پراپ ArkenPropy – نقد و بررسی پراپ آرکن پراپی

لوگوی پراپ پراپی

آرکن پراپی- ArkenPropy

در این صفحه یک شرکت پراپ تریدینگ به نام arken propy را مورد تحلیل و بررسی قرار خواهیم داد، آرکن پراپی به کشور های مختلفی از جمله ایران خدمات ارائه می دهد و دارای مدیریت ایرانی می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آرکن پراپی در ادامه با ما همراه باشید.
نام پراپArkenPropy- آرکن پراپی
سال تاسیس2014 میلادی
خدمات به ایراندارد
دفتر مرکزیدبی
پلتفرم معاملاتی
MT5
روش واریز و برداشتتتر و ریالی
ایمیل پشتیبانی Info@arkenpropy.com

آرکن پراپی - ArkenPropy چیست ؟

Arken propy  یا آرکن پراپی یکی از شرکت های پراپ تریدینگ است که از مزیت های آن می توان به : ارائه ی وب سایت فارسی زبان، امکان استفاده از سیستم کپی ترید، امکان استفاده از ربات ، امکان واریز  و برداشت ریالی و … اشاره نمود.

روش های کار با آرکن پراپی

آنچه در ادامه مشاهده و ملاحظه می نمایید، انواع پلن های ارائه شده توسط arken propy می باشد، البته ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که این شرکت پراپ تریدینگ سرمایه های بیشتری را تا سقف ۱۰۰۰۰۰ دلار در اختیار کاربران قرار می دهد و ما صرفا جهت مثال این جدول را بر اساس سرمایه ی ۶۰۰۰ دلاری طراحی کردیم و شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با جزییات هر پلن به وب سایت اصلی آرکن پراپی مراجعه نمایید.

مشخصاتپلن نقره ایپلن طلایی
سرمایه ی دریافتی۶۰۰۰$۶۰۰۰$
هزینه ی پلن۶۰$۷۲$
تارگت سودjackpotمرحله ی اول: ۸٪
مرحله دوم: ۴٪
مرحله ی اول: ۱۰٪
مرحله ی دوم: ۵٪
دراودون روزانه ی مجاز۵٪
دراودون کلی مجاز۵٪۱۰٪

همانطور که در جدول بالا مشاهده و ملاحظه می نمایید، شرکت پراپ تریدینگ آرکن پراپی دو پلن مختلف با نام های پلن نقره ایی و طلایی را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه هریک از آن ها را به صورت مفصل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در پراپ آرکن به ازای هر لات معامله، 3 دلار کمیسیون می پردازید.
شرکت آرکن پراپی بعد از برداشت ها، حساب شما را ریست نمی کند و استیت منت حساب شما باقی می ماند.

هزینه پلن ها

پلن نقره ایی

هزینه ی شرکت در پلن ۶۰۰۰ دلاری نقره ایی شرکت آرکن پراپی معادل ۶۰ دلار می باشد، شما در این پلن می بایست در مرحله ی اول به تارگت سود ۸٪ یا ۴۸۰ دلار و در مرحله ی دوم به تارگت  سود ۴٪ یا ۲۴۰ دلار دست یابید.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که میزان دراودون روزانه ی مجاز در این پلن معادل ۵٪ و میزان دراودون مجاز کلی آن معادل ۱۲٪ می باشد.

شما در این پلن می توانید از حداکثر لوریج ۱:۱۰۰ بهره ببرید؛ میزان کمیسیون نیز در این پلن برای هر لات معامله و ترید معادل ۳ دلار  می باشد. پلن نقره ای آرکن پراپی دارای محدودیت زمانی می باشد.

پلن طلایی

دریافت سرمایه ی ۶۰۰۰ دلاری از طریق پلن طلایی شرکت آرکن پراپی مستلزم پرداخت هزینه ی ۷۲ دلاری است.

میزان دراودون مجاز شما در روز معادل ۵٪ و میزان دراودون مجاز کلی ۱۰٪ می باشد.

گفتنی است که رسیدن به تارگت سود ۱۰٪ یا ۶۰۰$ در مرحله ی اول و ۵٪ در یا ۳۰۰ $ درمرحله ی دوم امری الزامی باشد.

میزان کمیسیون در این پلن نیز مشابه پلن نقره ایی بوده و معادل ۳ دلار به ازای هر لات معامله و ترید می باشد. نکته مثبت پلن طلایی این است که arken propy هیچ محدودیت زمانی برای آن در نظر نگرفته است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در ارتباط با هر یک از روش های دریافت سرمایه ازآرکن پراپی با ما همراه باشید.

پراپ ArkenPropy - نقد و بررسی پراپ آرکن پراپی

پلتفورم های معاملاتی ArkenPropy

پلتفرم معاملاتی MT5  تنها اپلیکیشن قابل استفاده در آرکن پراپی است که در اختیار شما قرار می گیرد.

راه های ارتباط با پشتیبانی آرکن پراپی

ارسال ایمیل به آدرس: info@arkenpropy.com  و برقراری ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام به شماره ی: 77476457556+ از جمله راه های ممکن برای پرسش سوال از تیم پشتیبانی arken propy  هستند، در ضمن آیدی اینستاگرام این شرکت نیز  arken.propy  می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

راه های واریز و برداشت در ArkenPropy

استفاده از رمز ارز تتر مهمترین روش برای انجام واریز و برداشت در آرکن پراپی است و در کنار آن روش پرداخت ریالی از طریق درگاه بانکی نیز برای کاربران ایرانی فعال می باشد که این مورد را می توان یک مزیت مهم برای آرکن پراپی در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *