صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس
امتیاز
6/10
نام صرافیBingX بینگ ایکس
سال تاسیس2018
دفتر مرکزیاستونی
خدمات به ایراندارد
پشتیبانی فارسیدارد
هزینه معاملاتبسیار کم
اسپاتدارد
فیوچرزدارد
ایردراپندارد
حساب کپی‌تریدینگدارد
حداقل واریزی(تتر)1 تتر
راحت‌ترین راه واریز و برداشتارزهای دیجیتال
رگولهMTR
توکن یا کوین اختصاصیندارد

در این صفحه به نقد و بررسی صرافی bingx می پردازیم.

خوشبختانه صرافی بینگ ایکس یکی از صرافی هایی است که  کاربران و معامله گران ایرانی می توانند از خدمات آن استفاده نمایند.

از مزیت های قابل ذکر صرافی bingx می توان به ارائه ی وب سایت بسیار کاربردی و فارسی، ارائه ی اطلاعات بسیار شفاف، ارائه ی ارزهای دیجیتال متنوع برای معامله و … اشاره نمود.

ویدئوی بررسی صرافی بینگ ایکس

آموزش سایت بینگ ایکس به صورت گام به گام

یکی از مزایای سایت این بروکر داشتن زبان های مختلف می باشد شما می‌توانید با فارسی کردن زبان سایت به راحتی می توانید طبق توضیحات سایت ثبت نام کنید و واریز و برداشت انجام دهید.

BingX یا بینگ ایکس چیست ؟

بینگ ایکس نام یکی از صرافی های موجود در بازار است که دارای شعب متعددی در استرالیا، اتحادیه اروپا و کانادا می باشد.

این صرافی به بیش از صد کشور موجود در جهان خدمات ارائه می دهد و از نکات بسیار خوب آن می توان به داشتن پشتیبانی بسیار قوی اشاره نمود.

لازم به ذکر است که بینگ ایکس در چند سال اخیر، جوایز متعدد و متنوعی مانند: جایزه ی بهترین مبادلات رمزنگاری تریدینگ ویو، سریع ترین پلتفرم معاملاتی در حال رشد و … را برنده شده است.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، حجم معاملات صرافی بینگ ایکس در سال 2021 در کوین مارکت کپ در رتبه ی هفتم قرار گرفته است.

صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس
صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

اعتبار صرافی بینگ ایکس

با توجه به این نکته که صرافی bingx تحت نظارت چندین سازمان رگولاتوری است و همچنین سابقه ی نسبتا متوسطی در بازار دارد، اعتبار آن را می توان در حد قابل قبولی در نظر گرفت.

البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که چنانچه چندین سال از شروع فعالیت این صرافی بگذرد، بر میزان اعتبار آن نیز افزوده خواهد شد، چرا که کاربران به صرافی های با سابقه بیشتر اعتماد می نمایند.

دفتر مرکزی بینگ ایکس کجاست ؟

دفتر مرکزی صرافی بینگ ایکس واقع در استونیا می باشد.

صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس
سابقه صرافی بینگ ایکس

سابقه صرافی بینگ ایکس یا BingX چقدر است ؟

صرافی bingx فعالیت خود را از سال 2018 شروع کرده است و تاکنون بیش از پنج سال سابقه ی فعالیت در بازار دارد و از این رو می توان سابقه ی فعالیت این بروکر را در حد متوسطی در نظر گرفت.

رگوله صرافی بینگ ایکس

صرافی بینگ ایکس دارای رگوله ی MTR است که یک مزیت بسیار عالی برای این صرافی به حساب می آید.

صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

بینگ ایکس چند ارز دیجیتال دارد که قابل معامله باشد؟

ارز دیجیتال صرافی بینگ ایکس

تا کنون و در زمان نگارش این مقاله، bingx دارای بیش از 600 ارزدیجیتال قابل معامله است، اما چنانچه با گذشت زمان این صرافی بر تعداد ارزهای دیجیتال قابل معامله ی خود افزود، ما این بخش از وب سایت را حتما آپدیت خواهیم کرد.

درصد معامله ارز دیجیتال در صرافی بینگ ایکس

چند درصد از حجم معاملات بازار رمزارزها در صرافی بینگ ایکس انجام شود؟

0.6 درصد از کل حجم معاملات ارز دیجیتال در سراسر دنیا در صرافی بینگ ایکس انجام می پذیرد که با توجه به تعداد کثیر صرافی های ارز دیجیتال، حجم معاملاتی نسبتا خوبی در نظر گرفته می شود.

کارمزد انجام معاملات درصرافی بینگ ایکس

کارمزد صرافی بینگ ایکس
صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس
صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

کارمزد انجام معاملات درصرافی بینگ ایکس و در حالت اسپات چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات اسپات برای جفت ارز معاملاتی btc/usdt میزان 0.1 درصد در حالت سفارش گذار و سفارش بردار است، البته شما می توانید با ورود به وب سایت اصلی bingx و کلیک بر روی گزینه ی کارمزد معاملات اطلاعات دقیق تر و جامع تری در ارتباط با کارمزدهای معاملاتی این صرافی و البته کارمزدهای معاملاتی سایر جفت ارزها به دست آورید.

کارمزد انجام معاملات درصرافی بینگ ایکس و در حالت فیوچرز چقدر است؟

کارمزد انجام معاملات فیوچرز پرپچوال در صرافی bingx و در حالت میکر میزان 0.02 درصد و در حالت تیکر میزان 0.05 درصد می باشد و کارمزد معاملات فیوچرز در حالت استاندارد در صرافی بینگ ایکس نیز میزان 0.045 درصد می باشد.

کارمزد واریز و برداشت در بینگ ایکس چقدر است؟

از مزیت های صرافی bingx این است که هیچ گونه کارمزدی جهت انجام امر واریز از کاربران دریافت نمی نماید، اما کاربران باید برای برداشت وجه یک مبلغ ثابت را به عنوان کارمزد برداشت بپردازند که براساس شبکه ی بلاک چین تعیین می گردد و با توجه به عوامل متعدد می تواند متغیر باشد.

حداقل واریزی در صرافی بینگ ایکس چقدر است ؟

حداقل مبلغ واریزی در صرافی bingx مبلغ یک تتر می باشد که مبلغ اندکی است و این موضوع به تمامی کاربران این اجازه را می دهد که به راحتی و با واریز مبلغ اندکی، در این صرافی افتتاح حساب نمایند‌.

حداقل میزان برداشت در بینگ ایکس چقدر است؟

حداقل مبلغ قابل برداشت در صرافی بینگ ایکس مبلغ یک تتر می باشد.

حداقل واریز و برداشت صرافی بینگ ایکس
صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

چه پولی را می توان در بینگ ایکس واریز و برداشت کرد؟

شما می توانید ارزهای دیجیتال متعدد را به صرافی بینگ ایکس واریز نمایید و یا از صرافی bingx برداشت کنید.

صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

نحوه واریز و برداشت در صرافی BingX

نحوه ی واریز و برداشت در صرافی بینگ ایکس در سایت این صرافی توضیح داده شده است، البته چنانچه شما به مشکلی در امر واریز و برداشت در این صرافی برخورد کردید، می توانید از طریق راه های ارتباط با پشتیبانی بینگ ایکس، سوال و مشکل خود را مطرح نمایید.

آیا بینگ ایکس ایران را تحریم کرده است؟

بله صرافی bing به دلیل وجود یک سری قوانین بین المللی کشور ایران را تحریم نموده است، اما اکنون این صرافی با دور زدن همان قوانین و ارائه ی یک سری راه حل، خدمات خود را به کاربران ایرانی نیز ارائه می دهد و به صورت کلی کاربران و معامله گران ایرانی می توانند از خدمات آن بدون هیچ مشکلی استفاده نمایند.

تایید هویت صرافی بینگ ایکس

آیا باید حتما در بینگ ایکس تایید هویت کنیم؟

بله شما به منظور استفاده از خدمات صرافی بینگ ایکس، حتما می بایست در این صرافی احراز هویت نمایید، البته چنانچه در امر احراز هویت مشکل یا سوالی دارید می توانید با ورود به وب سایت اصلی بینگ ایکس و کلیک بر روی گزینه ی راهنمای مبتدیان و سپس انتخاب احراز هویت، آموزش های لازم را مشاهده و ملاحظه نمایید.

پشتیبانی صرافی بینگ ایکس

از مزیت های صرافی بینگ ایکس می توان به ارائه ی پشتیبانی به صورت بیست و چهار ساعته و در هفت روز هفته اشاره کرد که شما می توانید از طریق ارسال ایمیل به آدرس support@bingx.com و یا با بهره گیری از چت آنلاین، سوالات خود را مطرح نمایید، لازم به ذکر است که برخورداری از پشتیبانی قوی را می توان از مزیت های bingx در نظر گرفت.

صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

آیا بینگ ایکس پشتیبانی فارسی دارد؟

بله خوشبختانه بروکر bingx دارای پشتیبانی بسیار قوی فارسی نیز، می باشد که این موضوع را می توان یک نکته ی بسیار مهم در رابطه با این صرافی به حساب آورد، چرا که اغلب صرافی هایی که به کشور ایران خدمات ارائه می دهند، فاقد پشتیبانی فارسی هستند و این موضوع اغلب برای کاربران و تریدرها، مشکلاتی را به وجود خواهد آورد.

اما bingx شرایطی را فراهم نموده است که کاربران بتوانند به راحتی به پاسخ پرسش های خود دست یابند.

با کلیک بر روی دکمه زیر، می توانید وارد سایت صرافی بینگ ایکس شوید و در آن ثبت نام کنید.(می‌توانید زبان سایت را فارسی کنید تا راحت تر بتوانید ثبت نام کنید)

دانلود اپلیکیش بینگ ایکس

خوشبختانه صرافی bingx دارای اپلیکیشن موبایلی نیز می باشد که این موضوع کار تریدرها را راحت می نماید و شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

اسکن اپلیکیشن BingX برای ios و android

دانلود اپلیکیشن BingX نسخه ios

آیا در بینگ ایکس ، میشود به صورت فیوچرز معامله کرد؟

بله خوشبختانه امکان انجام معاملات فیوچرز در صرافی بینگ ایکس مهیا می باشد.

امتیاز سایت بینگ ایکس

با توجه به اینکه وب سایت صرافی bingx از زبان فارسی پشتیبانی می کند در حالی که اکثر صرافی ها فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می کنند و با در نظر گرفتن این نکته ی مهم که صرافی بینگ ایکس اطلاعات شفاف و جامع و کاملی، در وب سایت اصلی خود منتشر کرده است، ما نمره ی نه از ده را برای این صرافی در نظر گرفته ایم که یک امتیاز بالا در مقایسه با دیگر صرافی هاست و نشان دهنده ی خدمات بسیار عالی و وب سایت کارآمد این صرافی می باشد.

9/10
صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

امتیاز اپ موبایلی بینگ ایکس

از آنجایی که صرافی بینگ ایکس دارای یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و با محیط بسیار عالی و فوق العاده است و همچنین استفاده از آن ساده و راحت می باشد، ما امتیاز 9 از ده را به این اپلیکیشن فوق العاده اختصاص داده ایم که یک امتیاز زیاد می باشد.

9/10
صرافی BingX ⚡️ نقد و بررسی صرافی بینگ ایکس

ایردراپ یا سرمایه گذاری در بینگ ایکس

در حال حاضر، صرافی بینگ ایکس هیچ گونه ایردراپی به کاربران ارائه نمی دهد، اما باید توجه نمایید که اطلاعات درج شده در این تیتر صرفا مختص زمان نگارش این مقاله است و چنانچه تغییراتی در آینده در سیستم فعالیت این صرافی صورت گرفت، ما حتما این بخش وب سایت را تغییر خواهیم داد.

کلاه برداری در بینگ ایکس

از آنجایی که کلاه برداری در صرافی های تقلبی بسیار رایج شده است، توجه به این نکته که آیا صرافی مد نظر سابقه ی کلاه برداری دارد یا خیر، بسیار مهم است.

با این حال خوشبختانه تاکنون هیچ گونه اطلاعاتی از کلاه برداری یا تخلف و سواستفاده ی مالی صرافی بینگ ایکس از کاربران به دست ما نرسیده است، اما چنانچه در آینده این صرافی مرتکب خطا و یا کلاه برداری شد، ما آن را حتما با مخاطبان خود در میان خواهیم گذاشت تا کاربران بتوانند با دید بازتری در ارتباط با انتخاب یک صرافی مطمئن تصمیم گیری کنند.

کلاه برداری صرافی بینگ ایکس

توکن اختصاصی بینگ ایکس

با توجه به نتایج به دست آمده توسط تیم تحقیقاتی وب سایت هشتصد، در حال حاضر این صرافی فاقد توکن اختصاصی است، اما چنانچه در آینده این صرافی اقدام به ایجاد یک توکن اختصاصی نمود، ما حتما این بخش از وب سایت را به روز رسانی و آپدیت خواهیم نمود.

توکن اختصاصی کوینکس CET

درخواست لیست شدن رمز ارز

کاربران و معامله گران می توانند با ورود به وب سایت اصلی bingx و کلیک بر روی گزینه ی درخواست لیست شدن رمز ارز، نام هر کوینی را که تمایل به لیست کردن در این صرافی دارند،  به همراه سند رسمی پروژه و سایر اسناد قانونی، به این صرافی ارسال نمایند، در صورتی که درخواست شما با سایر ملاک ها و معیارهای بینگ ایکس، مطابقت داشته باشد، صرافی طی ده الی ۱۵ روز به درخواست شما پاسخ خواهد داد.

اخبار بینگ ایکس

شما می توانید با ورود به وب سایت اصلی بینگ ایکس و کلیک بر روی گزینه ی اخبار بینگ ایکس، از آخرین اخبار بلاک چین و کریپتو اطلاعات کسب کنید.

ارائه ی بونوس های معاملاتی در صرافی bingx

ارائه ی بونوس های معاملاتی در صرافی bingx را می توان یکی از مزیت های این صرافی به حساب آورد و شما می توانید به منظور دریافت بونوس های معاملاتی تا سقف 5125 دلار اقدام نمایید‌.

مرکز اطلاع رسانی بینگ ایکس

ورود به مرکز اطلاع رسانی بینگ ایکس این امکان را برای کاربران به وجود می آورد که از آخرین تغییرات و به روز رسانی های این صرافی اطلاعات زیادی کسب نمایند، برای مثال چنان چه این صرافی یک ارز دیجیتال جدید را اضافه نماید و یا به منظور انجام امور واریز و برداشت از یک ارز پشتیبانی کند، این بخش آپدیت خواهد شد تا کاربران بتوانند از اطلاعات موجود استفاده نمایند.

مزایا و معایب بروکر بینگ ایکس

مزایای بینگ ایکس

معایب بینگ ایکس