سایت اسکم و کلاه برداری ap-annex – هشدار ، مواظب باشید

یکی از گروه های جذب سرمایه که با هدف جمع آوری پول افراد و کلاه برداری وب سایت کرده است، ap-annex یا به فارسی اپ آنکس نام دارد.

گروه کلاه برداری ، این بار با نام ap-annex

این گروه کلاه برداری که برای چندمین بار اقدام به تاسیس وب سایت می کند، باز هم به روش قبل خود ادامه می دهد و سعی می کند در ابتدا از طریق شبکه های مجازی با افراد ارتباط برقرار کنند و در نهایت، با وعده پرداخت سود، نظر افراد را برای سرمایه گذاری در وب سایتشان، جلب کنند.

وب سایت هشتصد، هشدار جدی می دهد که در این وب سایت به هیچ عنوان سرمایه گذاری نکنید، زیرا خطر از دست دادن سرمایه ، بسیار جدیست و این گروه، به قطع با هدف سرمایه گذاری به شما وعده سود داده است.

ap-annex کلاه برداری

وب سایت ap-annex.ltd با وعده حداقل سود روزانه 4.5 درصد، سعی در جلب توجه دارد. پیشبینی وب سایت هشتصد این است که این وب سایت تا قبل از آبان 1402 بسته و به صورت رسمی کلاه بردار بودن خود را نمایانت می کند

قطعا بعد از این پرژه ، اپ انکس وب سایت جدیدی را راه اندازی می کند و باز هم این روند کثیف خود را ادامه می دهد.

افراد زیادی متاسفانه در دام چنین سایت های کلاه برداری می افتند.

اگر هدف شما سرمایه گذاری است، می توانید از فرصت سرمایه گذاری های بهتری استفاده کنید.

اگر در مورد این وب سایت یا امثال آن، سوالی داشتید، می توانید با پشتیبانتی آنلاین ما ارتباط برقرار کنید.

سایت اسکم و کلاه برداری ap-annex – هشدار ، مواظب باشید

وب سایت ap annex کلاه بردار است

وب سایت ap-annex اعتبار و امنیت ندراد و به یقین، کلاه بردار است. می دانیم که با وجود هشدار جدی ما در مورد این وب سایت، باز هم احتمال دارد که افراد فریب این چنین سایت هایی را بخورند، از این رو از شما می خواهم که با فکر کردن به عاقبت چنین دام هایی، خود را قربانی این وب سایت های کلاه برداری نکنید. وب سایت هشتصد، به صورت تخصصی به بررسی و معرفی بروکرها، شرکت ها و فرصت های سرمایه گذاری دلاری کی پردازد. بهترین راه حل، این است که خودتان دانش خودتان را بالا برده و در دنیای آنلاین اینترنت، با آگاهی به سرمایه گذاری بپردازید.

امیدوارم که این مقاله در روشن کردن شما، برای استفاده از این وب سایت، کمک کرده باشد.

سایت اسکم و کلاه برداری ap-annex – هشدار ، مواظب باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *