بروکر Alkimiya Markets – نقد و بررسی بروکر الکیمیا مارکتس

نام بروکرAlkimiya Markets - الکیمیا مارکتس
سال تاسیس2020 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردمتوسط
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیسنت وینسنت و گرانادینها
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
پرداخت ریبیتندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی100 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مسترکارت، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

به این بروکر چه امتیازی می‌دهید؟

از ۰ تا ۵ انتخاب کنید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می‌ده!

در این صفحه بروکر Alkimiya Markets را تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

Alkimiya markets جز آن دسته از بروکرهایی است که به آموزش تریدرها و کاربران تازه کار اهمیت بسیار زیادی می دهد.

برای شناخت بیشتر و مناسب از این بروکر با ما همراه باشید.

الکیمیا مارکتس چیست؟

Alkimiya Markets نام یکی از بروکر های فعال در بازار است که به صورت کلی سه حساب معاملاتی متعدد را به مخاطبان و کاربران ارائه می دهد، از مزیت های بسیار ویژه ی این بروکر می توان به ارائه ی اطلاعات بسیار شفاف در ارتباط با این حساب های معاملاتی در وب سایت اصلی alkimiya markets اشاره نمود که به کاربران کمک می کند تا با دید باز تری تصمیم بگیرند.

انواع حساب ها در بروکر الکیمیا مارکتس

بروکر Alkimiya Markets سه نوع اکانت معاملاتی مختلف برای ارائه به کاربران دارد که ما هریک را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

حساب Ecn
25000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:100
 • اسپرد شروع از 0 پیپ
 • کمیسیون : 3 دلار به ازای هر لات ترید
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Gold
5000 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:400
 • اسپرد شروع از 2 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : ندارد
افتتاح حساب
حساب Mini
100 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:400
 • اسپرد شروع از 2 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد
 • امکان ترید ارز دیجیتال ندارد
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد
 • اجازه اسکالپینگ : ندارد
افتتاح حساب
انواع-حساب-بروکر الکیمیا مارکتس-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

افتتاح حساب Mini

افتتاح یک حساب معاملاتی Mini در بروکر AlkimiyaMarkets فقط به 100 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارید، اسپرد در این حساب شروعی از 2 پیپ دارد و هیچگونه کمیسیونی در ازای انجام معامله از شما طلب نمی کند، درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در این حساب 1:400 می باشد.

افتتاح حساب Gold

حساب Gold بروکر AlkimiyaMarkets به 5000 دلار سرمایه ی اولیه نیاز دارد، کمیسیون این حساب 0 است و اسپرد آن از 2 پیپ آغاز می گردد، لازم به ذکر است که حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در حساب Gold مقدار 1:400 است.

افتتاح حساب Ecn

حساب Ecn در بروکر Alkimiya بیشترین میزان سرمایه ی اولیه را از کاربران طلب می کند، شما برای داشتن یک حساب Ecn مبلغ 25000 دلار پول نیاز خواهید داشت حداکثر لوریج قابل استفاده در آن 1:100 و کمیسیونی 3 دلاری به ازای هر لات ترید دارد درضمن شروع اسپرد در این حساب از 0 است.

جدول اطلاعات حساب در Alkimiya Markets

حساب-اسلامی-نداشتن-سواپ-شبانه-بروکر-الکیمیا مارکتس

حساب اسلامی در بروکر Alkimiya Markets

امکان استفاده از حساب اسلامی در بروکر Alkimiya Markets فقط برای تریدرهای مسلمان امکان پذیر است که این خود یک پوئن مثبت برای بروکر Alkimiya Markets محسوب می گردد.

در واقع شما برای استفاده از حساب اسلامی بروکر alkimiya markets می بایست در ابتدا مدارکی را به پشتیبانی این بروکر ارائه دهید که ثابت می کند، شما یک تریدر مسلمان هستید.

میزان اسپرد بروکر الکیمیا مارکتس

اسپرد در حساب معاملاتی Ecn بروکر Alkimiya Markets شروعی از 0 دارد و حساب های معاملاتی Gold و Ecn اسپرد خود را از 2 پیپ آغاز می کنند.

دفتر مرکزی-رگوله-مشتریان بروکر الکیمیا مارکتس

اعتبار بروکر الکیمیا مارکتس

با توجه‌ به سابقه‌ی نه چندان طولانی بروکر Alkimiya Markets و نداشتن رگوله که دو شرط و فاکتور اساسی برای تخمین اعتبار بروکرها است نمی توان نمره ی چندان مناسبی به سطح اعتبار بروکر Alkimiya Markets داد یا به عبارتی دیگر اعتبار بروکر Alkimiya Markets با محاسبه بر اساس این دو فاکتور مهم حتی کمتر از متوسط است.

رگوله های الکیمیا مارکتس

بروکر Alkimiya Markets تحت نظارت هیچ یک از سازمان های رگولاتوری نیست که همین امر قطعا لطمه ی بزرگی به اعتبار آن خواهد بود چراکه داشتن رگوله برای تمام کارگزاری های فعال در بازار یکی از الزامات اعتبار است که باعث می شود تریدرها به راحتی بتوانند به یک بروکر اعتماد کنند.

دفتر مرکزی الکیمیا ‌مارکتس کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Alkimiya Markets در سنت وینسنت و گرانادینها است.

سابقه بروکر الکیمیا ‌مارکتس چقدر است؟

بروکر Alkimiya Markets رزومه و سابقه ی چندانی ندارد، این کارگزاری در سال 2020 میلادی تاسیس و افتتاح شده است و در حال حاضر دارای عمری کمی بیش از 3 است و با توجه به اهمیت تعداد سال های فعالیت برای اعتبار یک بروکر در مبحث اعتبار باید گفت که Alkimiya Markets نمره ای کاملا متوسط از این آیتم کسب خواهد کرد و برای آن که بتواند مورد اعتماد تریدرها واقع شود، می بایست سال های بیشتری از زمان آغاز به فعالیت آن بگذرد.

پشتیبانی فارسی بروکر الکیمیا مارکتس

ارسال ایمیل به آدرس info@alkimiyamarkets.com و تماس مستقیم با شماره تلفن: 442032899194+ دو راه ممکن برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر Alkimiya Markets است که شما می توانید از آن بهره ببرید.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-الکیمیا مارکتس

واریز و برداشت در بروکر الکیمیا مارکتس

انجام امور واریز و برداشت در این بروکر از طریق استفاده از ویزا و مسترکارت، اسکریل، Neteller و… است که شما می توانید از آن ها بهره ببرید.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-الکیمیا مارکتس-فارکس

بونوس کارگزاری الکیمیا مارکتس

بر اساس اطلاعات مندرج در وب سایت اصلی بروکر Alkimiya Markets این بروکر درحال حاضر یک بونوس با عنوان بونوس اولین واریزی یا همان بونوس خوش آمد گویی را به کاربران ارائه می دهد که شما با افتتاح حساب در این کارگزاری می توانید از آن بهره ببرید.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-الکیمیا مارکتس

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر الکیمیا مارکتس

تنها پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر Alkimiya Markets متاتریدر5 است که شما می توانید آن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید، البته باید گفت که عدم ایجاد تنوع برای انتخاب های بیشتر چه در این مورد چه در هر بخش دیگری از ارائه ی خدمات قطعا یک ضعف است و بروکر مربوطه با امتیاز منفی جریمه خواهد شد.

دانلود پلتفرم متاتریدر ۵

متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
نسخه iOS
جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-الکیمیا مارکتس-نفت-طلا-نزدک

دارایی‌های قابل معامله و ترید در بروکر الکیمیا مارکتس

دارایی و نماد های قابل معامله و ترید در بروکر Alkimiya Markets عبارتند از: جفت ارزها، شاخص ها و سهام، انرژی و … می باشد که شما می توانید از آن بهره ببرید.

با چقدر سرمایه میتوان در Alkimiya Markets حساب واقعی یا ریل باز کرد؟

شما با 100 دلار سرمایه ی اولیه می توانید یک حساب معاملاتی Mini در بروکر Alkimiya Markets داشته باشید، حساب Gold این‌ بروکر سرمایه ای 5000 دلاری و‌ حساب Ecn مقدار 25000 دلار سرمایه نیاز خواهند داشت.

کپی تریدینگ بروکر Alkimiya Markets

عدم ساپورت و پشتیبانی از سیستم کپی تریدینگ یکی دیگر از معایب قابل ذکر درمورد این بروکر است و همانطور که احتمالا مطلع باشید سیستم کپی تریدینگ به دلیل فراهم آوردن امکانی برای کسب سود از بازار حتی برای تریدرهای مبتدی یکی از معروف ترین و البته محبوب ترین سیستم ها در بین تریدر ها است و به همین دلیل پشتیبانی از سیستم کپی تریدینگ یک پوئن منفی برای هر بروکری خواهد بود.

آیا بروکر Alkimiya Markets کلاهبردار است؟

تیم تحقیقاتی ما به عنوان یک مرجع تحقیق و اطلاع رسانی هیچگونه مدرک یا گزارشی مبنی بر انجام تخلفات مالی از بروکر Alkimiya Markets به دست نیاورده است و می توان ادعا کرد که از این جهت کارگزاری مد نظر کاملا معتبر و قابل قبول است.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

تایید هویت در بروکر الکیمیا مارکتس

شما با ارسال مدارکی مانند کارت ملی ، شناسنامه یا هرگونه مدرکی از این دست تاییدیه ی احراز هویت خود را به دست خواهید آورد و بعد از آن انجام تایید آدرس با استفاده از مدارکی مانند صورتحساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق است که باید به طور کامل انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *