لیست بروکرها و صرافی‌ها

معرفی انواع حساب های کپی تریدینگ

در این صفحه، به معرفی حساب های کپی تریدینگ و بررسی سیستم های مختلف کپی ترید، پرداخته ایم. برای شناخت بهتر کپی ترید، با ما همراه باشید.

سیستم کپی تریدینگ، روشی نوین است که افراد مختلف می توانند، معامله‌گران یا تریدرهای حرفه‌ای و با تجربه‌، را مشاهده و انتخاب کنند و حسابشان را به حساب آن تریدرهایی که میپسندند و از روند گذشته معاملات آن‌ها راضی هستند، متصل کنند.

بعد از اتصال به حساب آن کپی تریدر، معاملات آن تریدر حرفه‌ای، به صورت لحظه ای و دقیق، در حساب سرمایه گذار نیز کپی می‌شود.

با این روند، سرمایه گذاران، بدون داشتن تجربه و دانش و حتی بدون صرف وقت، می توانند حرفه ای ترین معاملات را در حسابشان وارد و کسب سود کنند. البته لازم است که کارمزد، تریدرهایی که قصد اتصال به آن‌ها را دارید، پرداخت کنید که این کارمزدها، به شکل های مختلفی می‌تواند پرداخت شود.

برای دانستن بیشتر راجع به سیستم کپی تریدینگ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

معرفی سیستم کپی تریدینگ

لیست بهترین حساب های کپی ترید

مشخصات بهترین و مطمئن ترین حساب های کپی تریدینگ در سیستم های مختلف را می توانید در اینجا ببیند. بهتر است یک یا چند مورد که می پسندید را انتخاب کنید. بهتر آن است که چند مورد را انتخاب کنید تا سرمایه شما به صورت سبد، به چند حساب متصل باشد.

بعد از انتخاب حساب های مورد نظرتان، از طریق راه ارتباطی در پایین این صفحه، پیام بگذارید تا شما را برای سرمایه گذاری، راهنمایی کنیم.

حساب شماره 4

روش معاملاتی

ایچیموکو

میانگین سود سالانه 

%38

اعتماد ما 98%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

100 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 5

روش معاملاتی

ایچیموکو

میانگین سود سالانه 

%34

اعتماد ما 98%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

50 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 6

روش معاملاتی

پرایس اکشن

میانگین سود سالانه

%42

اعتماد ما 93%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

400 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 7

روش معاملاتی

فاندامنتال و ایچیموکو 

میانگین سود ماهانه 

%30

اعتماد ما 93%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

500 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 8

سابقه

پرایس اکشن و برخی از اندیکاتورها

میانگین سود سالانه

%35

اعتماد ما 90%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

1000 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

حساب شماره 9

سابقه

پرایس اکشن و ایچیموکو

میانگین سود سالانه

%12

اعتماد ما 100%

حداقل واریز برای سرمایه گذاری

400 دلار

سیستم کپی تریدینگ 

برای شروع سرمایه گذاری، حساب هایی را که انتخاب کردید، از طریق فرم ارتباطی، به ما بگویید.

معرفی انواع سیستم های کپی ترید

لیست سیستم های کپی تریدینگ که در حال حاضر، برای ایرانیان فعال هستند و با هویت ایرانی، می توان از آن‌ها استفاده کنید را در زیر مشاهده می کنید:

اگر قصد سرمایه گذاری و استفاده از سیستم کپی تریدینگ را دارد، می توانید به صورت رایگان، با ما مشورت کنید. ما به سوالات احتمالی شما پاسخ می دهیم و بهترین حساب های کپی تریدینگ را به شما معرفی خواهیم کرد.

ما به صورت مستمر، تمام سیستم های کپی تریدینگ را رصد و مانیتور می کنیم و تجربه خود را به رایگان، در اختیار عموم قرار می دهیم. ما به شما خواهیم گفت که با توجه به مقدار سرمایه ای که دارید، بهتر است با چه تنظیماتی، به کدام حساب‌ها متصل شوید. امیدوارم که از این مدل سرمایه گذاری، نفع ببرید.

کپی تریدینگ فارکس چیف

امتیاز این بروکر
5/5

در بروکر فارکس چیف، سیستم پم موجود است که به دلیل کیفیت بالای حساب های این بروکر، باعث شده که ما حساب پم این بروکر را بع عنوان قوی ترین سیستم پم موجود در بازار بشناسیم.

اعتبار و توان بالای بروکر فارکس چیف، باعث شده تا بتوانیم این سیستم پم را به افرادی که قصد سرمایه گذاری عمده و بلند مدت دارند، توصیه کنیم.  چند تریدر بسیار قدرتمند در این سیستم پم، خیال ما را تا حد زیادی از رشد حسابمان در بازه های زمانی چند ساله، راحت می کند. یکی از بهترین پیشنهادات سایت هشتصد، استفاده از سیستم پم فارکس چسف است.

برای معرفی حساب های مطمئن در این بروکر، از طرق راه ارتباطی با ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

کپی تریدینگ آمارکتس

امتیاز این بروکر
5/5

در سیستم کپی تریدینگ آمارکتس که تریدرهای بسیار قدرتمندی نیز دارد، کارمزد می‌تواند هم بر اساس کمیسیون و هم بر اساس درصدی از سود، توسط تریدرهایی که مدیریت سرمایه انجام می‌دهند، مشخص شود.
خصوصیت بسیار مثبت این سیستم این است که حجم معاملات را به نسبت سرمایه‌های سرمایه‌گذاران، تا ده هزارم لات هم خورد می‌کند. این یعنی حجم تریدی که روی سرمایه‌ی 500 دلاری مپی می‌شود، کمی پایین‌تر از سرمایه‌ی 510 دلاری است. در واقع هر کسی دقیقا به اندازه ی سرمایه‌اش میتواند حجم معاملات را کنترا کند.
این خصوصیت باعث شده که سیستم کپی تریدینگ هشتصد را، به عنوان بهترین سیستم کپی‌تریدینگ بشناسیم.
حداقل سرمایه مورد نیاز برای استفاده از این سیتم کپی تریدینگ، 100 دلار است و با همین حداقل مقدار، می‌توانید به هر کدام از معامله‌گران متصل شوید، بدون اینکه مقدار ریسک تغییری کند.

کپی تریدینگ یونی کورن

امتیاز این بروکر
5/5

یکی از باکیفیت ترین و پرآپشن ترین سیستم های کپی تریدینگ، سیستم کپی ترید یونی کورن یا UNFXB می‌باشد که هم حساب پم، حساب mam و هم حساب کپی تردینگ را به صورت یکجا دارد.

همچنین علاوه بر کپی تریدینگ معمولی، سیستم کپی تردینگ مختص ارزهای دیجیتال هم نیز در این بروکر موجود است. در آن سیستم می توان معاملات اسپات ارزهای دیجیتال را هم کپی کرد.
یکی از قوی ترین تریدرهای حال حاضر در بازار، در کپی تردینگ یونی کورن فعال است. این حساب که می توان روی آن حساب بلندمدت و مطمئن باز کرد، به صورت میانگین ماهانه  4 درصد رشد دارد که می تواند حساب را به صورت مرکب در آن رشد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این سیستم، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

کپی تریدینگ پلیکان (M4markets)

امتیاز این بروکر
5/5

این سیستم کپی تریدینگ جذابیت های خاص خود را دارد و خصوصیت جالب آن، این است که فقط با اپلیکیشن موبایلی، می توان به آن دسترسی داشت.
پلیکان نیز مانند فیبودا، سیستمی جداگانه دارد و تریدرها و سرمایه گذاران را در چند بروکر مختلف، به هم متصل می‌کند. برای استفاده از این سیستم کپی‌تریدینگ، لازم است که در بروکر ام 4 مارکتس ، حساب داشته باشید. تعداد تریدرهای مناسب در این سیستم هم به نسبت خوب است و می‎توان از آن، درآمدهای خوبی بدست آورد.
سیستم کپی تریدینگ پلیکان، دارای رگوله‌ی FCA نیز هست.

کپی تریدینگ MQL5

امتیاز این بروکر
4.5/5

بی شک باید این سیستم کپی تریدینگ را باید به عنوان معتبرترین و گسترده ترین سیستم کپی تریدینگ دنیا، بشناسیم.
مدیریت این شبکه گشترده از تریدرها و سرمایه‌‎گذاران، بر عهده شرکت بزرگ متاکوئتس، یعنی شرکت سازنده نرم افزار متاتریدر است. بهترین تریدرها در بروکرهای مختلف، می توانند از این سیستم برای جذب سرمایه گذاران، باهم رقابت کنند.
گسترده ترین و جذاب ترین شبکه از تریدرهای مختلف در دنیا را می توانید در این سیستم کپی تریدینگ مشاهده کنید. بهترن بروکر برای استفاده از این سیستم کپی تریدینگ، بروکر FXchoice  است. برای استفاده از این سیستم کپی تریدیینگ، با ما ارتباط برقرار کرده تا شما را راهنمایی نماییم.

فیبودا

کپی‌تریدینگ فیبودا

امتیاز این بروکر
4.2/5

این سیستم کپی‌تریدینگ، یک شبکه بسیار گسترده از تریدرها را شامل می‌شود. حساب های خوب و ایده عال بسیاری را می‌توان در آن یافت. فیبودا خود سیستمی مستقل است و باید حسابتان را در بروکری که هستید، به سیستم کپی تریدینگ فیبودا متصل کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. در حال حاضر فقط یکی از بروکرها قابلیت اتصال به این سیستم سرمایه‌گذاری را دارد.
اگر قصد استفاده از سیستم کپی تریدینگ فیبودا را دارید، باید به تریدری که می خواهید به آن متصل شوید، دقت کنید. برای هر تریدر ممکن از مقدار خاصی از سرمایه نیاز باشد، تا بتوانید با ریسکی مناسب به آن متصل شوید.
حداقل پول مورد نیاز برای استفاده از فیبودا، 200 دلار است، اما در عمل با 200 دلار، نمی توان تریدر مناسبی را پیدا کرد. بهتر است قبل از استفاده از این سیستم، از مشاوره‌ی رایگان سایت هشتصد، استفاده کنید.

کپی تریدینگ بروکر لایت فایننس (لایت فارکس)

امتیاز این بروکر
3/5

با اینکه این سیستک کپی تریدینگ، یک سیستم کپیتریدینگ داخلی بروکر لایت فایننس است، با این حال، تعداد تریدرها و حساب های خوب آن، بسیار زیاد و قابل توجه است. اما به دلیل وجود برخی از مشکلات در این سیستم و این بروکر، در حال حاضر، ما استفاده از این سیستم کپی تریدینگ را توصیه نمی کنیم. اگر در آینده، مشکلات حساب های بروکر لایت فایننس حل شود و اتفاقات عجیب در آن رخ ندهد، حساب های این سیستم کپی تریدینگ را هم، به مخاطبان هشتصد، معرفی خواهیم کرد.

بروکر تریدکیت

کپی تریدینگ تریدکیت

امتیاز این بروکر
3/5

سیستم کپی تریدینگ داخلی بروکر تریدکیت، بسیار عالی پیاده سازی شده است، هم سیستم پم، و هم سیستم رم (سوشیال تریدینگ یا همان کپی تریدینگ) را به صورت یکجا در دسترس قرار داده است. اما در حال حاضر، تعداد تریدرهای این سیستم چندان زیاد نیست. در آینده اگر حساب تریدر مناسبی را در آن ببینیم، حتما استفاده از کپی تریدینگ تریدکیت را، پیشنهاد خواهیم داد.

کپی تریدینگ آیرون اف ایکس

امتیاز این بروکر
3/5

سیستم کپی تریدینگ آیرون، یک سیستم بسیار منطقی و نرمال هست. البته در حال حاضر، چون این سیستم خیلی نوپا و تازه هست، همچنان در حال گشترش هست و نیاز به زمان بیشتری دارد تا بتواند تریدرهای قوی را به خود جذب کند. اگر در آینده حساب های مناسبی در آن، مشاهده شود، در سایت هشتثد، اطلاع رسانی خواهد شد.

کپی تریدینگ ارانته

امتیاز این بروکر
2.7/5

بروکر ارانته نیز حساب کپی تریدینگ دارد، اما این سیستم را فعلا توصیخ نخواهیم کرد تا زمانی که برخی از اشکالات آن برطرف گردد. امیدوارم که در آینده وضعیت این سیستم کپی تریدینگ بهتر شود. البته حساب کپی تریدینگ ارانته هم تازه شروع به فعالیت کرده و در ابتدای راه است. احتمالا در سال های آینده، بتواند خود را ب عنوان یک سیستم کپی تریدینگ خوب، معرفی کند.
خود بروکر ارانته، بروکری بسیار قوی و نرمالی است.

کپی تریدینگ روبوفارکس

امتیاز این بروکر
2.7/5

سیستم کپی تریدینگ بروکر روبو فارکس را باید یک سیستم سرمایه گذاری متوسط در نظر بگیریم. با اینکه تعداد بالای مشتریان این بروکر، باعث شده که تریدرهای زیادی در آن به مدیریت سرمایه ها مشغول باشند، اما حساب های این بروکر، چندان چنگی به دل نمیزند. با این حال، مشتریان بروکر روبوفارکس می‌توانند از آن‌استفاده کنند.

بهترین کپی تریدر

ما در هر زمانی با توجه به مقدار سرمایه شما، بهترین حساب های کپی ترید یا همان ( بهترین کپی تریدر) ها را به شما معرفی خواهیم کرد و در طول دوره استفاده از حساب ها، وضعیت رشد حسابتان را بررسی و شما را به صورت دائمی، راهنمایی خواهیم کرد.
برای ارتباط با ما و دریافت مشاوره رایگان، از طریق فرم زیر درخواست مشاوره کپی ترید را می توانید داشته باشید. ما در اولین فرصت و با سرعت، با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد.

برای استفاده از فرصت مشاوره رایگان هشتصد، فرم زیر را پر کنید، ما به زودی در واتساپ به شما پیام خواهیم داد.

[quform id="2" name="فرم تماس"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *