CF Merchants - سی اف مرچنتس

امتیاز
6/10
بروکر cfmerchants - نقد و بررسی بروکر سی اف مرچنتس
بروکر cfmerchants - نقد و بررسی بروکر سی اف مرچنتس
نام بروکرCF Merchants - سی اف مرچنتس
سال تاسیس2011 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین‌ها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتاسکریل، پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

دراین صفحه به نقد و بررسی بروکر CF Merchants می‌پردازیم.

بروکر سی اف مرچنتس بیش از ده سال سابقه‌ی فعالیت و ارائه‌ی خدمات به تریدرها را دارد و شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر cfmerchants در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر CF Merchants

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر cfmerchants

CF Merchants چیست؟ سی اف مرچنتس چیست؟

Cfmerchants نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که تریدرهای بسیاری در بیش از 100 کشور جهان از خدمات آن بهره می‌برند، این بروکر خدمات ارزنده‌ای مانند: بونوس بدون سپرده، سیستم کپی ترید، امکان افتتاح حساب با 50 دلار واریزی و … را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

اعتبار بروکر cfmerchants

با وجود ارائه‌ی امکانات مناسب و حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف و افزون بر آن‌ها با در نظر گرفتن رزومه و سال‌های نسبتا طولانی فعالیت بروکر Cfmerchants نداشتن رگوله نکته‌ای منفی برای تعیین اعتبار بروکر مربوطه است ‌چرا که همانطور که می‌دانید میزان اعتبار هر بروکری بسیار مربوط و مستلزم داشتن رگوله است پس با توجه به این موارد، و با در نظر داشتن تمامی نکات مثبت و منفی موجود در بروکر Cfmerchants ، این بروکر را باید یک کارگزاری با اعتبار متوسط به حساب آورد.

اعتبار-بروکر-سی اف مرچنتس-امنیت

آیا بروکر cfmerchants رگوله دارد؟

خیر متاسفانه بروکر Cfmerchants تحت نظارت هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری نیست و این موضوع را می‌توان از بزرگترین نواقص حائز اهمیت در کارنامه‌ی کاری این بروکر به حساب آورد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-سی اف مرچنتس

دفتر مرکزی بروکر cfmerchants کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Cfmerchants واقع در سنت وینسنت و گرانادین‌ها است.

بروکر cfmerchants چند سال سابقه دارد؟

بروکر Cfmerchants در سال 2011 تاسیس و افتتاح شده است و هم اکنون دارای رزومه‌ای بیش از یک دهه می‌باشد که در مقایسه با سایر بروکرها و با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع برای هر کارگزاری می‌توان گفت که عددی قابل قبول به حساب می‌آید.

انواع-حساب-بروکر-سی اف مرچنتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه‌ی انواع حساب‌ها در بروکر cfmerchants

شما می‌توانید با بررسی جدول زیر انواع حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر CF Merchants را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Ecn

PrimePro   
حداقل واریزی5000$500$50$   
اسپردشروع از 0 پیپشروع از 1 پیپشروع از 1.6 پیپ   
کمیسیون7 دلار به ازای هر لات ترید00   
حداکثر لوریج1:10001:5001:500   
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبله   
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبله   
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبله   
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبله   
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبله   

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر Cfmerchants برای کاربران خود امکان بهره وری از سه نوع حساب معاملاتی مختلف را فراهم کرده است که در ادامه هریک را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب-ای سی ان-پرایم-پرو-بروکر-سی اف مرچنتس

افتتاح حساب Pro

شما برای افتتاح یک حساب pro در بروکر Cfmerchants فقط به 50 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز خواهید داشت این حساب فاقد کمیسیون است و اسپرد آن از 1.6 پیپ آغاز می‌گردد، در ضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Prime

شما با واریز  مبلغ 500 دلار می‌توانید یک حساب معاملاتی Prime را در بروکر Cfmerchants افتتاح نمایید حداکثر لوریج قابل استفاده در این نوع اکانت 1:500 می‌باشد و اسپرد آن از 1 پیپ آغاز می‌گردد لازم به ذکر است که حساب prime نیز مانند حساب pro فاقد کمیسیون است.

افتتاح حساب Ecn

کمترین میزان سرمایه‌ی مورد نیاز در بین سه حساب موجود در بروکر Cfmerchants مربوط به حساب Ecn است که افتتاح آن مستلزم بوجه‌ای 5000 دلاری به عنوان مبلغ اولین واریزی است، اسپرد در این حساب از 0 آغاز می‌شود و کمیسیون آن 7 دلار به ازای هر لات ترید و معامله می‌باشد در ضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:1000 تعیین شده است.

اسپرد بروکر cfmerchants

حساب pro با شروع اسپرد از 1.6 بیشترین میزان اسپرد در بین اکانت‌های سه‌گانه‌ی بروکر Cfmerchants را دارد و در جایگاه دوم نیز حساب prime با شروع اسپرد از 1 قرار گرفته است لازم به یادآوری است که اسپرد در اکانت Ecn که در واقع بیشترین میزان سرمایه‌ی اولیه را از تریدرها طلب می‌کند از 0 آغاز می‌گردد.

بروکر cfmerchants - نقد و بررسی بروکر سی اف مرچنتس

حساب اسلامی بروکر cfmerchants

داشتن حساب اسلامی در کنار نقاط قوتی که تاکنون اشاره شد یکی دیگر از مزیت‌های شایان ذکر در بروکر Cfmerchants است که باعث جذب کاربران مسلمان به این بروکر می‌شود.

بروکر cfmerchants - نقد و بررسی بروکر سی اف مرچنتس

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر cfmerchants حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما فقط با واریز مبلغ 50 دلار می‌توانید یک حساب pro در بروکر Cfmerchants افتتاح نمایید، البته همانطور که قبلا نیز گفته شد این بروکر دو نوع حساب معاملاتی دیگر نیز با نام‌های prime و Ecn برای ارائه دارد که به ترتیب به 500 و 5000 دلار سرمایه‌ی اولیه نیاز خواهند داشت.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-سی اف مرچنتس

واریز و برداشت در بروکر cfmerchants

انجام امور واریز و برداشت در بروکر Cfmerchants از راه‌های متنوعی مانند استفاده از: اسکریل، پرفکت مانی Neteller, bankwiretransfer,  و ارزهای دیجیتالی مانند: بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل، امکان‌پذیر است که شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید، شایان ذکر است که این تنوع و در راه‌های واریز و برداشت یکی از مزیت‌های اساسی در سیستم کاری بروکر Cfmerchants می‌باشد.

بونوس‌ها

بروکر Cfmerchants یک بونوس 50 درصدی را در حال حاضر با عنوان بونوس اولین واریزی به کاربران خود ارائه می‌دهد که شما می‌توانید با افتتاح حساب در این بروکر آن را دریافت نمایید، همچنین یکی از مزیت های قابل توجه در بروکر cfmerchants این است که چنانچه شما به عنوان یک تریدر هیچ سرمایه‌ی اولیه‌ای برای معامله نداشته باشید، این بروکر 50 دلار بونوس بدون سپرده‌گذاری به شما ارائه می‌دهد که شما می‌توانید از آن استفاده نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-سی اف مرچنتس-فارکس
تایید-هویت-بروکر-سی اف مرچنتس-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر cfmerchants چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت را می‌توان مهم‌ترین مرحله‌ی ثبت نام در هر بروکری به حساب آورد و جالب اینکه سیر و فرایند این مرحله تقریبا در تمامی بروکرها یکسان و مشابه است و فقط تفاوت‌هایی در جزئیات آن وجود دارد و شما برای انجام و احراز هویت شخصی خود در بروکر Cfmerchants می‌بایست مدارک شناسایی ملی مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی را به دفتر پشتیبانی این بروکر ارسال نمایید اما در نظر داشته باشید که تایید آدرس نیز برای تکمیل ثبت نام شما مورد نیاز است که با ارسال مدارکی همچون‌ قبوض آب و برق یا صورتحساب‌های بانکی صورت‌پذیر خواهد بود.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-سی اف مرچنتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر cfmerchants

نماد ها و دارایی‌های متفاوتی برای انجام معامله و ترید در بروکر Cfmerchants در اختیار شما قرار گرفته است که برای نمونه می‌توان به: جفت ارزها و ارزهای دیجیتال،cfd  و شاخص‌ها و سهام و … اشاره کرد که تنوع نسبتا خوبی است.

بروکر cfmerchants - نقد و بررسی بروکر سی اف مرچنتس

پشتیبانی بروکر cfmerchants

برای بر قراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر Cfmerchants شما چندین راه را در اختیار خواهید داشت که شامل: ارسال ایمیل به آدرس :support@cfmerchants.com و همچنین: info@cfmerchants.com می‌باشد، در ضمن امکان تماس مستقیم با شماره تلفن:447862068636+ نیز وجود دارد‌.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی بروکر cfmerchants و کلیک بر روی گزینه‌های ارتباط با پشتیبانی و سپس انتخاب هریک از اپلکیشن‌های واتس‌آپ و تلگرام، وارد اپ مربوطه شده و سوالات خود را مطرح نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-سی اف مرچنتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر سی اف مرچنتس

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر Cfmerchants پلتفرم متاتریدر 4 می‌باشد که شما می‌توانید آن را از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود نمایید، البته با وجود معروف و کاربردی بودن این پلتفرم عدم تنوع برای انتخاب‌های بیشتر کاربران یکی از کمبودهای لازم به یادآوری این بروکر است و بهتر می‎‌بود بروکرcfmerchants از پلتفرم متاتریدر 5 نیز پشتیبانی می‌نمود.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر cfmerchants برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر cfmerchants برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر cfmerchants برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر cfmerchants برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر cfmerchants برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر cfmerchants برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر CF Merchants

CFM Copy Trading به کاربرانی که تمایل به استفاده از معاملات سایر تریدرها را دارند، این امکان را می‌دهد که به صورت ایمن و قانونی بتوانند از معاملات تریدرهای حرفه‌ای استفاده نمایند. برای استفاده از این سیستم کافی است شما یک حساب معاملاتی در بروکر cfmerchants افتتاح نمایید، وجه خود را در آن واریز نموده، یکی از معامله‌گران حرفه‌ای را انتخاب نموده و با بهره‌گیری از معاملات او، سبد سپرده‌گذاری خود را چندین برابر کنید.

آیا بروکر cfmerchants کلاه بردار است؟

هیچگونه مدرک، گزارش تخلف و یا سابقه‌ای دال و مبنی بر انجام کلاه‌برداری و سو استفاده‌های مالی در عمر بیش از یک دهه‌ای بروکر Cfmerchants وجود ندارد اما تیم تحقیقاتی سایت 800 این موضوع را وظیفه‌ی خود می‌داند که در صورت مشاهده‌ی هرگونه مورد خلاف قانون، آن را به کاربران خود اطلاع داده تا همه‌ی تریدرها بتوانند بهترین بروکر را به منظور انجام معاملات خود، انتخاب نمایند.

جوایز ارزنده ی بروکر cfmerchants

بروکر cfmerchants به کاربران و تریدرهایی که حجم معاملاتی آن‌ها در مقایسه با سایرین بیشتر است جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌کند، برای مثال در حال حاضر این بروکر یک دستگاه خودروی رنجرور جدید را به عنوان جایزه بدین منظور در نظر گرفته است و شما می‌توانید شانس خود را برای بردن این جایزه امتحان نمایید.

تقویم اقتصادی بروکر cfmerchants

یکی از مزیت‌های بروکر cfmerchants این است که شما را به عنوان یک معامله‌گر از سایر وب سایت های دارای تقویم اقتصادی بی‌نیاز می‌کند، چرا که هر تریدر می‌تواند در بخش تقویم اقتصادی این بروکر، آخرین و به روزترین اخبار را مشاهده و ملاحظه نماید.

حساب دمو بروکر cfmerchants

بروکر cfmerchants امتحان استفاده از حساب آزمایشی یا دمو را نیز برای کاربران فراهم نموده است و شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و کلیک بر روی گزینه‌ی open demo یک حساب معاملاتی رایگان و آزمایشی را افتتاح نمایید.

محیط کاربری بروکر cfmerchants

در این بخش از وب سایت، ما محیط کاربری هر بروکر را مورد بررسی قرار می‌دهیم و از 1 تا 10 به  بروکر مربوطه امتیاز می‌دهیم، گفتنی است که این امتیازها براساس بررسی موارد مهمی در وب سایت هر بروکر مانند: شفافیت اطلاعات، جامع و کامل بودن مطالب، دسترسی آسان به هر مطلب و … خواهد بود و از این رو ما امتیاز 8.5 را به بروکر cfmerchants اختصاص می‌دهیم که یک امتیاز خوب و بسیار قابل قبول است.

مزایای بروکر cfmerchants

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-سی اف مرچنتس

معایب بروکر cfmerchants

آموزش ثبت نام در بروکر cf merchants با عکس

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *