منوی دسته بندی

چگونه با سرمایه کم پولدار شویم

چطوری با سرمایه کم پولدار بشیم
چگونه با سرمایه کم پولدار شویم
چگونه با سرمایه کم پولدار شویم

با سلام خدمت شما خواننده عزیزی که قصد پولدار شدن را دارید.
در این مطلب نگاهی تازه به روند پولدار شدن خواهیم داشت. روندی که شاید برای افرادی که حتی در نقطه صفر هم قرار دارند، می‌تواند جالب توجه باشد.
اگر ذهن شما مشغول این پرسش است که چگونه با سرمایه کم پولدار شویم ، حتما این مطلب را مطالعه بفرمایید.

قطعا تا به امروز شما بارها شنیده‌اید که با تلاش و کار بسیار می‌توانید به دردآمدهای خوبی دست پیدا کنید و اصلا جذاب نیست که در این مطلب هم دوباره با همین توصیه تکراری بخواهیم با شما صحبت کنیم.

این کاملا درست است که تلاش بسیار در راه درآمدزایی منجر به کسب پول و درآمد خواهد شد. اما سوال این است که دقیقا تلاش در چه کاری؟ اگر هیچ کار یا شغلی ندارید باید چکار کنید؟ یا اگر شغل شما پتانسیل افزایش درآمد به صورت عمده را ندارد، چی؟ اگر مشکل کمبود وقت دارید و مسئله‌ی نداشتن زمان آزاد برای انجام کاری‌هایی که منجر به افزایش درآمد شود را دارد، راه کار چیست؟ اصلا در ایران با وجود این مشکلات اقتصادی، مگر امکان پولدار شدن هست؟

این ها هرگز بهانه خوبی برای شما نبودند!

اگر هر کدام از مسائل بالا در ذهن شماست، باید بگویم که باز هم بهانه‌ی خوبی برای توجیه خودتان ندارید که بخواهید در راه پولدار شدن متوقف شوید یا اقدامی نکنید.

جالب است بدانید که خود شخص من تا همین یک سال قبل از نوشتن این مطلب، درآمد خیلی جالبی نداشتم،و در دو سال قبل، دقیقا روی نقطه صفر ایستاده بودم، اما من توانستم شرایط را کاملا تغییر بدهم و وضعیت درآمدی و زندگی خودم را متحول کنم.

در ابتدا چند نکته را بخوانید و در نهایت به راه کارهای شخصی خود من هم خواهیم پرداخت.

من این مطالب را به شما پیشنهاد میدهم، اما بهتر آن است که شما این پیشنهادات را به شکل دستورالعمل ببینید و خود را مجبور به پذیرش و اطلاعت از آن‌ها کنید! به دلیل اینکه قصد کوتاه نویسی دارم، از مزایای این پیشنهادات، در اینجا نخواهم نوشت.

مقدار درآمدی را که انتظار دارید بنویسید

در اینجا قصد سخن گفتن از معجزه‌ی تاثیر نوشتن اهداف ندارم، و فقط به شکل پیشنهاد این را می‌گویم، تنبلی را کنار گذاشته و با صرف یک دقیقه، از وقت و انرژی خود، روی یک برگ کاغذ این جمله را بنویسید:

میزان …….  تومان، درآمد داشته باشم.

جای نقطه چین، عدد میزان درآمدی که دوست دارید داشته باشید را بنویسید. فقط این پیشنهاد را میدهم، رقمی را بنویسید که ذهن ناخودآگاه شما بپذیرد و نه ذهن خودآگاه!  مثلا اگر در حال حاضر، درآمد شما در ماه صفر است، عدد 500 هزار تومان را بنوسید و اگر درآمدتان مثلا چهار میلیون در ماه است، رقم هشت میلیون در ماه را بنویسید.

بعد از نوشتن این جمله روی کاغذ، آن برگ یا دفتر را در جایی بگذارید، که اولا کسی آن را نبید و یا از بین نرود و دوم اینکه جلوی چشمتان نباشد که مدام به آن هدف نگاه کنید. زیرا اگر مدام آن نوشته را ببینید، موجب می‌شود که ضمیر ناخودآگاه شما تصور کند که به آن هدف رسیده و دیگر تلاشی در جهت رسیدن به آن انجام نمی‌دهد.

و در نهایت یادتان باشد، بعد از آن که در یک ماه توانسید به آن مقدار درآمد که نوشتید، برسید، سریع آن برگ کاغذ را برداشته و دور بیاندازید و متن جدیدی را با رقم جدیدی در آن برگ بنوسید و همین روند را همیشه تکرار کنید.

با افرادی معاشرت کنید که ذهنیت مثبت را دارند

این بدان معنی نیست که فقط با افراد پولدار معاشرت کنید. چه بسا افراد پولداری که ذهنیتی پولدار را دارا نیستند.

به صورت خیلی خلاصه این را باید بگویم، با افرادی که در کنار آن‌ها احساسات منفی پیدا می کنید، افرادی که مدام از هر وضعیتی شکایت دارند، افرادی که افسرده هستند، به هیچ عنوان معاشرت نکنید. حتی اگر از دوستان صمیمی شما هستند، حتی اگر از اعضاء خانواده شما هستند بازهم باید تا جایی که امکان دارد ارتباط کلامی خود را با این افراد کم کنید. اگر دوست دارید به آن‌ها کمک کنید، از آن‌ها فاصله بگیرید و زمان زیادی را با آن‌ها نگذرانید تا خودتان پیشرفت کنید. در آینده که شما پیشرفتتان حاصل شد و توانمند شدید، آن زمان خواهید توانست به این افراد کمک کنید و مطمئن باشید، کمک شما در آن زمان، بسیار برای این افراد بهتر است تا اینکه در زمان حال وقتتان را بگیرند و شما فقط به سخنان منفی این افراد گوش دهید.

یادتان باشد که انرژی افراد روی شما تاثیرگذار است و باید در انتخاب افرادی که با آن‌ها زمان زیادی را میگذرانید، دقت کنید. حتی اگر اشخاص مثبت و ثروتمندی از لحاظ ذهنی را ندارید، بهتر است تنهایی به کارتان مشغول باشید و مطالب مثبت را بخوانید، مطمئن باشید، افرادی با ذهنیت مثبت به زودی بر سر راه شما قرار خواهند گرفت. من این را به شما قول میدهم!

حتما ریسک کنید اما منطقی

بدون هیچ مقدمه ای این توصیه را میگویم، به فرصت های مالی که بر سر راهتان قرار می‌گیرند فکر کنید و اگر ریسک انجام آن کار، منطقی بود حتما انجامش دهید. اگر فرصت های منطقی ای برای شما در دسترس نیست، عیب ندارد ، ما در همین سایت هشتصد به شما پیشنهاداتی را می‌دهیم تا به آن فکر کنید. اگر برایتان منطقی بود حتما انجامش دهید!

سخنور خوبی باشید

شما باید خودتان را آماده‌ی پیشرفت و ارتقاء کنید. اولین قدم در این راه این است که روی گفتارتان کار کنید و سنخوری قوی باشید.تاثیر گفتار صحیح شما بسیار فراتر از چیزی است که خودتان تصور می‌کنید.

لازم نیست که هزینه‌ی زیادی پرداخت کنید. من پیشنهاد دوره سخنرانی، فن بیان و حذف لهجه‌‌ای که خودم استفاده کردم و نتایج قابل توجهی گرفتم را به شما می‌دهم. فکر می‌کنم برای شما مناسب باشد که بتوانید با کمترین هزینه، این آموزش حرفه‌ای را ببینید و این ارتقاء را در خودتان ایجاد کنید.

این مواردی که گفته شد، از دید من، مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روند شما در مسیر پولدار شدن هست. عوامل زیاد دیگری هم وجود دارد که در این مطلب به آن‌ها اشاره‌ای نداشتیم، اما مطمئن باشید، اگر این موارد بالا را مد نظر داشته باشید، سایر عوامل را هم در طول مسیر خواهید شناخت و آن‌ها را نیز به دستورالعمل های خود اضاف خواهید کرد.

البته این مورد را هم باید اعتراف کنم که خود من از نیروی انرژی کائنات و قدرت متافیزیک هم استفاده می‌کنم. دقیقا نمیخواهم این مورد را در اینجا به شما توصیه کنم، اما روی تصمیم گیری های ریسک دار، برای من بسیار تاثیر گذار است. مثلا اگر قرار باشد روی یک سایت سرمایه گذرای ریسک کنم، از قدرت علم دریافت انرژی‌ها، استفاده می‌کنم تا بتوانم تصویر روشن‌تری از موفقیتم در آن پرژه سرمایه‌گذاری بدست آورم! شاید این گفته برای شما عجیب به نظر بیاید، اما به هر صورت یکی از ابزارهای موفقیت برای ما به حساب می‌آید!

در ضمن این نکته را هم بگویم، که جناب بیل گیتس هم از نیروهای ماورایی کمک گرفته و می‌گیرد!

و اما راه کارهای پیشنهادی سایت هشتصد:

اولا که لزومی ندارد که فقط به پیشنهادات ما فکر کنید، شما می‌توانید با توجه به وضعیت زندگی و شرایط خودتان، فرصت های اطراف خودتان را بشناسید و از آن‌ها استفاده کنید.

پیشنهاد اول

اگر علاقه به فراگیری تحلیل تکنیکال و کسب درآمد از بازارهای مالی را دارید، می‌توانید در ابتدا با آموزش های رایگان سایت هشتصد، آموزش های لازم را ببینید و بعد پشتیبانی و کمک ما به کسب درآمد از بازار بپردازید.

پیشنهاد دوم

سرمایه گذاری روی شرکت های سرمایه‌پذیر با سودهای بالا. این مورد ریسک های مربوط به خود را دارند، اما می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد. با این مورد هم آشنا شوید.(اگر کسی از من بپرسد چطوری با سرمایه کم پولدار بشیم ، من این مورد را پیشنهاد خواهم داد!)

پیشنهاد سوم

جذب سرمایه از سرمایه گذاران، و کسب پورسانت های بسیار قابل توجه(مناسب افرادی که هیچ سرمایه‌ای ندارند و به قول معروف در نقطه صفر قرار دارند)
برای کسب اطلاع در مورد پیشنهاد سوم رو دکمه زیر کلیک کنید:

و در آخر باید این سوال را دوباره از خودمان بپرسیم که چگونه با سرمایه کم پولدار شویم ؟

پاسخش همین مطالبیست که خواندید، به همین راحتی!

دیدگاهتان را بنویسید