صرافی فارسی چنج - farsichange

نام اکسچنجرfarsichange فارسی چنج
سال تاسیس1397
دفتر مرکزیتهران
کیف پول ریالیندارد
کیف پول دلاریندارد
مبادله فیاتبله
مبادله ارز دیجیتالبله
اسپرد (میانگین)متوسط
اپ موبایلندارد
کیفیت پشتیبانیخوب
درصد امنیت68

فارسی چنج یکی از اکسچنجر های ایرانی می باشد که موسسین آن در ابتدا در سال هزارو سیصدو هشتاد شروع به فعالیت در بازار بورس ایران نمودند و سپس با گسترش دانش خود وارد بازار های بین المللی شدند و پس از آن نیز اقدام به افتتاح اکسچنجر فارسی چنج نمودند.

فارسی چنج یا farsichange چیست؟

فارسی چنج یا farsichange نام یکی از اکسچنجر های فعال ایرانی است که با ارائه ی خدمات خود در زمینه های مختلف مانند خرید و فروش ارزهای دیجیتال و برخی ارزهای فیات و همچنین انجام امور واریز و برداشت ریالی در برخی بروکر ها، نیازهای کاربران زیادی را برطرف می نماید.

این صرافی به منظور گسترش دامنه ی فعالیت خود و ارائه ی بهتر خدمات در حال راه اندازی یک اپلیکیشن موبایلی نیز است که به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

فارسی چنج یا farsichange چیست؟
اعتبار صرافی فارسی چنج (farsichange)

اعتبار صرافی فارسی چنج (farsichange)

با بررسی صرافی فارسی چنج از جنبه های متعدد، می توان اعتبار این اکسچنجر را در سطح متوسط و قابل اعتماد برای کاربران در نظر گرفت.

دفتر مرکزی فارسی چینج (farsichange) کجاست؟

با توجه به ارتباط ما با پشتیبانی صرافی فارسی چنج، این صرافی دارای یک دفتر مرکزی در ولنجک واقع در شمال تهران می باشد.

دفتر مرکزی فارسی چنج (farsichange) کجاست؟
سابقه صرافی فارسی چنج (farsichange) چه قدر است؟

سابقه صرافی فارسی چنج ( farsichange ) چه قدر است؟

دانستن سابقه ی فعالیت صرافی های مختلف این اطمینال خاطر را به کاربران و مشتریان می دهد که بتوانند به راحتی برای انجام امور مالی خود از آن صرافی استفاده کنند و صرافی farsichange نیز از سال 1397 تاکنون در خدمت تریدرهای مختلف بوده است و در این مدت زمان ، خود را به اندازه ی کافی به کاربران اثبات کرده است.

جدول ارزهای فیات قابل خرید و فروش در صرافی فارسی چنج (farsichange)

نام حساب/مشخصاتخریدفروشاسپرد (کارمزد)

وب مانی

بله

بله

4000 تومان

    

پرفکت مانی

بله

بله

800 تومان

    

اکسچنجر فارسی چنج تنها دو ارز فیات وب مانی و پرفکت مانی را به کاربران ارائه می دهد که به صورت میانگین و در حال حاضر اسپرد وب مانی چهار هزار تومان و پرفکت مانی هشتصد تومان می باشد که البته این مقادیر در گذر زمان ممکن است تغییر کنند.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی فارسی چنج

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی فارسی چنج

تعداد ارزهای قابل خرید و فرو ش در صرافی farsichange بسیار اندک می باشد و این در حال حاضر تنها دو ارز ترون و تتر را برای خرید و فروش در وب سایت اصلی خود قرار داده است.

کارمزد در صرافی فارسی چنج (farsichange) چه قدر است؟

کارمزد در صرافی فارسیچنج (farsichange) چه قدر است؟

کارمزد و ما به تفاوت خرید و فروش ارزهای دیجیتال تتر و ترون هم اکنون در صرافی farsichange به ترتیب هشتصد و هفتصد تومان می باشد که البته باید توجه داشته باشید که این مقادیر ثابت نیست و امکان تغییر در آن وجود دارد، همچنین اسپرد خرید و فروش ارزهای فیات وب مانی و پرفکت مانی در حال حاضر به ترتیب چهار هزار تومان و هشتصد تومان می باشد.

کیف پول farsichange

کیف پول farsichange

صرافی farsichange در حال حاضر دارای کیف پول اختصاصی نمی باشد و شما نمی توانید از این اکسچنجر به منظور نگه داری ارزهای فیات و یا دیجیتال خود استفاده نمایید و تنها می توان ارزهای دیجیتال و فیات را در این صرافی خرید و فروش نمود.

تایید هویت در صرافی فارسی چنج (farsichange)

تایید هویت در صرافی فارسی چنج (farsichange)

مراحل تایید هویت در اکسچنجر فارسیچنج به ترتیب 1. تایید شماره تلفن همراه و ایمیل 2. تایید مدارک مربوط به اثبات هویت شما مانند کارت ملی 3. تایید شماره تلفن ثابت 4. تایید حساب بانکی مختص فرد افتتاح کننده ی حساب، می باشد.

برداشت از صرافی فارسی چنج چه قدر طول می کشد؟

بر طبق موارد ذکر شده ازسوی پشتیبانی صرافی farsichange ، برداشت از این صرافی کمتر از پانزده دقیقه زمان نیاز دارد که این مورد یعنی برداشت بسیار سریع را می توان یکی از نقاط قوت صرافی فارسی چنج در نظر گرفت، چرا که کاربران می توانند در شرایط اضطراری به سرعت به وجوه خود دسترسی پیدا کنند و در مقایسه با سایر صرافی ها که برداشت وجه از آنها کمی زمان بر است، فارسی چنج می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای افراد مختلف باشد.

برداشت از صرافی فارسی چنج چه قدر طول می کشد؟

پشتیبانی صرافی farsi change

شما به منظور پرسیدن سوالات خود از پشتیبانی صرافی farsi change ، می توانید از سه طریق با کارمندان این صرافی در ارتباط باشید 1. برقراری تماس مستقیم با شماره تلفن موجود در وب سایت اصلی این اکسچنجر2. ارسال ایمیل 3. براقراری ارتباط به وسیله ی چت آنلاین که این روش به نسبت سایر روش ها می تواند آسان تر و سریع تر باشد.
پشتیبانی صرافی فارسی چنج در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیلی رسمی پاسخ گوی سوالات کاربران می باشند و ساعات کاری آنها از نه صبح الی نه شب می باشد.
شما از طریق لینک زیر می توانید به صورت مستقیم وارد سایت اصلی صرافی فارسی چنج (farsichange) شوید.

از طریق لینک زیر، می توانید به صورت مستقیم وارد سایت اصلی صرافی farsichange شوید.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets