Blackwell Global - بلک ول گلوبال

نام بروکرBlackwell Global - بلک ول گلوبال
سال تاسیس2010 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیهنگ کنگ
رگولهCYSEC , FCA  و SFC
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی1 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا، مستر کارت و اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگ

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر blackwillgloball می‌پردازیم.

بروکر black well global در سال‌های فعالیت خود، چندین بار برنده‌ی جوایز متعدد شده است و شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت اصلی black well global اطلاعات زیادی در ارتباط با این موضوع بیابید.

همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر black well global در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر Blackwell Global

آموزش ثبت نام در بروکر blackwellglobal به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر blackwellglobal

Blackwell Global چیست؟ بلک ول گلوبال چیست؟

Blackwellglobal نام یکی از بروکرهای فعال در بازار است که از نکات جالب آن، می‌توان به موضوع اشاره کرد که بروکر blackwellglobal اطلاعات دقیقی از تاریخچه‌ی فعالیت خود از آغاز تا به امروز و همچنین نحوه‌ی پیشرفت آن، در وب سایت اصلی black well global منتشر نموده است.

این بروکر به صورت کلی چهار نوع حساب مختلف و متعدد را به کاربران ارائه می‌دهد که برخی از آن‌ها را شما می‌توانید با هر میزان واریزی که تمایل داشته باشید، افتتاح نمایید.

اعتبار بروکر blackwellglobal

جالب است بدانید که بروکر blackwellglobal تمام ملاک و فاکتورهای لازم برای معتبر بودن یک بروکر حرفه‌ای را داراست، چرا که این بروکر از سابقه فعالیت نسبتا قابل قبولی برخوردار است و نکته‌ی مهم‌تر در این باره نظارت و پوشش  همزمان سه سازمان رگولاتوری بر این بروکر می‌باشد که بر کیفیت ارائه‌ی خدمات آن نظارت می‌نمایند.

اعتبار-بروکر-بلک ول گلوبال-امنیت

آیا بروکر blackwellglobal رگوله دارد؟

بله، بروکر blackwellglobal تحت پوشش و نظارت سه نهاد و سازمان رگولاتوری cysec , FcA  و SFC است که همین امر احتمالا باعث دلگرمی و اعتماد بیشتر کاربران به این بروکر خواهد بود.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-بلک ول گلوبال

دفتر مرکزی بروکر blackwellglobal کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر black well global واقع در کشور هنگ کنگ می‌باشد.

بروکر blackwellglobal چند سال سابقه دارد؟

بروکر blacwellglo از سال 2010 به صورت حرفه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است و هم‌اکنون دارای سابقه فعالیتی بیش از 12 سال می‌باشد که رزومه‌ی قابل اعتنایی به حساب می‌آید.

انواع-حساب-بروکر-بلک ول گلوبال-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر blackwellglobal (بلک ول گلوبال)

در جدول زیر می‌توانید انواع حساب‌های موجود در بروکر puprime را مشاهده و ملاحظه نمایید.

نام حساب/مشخصات

Premium

EcnTurbo Standard   
حداقل واریزی500$500$بدون محدودیتبدون محدودیت  
اسپرد0.2 پیپشروع از 0 پیپشروع از 0 پیپشروع از 0.8 پیپ  
کمیسیون04.5 دلار به ازای هر لات ترید2.5 دلار به ازای هر لات ترید0  
حداکثر لوریج1:1001:200 1:200  
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبله  
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبلهبله  
امکان ترید ارزهای دیجیتالخیرخیرخیرخیر  
اجازه ی اسکالپینگ      
امکان استفاده از اکسپرت      

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر black well global چهار نوع اکانت معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب-ای سی ان-استاندارد-پرمیوم توربو-بروکر-بلک ول گلوبال

افتتاح حساب standard

شما برای افتتاح یک حساب standard در بروکر blackwellglobal هیچگونه محدودیت سرمایه‌ای نخواهید داشت به این معنی که شما می‌توانید با واریز حتی 1 دلار در این بروکر یک حساب standard داشته باشید که این خود مزیت فوق‌العاده‌ای است، اسپرد در این حساب از 0.8 پیپ آغاز می‌شود و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:200 است، درضمن حساب استاندارد در بروکر blackwellglobal فاقد کمیسیون می‌باشد.

افتتاح حساب Turbo

حساب Turbo بروکر blackwellglobal هم دقیقا مانند حساب standard این بروکر محدودیت واریزی ندارد و شما با هر مبلغی امکان افتتاح آن را خواهید داشت، کمیسیون در این حساب 2.5 دلار به ازای هر لات ترید است و اسپرد آن از 0 پیپ آغاز می‌گردد لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب 1:200 تعیین شده است.

افتتاح حساب Ecn

برای افتتاح یک حساب Ecn در بروکر black well global شما به حداقل واریز 500 دلار به عنوان سرمایه‌ی اولیه نیاز دارید، کمیسیون این حساب 4.5 دلار به ازای هر لات ترید است و شروع اسپرد آن از 0 پیپ می‌باشد درضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز مانند دو اکانت قبلی 1:200 تعیین شده است.

افتتاح حساب Premium

افتتاح یک حساب premium در بروکر blackwellglobal مستلزم واریز حداقل 500 دلار سرمایه‌ی اولیه است این حساب نیز مانند دو حساب دیگر موجود در بروکر blackwellglobal فاقد کمیسیون است و اسپرد آن از 0.2 پیپ آغاز می‌گردد و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:100 تعیین شده است.

اسپرد بروکر blackwellglobal

بیشترین میزان اسپرد در بین چهار نوع اکانت ارائه شده توسط بروکر blackwell global متعلق به حساب standard است که اسپرد آن از 0.8 پیپ شروع می‌شود و بعد از آن حساب Premium با اسپرد 0.2 در رده‌ی دوم است لازم به یادآوری است که حساب‌های Ecn و Turbo مشترکا شروع اسپردی از 0 دارند و مناسب افرادی هستند که تمایل به فعالیت در حساب‌های کم اسپرد دارند.

بروکر blackwellglobal - نقد و بررسی بروکر بلک ول گلوبال

حساب اسلامی بروکر blackwellglobal

پشتیبانی از حساب بدون سوآپ شبانه یا همان حساب اسلامی یکی دیگر از نکات و امکانات مثبت در رزومه‎‌ی کاری بروکر blackwellglobal است که می‌بایست به آن اشاره می‌شد این بروکر با پشتیبانی از این نوع حساب مسلما راه تعداد زیادی از کاربران معتقد به دین و شریعت اسلام را نیز برای کسب سود دلاری از بازار هموار نموده است.

بروکر blackwellglobal - نقد و بررسی بروکر بلک ول گلوبال

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر blackwellglobal حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

بیشترین میزان سرمایه ی مورد نیاز برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر blackwellglobal مبلغ 500 دلار است که شما می‌توانید به وسیله‌ی آن صاحب هریک از دو کانت معاملاتی Ecn و Premium را که بخواهید، افتتاح نمایید، همچنین لازم به توضیح است که اکانت‌های Turbo و standard بروکر blackwellglobal فاقد هرگونه محدودیت مبلغی برای افتتاح حساب می‌باشند و شما می‌توانید حتی با 1 دلار واریزی این دو حساب را افتتاح نمایید که این یک مزیت بزرگ برای این دو حساب معاملاتی و همچنین بروکر black well global می‌باشد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-بلک ول گلوبال

واریز و برداشت در بروکر blackwellglobal

انجام امور واریز و برداشت در بروکر black well global از طریق ویزا و مستر کارت، اسکریل، Neteller و bank transfer امکان‌پذیر است که شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

بونوس‌ها

در ارتباط با مبحث بونوس هیچگونه اطلاعاتی در وب سایت اصلی بروکر blackwellglobal وجود ندارد و از این جهت می‌توان نتیجه گرفت که این بروکر در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله هیچگونه بونوسی به کاربران خود و معامله‌گران ارائه نمی‌دهد، البته از آنجایی که ممکن است قوانین مربوط به بونوس در بروکر black well global تغییر کند، بهتر است به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بونوس‌های این بروکر به وب سایت اصلی آن و یا تیم پشتیبانی black well global مراجعه نمایید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-بلک ول گلوبال-فارکس
تایید-هویت-بروکر-بلک ول گلوبال-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر blackwellglobal چه مدارکی لازم است؟

شما می‌بایست به منظور تایید هویت، اوراق شناسایی مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی خود را برای تیم پشتیبانی بروکر blackwellglobal ارسال نمایید، البته دقت داشته باشید که تایید هویت فرایندی دو مرحله‌ای است و بعد از تایید هویت شخصی مرحله‌ی تایید آدرس نیز الزامی است و با ارسال مدارکی مانند صورتحساب‌های بانکی یا قبوض آب و برق امکان‌پذیر است که تریدرها می‌بایست آن را سپری نمایند‌.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-بلک ول گلوبال-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر blackwellglobal

از جمله‌ی نماد و دارایی‌های مورد استفاده برای انجام ترید و معامله در بروکر black well global جفت ارزها، شاخص‌ها و سهام، نفت و برخی از فلزات می‌باشد که در اختیار شما کاربران قرار خواهد گرفت.

بروکر blackwellglobal - نقد و بررسی بروکر بلک ول گلوبال

پشتیبانی فارسی بروکر blackwellglobal

به جز امکان استفاده از چت آنلاین شما می‌توانید برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر blackwellglobal با ورود به وب سایت اصلی بروکر و کلیک بر روی بخش و گزینه‌ی مربوطه می‌توانید انتخاب نمایید که تمایل دارید با پشتیبانی این بروکر از طریق ارسال ایمیل ارتباط برقرار نمایید یا تماس مستقیم و سپس با انتخاب هریک از این موارد می‌توانید از طریق روش مورد انتخاب خود، سوالاتی که در ذهن دارید را با تیم پشتیبانی این بروکر مطرح نمایید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-بلک ول گلوبال

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر بلک ول گلوبال

پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 تنها پلتفرم موجود و ممکن برای انجام معاملات شما در بروکر blackwellglobal است که این خود یکی از معایب بروکر مربوطه می‌باشد، چرا که بروکرها می‌بایست امکان و گزینه‌های مختلفی را برای کاربران خود مهیا نمایند تا سلیقه‌ی افراد بیشتری را پوشش دهند.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر blackwellglobal برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر blackwellglobal برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر blackwellglobal برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر blackwellglobal برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر blackwellglobal برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر blackwellglobal برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر blackwellglobal

خوشبختانه بروکر blackwellglobal از آن قبیل بروکرهایی است که شرایط بهره وری از سیستم کپی تریدینگ را برای کاربران و تریدرهای خود فراهم‌ نموده است.

آیا بروکر blackwellglobal کلاه بردار است؟

بروکر black well global در زمینه ی سو استفاده‌های مالی و یا کلاه‌برداری‌های رایج، هرگز دچار تخلف و خطا نشده است اما مطمئنا هرگونه اخبار احتمالی از این دست در آینده قطعا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

حساب دمو بروکر black well global

با در نظر گرفتن این نکته که انجام معامله و ترید با حساب ریل یا واقعی نیازمند تجربه و مهارت زیاد است، بهتر است چنانچه شما یک تریدر تازه کار هستید در ابتدا یک حساب دمو یا آزمایشی در بروکر black well global افتتاح نمایید که پیشنهاد این بروکر برای مبلغ مجازی موجود در این حساب آزمایشی مبلغ 100000 دلار است.

کسب سود از طریق معرفی بروکر black well globak

یکی از امکانات و امتیازاتی که بروکر black wekl global در اختیار کاربران قرار داده است، این است که کاربران و افراد مختلف می‌توانند از طریق معرفی بروکر black well global به سایر افراد و تریدرها کسب سود نمایند و به ازای انجام معاملات افراد معرفی شده، کمیسیون دریافت کنند.

محیط کاربری بروکر black well global

اگر بخواهیم بروکر black well global را مورد نقد و بررسی قرار دهیم و از یک تا ده به آن امتیاز دهیم، می‌بایست بگوییم این بروکر به لحاظ ارائه‌ی امکانات مختلف در وب سایت خود، ایجاد یک محیط کاربری دلچسب، قرار دادن اطلاعات متعدد از سال‌های فعالیت این بروکر، ارائه‌ی اطلاعات شفاف از حساب‌های معاملاتی و …. لایق دریافت امتیاز 8 می‌باشد که این امتیاز نشان‌دهنده‌ی کیفیت وب سایت و محیط کاربری بروکر black well global می‌باشد.

مزایای بروکر blackwellglobal

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-بلک ول گلوبال

معایب بروکر blackwellglobal

آموزش ثبت نام در بروکر blackwellglobal با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر blackwellglobal شوید.

در صفحه نخست روی دکمه Join Now کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر بلک ول گلوبال
نحوه ثبت نام بروکر blackwellglobal - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر بلک ول گلوبال
نحوه ثبت نام بروکر blackwellglobal - مرحله دوم

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و Next را بزنید.

نحوه ثبت نام بروکر بلک ول گلوبال
نحوه ثبت نام بروکر blackwellglobal - مرحله سوم

به سوالات پاسخ دهید.

نحوه ثبت نام بروکر بلک ول گلوبال
نحوه ثبت نام بروکر blackwellglobal - مرحله چهارم

به سوالات پاسخ دهید و Next را بزنید.

نحوه ثبت نام بروکر بلک ول گلوبال
نحوه ثبت نام بروکر blackwellglobal - مرحله پنجم

پلتفرم، نوع حساب و ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نحوه ثبت نام بروکر بلک ول گلوبال
نحوه ثبت نام بروکر blackwellglobal - مرحله ششم

جهت ارسال مدارک تایید هویت و تاییدیه آدرس، همانند تصویر زیر عمل نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر بلک ول گلوبال
نحوه ثبت نام بروکر blackwellglobal - مرحله هفتم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *