ArgoTrade - آرگو ترید

امتیاز
6/10
بروکر argotrade - نقد و بررسی بروکر آرگو ترید
بروکر argotrade - نقد و بررسی بروکر آرگو ترید
نام بروکرArgo Trade - آرگو ترید
سال تاسیس2020 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسیشل
رگولهFSA
کپی تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتکردیت و دبیت کارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر Argo trade می‌پردازیم.

Argotrade یکی از بروکرهای تازه تاسیس است که فعالیت خود را از سال 2020 آغاز نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این بروکر در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر ArgoTrade

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر argotrade

ArgoTrade چیست؟ آرگو ترید چیست؟

Argotrade نام یکی از بروکرهای فعال بازار است که از ویژگی‌ها و محاسن بسیار خوب آن می‌توان به نداشتن کمیسیون معاملاتی، ارائه‌ی حساب اسلامی، تنوع حساب‌های معاملاتی و …. اشاره نمود.

اعتبار بروکر Argo Trade

سنجش اعتبار برای یک بروکر نیازمند ملاک‌ها و فاکتورهای متعددی است که مهمترین آنها در وحله‌ی اول نظارت سازمان‌های رگولاتوری بر آن بروکر و دوم میزان سابقه‌ی بروکر است، با این توضیح و با در نظر داشتن سابقه‌ی بسیار اندک بروکر Argo trade و در مقابل رگوله دار بودن این بروکر، می‌توان گفت argotrade دارای میزان اعتباری متوسط می‌باشد.

اعتبار-بروکر-آرگو ترید-امنیت

آیا بروکر argotrade رگوله دارد؟

بله، بروکر Argo trade دارای رگوله‌ی fsa می‌باشد.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-آرگو ترید

دفتر مرکزی بروکر argo trade کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Argo trade در سیشل واقع می‌باشد.

بروکر argotrade چند سال سابقه دارد؟

بروکر Argo trade از سال 2020 فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده است و این بروکر را می‌توان جزو بروکرهای تازه کار دسته‌بندی کرد.

انواع-حساب-بروکر-آرگو ترید-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه‌ی انواع حساب‌ها در بروکر argotrade

شما می‌توانید با بررسی جدول زیر انواع حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر Argo Trade را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Exlusive

Platinum GoldSilverMicro 
حداقل واریزی100000$50000$10000$2000$100$ 
اسپرد0.811.41.93 
کمیسیون00000 
حداکثر لوریج1:3001:3001:3001:300

1:300

 
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبلهبلهبله 
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبلهبلهبله 
امکان ترید ارزهای دیجیتالبلهبلهبلهبلهبله 
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبلهبلهبله 
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبلهبلهبله 

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید بروکر Argo trade پنج نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد که در ادامه به تفصیل هریک را بررسی خواهیم کرد.

حساب-میکرو سیلور گلد پلاتینوم اکسلوسیو-بروکر-آرگو ترید

افتتاح حساب Micro

شما با حداقل واریزی 100 دلار می توانید یک حساب Micro در بروکر Argo trade  افتتاح نمایید، این حساب فاقد کمیسیون است و دارای 3 پیپ اسپرد برای معامله‌ی جفت ارز محبوب Eur/usd می‌باشد، لازم به ذکر است که حداکثر لوریج قابل استفاده در حساب Micro مقدار 1:300 است.

افتتاح حساب SILVER

کمترین میزان واریزی برای افتتاح یک حساب Silver در بروکر Argo trade مبلغ 2000 دلار است و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن نیز 1:300 است، اسپرد این حساب 1.9 پیپ تعیین شده است و فاقد کمیسیون می‌باشد.

افتتاح حساب Gold

تریدر ها و کاربران می‌توانند با 10000 دلار واریزی یک حساب Gold در بروکر Argo trade افتتاح نمایند، این بروکر به ازای انجام معاملات در حساب gold  از تریدرها هیچگونه کمیسیونی دریافت نمی‌کند، میزان اسپرد در این حساب 1.4 پیپ است و کاربران می‌توانند از حداکثر لوریج 1:300 استفاده نمایید.

افتتاح حساب Platinum

حداقل واریزی به منظور افتتاح یک  حساب Platinum در بروکر Argo trade مبلغ 50000 دلار است و اسپرد آن نیز 1 پیپ ‌تعیین شده است، لازم به ذکر است که  این حساب هیچگونه کمیسیونی نداشته و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 1:300 است.

افتتاح حساب Exlusive

حساب Exlusive در مقایسه با دیگر حساب‌های بروکر Argo trade به میزان حداقل واریزی بیشتری نیاز دارد و شما برای افتتاح این نوع حساب می‌بایست حداقل 100000 دلار واریزی انجام دهید، تریدرها در این حساب از حداکثر لوریج 1:300 بهره‌مند خواهند بود و اسپرد آن 0.8 پیپ است، کمیسیون در حساب Exlusive نیز مانند سایر حساب‌های این بروکر 0 است.

اسپرد بروکر argotrade

اگر بخواهیم میزان اسپرد بروکر argotrde را برای جفت ارز محبوب EUR/USD در حساب‌های مختلف این بروکر با یکدیگر مقایسه کنیم، می‌توانیم بگوییم: میزان اسپرد در این بروکر بازه‌ی 0.8 الی 3 پیپ را شامل می‌شود و در واقع حساب میکرو این بروکر دارای میزان اسپرد بیشتری و حساب exlusive بروکر Argotrade دارای میزان اسپرد کمتری می‌باشد.

بروکر argotrade - نقد و بررسی بروکر آرگو ترید

حساب اسلامی بروکر argotrade

بروکر Argo trade نیز به مانند اغلب بروکرهای فعال و محبوب در بازار از حساب اسلامی پشتیبانی می‌کند، در توضیح حساب اسلامی و‌ چیستی آن باید گفت: حساب بدون سوآپ و بهره‌ی شبانه که به طور عمومی به حساب اسلامی معروف است یک امتیاز ویژه برای هر بروکر می‌باشد، چرا که این حساب بر اساس شریعت دین اسلام بنیان گذاری شده است و به معامله‌گران مسلمان که‌ ممکن است به قواعد و اصول دین خود پایبند باشند امکان بهره‌وری و کسب سود از بازار را می‌دهد.

بروکر argotrade - نقد و بررسی بروکر آرگو ترید

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر argotrade حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر Argo trade تنها به واریز 100 دلار نیاز خواهید داشت که این یک ویژگی مثبت برای تریدرها می‌باشد، چرا که هر معامله‌گر می‌تواند با پرداخت میزان نسبتا اندک واریزی، تجربه‌ی انجام معاملات واقعی را به دست آورد.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-آرگو ترید

واریز و برداشت در بروکر argotrade

شما برای انجام‌ امور واریز و‌برداشت در بروکر Argo trade می‌بایست از روش‌هایی مانند کردیت و دبیت کارت، اسکریل، Neteller و wire transfer استفاده نمایید.

بونوس‌ها

تریدر ها می‌توانند با ورود به وب سایت اصلی بروکر Argo trade و دانلود فایل مربوط به بونوس‌ها در این بروکر از انواع بونوس‌های موجود در این بروکر اطلاعات کافی دریافت نمایند، برای مثال بروکر Argo trade یک بونوس خوش‌آمدگویی به ارزش 50 دلار به معامله‌گران ارائه می‌دهد که شما با افتتاح حساب در این بروکر می‌توانید از آن بهره ببرید، البته شاید بهتر بود این بروکر قوانین مربوط به  بونوس‌های ارائه شده را به صورت خلاصه در یکی از صفحات وب سایت خود ذکر می‌کرد تا تریدرها مجبور نباشند برای کسب اطلاعات بیشتر یک فایل اضافه را دانلود نمایند، همچنین گفتنی است که بونوس‌های ارائه شده توسط بروکر Argo trade  به ساکنین برخی از کشورها از جمله کانادا، نیجریه، پاکستان و… تعلق نمی‌گیرد و بهتر است شما قبل از هر اقدامی برای ثبت نام و دریافت بونوس از ارائه‌ی خدمات به کشور خود از جانب این بروکر اطمینان داشته باشید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-آرگو ترید-فارکس
تایید-هویت-بروکر-آرگو ترید-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر argotrade چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت در یک بروکر را می‌توان اجازه ی ورود و فعالیت برای کاربران به حساب آورد، با این تفاصیل دقت داشته باشید که انجام درست و کامل این فرایند بسیار حائز اهمیت است، البته لازم به ذکر است که روال تایید هویت در اغلب بروکرهای بازار مشابه به هم است و تفاوت‌های اندکی در جزئیات دارد و شما برای ثبت نام در بروکر مدنظر می‌بایست ابتدا مرحله‌ی تایید هویت شخصی را پشت سر بگذارید که مستلزم ارائه‌ی اوراق شناسایی ملی مانند شناسنامه یا کارت ملی به تیم پشتیبانی بروکر Argotrade می‌باشد و مرحله‌ی بعد ارائه‌ی مدارکی مانند قبوض پرداختی آب و‌ برق و‌ یا صورتحساب‌های بانکی به منظور تایید آدرس متقاضی است.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-آرگو ترید-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر argotrade

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر Argo trade  عبارتند از: جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، کالاهای کامودیتی، ETF ، شاخص‌ها و سهام و… است که این موضوع نشانگر این است که بروکر Argo trade با در نظر گرفتن سلیقه و انواع استراتژی‌ها، نمادهای مختلف و متنوعی را به تریدرها ارائه می‌دهد.

بروکر argotrade - نقد و بررسی بروکر آرگو ترید

پشتیبانی بروکر argotrade

برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر Argo trade می‌توانید از روش‌هایی مانند استفاده از اپلیکیشن واتساپ و ارسال ایمیل به آدرس support@Argotrade.con استفاده نمایید، اما گفتنی است که اگر بروکر argotrade امکان برقراری تماس مستقیم را برای کاربران مهیا و فراهم نموده بود، بر ویژگی‌های مطلوب آن افزوده می‌شد.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-آرگو ترید

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر آرگو ترید

پلتفرم‌های موجود در بروکر Argo trade شامل پلتفرم معروف متاتریدر 4 و وب تریدر می‌باشد که شما می‌توانید آن‌ها را از طریق لینک‌های زیر دریافت کنید، البته لازم به ذکر است که عدم پشتیبانی این بروکر از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 یکی از معایب مهم بروکر argotrade است.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر argotrade برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر argotrade برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر argotrade برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر argotrade برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر argotrade برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر argotrade برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر argotrade

بر اساس دانسته‌های ما استفاده از سیستم کپی تریدینگ در بروکر Argo trade ممکن نیست، چرا که این بروکر هیچگونه ساپورت و پشتیبانی از این نوع حساب ندارد و‌ مسلما این موضوع یکی دیگر از معایب مهم‌ در بروکر Argo trade به حساب می‌آید.

آیا بروکر argotrade کلاه بردار است؟

به طور کلی و بر اساس اطلاعات به دست آمده توسط تیم تحقیقاتی سایت 800 بروکر Argotrade در مدت محدود فعالیتی خود هیچگونه گزارشی از تخلف به جا نگذاشته است و کارنامه‌ای سلامت دارد.

مزایای بروکر argotrade

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-آرگو ترید

معایب بروکر argotrade

آموزش ثبت نام در بروکر argotrade با عکس

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets
[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *