تهران کردیت کارت - tehrancerditcard

نقد و بررسی صرافی تهران کردیت - tehrancreditcard قابل اعتماد است؟
امتیاز tehrancerditcard
5.4/10
نقد و بررسی صرافی تهران کردیت - tehrancreditcard قابل اعتماد است؟
نقد و بررسی صرافی تهران کردیت - tehrancreditcard قابل اعتماد است؟
نام اکسچنجرتهران کردیت کارت
سال تاسیسنامشخص
دفتر مرکزیتهران
کیف پول ریالیندارد
کیف پول دلاریندارد
مبادله فیاتبله
مبادله ارز دیجیتالخیر
اسپرد (میانگین)متوسط و زیاد
اپ موبایلیندارد
کیفیت پشتیبانیضعیف
امتیاز کلی5.1

از اکسچنجر های ایرانی فعال در زمینه ی پرداخت های ارزی می توان به صرافی تهران کردیت کارت ( tehrancredit card ) اشاره نمود. در این صفحه، موشکافانه به بررسی اکسچنجر tehran credit خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

تهران کردیت کارت چیست ؟ tehran cerdit card چیست؟

تهران کردیت کارت یک اکسچنجر است که به کاربران کمک می کند تا درآمدهای ارزی خود را نقد نمایند، همچنین این اکسچنجر در دیگر زمینه ها مانند خرید از وب سایت های خارجی مانند گوگل پلی و بنگ گود، خرید بازی های پلی استیشن ۵ ، پرداخت های مختص مسافرت و مهاجرت، پرداخت های مربوط به دانشجویان مانند پرداخت هزینه های ورود به دانشگاه ها و… فعال می باشد.

تهران کردیت کارت یا tehran cerdit card چیست؟
اعتبار تهران کردیت کارت(tehran cerdit card)

اعتبار تهران کردیت کارت tehran cerdit card

اکسچنجر های مختلف از لحاظ میزان اعتبار به سه دسته ی معتبر، متوسط و ضعیف و فاقد اعتبار تقسیم بندی می شوند و با توجه به بررسی های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی سایت هشتصد تهران کردیت کارت را می توان جز دسته ی اعتبار متوسط در نظر گرفت.

دفتر مرکزی تهران کردیت کارت کجاست؟

همان طور که از نام اکسچنجر تهران کردیت کارت پیداست این اکسچنجر دارای یک دفتر فعال در پایتخت ایران یعنی تهران می باشد‌.

دفتر مرکزی تهران کردیت کارت کجاست؟
سابقه ی tehran cerdit card چه قدر است؟سابقه ی tehran cerdit card چه قدر است؟

سابقه ی tehran cerdit card چه قدر است؟

در وب سایت اصلی tehran cerdit card هیچ اطلاعاتی مبنی بر تاریخ دقیق افتتاح صرافی تهران کردیت کارت موجود نیست، همچنین نکته ی جالب تر این است که هیچ یک از افراد تیم پشتیبانی از تاریخ دقیق افتتاح این اکسچنجر اطلاعی نداشتند، اما به نظر می رسد سابقه ی فعالیت تهران کردیت کارت بیش از چهار سال باشد.

خدمات تهران کردیت کارت

خدمات تهران کردیت کارت به صورت خلاصه به نقد کردن درآمدهای ارزی خلاصه می شود، برای مثال چنانچه شما به عنوان یک فریلنسر نیاز به نقد کردن درآمد خود نیاز داشته باشید می توانید با بهره گیری از خدمات تهران کردیت کارت به هدف خود دست بیابید، همچنین باید توجه داشته باشید که شما می توانید به منظور پرداخت های ارزی با سایر سایت های واقع در کشورهای خارجی که به پرداخت با ارزهای فیات نیاز دارند، از تهران کردیت کارت استفاده نمایید، برای مثال شخصی قصد خرید پوشاک از وب سایت معروف و محبوب آمازون رو دارد، تهران کردیت کارت می تواند یکی از گزینه های تسهیل این فرآیند برای شخص باشد.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در تهران کردیت

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در tehran cerdit cart

امکان خرید و فروش و معاملات ارزهای دیجیتال در tehrancerditcard  مهیا نمی باشد.

کارمزد تهران کردیت کارت

کارمزد تهران کردیت کارت

کارمزد انجام امور مختلف در وب سایت تهران کردیت کارت، ده درصد می باشد که از وجوه  کاربران کسر خواهد شد‌.

کیف پول tehran cerdit card

کیف پول tehrancerditcard

اکسچنجر تهران کردیت کارت هیچ کیف پول اختصاصی را در وب سایت خود به کاربران معرفی نکرده است و هر گونه کیف پولی با این نام موجود در سایر وب سایت ها به قصد سواستفاده از نام تهران کردیت کارت و کلاه برداری از افراد می باشد.

تایید هویت درtehran cerdit card

تایید هویت در تهران کردیت

مدارک مورد نیاز به منظور تایید هویت در وب سایت تهران کردیت کارد شامل: کارت ملی، اطلاعات کامل شخص ثبت نام کننده و همچنین آدرس محل سکونت می باشد.

برداشت از تهران کردیت کارت چه قدر طول می کشد؟

نقد کردن درآمدهای ارزی کاربران با استفاده از خدمات تهران کردیت کارت بعد از بیست روز انجام می شود که به نسبت سایر اکسچنجر ها زمان بسیار زیادی است و اکسچنجر tehrancerdit card در این بخش بسیار ضعیف عمل کرده است.

برداشت از تهران کردیت کارت چه قدر طول می کشد؟

پشتیبانی تهران کردیت کارت

با توجه به تجربه ی تیم تحقیقاتی سایت هشتصد از برقراری ارتباط با پشتیبانی تهران کردیت کارت باید گفت، پشتیبانی این اکسچنجر نسبت به سایرین ضعیف تر می باشد و افراد تیم پشتیبانی tehran cerdit card حتی از برخی اطلاعات مربوط به این اکسچنجر مانند سال تاسیس، بی اطلاع بودند و نسبت به تجربه ایی که ما از برقراری ارتباط با سایر اکسچنجرها داشتیم، برخی افراد تیم پشتیبانی تهران کردیت کارت، چندان مشتری مدارانه برخورد نمی کنند، به هر حال نمی توان با اطمینان گفت که همیشه برخورد تیم پشتیبانی به همین منوال است و ممکن است در زمان های دیگر، افراد تیم پشتیبانی تهران کردیت کارت، رفتار بهتری با کاربران داشته باشند.

از راه های برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی تهران کردیت کارت می توان به چت آنلاین، برقراری تماس مستقیم با شماره های موجود در وب سایت اصلی تهران کردیت کارت و ارسال ایمیل اشاره کرد.

اپلیکیشن تهران کردیت کارت

اکسچنجر تهران کردیت کارت فاقد اپ موبایلی جهت استفاده کاربران می باشد.

از طریق لینک زیر، می توانید به صورت مستقیم وارد سایت اصلی تهران کردیت کارت شوید.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets