Cabana Capitals - کابانا کپیتالز

نام بروکرCabana Capitals - کابانا کپیتالز
سال تاسیس2017 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادین ها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مسترکارت، اسکریل بیت کوین
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر Cabana capital می پردازیم.

بروکر cabana capitals به 79 کشور مختلف خدمات ارائه می دهد و تاکنون بیش از 150 هزار حساب معاملاتی فعال را در خود  به ثبت رسانده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این بروکر در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر Cabana Capitals

آموزش ثبت نام در بروکر Cabana Capitals به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر Cabana Capitals

بررسی بروکر Cabana Capitals

Cabana Capitals چیست؟ کابانا کپیتالز چیست؟

Cabana capitals نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که از مزایای قابل ذکر آن می‌توان به ارائه‌ی حساب‌های معاملاتی بسیار متنوع، امکان افتتاح حساب واقعی تنها با 10 دلار واریزی، ارائه ی حساب بدون سوآپ شبانه و … اشاره نمود.

اعتبار بروکر Cabana Capitals

با وجود این که کارگزاری کابانا کپیتالز دارای سابقه فعالیتی بیش از 5 است اما به دلیل فاقد رگوله بودن نمره‌ی ممتازی در مبحث اعتبار کسب نخواهد کرد، البته این مورد را نیز در نظر داشته باشید که با وجود مهم بودن دو ملاک و فاکتور اساسی عنوان شده یعنی رگوله و سال‌های فعالیت معیار های دیگری نیز وجود دارد که در میزان اعتبار یک بروکر موثر است اما ما در این تیتر مهم ترین معیارها و فاکتور ها را مد نظر قرار دادیم.

اعتبار-بروکر-کابانا کپیتالز-امنیت

آیا بروکر Cabana Capitals رگوله دارد؟

خیر، بر اساس دانسته های ما این بروکر تحت پوشش و نظارت هیچ یک از سازمان های رگولاتوری نیست، لازم به ذکر است داشتن رگوله برای هر بروکری در مبحث اعتبار بسیار حائز اهمیت است و نداشتن آن مسلما یکی از معایب مهم به شمار می رود که در تیترهای قبل نیز به آن اشاره کردیم.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-کابانا کپیتالز

دفتر مرکزی بروکر Cabana Capitals کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Cabana capitals در سنت وینسنت و گرانادین ها قرار دارد.

بروکر Cabana Capitals چند سال سابقه دارد؟

بروکر Cabana capitals فعالیت خود در بازار را از سال 2017 آغاز کرده و هم اکنون دارای رزومه ای بیش از 5 سال می باشد، همچنین شما می توانید با ورود به وب سایت اصلی این بروکر تاریخچه‌ای از سال های فعالیت این بروکر و روند پیشرفت آن مشاهده نمایید.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-کابانا کپیتالز-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر Cabana Capitals

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر کابانا کپیتالز شامل: جفت ارزها، شاخص ها و سهام، ارزهای دیجیتال، فلزات گرانبها و… است که شما می توانید از آن بهره ببرید

بروکر Cabana Capitals - نقد و بررسی بروکر کابانا کپیتالز

پشتیبانی فارسی بروکر Cabana Capitals

پشتیبانی بروکر Cabana capitals به صورت چت آنلاین است و در این زمینه بسیار قوی و حرفه ای عمل می کند و در واقع می بایست گفت تیم تحقیقاتی ما تجربه ی بسیار خوبی از برقراری ارتباط با این تیم پشتیبانی داشته است.

همچنین ارسال ایمیل به آدرس مذکور نیز از دیگر راه های برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی این بروکر است.

 support@cabanacapitals.com

مزایای بروکر Cabana Capitals

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-کابانا کپیتالز

معایب بروکر Cabana Capitals

سیستم کپی تریدینگ بروکر Cabana Capitals

شما با افتتاح حساب در این بروکر امکان استفاده از سیستم کپی تریدینگ را نیز خواهید داشت، اکانت یا سیستم کپی تریدینگ در واقع یک پوئن مثبت برای کاربران تازه وارد و تریدرهای آماتور است که به وسیله ی آن می توانند معاملات تریدرهای حرفه‌ای را روی حساب خود کپی نمایید.

انواع-حساب-بروکر-کابانا کپیتالز-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر Cabana Capitals

در جدول زیر اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با حساب های معاملاتی بروکر cabana capital قرار داده شده است که می توانید از آن بهره ببرید.

نام حساب/مشخصات

Raw Ecn

EliteTraderPremium StandardActive
حداقل واریزی1000$500$250$100$50$10$
اسپردشروع از 0 پیپشروع از 0 پیپشروع از 0.6 پیپشروع از 1 پیپشروع از 1.5 پیپشروع از 0.2 پیپ
کمیسیون000000
حداکثر لوریج1:2001:5001:5001:5001:5001:500
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبلهبلهبله
امکان ترید سهام و شاخص  بلهبلهبلهبله
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبلهبلهبلهبله
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبلهبلهبله
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبلهبلهبله

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید این بروکر 6 نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه آن ها را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب-راو ای سی ان-استاندارد-پرمیوم اکتیو تریدر الیت-بروکر-کابانا کپیتالز

افتتاح حساب Active

شما برای افتتاح یک حساب Active در بروکر cabana capitals  فقط به 10 دلار واریزی اولیه نیاز خواهید داشت، اسپرد این حساب از 2/0 پیپ آغاز می گردد و کمیسیون آن 0  است در ضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز  1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Standard

برای افتتاح یک حساب standard در این بروکر به حداقل واریزی 50 دلار به عنوان سرمایه‌ی ابتدایی نیاز است که مبلغ سنگینی نیست، شروع اسپرد در حساب standard  از 1.5 پیپ است و فاقد کمیسیون در معاملات می باشد، لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Premium

شما  با 100 دلار واریزی می توانید یک حساب premium در این بروکر افتتاح نمایید اسپرد در این حساب از 1 پیپ آغاز می‌گردد و حداکثر لوریج قابل استفادهی آن نیز 1:500 است و کمیسیون 0 می‌باشد و در واقع می توان گفت این حساب فاقد کمیسیون است.

افتتاح حساب Trader

افتتاح یک حساب trader در بروکر cabana capitals مستلزم حداقل سرمایه ی 250 دلاری است، اسپرد در این حساب از 0.6 پیپ آغاز می گردد و کمیسیون آن 0 است، لازم به ذکر است که حداکثر لوریج قابل استفاده در حساب trader نیز 1:500 می‌باشد.

افتتاح حساب Elite

حساب Elite  نسبت به چهار حساب قبلی این بروکر به سرمایه ی بیشتری برای افتتاح یک حساب نیاز دارد، شما برای افتتاح حساب Elite می بایست واریزی ای 500 دلاری داشته باشید اسپرد در این حساب از 0 پیپ آغاز می‌گردد و بروکر در این حساب کمیسیونی از معامله گران دریافت نمی کند، در نظر داشته باشید که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در حساب Elite نیز مانند حساب های قبلی 1:500 است.

افتتاح حساب Raw Ecn

حساب Raw Ecn نیز مانند سایر اکانت های موجود در این بروکر فاقد کمیسیون است و شروع اسپرد آن نیز از 0 می باشد، شما می توانید با 1000 دلار واریزی اولیه این حساب را افتتاح نمایید و از حداکثر لوریج 1:200 بهره ببرید.

اسپرد بروکر Cabana Capitals

بیشترین میزان شروع اسپرد در بین حساب های معاملاتی موجود در بروکر cabana capitals متعلق به حساب standard است که اسپرد آن از 1.5 پیپ آغاز می گردد و بعد از حساب standard حساب premium با شروع از 1 پیپ، trader با شروع اسپرد از 0.6 پیپ و Active با شروع از 0.2 پیپ در رتبه های بعدی قرار دارند، لازم به ذکر است که اکانت های معاملاتی Alite و Raw Ecn مشترکن شروع اسپردی از 0 دارند.

بروکر Cabana Capitals - نقد و بررسی بروکر کابانا کپیتالز

حساب اسلامی بروکر Cabana Capitals

شما با ثبت نام در بروکر cabana capitals امکان استفاده از حساب بدون سوآپ شبانه را نیز خواهید داشت که مسلما یک مزیت قابل ذکر برای تریدر ها به خصوص تریدر های مسلمان می باشد و همانطور که قطعا مطلعید حساب بدون سوآپ و بهره ی شبانه به دلیل انطباق  قواعد کسب سود و انجام معاملات با قوانین دین اسلام، به حساب اسلامی نیز معروف است.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-کابانا کپیتالز

واریز و برداشت در بروکر Cabana Capitals

شما برای انجام امور واریز و برداشت خود در این بروکر راه های متعددی از جمله: ویزا و مسترکارت، اسکریل بیت کوین و Neteller را در اختیار خواهید داشت که می توانید از آن بهره ببرید.

لازم به ذکر است که هیچ یک از روش های واریز و برداشت در این بروکر کمیسیون ندارند.

بونوس‌ها

متاسفانه در حال حاضر و در زمان نوشتن این مقاله این بروکر هیچ گونه بونوسی به کاربران ارائه نمی دهد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-کابانا کپیتالز-فارکس

آیا بروکر Cabana Capitals کلاه بردار است؟

خوشبختانه هیچگونه گزارشی یا مدرکی دال بر انجام تخلف در این بروکر به دست ما نرسیده اما هر گونه موردی از این دست در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

مسابقه ی بروکر cabacapitals

این بروکر یک مسابقه ی جذاب در حال حاضر بین تریدرها برگزار کرده است و شما می توانید با صد دلار واریزی در این مسابقه شرکت نمایید، همچنین شما می توانید با مراجعه به پشتیبانی این بروکر از شرایط شرکت در این مسابقه آگاهی یابید.

گفتنی است که جوایز برنده ی این مسابقه: گوشی آیفون، دوچرخه، لپ تاپ، اسمارت واچ و … خواهد بود.

کسب درآمد به عنوان IB از بروکر cabanacapital

شما می توانید به عنوان یک ib، بروکر cabanacapital را به سایر تریدرها و دوستان خود معرفی نمایید  و از معاملات آن ها کسب سود کنید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این موضوع به تیم پشتیبانی این بروکر مراجعه نمایید.

تحلیل های رایگان بروکر cabanacapitals

یکی از خدمات این بروکر به سایر تریدرها این است که به صورت منظم تحلیل های رایگانی از نمادهای مختلف موجود در بازار را در وب سایت خود منتشر می نماید و شما می توانید با بهره گیری از این بخش اطلاعات مفیدی را کسب نمایید.

محیط کاربری بروکر cabanacapitals

اگر بخواهیم وب سایت و محیط کاربری بروکر cabanacapital را با توجه به جذابیت و کاربردی بودن این محیط بررسی نماییم و به آن از 1 تا 10 امتیاز دهیم، می بایست بگوییم: امتیاز 8 برای این وب سایت مناسب خواهد بود که نشان دهنده ی کیفیت نسبتا خوب آن است.

نحوه ثبت نام در بروکر کابانا کپیتالز

تایید-هویت-بروکر-کابانا کپیتالز-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر Cabana Capitals چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت در این بروکر منوط به ارسال اوراق شناسایی ملی مانند شناسنامه، کارت ملی و گواهی نامه ی رانندگی به تیم پشتیبانی این بروکر است، در نظر داشته باشید مرحله ی تایید آدرس نیز برای تکمیل فرایند ثبت نام لازم است که با مدارکی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق انجام پذیر است.

بروکر Cabana Capitals - نقد و بررسی بروکر کابانا کپیتالز

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر Cabana Capitals حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

از آنجایی که بروکر cabana capitals تنوع فوق العاده ایی در اکانت های معاملاتی ارائه شده به کاربران را داراست شما با هر میزان سرمایه ای امکان افتتاح یک حساب ریل یا واقعی را در این بروکر خواهید داشت که در واقع از 10 دلار شروع می شود که مختص حساب active  است تا مبلغ 1000 دلار که به اکانت معاملاتی Raw Ecn  اختصاص دارد، در این بین حساب های معاملاتی standard با 50 دلار، premium با 100 دلار، trader با 250 دلار،  Elite با 500 دلار سرمایه اولیه مورد نیاز، به ترتیب قرار می گیرند.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-کابانا کپیتالز

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر کابانا کپیتالز

این بروکر به منظور ارائه‌ی خدمات تجاری خود از دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی می‌نماید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر Cabana Capitals برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر Cabana Capitals برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر Cabana Capitals برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر Cabana Capitals برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر Cabana Capitals برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر Cabana Capitals برای اندروید

آموزش ثبت نام در بروکر Cabana Capitals با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر Cabana Capitals شوید.

در صفحه نخست روی دکمه Sign Up کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر کابانا کپیتالز
نحوه ثبت نام بروکر Cabana Capitals - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام در بروکر کابانا کپیتالز
نحوه ثبت نام بروکر Cabana Capitals - مرحله دوم

کد ارسالی به ایمیلتان را وارد نموده و روی Continue کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر کابانا کپیتالز
نحوه ثبت نام بروکر Cabana Capitals - مرحله سوم

تیک بزنید و روی دکمه Continue کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر کابانا کپیتالز
نحوه ثبت نام بروکر Cabana Capitals - مرحله چهارم

مانند تصویر مدارک شناسایی و تاییدیه آدرس را آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر کابانا کپیتالز
نحوه ثبت نام بروکر Cabana Capitals - مرحله پنجم

مانند تصویر مدارک شناسایی و تاییدیه آدرس را آپلود کنید.

نحوه ثبت نام در بروکر کابانا کپیتالز
نحوه ثبت نام بروکر Cabana Capitals - مرحله ششم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *