کلاه برداری در سایت Blockbinex – هشدار اسکم سایت بلاک بینکس

باز هم با معرفی یک سایت کلاهبردار دیگر در خدمتتان هستیم. این بار سایت Blockbinex یا بلاک بینکس را به عنوان کلاه بردار و اسکم معرفی می نماییم.

Blockbinex یا بلاک بینکس کلاه برداری با روش های مختلف

این وبسایت با بزرگنمایی و نشان دادن یک تیم قوی و با تجربه سعی در فریب تریدرها و کلاهبرداری از افراد را دارد.  

اسکم و کلاهبرداری سایت بلاک بینکس Blockbinex

این سایت ادعا دارد که می توانید ارزهای دیجیتال را با هزینه های بسیار کم و با امنیت بالا خریداری کنید و سعی دارد با وعده های بی اساس همچون مدیریت با تیم با تجربه و کارکشته افکار عمومی را به سمت خود بکشد و بستر کلاه برداری را فراهم نماید. همچنین با ارائه ی روش های مختلف همچون کارت اعتباری،کارت نقدی، اپل پی و حواله بانکی کار را برای کلاه برداری خود آسان کرده است.

کلاه برداری وبسایت Blockbinex با وعده کارمزد صفر

این وبسایت همچنین ادعا می کند که کاربرانش می توانند بیت کوین را با کارمزد صفر معامله نمایند و نیز معاملات فیوچرز کریپتو را با 100برابر لوریج معامله کنند در حالی که این ادعاها به طور کامل کذب است و این وبسایت سعی در فریب افراد را دارد. 

کلاه برداری در بلاک بینکس

ادامه کلاه برداری تیم های کلاه بردار با اسم و عنوانی دیگر

مطمئناً تیم ها یا اشخاص کلاه بردار بعد از مشخص شدن و آشکار شدن کلاهبرداری آنها ممکن بار دیگر با عناوین و اسامی دیگری سعی در فریب افراد را داشته باشند. از این رو تیم تحقیقاتی سایت هشتصد همواره در تلاش است تا در سریع ترین زمان ممکن سایت ها یا اشخاص کلاه بردار را شناسایی و معرفی نماید. در صورتی که برای سرمایه گذاری مطمئن و معامله در بازارهای مالی به دنبال بروکر یا شرکت های معتبر هستید ما لیستی از برترین و معتبرترین بروکرها را در وبسایت خود ایجاد کرده ایم که می توانید با بررسی کامل هریک از این بروکرها سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *