AVFX Capital - ای وی اف ایکس کپیتال

امتیاز
6/10
بروکر avfxcapital - نقد و بررسی بروکر ای وی اف ایکس کپیتال
بروکر avfxcapital - نقد و بررسی بروکر ای وی اف ایکس کپیتال
نام بروکرAVFX Capital - ای وی اف ایکس کپیتال
سال تاسیس2012 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت‌وینسنت و گرانادین‌ها
رگولهندارد
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی10 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتاسکریل، ویزا و مسترکارت، پی پال، پرفکت مانی، وب مانی، بیت کوین، اتریوم
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر avfxcapital می‌پردازیم.

بروکر AVFX Capital یکی از بروکرهای نسبتا با سابقه است که داشتن پشتیبانی قوی را می توان از مزایای قابل ذکر آن محسوب کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر ای وی اف ایکس کپیتال در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر AVFX Capital

آموزش ثبت نام در بروکر avfxcapital به صورت کامل در ادامه موجود است، برای دریافت و دانلود این فایل آموزشی روی لوگوی pdf کلیک نمایید.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر avfxcapital

AVFX Capital چیست؟ ای وی اف ایکس کپیتال چیست؟

Avfx capital نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که خدمات گسترده‌ای را از جمله: امکان معامله نمادهای متنوع، ارائه‌ی پشتیبانی به صورت چت آنلاین، ارائه‌ی حساب اسلامی، دارا بودن سیستم کپی ترید و …. به معامله‌گران ارائه می‌دهد.

اعتبار بروکر avfx capital

اگر بخواهیم بروکر avfx capital را به لحاظ میزان اعتبار مورد بررسی قرار دهیم، می‌بایست بگوییم: این بروکر از لحاظ میزان اعتبار در سطح کاملا متوسطی قرار دارد، چرا که با وجود داشتن سابقه‌ی فعالیت نسبتا زیاد و خدمات گسترده، تحت نظارت هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری نمی‌باشد.

اعتبار-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال-امنیت

آیا بروکر avfxcapital رگوله دارد؟

متاسفانه هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری بر کیفیت ارائه‌ی خدمات بروکر avfx نظارت نمی‌نمایند و در واقع می‌توان گفت بروکر avfx capital تحت نظارت هیچ یک از سازمان‌های رگولاتوری نمی‌باشد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال

دفتر مرکزی بروکر avfxcapital کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر avfx capital واقع در سنت‌وینسنت و گرانادین‌ها می‌باشد.

بروکر avfxcapital چند سال سابقه دارد؟

بروکر avfx capital فعالیت خود را در سال 2012 آغاز کرده است و در واقع می‌توان گفت سابقه‌ی فعالیتی بیش از 10 سال را در کارنامه‌ی خود دارا می‌باشد که این ویژگی از شاخصه‌های مثبت بروکر avfx می‌باشد.

انواع-حساب-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر avfxcapital (ای وی اف ایکس کپیتال)

شما می‌توانید با توجه به جدول زیر تمامی اطلاعات مربوط به حساب‌های معاملاتی بروکر avfx را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Swap free

Raw spreadEcn proECNClassicMini
حداقل واریزی5000$3000$2000$1000$500$10$
اسپردشروع از 1.2 پیپشروع از 0 پیپشروع از 0.8 پیپشروع از 1 پیپشروع از 1.1 پیپشروع از 1.2 پیپ
کمیسیون00.70000
حداکثر لوریج1:2001:2001:2001:2001:5001:1000
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبلهبلهبله
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبلهبلهبلهبله
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبلهبلهبلهبله
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبلهبلهبله
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبلهبلهبله

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌نمایید، بروکر avfx capital، شش نوع حساب معاملاتی متعدد و گوناگون را به معامله‌گران و تریدها ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را به صورت بسیار دقیق مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.

حساب-ای سی ان-کلاسیک بدون سواپ راو اسپرد-پرو-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال

افتتاح حساب mini

میزان حداقل واریزی برای افتتاح یک حساب mini در بروکر avfx مبلغ 10 دلار است، میزان اسپرد این حساب از 1.2 پیپ آغاز می‌گردد و هیچگونه کمیسیونی ندارد، همچنین حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:1000 می‌باشد.

افتتاح حساب classic

کاربران و معامله‌گران می‌توانند با مبلغ حداقل واریزی 500 دلار یک حساب کلاسیک در بروکر avfx capitals افتتاح نمایند، این حساب کمیسیون ندارد و اسپرد آن از 1.1 پیپ آغاز می‌گردد، گفتنی است که حداکثر لوریج یا همان ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:500 می‌باشد.

افتتاح حساب Ecn

کمترین میزان واریزی برای افتتاح یک حساب معاملاتی در بروکر avfx مبلغ 1000 دلار می‌باشد، این حساب دارای حداکثر لوریج 1:200 است و میزان اسپرد آن از 1 پیپ آغاز می‌گردد، همچنین از مزیت‌های آن نداشتن کمیسیون است.

افتتاح حساب ECN pro

کاربران می توانند با حداقل واریزی مبلغ 2000 دلار یک حساب ECN pro در بروکر avfx capital افتتاح نمایند، این حساب هیچگونه کمیسیونی ندارد و اسپرد آن از 0.8 پیپ آغاز می‌گردد، همچنین تریدرها می‌توانند در این حساب از حداکثر لوریج یا ضریب اهرمی 1:200 استفاده نمایند.

افتتاح حساب raw spread

کمترین میزان واریزی به منظور افتتاح یک حساب raw spread در بروکر avfx مبلغ 3000 دلار است، این حساب تنها حساب موجود در بروکر avfx است که کمیسیون دارد و میزان آن 0.7 می‌باشد، اسپرد این حساب از 0 آغاز می‌گردد و دارای حداکثر لوریج 1:200 می‌باشد.

افتتاح حساب swap free

شما می‌توانید با حداقل واریزی مبلغ 5000 دلار یک حساب swap free در بروکر avfxcapital افتتاح نمایید، این حساب کمیسیون ندارد و اسپرد آن از 1.2 پیپ آغاز می‌گردد، همچنین حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:200 می‌باشد.

اسپرد بروکر avfxcapital

کمترین میزان شروع اسپرد در بروکر avfx capital ، صفر است که متعلق به حساب raw spread این بروکر می‌باشد، البته لازم به ذکر است که بروکر avf در این حساب از معامله‌گران کمیسیون دریافت می‌نماید، اما چنانچه بخواهیم میزان شروع اسپرد در سایر حساب‌های فاقد کمیسیون این بروکر را محاسبه نماییم، می‌بایست بگوییم کمترین میزان شروع اسپرد متعلق به حساب ECN pro می‌باشد که اسپرد آن از 0.8 پیپ آغاز می‌گردد.

بروکر avfxcapital - نقد و بررسی بروکر ای وی اف ایکس کپیتال

حساب اسلامی بروکر avfxcapital

از مزیت‌های بروکر avfx capital می‌توان به ارائه‌ی حساب اسلامی اشاره نمود، البته لازم به ذکر است که میزان حداقل واریزی برای افتتاح این حساب مبلغ 5000 دلار می‌باشد که نسبت به سایر حساب‌های این بروکر مبلغ نسبتا زیادی است و شاید بهتر می‌بود بروکر avfx مبلغ کمتری را به منظور افتتاح حساب اسلامی برای کاربران مسلمان در نظر می‌گرفت.

بروکر avfxcapital - نقد و بررسی بروکر ای وی اف ایکس کپیتال

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر avfxcapital حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

خوشبختانه کاربران می‌توانند با یک میزان حداقل واریزی اندک یک حساب ریل یا واقعی در بروکر avfx افتتاح نمایند، در واقع میزان حداقل واریزی به منظور افتتاح حساب mini در این بروکر مبلغ 10 دلار است که مبلغی نسبتا ناچیز است که هر تریدری توان پرداخت آن را خواهد داشت.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال

واریز و برداشت در بروکر avfxcapital

از جمله روش‌های واریز و برداشت در بروکر avfx می‌توان به استفاده از روش‌هایی مانند: اسکریل، ویزا و مسترکارت، پی پال، پرفکت مانی، وب مانی، بیت کوین، اتریوم و … اشاره کرد و شما به عنوان یک تریدر می‌توانید از هریک از این روش‌ها با توجه به این که کدام روش برای شما ساده‌تر و در دسترس تر است، استفاده نمایید.

بونوس‌ها

بروکر avfxcapital بونوس‌های متعدد و مختلفی به کاربران ارائه می‌دهد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به: بونوس قابل برداشت، بونوس قابل ترید و بونوس 100 دلاری اولین واریزی اشاره کنیم و این تعدد و تنوع بونوس‌های موجود در بروکر avfx، بسیار قابل ستایش و قابل تحسین می‌باشد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال-فارکس
تایید-هویت-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر avfxcapital چه مدارکی لازم است؟

برای آنکه بتوانید از تمامی خدمات بروکر avfx استفاده نمایید، می‌بایست در این بروکر هویت خود را تایید نمایید که بدین منظور ارسال دو دسته از مدارک الزامی می‌باشد، یکی مدارک مبتنی بر تایید هویت شخص حقیقی مانند: کارت ملی، گواهینامه، پاسپورت و … و دیگری مدارک مبتنی بر تایید آدرس که شامل: قبوض آب و برق، صورتحساب‌های بانکی و …می‌باشد.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-ای وی اف ایکس کپیتال-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر avfxcapital

طیف وسیع دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر avfx capital شامل: ارزهای دیجیتال، جفت ارزها، شاخص‌ها و سهام، فلزات گرانبها، انرژی، کالاهای کامودیتی و … می‌باشد که کاربران می‌توانند از آن‌ها به منظور معامله و ترید از آن بهره ببرند.

بروکر avfxcapital - نقد و بررسی بروکر ای وی اف ایکس کپیتال

پشتیبانی فارسی بروکر avfxcapital

بروکر avfx capital راه‌ها و روش‌های متعددی را به منظور بهره‌وری از خدمات تیم پشتیبانی خود به کاربران ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی بروکر avfx capital با کلیک بر روی گزینه‌هایی مانند: استفاده از چت آنلاین، ارسال پیام در واتس آپ، تلگرام و … سوالات خود را مطرح نمایید و یا به آدرس info@avfxcapital.com ایمیل ارسال نمایید، همچنین برقراری تماس مستقیم با شماره‌ی: +441143609528 از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی این بروکر محسوب می‌گردد.

لازم به ذکر است که از نکات قابل ذکر بروکر avfx capital می‌توان به پشتیبانی 24 ساعته، در تمامی روزهای هفته اشاره نمود.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر ای وی اف ایکس کپیتال

بروکر avfx capital از دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر چهار و پنج پشتیبانی می‌نماید که شما می‌توانید هر دو این پلتفرم‌ها را از طریق لینک‌های زیر دریافت و دانلود نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر avfxcapital برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر avfxcapital برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر avfxcapital برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر avfxcapital برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر avfxcapital برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر avfxcapital برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر avfxcapital

ارائه‌ی سیستم کپی ترید از جمله خدمات قابل ذکر بروکر avfx capital می‌باشد که معامله‌گران می‌توانند از آن بهره ببرند، به صورت کلی می‌توان گفت استفاده از این روش بسیار ساده و آسان است و بدین منظور شما می‌بایست در ابتدا یک حساب معاملاتی در این بروکر افتتاح نمایید، بهترین تریدر را به منظور بهره گیری از معاملات وی دنبال نموده و سپس سود حاصل از معاملات را دریافت نمایید.

آیا بروکر avfxcapital کلاه بردار است؟

خوشبختانه تاکنون هیچگونه گزارشی مبنی بر کلاه‌برداری بروکر avfx capital به دست ما نرسیده است و به نظر می‌رسد تاکنون بروکر avfx capital ، خدماتی بر اساس قانون به معامله‌گران خود ارائه داده است.

محیط کاربری بروکر av fx

به جرات می‌توان گفت بروکر av fx capital یک محیط کاربری بسیار جذاب و دلچسب را برای کاربران فراهم نموده است در واقع وب سایت این بروکر دارای اطلاعات بسیار شفافی در ارتباط با خدمات avfx capital می‌باشد و آیتم‌های متعددی به صورت منظم در این وب سایت قرار داده شده است تا تریدرها بتوانند به راحتی به پاسخ سوالات خود دست یابند و چنانچه ما بخواهیم از عدد 1 تا 10 به وب سایت و محیط کاربری این بروکر امتیاز دهیم، می‌توانیم بگوییم عدد 9 کاملا مناسب محیط کاربری بروکر avfx capital می‌باشد.

جوایز متعدد بروکر avfxcapital

بروکر avfx capital جوایز متعدد و جذابی مانند: اپل واچ، خودروهای مختلف، هزینه‌ی سفرهای متنوع و … را به تریدرهای خود ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با معامله در این بروکر، شانس خود را برای دریافت این جوایز متعدد امتحان نمایید.

مزایای بروکر avfxcapital

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-ای وی اف ایکس کپیتال

معایب بروکر avfxcapital

آموزش ثبت نام در بروکر avfxcapital با عکس

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر avfx capital شوید.

در صفحه نخست روی دکمه Create Account کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر ای وی اف ایکس کپیتال
نحوه ثبت نام بروکر avfxcapital - مرحله اول

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ای وی اف ایکس کپیتال
نحوه ثبت نام بروکر avfxcapital - مرحله دوم

در داشبورد شخصی خودتان جهت ارسال مدارک تایید هویت و تاییدیه آدرس روی دکمه Click To Upgrade کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بروکر ای وی اف ایکس کپیتال
نحوه ثبت نام بروکر avfxcapital - مرحله سوم

همانند تصویر مدارک خود را بارگذاری نمایید.

نحوه ثبت نام بروکر ای وی اف ایکس کپیتال
نحوه ثبت نام بروکر avfxcapital - مرحله چهارم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *