پراپ FTMO – نقد و بررسی پراپ اف تی ام او

لوگو اف تی ام او

اف تی ام او -FTMO

این مقاله برای تحلیل و بررسی شرکت پراپ تریدینگ FTMO نگارش و تنظیم شده است.
Ftmo از سابقه ی مناسب و خدمات ویژه ای برخوردار است و شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این شرکت پراپ تریدینگ در ادامه با ما همراه باشید.

نام پراپFTMO - اف تی ام او
سال تاسیس2016 میلادی
خدمات به ایرانندارد
دفتر مرکزیپراگ
پلتفرم معاملاتیDx trade
Ctrader
MT4
MT5
روش واریز و برداشتویزا و مستر کارت، اسکریل
ایمیل پشتیبانیSupport@FTmo.com

اف تی ام او - FTMO چیست ؟

FTMo  نام یک شرکت پراپ تریدینگ است که از مزیت های آن می توان به: ارائه ی پلتفرم های متنوع به منظور معامله و ترید، داشتن وب سایت کارآمد، امکان معامله و ترید نمادهای متعدد و …. اشاره نمود.

این شرکت پراپ تریدینگ سرمایه هایی از ۱۰۰۰۰ دلار تا ۲۰۰۰۰۰ دلار را در اختیار تریدرهای حرفه ای قرار می دهد و شما می توانید با پشت سر گذاشتن مراحل ارزیابی ftmo ، از خدمات ویژه ی این شرکت پراپ تریدینگ برخوردار شوید.

روش های کار با اف تی ام او

آنچه در ادامه مشاهده و ملاحظه می کنید، اطلاعات کاملی در ارتباط با پلن معاملاتی موجود در شرکت پراپ تریدینگ FTMO به شما ارائه می دهد، البته جدول طراحی شده زیر بر اساس کمترین میزان سرمایه ی ارائه شده در ftmo می باشد و چنانچه شما قصد دریافت سرمایه های بیشتر را دارید، می توانید به وب سایت اصلی این شرکت پراپ تریدینگ مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که سقف سرمایه ی دریافتی توسط یک تریدر، از این شرکت پراپ تریدینگ مبلغ ۲۰۰۰۰۰ دلار می باشد.

مشخصات
سرمایه ی قابل دریافت۱۰۰۰۰$
هزینه ی پلن۱۵۵$
تارگت سود jackpotفاز اول: ۱۰۰۰$
فاز دوم: ۵۰۰$
حداکثر دراودون مجاز روزانه۵۰۰$
حداکثر دراودون مجاز کلی ۱۰۰۰$

همانطور که در جدول بالا مشاهده و ملاحظه می نمایید، تریدرها می توانند با پرداخت ۱۵۵ دلار از پلن ۱۰۰۰۰ دلاری شرکت پراپ تریدینگ ftmo  بهره مند گردند.

رسیدن به تارگت سود ۱۰۰۰ دلاری در فاز اول و ۵۰۰ دلاری در فاز دوم از الزامات این پلن می باشد، همچنین ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که میزان دراودون روزانه شما از ۵۰۰ دلار و میزان دراودون کلی شما از ۱۰۰۰ دلار نباید عبور کند.

گفتنی است که حداقل روزهای معاملاتی کاربران در فاز اول و دوم این پلن ۴ روز است.

پراپ FTMO - نقد و بررسی پراپ اف تی ام او

پلتفورم های معاملاتی FTMo

Ctrader, MT4  و MT5  به همراه پلتفرم معاملاتی Dxtrade  اپلیکیشن های قابل استفاده در FTMo  هستند و در واقع تنوع اپلیکیشن های معاملاتی را می توان از ویژگی های بسیار خوب و قابل ذکر این شرکت پراپ تریدینگ در نظر گرفت، چرا که سلیقه ی تمام افراد را پوشش می دهد.

Ctrader, MT4  و MT5  به همراه پلتفرم معاملاتی Dxtrade  اپلیکیشن های قابل استفاده در FTMo  هستند و در واقع تنوع اپلیکیشن های معاملاتی را می توان از ویژگی های بسیار خوب و قابل ذکر این شرکت پراپ تریدینگ در نظر گرفت، چرا که سلیقه ی تمام افراد را پوشش می دهد.

راه های ارتباط با پشتیبانی تریدفاند

با ارسال ایمیل به آدرس: support@ftmo.com  و چت در اپلیکیشن واتساپ به شماره ی: 442033222983+ می توان با تیم پشتیبانی FTMo  ارتباط برقرار کرد.

البته لازم به ذکر است که نداشتن چت آنلاین از معایب ftmo به حساب می آید و بهتر است این شرکت پراپ تریرینگ به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران بخش چت آنلاین را نیز به خدمات خود اضافه نماید.

راه های واریز و برداشت در FTMo

برای انجام امور واریز و برداشت در FTMO  می توان از روش هایی مانند: ویزا و مستر کارت، اسکریل، Bank transfer  و Nuvei  استفاده کرد و شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکلی در ارتباط با راه های واریز و برداشت در ftmo، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده به تیم پشتیبانی این شرکت پراپ تریدینگ مراجعه نمایید و سوالات خود را مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *