پراپ funded next – نقد و بررسی پراپ فاندد نکست

لوگوی پراپ فاندد نکست

پراپ فاندد نکست -funded next

Funded Next  یا فاندد نکست یکی از شرکت های تازه تاسیس پراپ تریدینگ است که کاربران کشور هایی مانند ایران را نیز می پذیرد، در این مقاله به تحلیل بررسی کاملا تخصصی  Funded Next  می پردازیم، در صورت تمایل تا پایان همراه باشید.

نام پراپfunded next - فاندد نکست
سال تاسیس2022 میلادی
خدمات به ایراندارد
دفتر مرکزیامارات متحده عربی
پلتفرم معاملاتیMT4 و MT5
روش واریز و برداشتارزهای دیجیتال پرفکت مانی
ویزا مستر کارت
ایمیل پشتیبانیSupport@Fundednext.com

فاندد نکست - Funded Next چیست ؟

Funded Next  نام یکی از شرکت های پراپ تریدینگ است که شما می توانید تا 95 درصد سود حاصل از معاملات را از این شرکت دریافت نمایید.

فاندد نکست دارای ویژگی های بسیار خوبی مانند: ارائه ی وب سایت فارسی زبان، ارائه ی مسابقات آزاد و رایگان، امکان استفاده از هاست ارزان و … می باشد.

روش های کار با فاندد نکست

آنچه در ادامه مشاهده می نمایید، اطلاعات دقیقی در ارتباط با انواع پلن های ارائه شده توسط شرکت پراپ تریدینگ funded next می باشد، البته باید توجه داشته باشید که تمامی پلن های ذکر شده در حالت سوآپ فری نیز موجود می باشند و سرمایه های قابل دریافت در تمامی پلن ها نیز قابلیت افزایش دارند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با هر پلن به وب سایت اصلی funded next مراجعه نمایید.

مشخصاتStellar challengeEvalutionExpress
سرمایه قابل دریافت۶۰۰۰ $۶۰۰۰ $۶۰۰۰ $
هزینه ی پلن59 $49 $49 $
تارگت سودفازیک: ۸٪
فاز دو: ۵٪
فاز یک: ۱۰٪
فاز دو: ۵٪
۲۵٪
حداکثر دراودون روزانه ی مجاز۵ %۵ %۵ %
حداکثر دراودون مجاز10 %10 %10 %

همانطور که در جدول بالا مشاهده نمودید، شرکت پراپ تریدینگ funded next سه پلن متعدد را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه هر یک را به صورت مفصل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

هزینه پلن ها

پلن stellar challenge

هزینه ی پلن stellar challenge برای دریافت مبلغ ۶۰۰۰ دلار سرمایه، میزان ۵۹ دلار می باشد، تارگت سود در فاز اول این پلن: ۸٪ و در فاز دوم: ۵٪ می باشد و حداکثر دراودون مجاز روزانه ی این پلن ۵٪ و دراودون کلی آن ۱۰٪ می باشد.

 

پلن evlution

برای آنکه بتوانید مبلغ ۶۰۰۰ دلار سرمایه را با بهره گیری از پلن evalution به دست آورید، می بایست مبلغ ۴۹ دلار هزینه را بپردازید.

از شرایط این پلن می بایست به حداکثر دراودون روزانه ی مجاز: ۵٪ و دراودون کلی ۱۰٪ اشاره نمود، همچنین تارگت سود این پلن نیز در فاز یک ۱۰٪ و در فاز دو: ۵٪ می باشد

 

پلن express

هزینه ی دریافت سرمایه ی ۶۰۰۰ دلاری از شرکت پراپ تریدینگ فاندد نکست با بهره ی گیری از پلن express  مبلغ ۴۹ دلار می باشد.

تریدرها باید توجه نمایند که رسیدن به تارگت سود ۲۵ درصدی جز شرایط مهم این پلن می باشد، همچنین ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که دراودون روزانه شما نباید از میزان مجاز ۵٪ و دراودون کلی تریدهای شما نباید از میزان کلی ۱۰٪ فراتر برود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در ارتباط با هر یک از روش های دریافت سرمایه از فاندد نکست با ما همراه باشید.

پراپ funded next - نقد و بررسی پراپ فاندد نکست

پلتفورم های معاملاتی Funded Next

برای شروع فعالیت در Funded Next  پلتفرم های معاملاتی Mt4  و Mt5  دو گزینه ی قابل انتخاب برای شما خواهد بود‌ که می توانید بنا به سلیقه ی خود از هریک که بخواهید بهره ببرید.

راه های ارتباط با پشتیبانی فاندد نکست

راه های واریز و برداشت در funded next

شما می توانید تمامی امور واریز و برداشت در Funded Next  را با بهره گیری از ویزا و مسترکارت، پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *