آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

  •  
آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

 
 

 

 

ویژی بروکر توضحات
نام برور amarkets آمارکتس یا ای مارکتس
سال تاسیس سال 2007 میلادی
خدمات به ایران بله دارد
پشتیبانی فارسی بله دارد
حساب با اسپرد ثابت بله دارد
حساب ecn بله دارد
رگوله بله دارد FSA (20000 یورو بیمه سرمایه مشتریان)
حساب کپی تریدینگ بله
میزان اسپرد به نسبت دیگر بروکرها بسیار پایین
واریز و برداشت ریالی بله دارد
بنوس و جوایز مختلف بله دارد
خدمات تحلیلی و ارائه سیگنال بله دارد
کشبک بل دارد

 

مشصات حساب آمارکتس حساب فیکس fixed حساب استاندارد حساب ECN
حداقل واریز برای افتتاح: 100$ 100$ 200$
حداکثر لوریج : 1:1000 1:1000 1:200
اسپرد ثابت از 3 پیپ شناور از 1.3 پیپ شناور از 0 پیپ
کمترین حجم قابل معامله: 0.01 0.01 0.01
کمیسیون: 0 0 2/5 $ در هر 1 لات
امکان تغییر به حساب اسلامی دارد دارد دارد
stop out 20% 20% 40%
امکان ترید جفت ارزها دارد دارد دارد
امکان ترید فلزات دارد دارد دارد
امکان ترید سهام و شاخص‌ها دارد دارد دارد
امکان ترید ارزدیجیتال دارد دارد دارد
       
جدول بررسی و مقایسه حساب های آمارکتس

میزان اسپرد در بروکر آمارکتس

شاید بهترین دلیلی که بتوان برای انتخاب بروکر، به آن اهمیت داد، میزان اسپرد در انواع حساب های آن باشد. با بررسی میزان اسپرد حساب در آمارکتس، به نظر می‌رسد که انصاف در محاسبات این بروکر لحاظ شده و میزان اسپردها خیلی پایینی را شاهد هستیم.

اسپرد حساب فیکس FIXED آمارکتس

این حساب بالاترین اسپرد را دارد. حداقل اسپرد در حساب فیکس آمارکتس ۳ پیپ است اما مزیت خوب این حساب ثابت بودن میزان اسپرت است. یعنی اسپرت در این حساب در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در زمان انتشار اخبار مهم نیز همچنان ثابت است و تغییری را در اسپارتان نخواهیم دید. در این حساب کمیسیون نیز  گرفته نمی شود.

البته ذکر این نکته هم لازم است که در این حساب شما می توانید کش بک را فعال کنید. در واقع چیزی در حدود ۷۰ درصد است اسپرت پرداخت ایرا شما می توانید دوباره به حساب خودتان برگشت بزنید. پس میتوان میزان اسپرد در حساب فیکس آمارکتس را در مقایسه با حسابهای با اسپرت ثابت دیگر بروکرها،دارای کمترین اسپرد دانست.

اسپرد حساب استاندارد آمارکتس

در حساب استاندارد مایکت علاوه بر مزیت اجرای بسیار سریع معاملات شما میزان اسپرد به ظاهر متوسطی راشاهد هستید اما از آنجایی که این حساب هم دارای کشبک است و بخش قابل توجهی از هزینه اسپری که پرداختی را می توانید دوباره به حسابتان برگشت بزنید،باید این حساب استاندارد را هم دارای اسپرد پایین در نظر  گرفت. در حساب استاندارد هم کمیسیون گرفته نمی شود. هرچند میزان اسپرد در حساب استاندارد نصف حساب فیکس است اما برخلاف حساب فیکس،میزان اسپرت در حساب استاندارد شناور است و در واقع ثابت نیست.

این بدان معناست که در بعضی از ساعات شبانه روز و یا در زمان پخش بعضی از خبرها میزان اسپرم در این حساب ممکن است بیشتر از حالت عادی شود و برای لحظاتی اسپرت به اصطلاح واید شود.

البته به شخصه خودم حساب استاندارد آمارکتس را ترجیح میدهم.

اسپرد در حساب ای سی ان ECN آمارکتس

به جرأت می توانم حساب ای سی ان مارکت را در بین تمام بروکرهایی که به ایرانیان خدمات می دهند،به عنوان بهترین حساب ای سی ان معرفی کند. گاهی میزان اسپرم در این حساب به قدری پایین است که تریدر متعجب می شود. البته میزان دو دلار و نیم در هر لات، از تریدر کمیسیون گرفته می شود.

که با وجود پرداخت کمیسیون هم باز این حساب دارای کمترین هزینه برای تریدر است. میزان اسپرد حسابی سیلندر بروکر مارکت بسیار اندک است و در اکثر جفت ارزها کمتر است یک پیپ است. در تصویر زیر به فاصله بین قیمت های اسک و بید دقت کنید و میزان اسپرد حساب ای سی ان آمارکتس را ببینید. این دو تصویر در دو ساعت مختلف از روز گرفته شده است

اسپرد آمارکتس
میزان اسپرد در آمارکتس حساب ای سی ان ecn

طبق تجربه شخصی خودم در آمارکتس، برخلاف دیگر بروکرها هرگز ندیدم که قیمت، در نقاطی غیر از تیپی یا استاپی که خودم از قبل مشخص کرده بودم، بسته شود.

این نکته را گفتم، چون در برخی از بروکرها بسیار برایم پیش میآمد که بروکر، ترید من را در نقطه ای غیر از جایی که خودم مشخص کرده بودم، می‌بست.از این لحاظ من خیلی با اطمینان حسابهای آمارکتس را با کیفیت معرفی می کنم.

کمترین و میانگین اسپرد

همچنین در جدول زیر ، لیست برخی از جفت ارزها در زمان کمترین و میانگین میزان اسپرد در حساب ecn آمارکتس، را مشاهده می کنید.

اسپرد حساب آمارکتس

انواع حساب های اسلامی در بروکر آمارکتس

یکی از بهترین امکانات آمارکتس مختص ایرانی ها و دیگر کشورهای اسلامی، این است که شما میتوانید یک حساب اسلامی باز کنید. در حساب های اسلامی، هزینه سواپ را از شما نمی‌گیرند! حساب ecn اسلامی ، حساب استاندارد اسلامی و حساب فیکس اسلامی.

برای باز کردن چنین حساب هایی، لازم است بعد از افتتاح حساب در بروکر آمارکتس و واریز پول به حسابتان، گزینه حساب اسلامی را فعال کنید. اگر در این زمینه سوالی داشتید، می توانید با پشتیبانی بروکر ارتباط برقرار کنید.

حساب اسلامی آمارکتس
حساب اسلامی آمارکتس

از حساب استاندارد و فیکس آمارکتس درآمد جانبی بدست آورید

این حساب، علاوه بر کیفیت بالا و بدون روکوت بودن، دارای میزیتی است که شاید برای شما بسیار جالب باشد. شما می‌توانید بعد از انجام معالات در این حساب، از آمارکتس کش بک دریافت کنید!

کش بک چیست

کش بک یا cashback در واقع تخفیفی در هزینه هایی است که بروکر بابت اجرای دستورات معامله ها از شما دریافت کرده است. به زبان ساده، شما بابت انجام معاملات هزینه ای را با عنوان اسپرد به بروکر پرداخت می‌کنید، کش بک عاملی است که بتوانید در این هزینه ها تخفیف قابل توجهی بگیرید. بروکر آمارکتس با وجود اسپرد های پایین، امکان دریافت کش بک را هم برای شما در حساب استاندارد و حساب فیکس، فراهم آورده که می توانید از آن بهره ببرید

کش بک در آمارکتس
دریافت کش بک در آمارکتس

 

 

امکان ترید ارز دیجیتال در آمارکتس

در آمارکتس امکان معاملات و ترید بر روی ارزهای دیجیتال هم فراهم است. شما می توانید تعدادی از ارزهای دیجیتال را در حساب های خود برای انجام معاملات در اختیار داشته باشید.

لیست زیر، رمز ارزهای قابل معامله در آمارکتس را نشان می‌دهد.

ارزدیجیتال آمارکتس
ارزهای دیجیتال در آمارکتس

 

 

حساب کپی تریدینگ آمارکتس

شاید اوج جذابیت بروکر آمارکتس، بخش سیستم کپی تریدینگ خاصی باشد که در اختیار مشتریانش قرار داده. در این بخش وارد جزییات حساب کپی تریدینگ نمی‌شوم، اما به صورت کلی این سیستم را معرفی می کنم.

کپی تریدیدینگ آمارکتس
کپی تریدینگ کارگزاری آمارکتس

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینک سیستمی است تریدرهای موفق می‎‌توانند حسابشان را در معرض دید عموم قرار دهند تا سرمایه گذاران، با دیدن روند گذشته حسابشان، در صورتی که بپسندند، بر روی تریدرهای حرفه ای سرمایه گذاری کنند.

بعد  از سرمایه گذاری، معاملاتی که آن تریدر در حساب خودش وارد کند، به صورت اتوماتیک و در لحظه، در حساب سرمایه گذار هم کپی شده. این یعنی سرمایه گذار، بدون اینکه نیاز به تخصص و مصرف وقت و انرژی داشته باشد، می‌تواند در بازار به معامله گری بپردازد.

البته لازم است که سرمایه گذار، کارمزد تریدری که معاملاتش را کپی کرده، پرداخت کند. البته این کارمزد فقط در صورتی که تریدر موفق به رشد حساب و سودآوری شود، پرداخت می‌شود.

این کار باعث می‌شود که تریدرها سودی به مراتب بسیار بالاتر ببرند و سرمایه گذاران هم می توانند بدون دردسر، از انجام معاملات در بازار، کسب درآمد کنند.

خصوصیات کپی تریدینگ آمارکتس

البته سیستم کپی تریدینگ آمارکتس، خصوصیاتی خاصی دارد که بسیار جالب است. مثلا سرمایه گذار می‌تواند مقدار ریسک، مقدار حد سود کلی و حد ضرر کلی را برای سرمایه خودش به صورت مجزا تایین کند. می تواند به راحتی و با انجام تنظیماتی خاص، درصدی بالاتر از خود تریدر، از معاملات سود بگیرد.

پرداخت کارمزد هم به صورتی بسیار منصفانه در سیستم انجام می‌پذیرد. این کارمزد در پایان هر هفته و به صورت اتوماتیک، محاسبه و پرداخت می‌شود.

البته برای انتخاب تریدر حرفه ای و انجام تنظیمات، لازم است که دقت لازم را داشته باشید و با بررسی تخصصی حساب تریدر، انتخاب درست و منطقی‌ای انجام دهید. در این زمینه می‌توانید از مشاوره رایگان سایت هشتصد، بهره ببرید.

اگر نیاز به مشاوره رایگان در زمینه کپی تریدینگ دارید، می توایند از طریق راه ارتباطی که زیر همین پست قرار داده شده، با ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش ثبت نام در آمارکتس با عکس:

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت آمارکتس شوید. به وسیله این لینک شما بطور مستقیم وارد سایت اصلی که ایرانیان را پشتیبانی میکند.

ممکن است به علت بروزرسانی های آمارکتس، در برخی از مراحل تغییرات کوچکی را مشاهده کنید. این تغییرات به قدری بزرگ نیستند که شما را به شاتباه وادارند. پس نگران نباشید!

نکته: معمولا برخی بروکرها برای هر کشور آیتم های خاصی را در نظر میگیرند. درصورتی که با لینک اشتباه ثبت نام کنید که مربوط به بخش کشورهای دیگر باشد، گاهی اوقات ممکن است دردسرساز شود و حتی دیده شده که بروکرها ممکن است حساب معامله گر را بلاک کند.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس
ثبت نام در کارگزاری آمارکتس

2- مشخصات خود را طبق تصویر زیر وارد نمایید.

نام ونام خانوادگی:

باید طبق کارت شناسایی و با حروف لاتین وارد نمایید.

ایمیل:

لطفا ایمیلی وارد کنید که پسورد ورود به آن را بخاطر دارید. به دلیل اینکه در صورت فراموش کردن آن، ممکن است به راحتی نتوانید ایمیل ثبت نامی خود را تغییر دهید.

موبایل:

به این نکته توجه کنید که کد ایران بطورخودکار وارد شده و شما فقط شماره موبایل را بدون صفر ابتدایی، وارد کنید.

متاتریدر 4 را انتخاب کنید تیک قسمت موافقت با شرایط آمارکتس را بزنید. در آخر بر روی گزینه ایجاد حساب جدید کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس AMarkets

صفحه ای باز میشود(تصویر پایین)،که یک حساب تجاری برای شما باز شده است. البته نیازی به این حساب ندارید. برای اینکه وارد صفحه حسابی که باز کردید بشوید، روی لوگوی آمارکتس کلیک میکنید.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر AMarkets

صفحه اول سایت باز میشود.اگر زبان سایت انگلیسی بود، آن را حتما به فارسی تغییر دهید.

ثبت نام آمارکتس
نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس AMarkets

سپس روی گزینه ورود دربالای صفحه سمت چپ کلیک کرده تا وارد حسابتان در سایت شوید. (دقت کنید که در اینجا حتما روی گزینه ورود کلیک کنید و لازم نیست دوباره مشخصات خودتان را وارد کنید)

آمارکتس
آموزش ثبت نام در آمارکتس

اگر بعد از ورود به حسابتان، زبان سایت انگلیسی بود، دوباره آن را به فارسی تغییر دهید. لازم است که حتما ایرانی‌ها حتما زبان فارسی را انتخاب کنند. زیرا گزینه‌هایی که برای ایرانی ها نمایش می‌دهد، ممکن است متفاوت باشد با نسخه های دیگر زبان ها. شما فقط حق استفاده از امکانات نسخه فارسی سایت آمارکتس را دارید.

آمارکتس
نحوه ثبت نام در آمارکتس AMarkets

تایید ایمیل

برای تایید ایمیل روی گزینه ایمیل کلیک کرده گزینه Resed email  کلیک کرده.

آمارکتس
ثبت نام آمارکتس AMarkets
ثبت نام در آمارکتس
ثبت نام آمارکتس AMarkets

ایمیلی برای شما ارسال میشود. وارد ایمیل خود شوید و ایمیل تاییدیه را باز کنید، سپس گزینه  Verify انتخاب کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر ای مارکت
بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس
بروکر آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر ای مارکت

دوباره وارد اکانت خود شوید.صفحه سایت را reload  یا رفرش کنید. اگر گزینه ایمیل به رنگ سبز شد،به معنی تکمیل تاییدیه ایمیل شما است.

تایید تلفن

بهتر است برای اینکار، درسمت راست صفحه گزینه پروفایل من و بعد مدیریت شماره تلفن را انتخاب کنید. سپس شماره تلفن خود را واردکنید. (متذکر میشوم، حتما باید شماره ای را وارد کنید که درهنگام ثبت نام، وارد کرده اید.) روی گزینه Confilm  کلیک کرده.

آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر ای مارکتس
بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر ای مارکتس

صفحه جدیدی باز میشود. کد به شماره شما ارسال میشود، آن را وارد کنید و گزینه send code را کلیک کنید.

ثبت نام بروکر
ای مارکتس

درصورتیکه کد ارسال نشد،گزینه پشتیبانی را کلیک کنید(در تصویر مشخص شده) شماره تلفن را در گوشی خود ذخیره کنید و در واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید برای تاییدیه تلفن. پشتیبانی بعد از تایید شدن شماره به شما اطلاع خواهد داد.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس
نحوه افتتاح حساب در آمارکتس

تایید هویت

در قسمت تایید هویت در کادر اول شماره کد ملی خود وارد کنید. درصورتیکه میخواهید پاسپورت خود را ارسال کنید باید شماره پاسپورت وارد کنید.در دو کادر بعد تاریخ تولد خود را به میلادی درج کنید. و سپس عکس کارت ملی را آپلود کرده و در نهایت ارسال کنید. تایید هویت حدود 24 ساعت زمان میبرد تا تایید شود.

بروکر آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر آمارکت

رمز ورود به حساب سایت آمارکتس

ابتدا وارد ایمیل خود بشوید.ایمیلی که رمز به شما ارسال شده باز کنید.رمز را کپی کنید وسپس وارد صفحه حساب خود شوید.

بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر ای مارکت
آمارکتز
ثبت نام در بروکر آمارکتس

سمت راست صفحه،گزینه پروفایل من را کلیک کنید وبعدگزینه تغییر رمز عبور را انتخاب کنید.

کارگزاری آمارکتس
ثبت نام در بروکر آمارکتس
آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

تبریک،ثبت نام شما در بروکر آمارکتس کامل شده است!

چگونگی گرفتن بونوس در آمارکتس

آمارکتس به صورت کلی دو شکل بونوس دارد. یکی در زمان ثبت نام مشتریان و به عنوان خوش‌آمد گویی، مبلغ 30 دلار بنوس را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که البته با شرایط خاصی می‌توان با آن 30 دلار شروع به معامله کرد و در صورت موفق عمل کردن در گذراندن مراحل استفاده از آن 30 دلار، قابل برداشت هن خواهد شد. که البته بع قدری شرایط قابل برداشت کردن بونوس ها، سخت است که بعید می‌دانم کسی بتواند موفق شود.این سخت بودن، طبیعی هم هست و تقریبا در همه بروکرها این آیتم ها وجود دارد!

بنوس فارکس
بنوس در آمارکتس

اما نوع دومی از بونوس ها هم در آمارکتس هست که قابل توجه و مفید است، اما چون در زمان های مختلف، شرایط گرفتن این بنوس ها تغییر می‌کند، بهتر است بعد از اینکه در آمارکتس پول واریز کردید، از پشتیبانی، شرایط دریافت بونوس را بپرسید.

مزایا و معایب بروکر آمارکتس

می‌رسیم به مزایا و معایب اساسی بروکر آمارکتس. البته به صورت کلی نقاط قوت آمارکتس در حدی خوب است که آن را به عنوان بهترین گزینه برای مشتریان ایرانی می‌دانیم.

مزایای بروکر آمارکتس:

  • دارای پشتیبانی فارسی
  • ساپورت مشتریان ایرانی و عدم تحریم ایران توسط برورکر در هر زمانی
  • دارای امنیت بالا همراه با رگولاتوری که به مشتریان ایرانی هم خدمات می‌دهد
  • داشتن انواع بونوس ها
  • دارای انواع حساب های با کیفیت. (هرگزمشکلات عجیبی در زمان ترید نخواهید دید)
  • اسپرد بسیار پایین، تغریبا پایین ترین اسپرد را در بین همه بروکرها دارد
  • ساپورت انواع جفت ارزها و محصولات قابل معامله مانند استوک ها و ارزهای دیجیتال
  • واریز و برداشت ساده و سریع به صورت ریالی بدون پرداخت کارمزد
  • داشتن سیستم کپی تریدینگ داخلی فوق العاده عالی که بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است.

معایب بروکر آمارکتس

نداشتن حساب سنت

در کل تا این لحظه عیب  قابل ذکر مهم دیگری، خوشبختانه یافت نشده.اگر در آینده هر گونه عیب و یا ایرادی ببینیم، حتما در اینجا ذکر خواهیم کرد.

 

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *