لیست بروکرها و صرافی‌ها
فهرست مطالب

شرایط حمایت از تریدرهای حرفه‌ای در سایت هشتصد

اگر تریدری هستید که توان سوددهی مستمر را دارید، می‌توانید با مطالعه و پذیرش شرایطی که در ادامه این متن توضیح داده شده، درخواست جذب سرمایه دهید.

ارتباط با ما و درخواست جذب سرمایه

ابتدا از طریق چت آنلاین سایت هشتصد، شماره موبایل (واتساپ) خود را برای ما ارسال کرده و به ما بگویید که برای درخواست جذب سرمایه، درخواست دارید.

افتتاح حساب پم یا کپی تریدینگ

افتتاح حساب حساب (پم یا کپی تریدینگ) در سیستم کپی تریدینگ بروکری که ما به شما پیشنهاد خواهیم داد.

(بسته به نوع کار و مدل ترید شما، خودتان مشخص می‌کنید که در حساب‌های پم مدیریت سرمایه داشته باشید یا کپی تریدینگ)

نکته: ما سعی می‌کنیم که به تعداد مشخصی تریدر در بروکرهای با کیفیت داشته باشیم و با هر بروکری در این زمینه همکاری نخواهیم داشت. ترجیح ما این است که همه تریدرها را در یکجا گرد هم آورم که برای سرمایه‌گذاران، گیج‌کننده نباشد و بتوانند به راحتی سبد سرمایه‌گذاری خود را بین تریدرهای مختلف، انتخاب کنند.

شروع دوره تست

 بعد از افتتاح حساب خود، شما شروع می‌کنید به معامله‌گری تا مدت زمانی که ما به این نتیجه برسیم که حساب شما، روی ریل سود دهی مناسب و مستمر قرار دارد. بسته به روش معامله‌گری شما، این مدت زمان دوره تست که شما را زیر نظر داریم، متفاوت است. در برخی از روش‌ها، سه ماه هم می‌تواند ما را به این نتیجه برساند که رشد حساب شما، حرفه‌ای می‌باشد و در برخی از روش‌های معامله‌گری، این مدت زمان دوره تست، ممکن است به ده ماه هم برسد.
ما سعی میکنیم با دیدگاهی حرفه‌ای و کاملا منطقی روند حساب شما را دنبال کنیم. اگر هم از قبل، حسابی را دارید که استیتمنت مناسبی دارد، می‌تواند به کم کردن مدت دوره تست شما، کمک کند.

درصد رشد و مقدار ریسک حساب شما

مقدار رشد و دراودون حساب شما، بسته به نوع معامله‌گری در تریدرهای مختلف متفاوت است. در برخی از روش‌ها، دراودوش بیشتر از 10 درصد، مجاز نیست و در برخی دیگر از روش‌ها، مانند روش‌ها ، حتی تا 45 درصد دراودون هم قابل پذیرش است.
در این زمینه با شما، صحبت خواهیم کرد. قوانین یکسانی را نمی‌توان برای همه تریدرها با هر روشی، در نظر گرفت. دیدگاه حرفه، دیدگاهی انعطاف‌پذیر است.
در مورد رشد حساب هم همینطور است در برخی از روش ها حتی اگر بتوانید در ماه سه درصد حساب را رشد دهید، بسیار عالی و در برخی از  حساب‌ها، حتی 8 درصد در ماه هم ممکن است کم باشد.
در مصاحبه‌ای که با شما انجام خواهیم داد، در مورد این موضوع، صحبت خواهیم داشت.

ما چه مقدار سرمایه جذب خواهیم کرد؟

در وب سایت هشتصد، تعداد سرمایه‌گذارانی که با مقدار سرمایه‌های مختلف، به دنبال تریدرهای حرفه‌ای هستند، نسبتا زیاد است و ما حساب‌های مناسب را به آن‌ها معرفی خواهیم کرد. برخی از این سرمایه‌گذارن حساب‌های کم ریسک و برخی پر ریسک را می‌پسندند. برخی ترجیح می‌دهند پولشان را روی چندین تریدر سرمایه‌گذاری کنند و برخی نه. سلیقه افراد و مقدار پول آنان متفاوت است، اما ما سعی می‌کنیم که با صداقت، در مورد حساب‌ها مختلف، آنان را راهنمایی کنیم که بتوانند از سرمایه‌گذاری خود، به سود برسند.

هرگز نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که چقدر سرمایه را می‌توانیم در مدت خاصی، برای شما جذب کنیم. گاهی برای برخی جذب 5 هزار دلار هم به سختی انجام می‌شود و برای برخی، به سادگی می‌توان حساب‌های بزرگ و خیلی بالاتر از 100 هزار دلار را جذب کرد. این مورد بستگی به خود شما هم دارد، به هر حال، ما علاوه بر هدایت سرمایه‌ها به سمت حساب‌های خوب، به شما فرصت‌های رایگان تبلیغ را در سایت هشتصد، داده‌ایم. اما قطعا، بعد از گذشت یک سال از استیتمنت حساب شما، سرمایه‌های بزرگ و خوب را به سمت شما، سرازیر خواهیم کرد.

هزینه شما برای دریافت خدمات از سایت هشتصد

انجام مراحل اولیه و جذب سرمایه و حتی تبلیغات شما در سایت ما یه به صورت‌های مختلفی انجام می‌شود، رایگان است. اما بعد از اینکه سرمایه‌ها جذب حساب شما شد، لازم است که هر ماه، ده درصد از آن مقدار درآمد کارمزدی که در حساب پم یا کپی تریدینگ شما بدست آمده را، به سایت هشتصد پرداخت کنید.

این ده درصد، مقدار خیلی پایینی است، اما برای ما، موفقیت شما وجلب رضایت سرمایه‌گذاران، بسیار با اهمیت‌تر است.

در چت آنلاین سایت، منتظر پیام های شما هستیم. موفق باشید.

‫2 نظر

  • محمد تقی زاده گفت:

    سلام درود به سایت هشتصد من تریدر حرفه ی نیستم دوست دارم شرکت کنم تومصاحبه شما

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *