پراپ TradersCombat – نقد و بررسی پراپ تریدرز کامبت

پراپ TradersCombat - نقد و بررسی پراپ تریدرز کامبت

تریدرز کامبت - TradersCombat

در این صفحه به معرفی شرکت پراپ تریدینگی به نام Traders combat خواهیم پرداخت که کشور هایی مانند ایران را نیز در زمینه ی ارائه ی خدمات پوشش می دهد. شما می توانید برای آشنایی هرچه بیشتر با traders combat در ادامه با ما همراه باشید.
نام پراپTradersCombat - تریدرز کامبت
سال تاسیس2022 میلادی
خدمات به ایراندارد
دفتر مرکزیدبی
پلتفرم معاملاتیMT4 و MT5
روش واریز و برداشتتتر
ایمیل پشتیبانیInfo@tradecombat.com

تریدرز کامبت - TradersCombat چیست ؟

Traders combat  یا ترادرز کامبت یکی از شرکت های تازه تاسیس در زمینه ی پراپ تریدینگ است که تاکنون بیش از ۲۰۰۰۰ کاربر در آن ثبت نام نموده اند.

از مزیت های بسیار مهم و قابل ذکر این شرکت پراپ تریدینگ می توان به ارائه ی پشتیبانی فارسی زبان و وب سایت کارآمد فارسی اشاره نمود.

روش های کار با تریدرز کامبت

آنچه در ادامه مشاهده می نمایید، اطلاعات کاملی در ارتباط با انواع پلن ها در traders combat می باشد، البته باید توجه داشته باشید که این شرکت سرمایه هایی بیش از ۱۰۰۰۰ دلار را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد و به نظر می رسد سقف این سرمایه معادل ۲۰۰۰۰۰ دلار می باشد و شما برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این موضوع می توانید به وب سایت اصلی traders combat مراجعه نمایید.

مشخصاتپلن ۵۰۰۰ دلاریپلن ۱۰۰۰۰ دلاری
سرمایه ی قابل دریافت۵۰۰۰ دلار۱۰۰۰۰ دلار
هزینه ی پلن۵۴$۷۹$
تارگت سود jackpotفاز اول: ۸٪
فاز دوم: ۵٪
فاز اول: ۸٪
فاز دوم: ۵٪
حداکثر دراودون مجاز روزانههرسه فاز: ۵٪هرسه فاز: ۵٪
حداکثر دراودون مجاز کلیهرسه فاز: ۱۲٪هرسه فاز: ۱۲٪

 

همانطور که در جدول بالا مشاهده و ملاحظه نمودید بیشتر ویژگی های پلن ۵۰۰۰ دلاری و ۱۰۰۰۰ دلاری در شرکت پراپ تریدینگ تریدرزکامبت مشابه می باشند در واقع این دو پلن شامل سه فاز می باشند که فاز اول، فاز ارزیابی، فاز دوم، فاز راستی آزمایی و فاز سوم، فاز دریافت سرمایه است.

تارگت سود در هر دو پلن ۵۰۰۰ دلاری و ۱۰۰۰ دلاری در فاز اول ۸٪ و در فاز دوم ۵٪ می باشد و میزان دراودون روزانه ی این دو پلن در تمامی فازها، ۵٪ و میزان دراودون کلی این دو پلن در تمامی فاز ها ۱۲٪ است.

لازم به ذکر است که هزینه ی پلن ۵۰۰۰ دلاری معادل ۵۴ دلار و هزینه ی پلن ۱۰۰۰۰ دلاری معادل ۷۹ دلار می باشد.

پراپ TradersCombat - نقد و بررسی پراپ تریدرز کامبت

پلتفورم های معاملاتی TradersCombat

در حال حاضر دو پلتفرم MT4 و MT5 اپلیکیشن های قابل استفاده در Traders combat  هستند اما با توجه به صحبت های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی ما با پشتیبانی تریدرز کامبت در آینده ای نزدیک تنوع گزینه ها در این بخش بیشتر نیز خواهد شد.

راه های ارتباط با پشتیبانی تریدرز کامبت

با استفاده از چت آنلاین و اپلیکیشن هایی مانند تلگرام، اینستا گرام، یوتیوب می توان با تیم پشتیبانی تریدرز کامبت ارتباط برقرار نمایید، البته تماس تلفنی با شماره ی : 00442086385010 و ارسال پیام در توئیتر به آدرس: Info@tradecombat.com از دیگر روش های اتصال شما به تیم پشتیبانی مذکور است.

لازم به ذکر است که Traders combat یک تیم پشتیبانی فارسی نیز برای کاربران ایرانی خود تدارک دیده است و شما می توانید از طریق بخش چت آنلاین موجود در وب سایت این شرکت پراپ تریدینگ تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

راه های واریز و برداشت در TradersCombat

شما می توانید با استفاده از تتر تمامی امور واریز برداشت را در Traders combat انجام دهید و در حال حاضر این شرکت پراپ تریدینگ از هیچ روش دیگری به منظور انجام امور واریز و برداشت پشتیبانی و ساپورت نمی نماید، اما چنانچه در آینده تعداد روش های واریز و برداشت در تریدرز کامبت افزایش یافت، ما حتما این بخش مقاله را آپدیت خواهیم نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *