صرافی کافه ارز - cafearz

نام اکسچنجرکافه ارز cafearz
سال تاسیس1398
دفتر مرکزیشیراز
کیف پول ریالیندارد
کیف پول دلاریندارد
مبادله فیاتبله
مبادله ارز دیجیتالبله
اسپرد (ما به تفاوت خرید و فروش)متوسط و زیاد
اپ موبایلیندارد
کیفیت پشتیبانیعالی
درصد امنیت75

صرافی ریالی و اینترنتی کافه ارز ( cafearz )  یکی از اکسچنجرهای شیرازی است که که خدمات بسیار گسترده و متنوعی را ارائه می دهد. در ادامه ی مطلب قصد داریم آن را به صورت بسیار دقیق مورد بررسی قراردهیم، پس با ما همراه باشید.

کافه ارز یا cafearz چیست؟

کافه ارز یا cafearz چیست؟
کافه ارز را می توان یک صرافی فعال در امور مختلف مانند خرید و فروش و معامله ی برخی ارزهای فیات مانند پوند پی پال و بیش از ششصد ارز دیجیتال و همچنین انجام اموری مانند صدور کارت های مجازی در نظر گرفت، این صرافی یا اکسچنجر با وجود اینکه از سابقه ی بسیار کمی برخوردار است اما پشرفت چشمگیری در این زمان داشته و قطعا با گذشت زمان بیشتر بر خدمات آن افزوده خواهد شد.
از خدمات بسیار ویژه ی این صرافی می توان به خرید زمین در متاورس و فعالیت در این حوزه اشاره نمود.

کافه ارز یا cafearz چیست؟
اعتبار صرافی کافه ارز(cafearz)

اعتبار صرافی کافه ارز(cafearz)

از آنجایی که اکسچنجر کافه ارز سابقه ی چندانی ندارد به طور دقیق و قطعی نمی توان نظری در ارتباط با اعتبار آن صادر کرد، چرا در این مورد تنها گذشت زمان می تواند ما را به یک نظر دقیق برساند اما با همه ی این تفاسیر این اکسچنجر را، با تحلیل سایت و میزان شفافیت کار آن ، می توان یک صرافی نسبتا با اعتبار خوب در نظر گرفت.

دفتر مرکزی کافه ارز ( cafearz ) کجاست؟

دفتر مرکزی صرافی کافه ارز واقع در شهر شیراز به آدرس: خیابان برق، روبه روی کوچه ده، ساختمان ارشیا، طبقه ی ششم و واحد هشتم، می باشد.

دفتر مرکزی کافه ارز(cafearz) کجاست؟
سابقه صرافی کافه ارز(cafearz) چه قدر است؟

سابقه سرافی کافه ارز چه قدر است؟

سرافی کافه ارز از سال هزارو سیصد و نودو هشت با هدف ارائه ی خدماتی مانند معاملات ارزی و پرداخت های بین المللی تاسیس و افتتاح شده است.

جدول ارزهای فیات قابل خرید و فروش در صرافی کافه ارز(cafearz)

نام حساب/مشخصاتخریدفروشاسپرد (کارمزد)

دلار پی پال

یورو پی پال

بله

بله

بله

بله

2550 تومان

3590 تومان

پوند پی پال

دلار ویزا و مستر

بله

بله

بله

بله

4000  تومان

7100 تومان 

یورو ویزا و مستر

پوند ویزا و مستر

بله

بله

خیر

خیر

دلار پایر

دلار وب مانی

دلار پرفکت مانی

بله

بله

بله

بله

بله

بله

1690تومان

1900 تومان

1090 تومان

تعداد ارزهای فیات قابل خرید و فروش در صرافی کافه ارز به نسبت سایر اکسچنجر ها زیادتر بوده که این جز محاسن کافه ارز می باشد، البته باید توجه داشت که در این صرافی  فروش یورو و ویزا و مستر و پوند ویزا و مستر انجام نمی شود و تنها خرید آن را می توانید انجام دهید.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی کافه ارز

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی کافه ارز

در صرافی cafearz بیش از ششصد ارز دیجیتال قابل خرید و فروش موجود می باشد از تتر و بیت کوین گرفته تا دیگر ارزها، که این تعداد ارزهای دیجیتال موجود در یک اکسچنجر تازه تاسیس بسیار ویژگی عالی می باشد.

کارمزد در صرافی کافه ارز(cafearz) چه قدر است؟

کارمزد در صرافی کافه ارز(cafearz) چه قدر است؟

صرافی کافه ارز برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال کارمزدی دریافت نمی کند اما ما به تفاوت قیمت در خرید و فروش ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات بسته به نوع آنها متفاوت می باشد برای مثال این مقدار برای ارز تتر پانصد تومان و برای ارز فیات پوند پی پال چهار هزار تومان می باشد.

کیف پول کافه ارز

کیف پول کافه ارز

در حال حاضر اکسچنجر cafearz هیچ کیف پولی برای نگهداری ارزهای مختلف به تریدر ها معرفی نکرده است.

تایید هویت در صرافی کافه ارز (cafearz)

تایید هویت در صرافی کافه ارز (cafearz)

تایید هویت در صرافی cafearz بسته به سطوح کاربری مختلف به مدارک متفاوتی نیاز دارد برای مثال در سطح وی آی پی یک نیاز است شما تایید شماره تلفن همراه، تایید ایمیل و یک کارت بانکی را انجام دهید، که در این سطح شما می توانید از خدمات مختلفی در اکسچنجر کافه ارز بهره ببرید، البته باید توجه داشته باشید که خرید ارزهای دیجیتال در این سطح مجاز نیست و بدین منظور شما می بایست سطح کاربری خود را ارتقا دهید.

برداشت از صرافی کافه ارز چه قدر طول می کشد؟

تایید درخواست برداشت وجه در صرافی cafearz در ساعت های نه صبح تا دوازده شب انجام می پذیرد و معمولا بین ده دقیقه تا دو ساعت زمان بر است و سپس بعد از اینکه درخواست وجه شما توسط پشتیبانی مورد تایید قرار گرفت، وجه برداشتی طبق سیکل پایا به حساب شما واریز خواهد شد.

برداشت از صرافی کافه ارز چه قدر طول می کشد؟

پشتیبانی صرافی cafearz

پشتیبانی صرافی کافه ارز یکی از قوی ترین و سریع ترین پشتیبانی ها در بین اکسچنجر ها می باشد و با توجه به تجربه ی ما از برقراری ارتباط با کارمندان پشتیبانی این صرافی، داشتن سرعت بالا در پاسخ گویی و دقت بسیار زیاد در ارائه ی پاسخ کامل و جامع را می توان یکی از نقاط قوت بسیار مهم برای صرافی کافه ارز در نظر گرفت.
برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی کافه ارز می توانید از طریق راه های مختلفی مانند چت آنلاین و برقراری تماس مستقیم با شماره تلفن های 07132320715 و 02191014920 تماس حاصل فرمایید.
شما از طریق لینک زیر می توانید به صورت مستقیم وارد سایت اصلی صرافی …() شوید.

از طریق لینک زیر، می توانید به صورت مستقیم وارد سایت اصلی صرافی cafearz شوید.

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

با آرزوی موفقیت و سودآوری برای شما عزیزان

بروکر M4markets