مستر اکسچنجر - mrexchanger

نام اکسچنجرمستر اکسچنجر mrexchanger
سال تاسیس1398
دفتر مرکزیتهران
کیف پول ریالیندارد
کیف پول دلاریندارد
مبادله فیاتدارد
مبادله ارز دیجیتالدارد
اسپرد (میانگین)متوسط و زیاد
اپ موبایلیندارد
کیفیت پشتیبانیخوب
امتیاز کلی5.1

در این صفحه به نقد و بررسی اکسچنجر مستر اکسچنجر ( صرافی ام آر اکسچنجر ) پرداخته ایم، شما می توانید از صرافی mrexchanger یا mr exchanger به منظور معاملات تمامی ارزهای دیجیتال موجود در صرافی های بایننس، کوکوین و … استفاده نمایید.

مستر اکسچنجر یا mrexchanger چیست؟

ام آر اکسچنجر یک اکسچنجر فعال  در شهر تهران می باشد که از آن می توان به منظور معاملات ارزهای دیجیتال و همچنین ارزهای فیاتی مانند: پی پال، وب مانی، ووچر پرفکت مانی و …استفاده نمایید.

ام آر اکسچنجر یا mr exchenger چیست؟
اعتبار mr exchenger

اعتبار mrexchanger

میزان اعتبار یک اکسچنجر ارتباط مستقیم با گستره ی خدمات و کیفیت ارائه ی خدمات اکسچنجر ها دارد، بدین معنا که هرچه گستره ی خدمات یک اکسچنجر بیشتر باشد، قطعا افراد بیشتری تمایل به افتتاح حساب در آن اکسچنجر خواهند داشت، همچنین برای بررسی میزان اعتبار یک اکسچنجر می بایست موارد دیگری مانند، رضایت کاربران را مد نظر قرار داد، در واقع ما با بررسی کلی تمامی این عوامل، اعتبار ام آر اکسچنجر را در سطحی متوسط ارزیابی کرده ایم‌.

دفتر مرکزی مستر اکسچنجر کجاست؟

دفتر مرکزی صرافی یا اکسچنجر mrexchanger واقع در شهر تهران،محله جنت آباد مرکزی، خیابان مخبری، خیابان شانزده متری، اول کوچه نهم مرکزی، پلاک ۲۲ می باشد.

دفتر مرکزی ام آر اکسچنجر کجاست؟
سابقه ی mr exchenger چه قدر است؟

سابقه ی mrexchanger چه قدر است؟

ام ار اکسچنجر از سال 1398 به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه ی معاملات ارزهای فیات و دیجیتال و ….آغاز کرده است، اما قبل از آن نیز به صورت غیر رسمی در این حوزه فعالیت داشته است.

جدول ارزهای فیات قابل خرید و فروش در صرافی مستر اکسچنجر

نام حساب/مشخصاتخریدفروشاسپرد(ما به تفاوت قیمت)

ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی

بله

بله

1585 تومان

۱۵۸۵ تومان

دلار پی پال

بله

بله

۶۶۸۸ تومان

وب مانی

بله

بله

۷۳۵۴ تومان

پاییر

بله

بله

3645 تومان

با توجه به جدول بالا ارزهای فیات قابل خرید و فروش در اکسچنجر mrexchanger  مشاهده می نمایید، البته امکان افزایش این تعداد ارزهای فیات نیز در آینده وجود دارد.

اکسچنجر مستر اکسچنجر چند ارز دیجیتال قابل خرید و فروش دارد؟

اکسچنجر ام آر اکسچنجر چند ارز دیجیتال قابل خرید و فروش دارد؟

یکی از مزیت های بسیار بزرگ اکسچنجر mr exchanger  این است که تمامی ارزهای دیجیتال موجود در صرافی بایننس و کوکوین در این صرافی نیز قابل خرید و فروش می باشند، در واقع حدود سیصد رمز ارز در داخل وب سایت اصلی این اکسچنجر موجود می باشد و کابران می توانند حتی  رمزارزهایی که در وب سایت این اکسچنجر موجود نیستند را با هماهنگی پشتیبانی ام آر اکسچنجر تهیه نمایند.

کارمزد در صرافی mr exchenger چه قدر است؟

کارمزد در صرافی mrexchanger چه قدر است؟

هرچند که میزان کارمزد ها و ما به تفاوت قیمت خرید و فروش در اکسچنجر mr exchenger پیوسته تغییر می کند، اما در حال حاضر میزان ما به تفاوت قیمت خرید و فروش در این اکسچنجر برای ارزهای فیات بازه ی ۱۵۸۵ تا ۷۳۵۴ تومان را شامل می شود و این ما به تفاوت قیمت برای تتر میزان ۱۱۷۲ تومان است.

کیف پول ام آر اکسچنجر

کیف پول مستر اکسچنجر

در حال حاضر اکسچنجر mrexchanger فاقد کیف پول اختصاصی است و وجوه کاربران به کیف پول شخصی آنها انتقال می یابد.

تایید هویت در mr exchenger

تایید هویت در مستر اکسچنجر

مدارک مورد نیاز برای تایید هویت در صرافی یا اکسچنجر mrexchanger شامل: کارت شناسایی و عکس سلفی می باشد، همچنین شما به منظور احراز هویت در این اکسچنجر می بایست شماره همراه، ایمیل و کارت بانکی خود را نیز تایید نمایید.

برداشت از اکسچنجر مستر اکسچنجر چه قدر طول می کشد‌؟

برداشت ریالی از اکسچنجر ام آر اکسچنجر نهایتا یک ساعت طول خواهد کشید که تقریبا زمان کمی می باشد و باعث دسترسی هرچه سریع تر کاربران به وجوه خود می شود‌.

برداشت از اکسچنجر ام آر اکسچنجر چه قدر طول می کشد‌؟

پشتیبانی اکسچنجر mrexchanger

راه های ارتباط با پشتیبانی مستر اکسچنجر بسیار متنوع می باشد و شامل ارسال پیام در قسمت چت آنلاین سایت، واتس آپ، تلگرام و یا برقراری تماس مستقیم با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۴۸۰۵ و یا ۰۲۱۴۶۱۳۷۲۵۳ می باشد، که البته به نظر می رسد ساده ترین و در دسترس ترین روش ارتباط با تیم پشتیبانی ام آر اکسچنجر استفاده از بخش چت آنلاین باشد ،که شما می توانید تمام سوالات خود را با تیم پشتیبانی ام آر اکسچنجر مطرح نموده و چنانچه مشکلی در امور خرید و فروش ارزهای دیجیتال و …داشتید، از راهنمایی های بسیار مفید این تیم بهره ببرید.

از طریق لینک زیر، می توانید به صورت مستقیم وارد سایت اصلی صرافی ام ار اکسچنجر یا mrexchanger شوید.

اپ موبایلی mr exchanger

هرچند در حال حاضر mrexchanger  فاقد اپ موبایلی است، اما با صحبت های اخیر ما با تیم پشتیبانی مستر اکسچنجر، به زودی اپ موبایلی این اکسچنجر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به صورت مستقیم وارد وب سایت رسمی ام آر اکسچنجر شوید.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets