صرافی دانش پرداخت - daneshpardakht

اکسچنجر دانش پرداخت daneshpardakht نقد وبررسی صرافی دانش پرداخت
امتیاز daneshpardakht
5.2/10
اکسچنجر دانش پرداخت daneshpardakht نقد وبررسی صرافی دانش پرداخت
اکسچنجر دانش پرداخت daneshpardakht نقد وبررسی صرافی دانش پرداخت
نام صرافیدانش پرداخت daneshpardakht
سال تاسیس1396
دفتر مرکزیتهران
کیف پول ریالیندارد
کیف پول دلاریندارد
مبادله فیاتدارد
مبادله ارز دیجتالدارد
اسپرد (میانگین)متوسط
اپ موبایلیندارد
کیفیت پشتیبانیضعیف
امتیاز کلی5.2

در این صفحه صرافی دانش پرداخت  را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده ایم. اکسچنجر daneshpardakht در حال حاضر قابلیت ارسال ارز به بیش از صد و پنجاه کشور را دارا می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این اکسچنجر با همراه باشید.

دانش پرداخت یا daneshpardakht چیست؟

دانش پرداخت یک اکسچنجر است که شما می توانید به منظورارسال ارز به تعداد زیادی از کشورها، تبدیل حواله ی ارزی به ریال و … از خدمات آن بهره بگیرید.

باید توجه داشته باشید که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال در این صرافی فراهم نمی باشد و شما می توانید در این صرافی تنها ارزهای فیاتی مانند دلار پی پال و …را مورد معامله قرار دهید.

دانش پرداخت یا daneshpardakht چیست؟
اعتبار صرافی دانش پرداخت (daneshpardakht)

اعتبار صرافی دانش پرداخت (daneshpardakht)

برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم که آیا یک اکسچنجر دارای اعتبار بالا است یا خیر می بایست فاکتورهای متعددی را مد نظر قرار داد، از جمله سوابق کاری یک اکسچنجر، میزان رضایت کاربران، تعداد سالهای ارائه ی خدمات توسط آن اکسچنجر به مشتریان و بسیاری موارد دیگر و طبیعتا همیشه به راحتی نمی توان در ارتباط با اعتبار یک اکسچنجر نظر داد، اما به طور کلی می توان اکسچنجر دانش پرداخت را دارای میزان اعتبار متوسط در نظر گرفت.

دفتر مرکزی صرافی دانش پرداخت کجاست؟

اکسچنجر دانش پرداخت دارای یک دفتر مرکزی به آدرس، تهران، ولیعصر، بالاتر از ظفر، نبش ناصری، برج کیان، طبقه ی پانزدهم می باشد.

دفتر مرکزی صرافی دانش پرداخت کجاست؟
سابقه ی صرافی دانش پرداخت چه قدر است؟

سابقه ی صرافی دانش پرداخت چه قدر است؟

دانش پرداخت تا کنون و در زمان نوشتن این مقاله دارای بیش از پنج سال سابقه ی ارائه ی خدمات ارزی به کاربران مختلف بوده است .

جدول خرید و فروش ارز ها ی فیات در صرافی دانش پرداخت

نام حساب/مشخصاتخریدفروشاسپرد( ما به تفاوت قیمت)
    

دلار پی پال

بله

بله

۱۴۰۰ تومان

یورو پی پال

بله

بله

۲۲۰۰ تومان

    

با توجه به جدول بالا می توانید ارزهای فیات قابل معامله در صرافی daneshpardakht را مشاهده نمایید‌، البته ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که مابه تفاوت قیمت های نوشته شده در جدول بالا همیشه ثابت نیست و متغیر می باشد.

ارزهای دیجیتال قابل خرید و فروش در صرافی دانش پرداخت (daneshpardakht)

ارزهای دیجیتال قابل خرید و فروش در صرافی دانش پرداخت (daneshpardakht)

متاسفانه امکان خرید و فروش و معامله ی ارزهای دیجیتال در صرافی دانش پرداخت مهیا نمی باشد و چنانچه شما قصد معاملات ارزهای دیجیتال را دارید می بایست از سایر صرافی ها استفاده نمایید.

کارمزد در صرافی دانش پرداخت(daneshpardakht)

کارمزد در صرافی daneshpardakht

ما به تفاوت قیمت خرید و فروش ارزهای  فیات قابل خرید و فروش در صرافی دانش پرداخت یعنی دلار و یورو پی پال به ترتیب، ۱۴۰۰ تومان و ۲۲۰۰ تومان می باشد، البته به دلیل ثایت نبودن قیمت ها، بهتر است هنگام خرید و فروش این ارزها ما به تفاوت قیمت خرید و فروش را در سایت اصلی صرافی دانش پرداخت، بررسی نمایید.

کیف پول دانش پرداخت(daneshpardakht)

کیف پول دانش پرداخت ( daneshpardakht )

در حال حاضر امکان استفاده از کیف پول مخصوص دانش پرداخت در این اکسچنجر مهیا نمی باشد و در واقع شما نمی توانید دارایی خود را در این اکسچنجر نگهداری نمایید.

تایید هویت در صرافی دانش پرداخت (daneshpardakht)

تایید هویت در صرافی دانش پرداخت (daneshpardakht)

چنانچه از داخل کشور ایران بخواهید در اکسچنجر دانش پرداخت تایید هویت انجام دهید، می بایست کارت ملی یا پاسپورت خود را برای تیم پشتیبانی دانش پرداخت، جهت تایید هویت ارسال نمایید، اما چنانچه از خارج کشور ایران قصد تایید هویت در این اکسچنجر را داشته باشید علاوه بر کارت شناسایی، ارسال مدارک اقامتی ، نیز الزامی می باشد.

برداشت از صرافی دانش پرداخت چه قدر طول می کشد؟

برداشت های پی پال در صرافی daneshpardakht یک روزه انجام می پذیرد و حواله های بانکی در این صرافی به دو روز زمان برای انجام احتیاج دارد.

برداشت از صرافی دانش پرداخت چه قدر طول می کشد؟

پشتیبانی دانش پرداخت

دانش پرداخت بر خلاف بسیاری از اکسچنجر های موجود در کشور ایران فاقد پشتیبانی بیست و چهار ساعته می باشد و تیم پشتیبانی این صرافی تنها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت نه  و نیم صبح تا چهار بعد از ظهر و روز پنج شنبه از ساعت  ده صبح تا یک بعد از ظهر پاسخ گوی مشتریان هستند.

راه های ارتباطی با پشتیبانی دانش پرداخت عبارت است از: تماس با شماره تلفن ‎02191009394 و همچنین ارسال پیام در قسمت چت آنلاین، وب سایت اصلی دانش پرداخت.

اپلیکیشن دانش پرداخت (danesh pardakht)

تنها روش استفاده از خدمات اکسچنجر دانش پرداخت، از طریق وب سایت اصلی دانش پرداخت می باشد و این اکسچنجر هنوز اپ موبایلی خود را راه اندازی نکرده است.

از طریق لینک زیر، می توانید به صورت مستقیم وارد سایت اصلی صرافی دانش پرداخت شوید.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets