ACY - اِی سی وای

امتیاز
6/10
بروکر acy - نقد و بررسی بروکر اِی سی وای
بروکر acy - نقد و بررسی بروکر اِی سی وای
نام بروکرACY - اِی سی وای
سال تاسیس2013 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌ سنت centندارد
دفتر مرکزیاسترالیا
رگولهASIC
کپی تریدینگدارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیدارد
حداقل واریزی50 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مستر کارت، پرفکت مانی، اسکریل
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر ACY می‌پردازیم.

بروکر acy یکی از بروکرهای نسبتا با سابقه است که شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی آن اطلاعات دقیقی را در ارتباط با تاریخچه ی این بروکر و پیشرفت‌های آن در سال‌های متوالی و مسیر رو به رشد آن از زمان آغاز به فعالیت یعنی سال 2013 تاکنون بیابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر اِی سی وای در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ثبت نام در بروکر ACY

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

pdf-آموزش-بروکر
آموزش ثبت نام در بروکر ACY

ACY چیست؟ اِی سی وای چیست؟

Acy نام یکی از بروکرهای بازار است که به صورت کلی سه نوع حساب معاملاتی را به کاربران ارائه می‌دهد و کمترین میزان واریزی برای افتتاح حساب در این بروکر مبلغ 50 دلار می‌باشد، از نکات قابل توجه و قابل ذکر این بروکر، ارائه‌ی وبینارهای کاملا رایگان و کتاب‌های آموزشی الکترونیکی رایگان برای کاربران است که شما می‌توانید از آن بهره ببرید.

اعتبار بروکر ACY

اعتبار و امتیاز یک بروکر مستلزم داشتن ملاک‌های مختلف و زیادی است که دو نمونه از این ملاک‌ها و در واقع مهمترین آنها در وحله‌ی اول نظارت سازمان‌های رگولاتوری بر بروکر مربوطه و در گام بعد میزان سابقه‌ی فعالیت آن است و از این حیث و با این تفاصیل بروکر Acy را می‌بایست یک بروکر نسبتا معتبر دانست چرا که این بروکر در کنار داشتن سابقه‌ی فعالیت نسبتا زیاد تحت نظارت سازمان‌های رگولاتوری نیز می‌باشد.

اعتبار-بروکر-اِی سی وای-امنیت

آیا بروکر acy رگوله دارد؟

بله، بروکر Acy دارای رگوله‌ی ASIC است و همانطور که می‌دانید رگوله ها در واقع تضمین و بیمه کننده‌ی سرمایه‌ی کاربران در هر بروکری هستند و مسلما بروکرهای دارای رگوله از وجهه و اعتبار خوبی در بین فعالان در بازارهای مالی برخوردارند و تریدرها می‌توانند با خیال نسبتا راحت‌تری در بروکرهای تحت نظارت سازمان‌های رگولاتوری فعالیت نمایند.

پشتیبانی-فارسی-بروکر-اِی سی وای

دفتر مرکزی بروکر acy کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر Acy واقع در کشور استرالیا است.

بروکر acy چند سال سابقه دارد؟

بروکر Acy از سال 2013 به صورت حرفه‌ای مشغول فعالیت است و می‌توانیم این بروکر را جزو بروکرهای با سابقه‌ی بازار در نظر بگیریم.

انواع-حساب-بروکر-اِی سی وای-ای سی ان-استاندارد-ترید-جفت ارز

جدول معرفی و مقایسه‌ی انواع حساب‌ها در بروکر acy

شما می‌توانید با بررسی جدول زیر انواع حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر ACY را مشاهده نمایید.

نام حساب/مشخصات

Bespoke

Pro zeroStandard   
حداقل واریزی1000$200$50$   
اسپرد 00شروع از 1 پیپ   
کمیسیون2.5 دلار به ازای هر لات ترید3 دلار به ازای هر لات ترید0   
حداکثر لوریج1:5001:5001:500   
امکان ترید جفت ارزهابلهبلهبله   
امکان ترید سهام و شاخصبلهبلهبله   
امکان ترید ارزهای دیجیتالخیرخیرخیر   
اجازه ی اسکالپینگبلهبلهبله   
امکان استفاده از اکسپرتبلهبلهبله   

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بروکر Acy سه نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد که در ادامه هریک را به تفصیل بررسی خواهیم کرد.

حساب-بسپوک-پرو زیرو استاندارد-بروکر-اِی سی وای

افتتاح حساب Standard

شما برای افتتاح یک حساب standard در بروکر Acy تنها به 50 دلار نیاز خواهید داشت، این حساب فاقد کمیسیون می‌باشد و اسپرد آن نیز از 1 پیپ آغاز می‌گردد، درضمن حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 تعیین شده است.

افتتاح حساب Pro zero

افتتاح یک حساب pro zero در بروکر Acy مستلزم حداقل واریزی 200 دلار می‌باشد و کمیسیون آن 3 دلار به ازای هر لات ترید است و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:500 می‌باشد، لازم به ذکر است که اسپرد در این حساب از 0 آغاز می‌گردد.

افتتاح حساب Bespoke

برای افتتاح یک حساب Bespoke شما به سرمایه‌ای معادل 10000 دلار به عنوان مبلغ اولین واریزی نیاز خواهید داشت که مسلما مبلغ هنگفتی است اسپرد در این حساب نیز از 0 آغاز می‌شود و کمیسیون آن 2.5 دلار به ازای هر لات معامله و ترید تعیین شده است، درضمن حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در اکانت Bespok هم مانند دو حساب قبلی 1:500 است.

اسپرد بروکر acy

از آنجایی که در بیشتر حساب‌های معاملاتی موجود در بروکر acy میزان شروع اسپرد از 0 پیپ می‌باشد، می‌توان گفت بروکر acy دارای میزان اسپرد کمتری نسبت به رقبای خود است، البته ذکر این نکته نیز الزامی می‌باشد که بروکر acy به جز در حساب استاندارد که میزان کمیسیون آن صفر می‌باشد، در حساب‌های bespoke و pro zero از کاربران به ترتیب میزان کمیسیون 2.5 و 3 دلار را دریافت می‌نماید.

بروکر acy - نقد و بررسی بروکر اِی سی وای

حساب اسلامی بروکر acy

تریدرها و کاربران مسلمانی که می‌خواهند از بروکر acy استفاده نمایند، می‌توانند با برقراری تماس با تیم پشتیبانی بروکر acy درخواست اسلامی شدن حساب خود را ارائه نمایند و بدین ترتیب حساب معاملاتی خود را به یک حساب بدون سوآپ یا بهره شبانه تبدیل کنند.

بروکر acy - نقد و بررسی بروکر اِی سی وای

با چقدر سرمایه می‌توان در بروکر acy حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

کمترین میزان سرمایه‌ی لازم برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر Acy همانطور که پیش تر نیز گفته شد مبلغ 50 دلار است که متعلق به حساب standard است و بیشترین مقدار آن مربوط به حساب Bespoke با مبلغ 10000 دلار می‌باشد، لازم به ذکر است که در این بین اکانت pro zero با 200 دلار سرمایه‌ی اولیه، رتبه‌ی میانی را به خود اختصاص داده است.

نحوه-واریز-برداشت-ریالی-رمز ارز-صرافی-بروکر-اِی سی وای

واریز و برداشت در بروکر acy

روش‌های متعددی برای انجام امور واریز و برداشت در بروکر Acy وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به: ویزا و مستر کارت، پرفکت مانی، اسکریل، fasapay , Netller ,bankwire, و umiompay اشاره کرد که این تنوع روش‌های واریز و برداشت را نیز می‌توان در کنار مزیت‌های دیگر بروکر Acy یک امتیاز ویژه به حساب آورد.

بونوس‌ها

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت اصلی بروکر Acy این بروکر یک بونوس به عنوان بونوس خوش‌آمدگویی یا همان بونوس اولین واریز به کاربران خود ارائه می‌دهد اما یادآور می‌شویم که این اطلاعات صرفا متعلق به زمان حال است و امکان تغییر آن و حذف این بونوس وجود دارد.

بونوس-دلار-رایگان-بروکر-اِی سی وای-فارکس
تایید-هویت-بروکر-اِی سی وای-فارکس-نحوه-ثبت-نام

برای تایید هویت در بروکر acy چه مدارکی لازم است؟

شما برای تکمیل ثبت‌نام خود می‌بایست دو مرحله‌ی احراز هویت شخصی و تایید آدرس محل سکونت را از طریق ارسال مدارکی مانند شناسنامه، کارت ملی و یا حتی گواهینامه رانندگی به انجام رسانید، لازم به ذکر است که تایید آدرس در بروکر Acy نیازمند مدارکی مانند قبوض آب و برق و صورتحساب‌های بانکی است، همچنین شما می‌توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکلی در ارتباط با امور احراز هویت با تیم پشتیبانی بروکر acy ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره و راهنمایی این تیم بهره بگیرید.

جفت ارز-رمز ارز-داوجونز-اِی سی وای-نفت-طلا-نزدک

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر acy

دارایی و نمادهایی که شما می‌توانید به وسیله‌ی آنها به انجام معامله و ترید در بروکر Acy بپردازید عبارتند ار: جفت ارزها، شاخص‌ها و سهام، کالاهای کامودیتی و ETF که شما می‌توانید از آن بهره ببرید.

البته می‌بایست توجه داشته باشبد که بروکر acy هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر امکان انجام معامله بر روی ارزهای دیجیتال در وب سایت اصلی خود منتشر نکرده است و به نظر می‌رسد در این بروکر امکان معامله‌ی ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

بروکر acy - نقد و بررسی بروکر اِی سی وای

پشتیبانی بروکر acy

کاربران و تریدرهای فعال در بروکر Acy راه‌های مختلفی از جمله: استفاده از چت آنلاین،ارسال ایمیل به آدرس support@acy.com و تماس مستقیم با شماره تلفن‌های متعدد موجود در سایت این بروکر را برای برقرای ارتباط با تیم پشتیبانی در اختیار دارند که می‌توانند از آن بهره ببرند، البته لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی این بروکر در روزهای شنبه و یکشنبه پاسخگوی تریدرها نمی‌باشند.

متاتریدر۴-متاتریدر۵-نحوه-نصب متاتریدر-بروکر-اِی سی وای

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر acy

دو پلتفرم معاملاتی قابل استفاده در بروکر Acy به منظور انجام معاملات پلتفرم‌های متاتریدر 4 و 5 هستند که شما می‌توانید هر دوی این اپلیکیشن‌ها را از طریق لینک‌های زیر دریافت نمایید.

متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر4 بروکر acy برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر4 بروکر acy برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر4 بروکر acy برای اندروید
متاتریدر4-بروکر-دلتا-برای-ویندوز
متاتریدر5 بروکر acy برای ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
متاتریدر5 بروکر acy برای ios
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
متاتریدر5 بروکر acy برای اندروید

سیستم کپی تریدینگ بروکر acy

بروکر Acy از سیستم کپی تریدینگ پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید از طریق سرویس کپی ترید حرفه‌ای signal start به کپی معاملات سایر کاربران بپردازید و یا خود به عنوان یک تریدر حرفه‌ای و صاحب استراتژی از این طریق کسب سود کنید.

آیا بروکر acy کلاه بردار است؟

خوشبختانه بروکر Acy در طول سال‌های متمادی فعالیت خود هرگز دچار خطا و لغزش نشده است و هیچگونه مدرک یا گزارشی دال بر انجام تخلف در این بروکر وجود ندارد اما تیم ما خود را موظف به اطلاع‌رسانی دقیق در آینده و در مورد هر خبری از این دست می‌داند.

VPS بروکر acy

بروکر acy تا 35 دلار آمریکا به تریدرهایی که بیش از 20 لات معامله در ماه انجام می‌دهند، اعتبار vps ارائه می‌دهد که البته لازم به ذکر است 20 لات ترید در ماه نسبتا حجم زیادی است، اما چنانچه شما به عنوان یک معامله‌گر، حجم زیادی معامله انجام می‌دهید می‌توانید از این قابلیت بهره برده و استفاده نمایید.

وبینارهای بروکر acy

کاربران و تریدرهای فعال در بروکر acy می‌توانند با ورود به وب سایت اصلی این بروکر و سپس انتخاب گزینه‌ی learn در بخش وبینار، تاریخ وبینارهای پیش رو در بروکر acy را مشاهده نمایند، همچنین شما می‌توانید در این بخش از وب سایت زبان مورد نظر و شخص مورد نظر خود را انتخاب نمایید و تاریخ ارائه‌ی وبینار شخص مربوطه را مشاهده کنید.

این وبینارها هم برای افراد و تریدرهای مبتدی و هم برای افراد کارکشته و حرفه‌ای بازار می‌تواند بسیار مفید باشد و به دانش افراد اضافه کند.

لازم به ذکر است که تمامی وبینارهای ارائه شده در بروکر acy کاملا رایگان هستند که این خود یک مزیت است.

کتاب های الکترونیکی رایگان بروکر acy

بروکر acy با انتشار کتاب‌های الکترونیکی یا همان e_book ها به تریدرها و افراد کمک شایانی در بهبود روند معاملاتی آنها کرده است، این کتاب‌ها توسط افراد خبره و با تجربه‌ی بازار نوشته شده‌اند و تماما رایگان در اختیار کاربران و مخاطبان acy قرار می‌گیرد.

دوره‌های آموزشی بروکر acy

شما می‌توانید با ورود به وب سایت اصلی acy در بخش دوره‌های آموزشی، سرفصل‌های دوره‌های آموزشی جدیدی که قرار است در بروکر acy ارائه شوند را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به شرکت در این دوره‌ها، فرم مربوط به ثبت نام و شرکت در هر دوره را پر نمایید.

مزایای بروکر acy

مزایا-معایب-خدمات-بروکر-اِی سی وای

معایب بروکر acy

آموزش ثبت نام در بروکر acy با عکس

متاسفانه امکان ثبت‌نام در این بروکر برای کاربران داخل ایران مهیا نمی‌باشد.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *