پراپ Propiy – نقد و بررسی پراپ پراپی

لوگوی پراپ پراپی

پراپی - Propiy

در این صفحه شرکت پراپ تریدینگ propy را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم که کاربران ایرانی نیز می توانند از خدمات آن استفاده نمایند. در ادامه همراه ما باشید تا به شناختی کامل از شرکت پراپ تریدینگ propy برسید.
نام پراپPropiy- پراپی
سال تاسیس2022 میلادی
خدمات به ایراندارد
دفتر مرکزیدبی
پلتفرم معاملاتیMT4 و MT5
روش واریز و برداشتریالی و تتر
ایمیل پشتیبانیچت آنلاین، ارسال تیکت

پراپی - Propiy چیست ؟

Propy  یا پراپی نام یکی از برند های پراپ تریدینگ است که می تواند با ساپورت و پشتیبانی مالی از تریدر های حرفه ای و سطح بالا شرایط مناسب و همواری را برای آنان به منظور انجام معامله و فعالیت در بازار به وجود آورده است.

از مزیت های بسیار قابل ذکر پراپی می توان به: ارائه ی وب سایت فارسی زبان، ارائه ی پشتیبانی فارسی، امکان واریز و برداشت ریالی، ترید مستقیم بر روی حساب ریل و … اشاره نمود.

روش های کار با پراپی

آنچه در ادامه مشاهده می نمایید، اطلاعات کاملی در ارتباط با انواع پلن ها در شرکت پراپ تریدینگ پراپی می باشد، البته می بایست به این نکته توجه نمایید که این شرکت، سرمایه های بیشتری را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد و شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تیم پشتیبانی پراپی مراجعه نمایید.

مشخصاتچالش دو مرحله اییچالش جت جامپ
سرمایه ی دریافتی۵۰۰۰$۲۰۰۰$
هزینه ی پلن۵۹$۹۹
تارگت سود jackpotمرحله ی اول: ۸٪
مرحله ی دوم: ۴٪
۱۰٪

همانطور که در جدول بالا مشاهده و ملاحظه می نمایید، شرکت پراپ تریدینگ پراپی دو پلن مختلف را برای ارائه به کاربران دارد که در ادامه ی این مقاله به تحلیل و بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

هزینه پلن ها

چالش دو مرحله ایی

شما برای دریافت ۵۰۰۰ دلار سرمایه در چالش دو مرحله ایی می بایست ۵۹ دلار هزینه پرداخت نمایید.

در این چالش شما می بایست در مرحله ی اول به تارگت سود ۸٪ و در مرحله ی دوم به تارگت سود ۴٪ برسید.

دراودون مجاز روزانه در این چالش ۵٪ و دراودون مجاز کلی آن  ۱۲٪ می باشد.

پلن جت جامپ

پلن جت جامپ در شرکت پراپ تریدینگ propy بدون آزمون است و شما می توانید مستقیما اکانت ریل دریافت نمایید.

در این طرح بعد از رسیدن به ۱۰٪ سود، بالانس حساب شما افزایش خواهد یافت و در مرحله ی اول دو برابر خواهد شد و در مرحله ی بعدی ۱.۵ برابر و به همین ترتیب تا ۹ مرحله پیش خواهد رفت.

هزینه ی دریافت ۲۰۰۰ دلار سرمایه در این پلن ۹۹ دلار می باشد و دراودون مجاز روزانه در این پلن ۱۰٪ در هر فاز می باشد و فاقد دراودون کلی است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در ارتباط با هر یک از روش های دریافت سرمایه از

Propiy

با ما همراه باشید.

پراپ Propiy - نقد و بررسی پراپ پراپی

شما می توانید برای استفاده از خدمات Propiyاز پلتفورم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر ۵ بهره برده و استفاده نمایید.

راه های ارتباط با پشتیبانی پراپی

که شما می توانید بسته به شرایط خود از هریک از این روش ها بهره برده و استفاده نمایید.ارتباط با تیم پشتیبانی پراپی از طریق ارسال تیکت انجام می شود، البته چت آنلاین نیز از دیگر گزینه های این مهم برای تماس با پشتیبانی است که در اختیار شما قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که با توجه به تجربه ی تیم تحقیقاتی ما از برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی شرکت پراپ تریدینگ propy می بایست بگوییم این شرکت دارای پشتیبانی بسیار قوی و فارسی زبان می باشد که از مزیت های این شرکت پراپ تریدینگ به شمار می آید.

راه های واریز و برداشت در Propiy

روش های دوگانه ای برای انجام واریز و برداشت در پراپی وجود دارد که عبارتند از: استفاده از تتر و استفاده از روش ریالی و با توجه به این نکته که این شرکت پراپ تریدینگ به کاربران ایرانی نیز خدمات ارائه می دهد، امکان واریز و برداشت ریالی را می توان از مزیت های آن دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *