منوی دسته بندی

تشخیص پترن یا الگو با ایچیموکو

پترن های کلاسیک از جمله محبوب ترین و شناخته شده ترین الگوهایی هستند که محبوبیت بسیار زیادی بین معامله گران دارند.

درصد خطای چنین الگوهایی بسیار پایین هست و معامله گران حرفه ای بسیاری در دنیا هستند که بر پایه ی همین الگوها معامله انجام می دهند. اما سوال اینجاست که چرا با وجود چنین قدرتی که این پترن ها دارند، باز هم اکثر معامله گران توان انجام معاملات موفق و مستمر را با چنین پترن هایی ندارند.

چارت آنالیز برای اولین بار قصد رونمایی ازیکی از رازهای نحوه استفاده درست از پترن های کلاسیک ادامه روند را دارد که شامل انواع الگو مثلث ، الگو پرچم ، الگو مستطیل می شود.

با کمک اندیکاتور ایچیموکو و آلارمی که به ما نشان میدهد ، ما به سادگی توان تشخیص درست و به موقع الگوهای ادامه روند را خواهیم داشت و ما به شما نشان خواهیم داد که کدام یک از این پترن ها مناسب معامله کردند هستند و چگونه میتوان به درستی از این الگوها بهره برد.

اولین نکته مهم در مورد الگوهای ادامه روند این هست که ،ابتدای شروع به تشکیل الگوهای ادامه روند نزولی یا پایین رونده باید زیر ابرها تشکیل شده و الگوهای ادامه روند بالارونده باید بالای ابرهای کومو تشکیل شوند.

همین نکته بسیاری از اشتباهات، در تشخیص قدرت پترن های ادامه روند را فیلتر می کند.

تیم چارت آنالیز آماده ی آموزش کامل نحوه استفاده درست از پترن ها هست و محتوای این آموزش به رایگان به اعضا باشگاه بیزینس چارت آنالیزآموزش داده می شود ودر اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت.در ضمن عضویت در باشگاه کاملا رایگان هست. برای دریافت این آموزش نیاز هست که شما را به سیستم خودمان متصل کنیم و توضیحات کامل را به صورت جلسه آنلاین در اختیارتان قرار دهیم.  

برای دریافت آنلاین آموزش کامل پترن ها ادامه روند ابتدا با این شماره ارتباط برقرار نماید و با کمال میل به شما پاسخ داده خواهد شد.         رضا حبیبی    09309780520   (واتساپ)

دیدگاهتان را بنویسید