استفاده قرار می‌گیرند که تریدرها می‌توانند از آن بهره ببرند.

بروکر dizicx - نقد و بررسی بروکر دیزیکس

پشتیبانی بروکر dizicx

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت اصلی dizicx در گوشه سایت از منو ارتباط با پشتیبانی، هریک از روش‌های موجود مانند: برقراری ارتباط از طریق چت آنلاین، تماس مستقیم، ارسال ایمیل و … را انتخاب نمایید.

همچنین در بخش پایین وب سایت dizicx نیز آدرس‌های ایمیل متعددی را مشاهده می‌نمایید که می‌توانید بستگی به سوال خود، هریک را که بخواهید انتخاب نموده و سوال خود را با تیم پشتیبانی dizicx مطرح نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-دیزیکس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر dizicx

شما برای معامله و ترید در بروکر Dizicx فقط می‌بایست از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 استفاده نمایید که می‌توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود کنید، البته این عدم تنوع در پلتفرم‌های معاملاتی بروکر dizicx می‌تواند به عنوان یک نقص در این بروکر در نظر گرفته شود، چرا که بروکرهای حرفه‌ای معمولا پلتفرم‌های معاملاتی متنوع‌تری را برای پوشش انواع سلیقه‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر dizicx برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر dizicx برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر dizicx برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر dizicx برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر dizicx برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر dizicx برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر dizicx

خوشبختانه کاربران می‌توانند از سیستم کپی تریدینگ در بروکر Dizicx استفاده نمایند که این خود یک مزیت هم برای تریدرهای فعال در این بروکر و هم رزومه‌ی خود مجموعه‌ی Dizicx به حساب می‌آید.

آیا بروکر dizicx کلاه بردار است؟

تیم تحقیقاتی ما به عنوان یک منبع اطلاع رسانی هیچگونه گزارش یا سابقه‌ای مبنی بر انجام تخلفات مالی و‌کلاهبرداری از بروکر Dizicx به دست نیاورده است، اما تیم تحقیقاتی ما همیشه در تلاش هستند تا در صورت بروز هرگونه موارد کلاه‌برداری در هریک از بروکرها و کارگزاری‌های موجود در فارکس در سریع‌ترین زمان ممکن آن را به معامله‌گران اطلاع رسانی نمایند.

افتتاح حساب دمو در بروکر dizicx

ارائه‌ی حساب دمو به صورت رایگان یکی از مزیت‌های مهم بروکر dizicx می‌باشد که شما می‌توانید قبل از افتتاح یک حساب واقعی در این بروکر، از آن بهره ببرید.

به منظور افتتاح یک حساب دمو در بروکر dizicx کافی است وارد وب سایت اصلی این بروکر شوید و روی گزینه‌ی open demo کلیک نمایید.

تقویم اقتصادی بروکر dizicx

قطعا شما به عنوان یک تریدر از اهمیت اخبار اقتصادی و تحلیل فاندامنتال، آگاهی خواهید داشت، در این راستا بروکر dizicx به معامله‌گران و کاربران خود، یک تقویم اقتصادی ارائه داده است که شما می‌توانید از آن استفاده نمایید.

محیط کاربری بروکر dizicx

یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در ارتباط با هر بروکر ایجاد یک محیط کاربری و وب سایت بسیار جذاب است، به همین منظور ما در این بخش از وب سایت، محیط کاربری هر بروکر را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به بروکر مربوطه از 1 تا 10 امتیاز خواهیم داد که امتیاز 1 به معنای ایجاد محیط کاربری ضعیف و امتیاز 10 به معنای ایجاد یک محیط کاربری فوق‌العاده می‌باشد.

باید توجه داشته باشید که این امتیاز دهی بر اساس معیار و ملاک‌های متعددی مانند: شفافیت اطلاعات، طراحی محیط کاربری، ساده و در دسترس بودن اطلاعات و …می‌باشد و اگر ما بخواهیم این موارد را در ارتباط با بروکر dizicx مورد بررسی قرار دهیم، می‌بایست بگوییم که امتیاز 7 برای این بروکر امتیازی مناسب و معقول می‌باشد و نشان دهنده‌ی محیط کاربری و وب سایتی در حد نسبتا قابل قبول است.

البته گفتنی است که این امتیاز مختص زمان نگارش این مقاله است و ممکن است در آینده دستخوش تغییرات شود.

مزایای بروکر dizicx

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-دیزیکس

معایب بروکر dizicx

آموزش ثبت نام در بروکر dizicx با عکس

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
بروکر dizicx - نقد و بررسی بروکر دیزیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *