بروکر albprime – نقد و بررسی بروکر آلب پرایم

بروکر albprime - نقد و بررسی بروکر آلب پرایم
امتیاز
4/10
نام بروکرALBprime- آلب پرایم
سال تاسیس2012 میلادی
خدمات به ایرانندارد
پشتیبانی فارسیندارد
میزان اسپردپایین
حساب‌سنت centندارد
دفتر مرکزیانگلستان
رگولهندارد
کپی تریدینگندارد
ترفند کاهش اسپردندارد
حساب اسلامیندارد
حداقل واریزیبدون محدودیت
راحت‌ترین راه واریز و برداشتBank transfer ، کردیت کارت ، ارزهای دیجیتال
اجازه ترید اسکالپینگبله

در این صفحه به نقد و بررسی بروکر آلب پرایم albprime می پردازیم.
این بروکر تاکنون به بیش از ۲۰۰۰۰ تریدر در سراسر دنیا خدمات ارائه داده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بروکر albprime در ادامه با ما همراه باشید.

بروکر آلب پرایم چیست؟

Albprime نام یکی از بروکر های فعال در بازار است که دارای مزیت هایی مانند: پشتیبانی به ۸ زبان زنده ی دنیا، امکان معامله ی بیش از 93 نماد معاملاتی متعدد، امکان افتتاح حساب بدون محدودیت حداقل واریزی، امکان انجام معاملات بدون کمیسیون و …می باشد.

انواع حساب ها در بروکر albprime

شما می توانید با بهره گیری از جدول زیر اطلاعات زیادی در ارتباط با حساب های موجود در بروکر بروکر آلب پرایم کسب نمایید.

حساب Vip
بدون محدودیت حداقل واریزی
 • لوریج : 1:100
 • اسپرد : 1 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Gold
بدون محدودیت حداقل واریزی
 • لوریج : 1:100
 • اسپرد : 1.3 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
حساب Mini
بدون محدودیت حداقل واریزی
 • لوریج : 1:100
 • اسپرد : 1.6 پیپ
 • کمیسیون : صفر
 • امکات ترید جفت ارز دارد.
 • امکان ترید سهام و شاخص دارد!
 • امکان ترید ارز دیجیتال دارد!
 • اجازه استفاده از اکسپرت دارد!
 • اجازه اسکالپینگ : دارد
افتتاح حساب
انواع حساب ها در بروکر albprime Account-introduction-albprime

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید بروکر albprime سه نوع حساب معاملاتی مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد که در ادامه هر یک از آن ها را به صورت مفصل تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

افتتاح حساب Mini

برای افتتاح یک حساب Mini در بروکر alb prime هیچگونه سقف واریزی و محدودیتی و جود ندارد و شما با واریز مبلغ دلخواه و در توان خود می توانید صاحب این اکانت باشید، اسپرد در این حساب 6/1 پیپ است و حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده در آن 1:100 معیین شده است و بروکر هیچ کمیسیونی به ازای معاملات شما دریافت نمی کند.

افتتاح حساب Gold

یکی از مزیت های مهم بروکر alb prime عدم وجود مبلغی تعیینی برای افتتاح حساب در این بروکر است، به این معنی که شما برای افتتاح حساب Gold در این کارگزاری مبلغ اولین واریزی را بسته به توان خود انتخاب خواهید کرد، اسپرد در این حساب 3/1 پیپ است و فاقد هر گونه کمیسیونی می باشد و حداکثر لوریج قابل استفاده در آن نیز 1:100 است.

افتتاح حساب VIP

افتتاح حساب vip در بروکر albprime نیز مانند دو اکانت دیگر این بروکر فاقد هرگونه محدودیتی است و اسپرد آن 1 پیپ می باشد، حساب vip نیز حداکثر ضریب اهرمی قابل استفاده ای مانند سایر اکانت های این بروکر دارد که معادل 1:100 می باشد و کمیسیون آن 0 است.

جدول اطلاعات حساب در ALBprime

حساب اسلامی بروکر alb prime islamic-account-albprime

حساب اسلامی بروکر alb prime

از آنجایی که بروکر alb prime هیچ گونه اطلاعاتی در ارتباط با ارائه ی حساب اسلامی به عنوان بخشی از خدمات خود، در وب سایت اصلی alb prime مطلب یا مقاله ایی منتشر نکرده است، به نظر می رسد که این بروکر فاقد حساب بدون سوآپ شبانه یا همان اسلامی است.

اسپرد بروکر alb prime

کمترین میزان اسپرد در بروکر albprime متعلق به حساب vip با 1 پیپ می باشد و اکانت های Mini و Gold به ترتیب با 6/1 و 3/1 پیپ در رتبه های بعدی قرار می گیرند.
لازم به ذکر است که یکی از مزیت های بسیار مهم بروکر alb prime این است که شما می توانید با افتتاح حساب در این بروکر به انجام معاملات بدون کمیسیون بپردازید‌.

اعتبار بروکر alb prime reliability-albprime

اعتبار بروکر alb prime

بروکر alb prime در مبحث میزان اعتبار با وجود سابقه ی فعالیتی قابل قبول نمره ی بسیار بالایی کسب نخواهد کرد، چرا که فاقد رگوله است و همانطور که احتمالا می دانید داشتن رگوله در کنار سابقه ی فعالیت دو ملاک مهم برای سنجش سطح اعتبار بروکرها است.

آیا بروکر albprime رگوله دارد؟

خیر، بر اساس اطلاعات موجود بروکر alb prime در حال حاضر تحت پوشش و‌نظارت هیچ یک از سازمان های رگولاتوری نیست و این پوئن منفی برای albprime خواهد بود.

دفتر مرکزی بروکر alb prime office-albprime

دفتر مرکزی بروکر alb prime کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر albprime واقع در کشور انگلستان است.

بروکر albprime چند سال سابقه ی فعالیت حرفه ای دارد؟

بروکر alb prime در سال 2012 تاسیس و افتتاح شده است و هم اکنون دارای سابقه فعالیتی بیش از یک دهه می باشد که مسلما این موضوع یک امتیاز ویژه و قابل اعتنا برای کارنامه ی این بروکر در بین سایر بروکرهای بازار است.

پشتیبانی بروکر alb prime

شما از سه طریق: استفاده از چت آنلاین، ارسال تیکت و تماس مستقیم با شماره تلفن: 442045710187 امکان برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر alb prime را خواهید داشت، شایان ذکر است که امکان استفاده از چت آنلاین یک مزیت مهم برای هر بروکری به حساب می آید که خوشبختانه بروکر alb prime نیز این ویژگی را دارا می باشد.
همچنین ذکر این نکته نیز الزامی است که بروکر alb prime از پشتیبانی به چند زبان دنیا برخوردار است که فرآیند برقراری ارتباط را برای شما تسهیل و رضایت بخش خواهد کرد.

واریز و برداشت بروکر albprime Deposit-withdrawal-albprime

واریز و برداشت بروکر albprime

شما برای انجام امور واریز و برداشت خود در بروکر albprime راه های مختلفی مانند استفاده از: Bank transfer ، کردیت کارت و ارزهای دیجیتال را در اختیار خواهید داشت که می توانید از آن ها بهره ببرید.

بنوس بروکر albprime

بر اساس دانسته های ما در حال حاضر بروکر alb prime هیچگونه بنوسی برای ارائه به کاربران خود ندارد اما در نظر داشته باشید که این اطلاعات صرفا مربوط و مختص به زمان نگارش این مقاله است و چنانچه alb prime در آینده اقدام به ارائه ی بنوس نمود، ما این بخش از وب سایت را در سریع ترین زمان ممکن به روز رسانی خواهیم کرد.

بنوس بروکر albprime bonus-albprime

پلتفرم های معاملاتی بروکر alb prime

تنها پلتفورم معاملاتی مورد استفاده در بروکر alb prime پلتفورم معاملاتی متاتریدر ۵ می باشد که شما می توانید آن را هم از طریق وب سایت اصلی بروکر alb prime و هم از طریق لینک های زیر دریافت و دانلود نمایید.

پلتفرم های معاملاتی بروکر alb prime platform-albprime
متاتریدر4-بروکر-آمارکتس-برای-ویندوز
دانلود متاتریدر 5 بروکر آلب پرایم- نسخه ویندوز
متاتریدر4-فارکس-برای-اندروید
دانلود متاتریدر 5 بروکر آلب پرایم - نسخه اندروید
متاتریدر4-فارکس-برای-ios
دانلود متاتریدر 5 بروکر آلب پرایم- نسخه ios
دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر albprime Property-albprime

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر albprime

از جمله ی نماد و دارایی های مورد استفاده برای انجام ترید در بروکر albprime می توان به: شاخص ها و سهام، جفت ارزها، ارزهای دیجیتال، کالا های کتمودیتی و انرژی اشاره کرد که شما می توانید با ورود و مراجعه به وب سایت اصلی alb prime نمادهای قابل معامله در هریک از سه اکانت موجود این بروکر را مشاهده و ملاحظه نمایید و با دید بازتری به افتتاح یک حساب معاملاتی واقعی بپردازید.

با چه میزان سرمایه می توان در بروکر albprime یک حساب ریل یا واقعی افتتاح کرد؟

شما برای افتتاح یک حساب ریل یا واقعی در بروکر albprime هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و در واقع می توانید با هر مبلغی به دلخواه خود هر یک از اکانت های موجود در این بروکر را افتتاح نمایید و این یک مزیت بسیار بسیار مهم برای بروکر alb prime می باشد، چرا که در مقایسه با برخی از بروکرها که مبالغ بالایی برای افتتاح حساب های معاملاتی خود در نظر می گیرند و حتی برای افتتاح حساب های کم اسپرد خود، میزان حداقل واریزی زیادی معین می نمایند، این بروکر دست معامله گران را برای افتتاح حساب کاملا باز گذاشته است.

سیستم کپی تریدینگ بروکر albprime

یکی دیگر از معایب قابل ذکر بروکر alb prime عدم پشتیبانی از سیستم کپی تریدینگ است که ما خود را موظف به اطلاع رسانی این موضوع به کاربران می دانیم، پس چنانچه یکی از اهداف شما از افتتاح حساب در یک بروکر، استفاده از سیستم کپی ترید می باشد، بروکر alb prime انتخاب مناسبی برای شما نمی باشد.

لازم به ذکر است که شما می توانید با بهره گیری از حساب پم یا کپی ترید، مدیریت و معامله بر روی دارایی خود را به صورت کاملا ایمن به یک شخص حرفه ایی بسپارید و از این طریق از بازار کسب درآمد دلاری نمایید.

مزایا و معایب این بروکر

در ادامه به صورت خلاصه مزایا و معایب این بروکر را بررسی خواهیم کرد.

مزایای بروکر

معایب بروکر

آیا بروکر albprime کلاهبردار است؟

خوشبختانه هیچ گزارشی یا سابقه ای مبنی بر انجام تخلف در هیچ دوره ای از فعالیت بروکر alb prime وجود ندارد و از این بابت می توان alb prime ‌ را تاکنون معتبر قلمداد کرد، اما هر گونه موردی از این دست در آینده به اطلاع شما خواهد رسید و چنانچه شما به عنوان یک تریدر تجربه ی ناخوشایندی از فعالیت در این بروکر داشته اید، می توانید آن را با تیم تحقیقاتی ما نیز در میان بگذارید، تا ما نیز سایر کاربران را از آخرین اخبار مطلع سازیم.

ارائه ی قیمت ارزهای دیجیتال مهم در وب سایت اصلی alb prime

شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی بروکر alb prime قیمت ارزهای دیجیتال مهمی مانند: بیت کوین، ریپل، اتریوم، کاردانو و … را مشاهده و ملاحظه نمایید، همچنین اطلاعات دیگری مانند مارکت کپ، حجم معاملاتی هر ارز و … نیز در این بخش از وب سایت قابل مشاهده می باشند.

تقویم اقتصادی بروکر alb prime

همانطور که قطعا می دانید تقویم اقتصادی یک ابزار است برای ارائه ی اطلاعات مفید در ارتباط با رویدادهای کلان اقتصادی و شما می توانید با بهره گیری از تقویم اقتصادی بروکر alb prime ، رویدادهای کلیدی را پیگیری نموده و تاثیر هر رویداد را بر بازارهای مالی مورد بررسی قرار دهید.

بخش آنالیز بروکر alb prime

بروکر alb prime با توجه به نقاط حمایت و مقاومت و سایر موارد مهم در تحلیل تکنیکال، نقاط ورود و فرصت های معاملاتی را در اختیار معامله گران قرار می دهد و شما می توانید با بهره گیری از دانش خود و همچنین پیش بینی خود از بازار، از این فرصت های معاملاتی استفاده نمایید.

محیط کاربری و وب سایت بروکر alb prime

از آنجایی که بروکر alb prime توجه ویژه ایی به بخش های وب سایت خود داشته است و یک محیط کاربری و وب سایت کارآمد را برای معامله گران و تریدرها فراهم نموده است، می توان این بروکر را از این لحاظ بسیار تحسین کرد و در واقع اگر بخواهیم به وب سایت و محیط کاربری این بروکر از 1 تا ۱۰ امتیاز دهیم، می بایست بگوییم امتیاز 8 بسیار برای وب سایت و محیط کاربری این بروکر مناسب می باشد و نشان دهنده ی خدمات با کیفیت، اطلاعات شفاف در رابطه با انواع حساب های کاربری، اطلاعات جامع در رابطه با معرفی بروکر و … می باشد.

برای تایید هویت به منظور افتتاح حساب در بروکر alb prime چه مدارکی مورد نیاز است؟

شما برای ثبت نام در بروکر albprime می بایست ابتدا احراز و تایید هویت نمایید که برای این منظور باید اوراق شناسایی ملی مانند شناسنامه یا کارت ملی و یا حتی گواهی نامه رانندگی را به پشتیبانی این کارگزاری ارسال نمایید، لازم به ذکر است که مرحله ی بعد از تایید هویت تایید آدرس است که با ارسال مدارکی مانند صورت حساب های بانکی یا قبوض پرداختی آب و برق امکان پذیر است.

تایید هویت identity-confirmation-albprime