بروکر fxtrading – نقد و بررسی بروکر اف ایکس تریدینگ

بروکر fxtrading - نقد و بررسی بروکر اف ایکس تریدینگ
امتیاز
6/10
نام بروکرFXtrading- اف ایکس تریدینگ
سال تاسیس2010 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیاسترالیا
رگولهASIC ، VFSC
کپی تریدینگدارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزی200 $
راحت‌ترین راه واریز و برداشتویزا و مسترکارت، neteller ، union pay ، bank transfer و ...
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر fxtrading می پردازیم.
البته باید به این نکته ی مهم توجه داشته باشید که بروکر fxt به تریدرهای ساکن کشورهایی نظیر: ایران، کره ی شمالی، آمریکا، اوکراین، روسیه و … هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد و بهتر است قبل از بررسی و افتتاح حساب در این بروکر با پشتیبانی fxt مشورت نمایید، همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر fx trading در ادامه با ما همراه باشید.

Fxtrading چیست؟

Fx trading یا fxt نام یکی از بروکرهای بازار است که خدمات گسترده ایی از جمله: vps ، سیستم کپی تریدینگ، تقویم اقتصادی، پشتیبانی به صورت چت آنلاین و با چندین زبان دنیا و … را به معامله گران و تریدرها ارائه می دهد.
این بروکر که یکی از بروکرهای با سابقه در بازار می باشد، دارای دو حساب معاملاتی مختلف است که شما می توانید با حداقل واریزی 200 یا 500 دلاری این حساب ها را افتتاح نمایید.

انواع حساب ها در بروکر اف ایکس تریدینگ

با توجه به جدول زیر می توانید اطلاعات زیادی در ارتباط با حساب های معاملاتی بروکر fx trading کسب نمایید.

حساب Pro
500 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 0
 • کمیسیون : 3.5 دلار به ازای هر لات
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب استاندارد
200 دلار حداقل واریزی
 • لوریج 1:500
 • اسپرد : شروع از 1 پیپ
 • کمیسیون: صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
Account-introduction-fxtrading

با توجه به آنچه در جدول بالا مشاهده می نمایید، بروکر fx trading دو نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه به صورت کامل آن ها را بررسی خواهیم کرد.

افتتاح حساب استاندارد

شما می توانید با حداقل مبلغ 200 دلار یک حساب استاندارد افتتاح کنید، اسپرد این حساب از 1 پیپ آغاز می گردد و دارای حداکثر لوریج 1:500 می باشد، همچنین از مزایای قابل ذکر آن می توان به نداشتن کمیسیون اشاره کرد.

افتتاح حساب pro

کمترین مبلغ واریزی برای افتتاح یک حساب pro در بروکر fxtrading مبلغ 500 دلار می باشد، اسپرد این حساب از 0 آغاز می گردد و دارای 3.5 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید می باشد، حداکثر لوریج قابل استفاده در این حساب نیز 1:500 می باشد.

جدول اطلاعات حساب در FXtrading

islamic-fxtrading

حساب اسلامی بروکر fx trading

با توجه به صحبت هایی که ما با تیم پشتیبانی بروکر fx trading انجام دادیم، متاسفانه در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله، fxt از حساب اسلامی پشتیبانی نمی نماید که موضوع می تواند یکی از معایب این بروکر باشد، چرا که باعث می شود تریدرهای مسلمان که تمایل به معامله مطابق با قوانین دین اسلام دارند، از افتتاح حساب در این بروکر منصرف شوند.

اسپرد بروکر fxt

بروکر fxt دو حساب معاملاتی متفاوت دارد که اسپرد یکی از آنها از 0 آغاز می گردد و دارای 3.5 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید می باشد و دیگری شروع اسپردی از ۱ پیپ دارد و فاقد کمیسیون است و شما می بایست قبل از افتتاح حساب در این بروکر با بررسی دقیق ویژگی های هریک از حساب های معاملاتی موجود، مناسب ترین اکانت معاملاتی را به منظور معامله و ترید انتخاب نمایید.

reliability as Smart-fxtrading

اعتبار بروکر fxt

داشتن رگوله و سابقه ی فعالیتی بیش از دوازده سال دو آیتم و فاکتور بسیار مهم برای بروکر fx trading است که به آن امنیت و اعتبار می بخشد و می تواند خیال معامله گران و تریدرها را از بابت سرمایشان، آسوده سازد.
البته می بایست به این نکته ی مهم نیز توجه نمود که برای سنجش اعتبار هر بروکر موارد و نکات دیگری نیز اهمیت دارد، اما ما دو مورد از مهم ترین آنها را در اینجا بررسی نمودیم.

آیا بروکر fx trading رگوله دارد؟

بله بروکر fx trading دارای رگوله های: ASIC و VFSC می باشد و همانگونه که قطعا می دانید سازمان های رگولاتوری بر فعالیت بروکر ها و میزان کیفیت خدمات آن ها نظارت می نمایند و در واقع این موضوع باعث جذب هرچه بیشتر تریدرها به بروکرهای دارای رگوله می شود.

office-fxtrading

دفتر مرکزی بروکر FXT کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر fxt واقع در استرالیا می باشد.

بروکر fx trafing چند سال سابقه ی فعالیت دارد؟

بروکر fxtrading در سال 2010 تاسیس و افتتاح شده است و در واقع می توان گفت بیش از ده سال است که به معامله گران خدمات ارائه می دهد و از سابقه ی فعالیت نسبتا خوبی برخوردار است.

پشتیبانی بروکر fxtrading

از راه های ارتباطی با پشتیبانی بروکر fx trading می توان به چت آنلاین اشاره نمود که یکی از روش های ساده و آسان برای معامله گران است، همچنین از روش های دیگر برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی fxt می توان به ارسال تیکت، ارسال ایمیل به آدرس: service@fxtrading.com و تماس مستقیم با شماره ی: +61280397366 و … اشاره نمود که می توانید از آن بهره ببرید.
البته لازم به ذکر است که پشتتیبانی این بروکر تنها از روز دوشنبه تا جمعه به صورت بیست و چهار ساعته پاسخ گوی معامله گران است.

Deposit-withdrawal-fxtrading

واریز و برداشت در بروکر fx trading

شما می توانید به منظور انجام امور واریز و برداشت در بروکر fx trading از روش هایی مانند: ویزا و مسترکارت، neteller ، union pay ، bank transfer و … استفاده نمایید.
همچنین لازم به ذکر است که بروکر FXT اطلاعات بسیار دقیقی از انجام امور واریز و برداشت با استفاده از هریک از این روش ها در وب سایت اصلی خود منتشر نموده است که شما می توانید از آن استفاده نمایید و اطلاعات دقیق و جامعی در ارتباط با میزان حداقل واریز و برداشت، با استفاده از هریک از این روش ها، ارزهای قابل واریز و برداشت و … کسب نمایید.

بنوس بروکر fxt

بنوس ها در fxt به کشور محل سکونت تریدرها بستگی دارد، برای مثال در حال حاضر بروکر fx trading به تریدرهای ساکن کشورهایی به غیر از ایتالیا و چین، بنوس های متعددی ارائه می دهد که شما می توانید از آن بهره ببرید.
برای مثال در حال حاضر در این بروکر یک بنوس خوش آمد گویی فعال است و شما می توانید تا 600 دلار بنوس اولین واریزی از fxt دریافت نمایید.

bonus-fxtrading

پلتفورم های معاملاتی بروکر fxt

پلتفورم های معاملاتی بروکر fx trading عبارتند از: متاتریدر چهار و پنج که شما می توانید هر دو این پلتفورم ها را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

platform-fxtrading
متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 4 - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 4 - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 4 - نسخه ios
متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 5 - نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 5 - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 5 - نسخه ios
Property-fxtrading

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر fxt

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر fx trading عبارتند از: جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، انرژی، شاخص ها و سهام، فلزات گران بها، کالاهای کامودیتی و … که شما می توانید از آن بهره ببرید.
لازم به ذکر است که تنوع دارایی های قابل معامله در بروکر fx trading از مزیت های مهم این بروکر به شمار می آید.

با چه میزان سرمایه می توان در بروکر fxt حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

میزان حداقل واریزی افتتاح حساب در بروکر fx trafing بازه ایی 500_200 دلار را شامل می باشد، در واقع برای افتتاح استاندارد مبلغ حداقل واریزی 200 دلار و برای افتتاح یک حساب pro مبلغ 500 دلار مورد نیاز است.

سیستم کپی تریدینگ بروکر fxt

یکی از روش های کسب سود ار بروکر fxt استفاده از سیستم کپی تریدینگ است، در واقع چنانچه شما یک تریدر حرفه ایی هستید و به استراتژی معاملاتی خود اعتماد دارید می توانید با بهره گیری از این سیستم امکان کپی معاملات خود را به سایر افراد و تریدرهای آماتور بدهید و از این طریق هم خود درآمد دلاری کسب نمایید و هم امکان کسب درآمد دلاری را برای سایر افراد غیر حرفه ایی و آماتور، فراهم آورید.

آیا بروکر fxt کلاه بردار است؟

با توجه به افزایش تعداد بروکرهای موجود در بازار و همچنین امکان کلاه برداری این بروکرها، سایت ما خود را موظف به اطلاع رسانی در مورد بروکرهای کلاه بردار می داند، از این رو ما هر گونه گزارش یا اطلاعاتی در ارتباط با کلاه برداری هریک از بروکر های بازار دریافت کردیم، آن را حتما با مخاطبان خود به اشتراک خواهیم گذاشت تا به آگاه سازی هرچه بیشتر آن ها کمک کنیم، البته در ارتباط با بروکر fX trading می بایست بگوییم: خوشبختانه ما تاکنون هیچ گونه گزارشی از کلاه برداری این بروکر از مخاطبان خود دریافت نکرده ایم.

VPS بروکر fX trading

شما با بهره گیری از vps بروکر fx trading ، بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه ، امکان اجرای استراتژی های معاملاتی مختلف را بر روی یک سرور آنلاین خصوصی، بدون هیچ گونه دلواپسی از قطع شدن اینترنت خواهید داشت، همچنین می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با vps بروکر fx trading با پشتیبانی این بروکر در ارتباط باشید.

وبینارهای رایگان بروکر fx trading

یکی از خدمات بروکر fxt به منظور آموزش هرچه بیشتر به تریدرها، برگزاری وبینارهای رایگان است که شما می توانید با بهره گیری از وب سایت اصلی این بروکر تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هریک از این وبینارها را مشاهده نمایید، همچنین می توانید سایر وبینارهای گذشته را مشاهده و ملاحظه نمایید.

تقویم اقتصادی بروکر fx trading

تریدرها می توانند با بهره گیری از تقویم اقتصادی بروکر fx trading ، از اطلاعات کاربردی مربوط به بازار های مالی، در هنگام معامله استفاده نمایند‌.
در واقع قرار دادن تقویم اقتصادی در وب سایت بروکر fxt ، معامله گران را از سایر وب سایت ها، بی نیاز می نماید و به شما به عنوان یک تریدر کمک می کند تا بتوانید با بهره گیری از این بخش و با به کارگیری دانش خود از تحلیل فاندامنتال در معاملاتتان استفاده کنید.

محیط کاربری و وب سایت بروکر fxt

از آنجایی که محیط کاربری و وب سایت کارآمد یک مزیت بسیار مهم بر هر بروکر محسوب می شود ،ما این بخش از وب سایت خود را به بررسی و امتیاز دهی به محیط کاربری و وب سایت هر بروکر اختصاص دادیم که اگر بخواهیم اکنون این نقد و بررسی را در ارتباط با بروکر fx trading انجام دهیم، می بایست بگوییم: به دلیل امکانات گسترده محیط کاربری و وب سایت این بروکر مانند: ارائه ی اطلاعات شفاف، داشتن امکاناتی مانند: تقویم اقتصادی، چت آنلاین موجود در وب سایت و …. ما امتیاز 8.5 را برای وب سایت و ممحیط کاربری بروکر fx trading در نظر گرفتیم.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر fxtrading چه مدارکی لازم است؟

تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر fx trading مستلزم تایید آدرس محل سکونت با ارائه ی مدارکی مانند: قبوض آب و برق، صورت حساب های بانکی و ارائه ی مدارک هویتی مانند: کارت ملی، شناسنامه و … می باشد.

تایید هویت در بروکر ارانته