پراپ Fidelcrest – نقد و بررسی پراپ فیدل کرست

fidelcrest logo

فیدل کرست - Fidelcrest

در این صفحه به نقد و بررسی شرکت پراپ تریدینگ trade fund می پردازیم، خوشبختانه ترید فاند را می توان در دسته ی شرکت های پراپ تریدینگی در نظر گرفت که به ایرانیان نیز خدمات ارائه می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با tradefund در ادامه با ما همراه باشید.

نام پراپFidelcrest- فیدل کرست
سال تاسیس2018 میلادی
خدمات به ایراندارد
دفتر مرکزیقبرس
پلتفرم معاملاتیMT4 و MT5
روش واریز و برداشتWire transfer, Neteller
اسکریل
پی پال
ایمیل پشتیبانیsupport@fidelcrest.com

تریدفاند - Tradefunf چیست ؟

Fidelcrest  یا فیدل کرست  نام یک شرکت پراپ تریدینگ است که سرمایه های ۱۰۰۰۰۰ و ۲۰۰۰۰۰ دلاری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

لازم به ذکر است که این شرکت پراپ تریدینگ در سال های 2021 و ۲۰۲۲ به دلیل خدمات ارزنده ی خود برنده ی جوایز متعددی گشته است و از مزیت های بسیار خوب آن می توان به ارائه ی وب سایت کارآمد و کاربردی، ارائه ی پشتیبانی قوی به صورت چت آنلاین و امکان استفاده از پلتفورم های متاتریدر چهارو پنج اشاره نمود.

روش های کار با فیدل کرست

آنچه در ادامه مشاهده و ملاحظه می نمایید، پلن های متعدد ارائه شده توسط شرکت پراپ تریدینگ فیدل کرست می باشد.

[table “ForexCapitalFunds2” not found /]

همانطور که در جدول بالا مشاهده نمودید، شرکت پراپ تریدینگ فیدل کرست، پلن های متعددی را با هزینه های متفاوت در اختیار کاربران قرار می دهد که در ادامه هریک را به تفصیل بررسی خواهیم کرد.

هزینه پلن ها

پلن normal risk

تریدرها می توانند با بهره گیری از پلن normal risk سرمایه هایی ۱۰۰۰۰۰ و ۲۰۰۰۰۰ دلاری را کسب نمایند، در واقع هزینه ی  شرکت در چالش های پلن نرمال ریسک 100000 دلاری معادل ۱۲۹۹€ و هزینه ی شرکت در چالش های پلن نرمال ریسک ۲۰۰۰۰۰ دلاری معادل ۲۱۹۹€ می باشد.

لازم به ذکر است که میزان تارگت سود در هر دو پلن ۱۰٪ می باشد و حداکثر دراودون مجاز روزانه ی این پلن ها ۲٪ و حداکثر دراودون مجاز کلی این پلن ها ۵٪ می باشد.

پلن aggressive

با پشت سر گذاشتن چالش های پلن aggressive در شرکت پراپ تریدینگ فیدل کرست می توانید سرمایه های ۱۰۰۰۰۰ و ۲۰۰۰۰۰ دلاری را به دست آورید که هزینه ی شرکت در چالش های این پلن ها به ترتیب معادل ۲۲۹۹€ و ۳۷۹۹ € می باشد، اما شما باید توجه نمایید که رسیدن به تارگت سود ۱۴٪  برای کسب سرمایه در هر دو این پلن ها امری الزامی است، همچنین دراودون روزانه شما نباید از ۴٪ و میزان دراودون کلی شما نیز نباید از ۸٪ عبور کند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در ارتباط با هر یک از روش های دریافت سرمایه ازفیدل کرست با ما همراه باشید.

راه های ارتباط با پشتیبانی فیدل کرست

برای برقراری تماس و ارتباط با تیم پشتیبانی Fidelcrest  شما می توانید از چت آنلاین استفاده نمایید، البته ارسال تیکت نیز از دیگر راه های ارتباطی با این شرکت پراپ تریدینگ است، درواقع  شما می توانید به منظور دست یابی به خدمات پشتیبانی آنلاین فیدل کرست، با ورود به وب سایت اصلی این شرکت پراپ تریدینگ و کلیک بر روی گزینه ی چت آنلاین، تمامی سوالات خود را از تیم پشتیبانی بپرسید، البته لازم به ذکر است که بخش سوالات پر تکرار فیدل کرست نیز می تواند یک منبع بسیار خوب برای شما، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با قوانین کلی این شرکت پراپ تریدینگ باشد که می توانید از آن بهره ببرید.

راه های واریز و برداشت در Fidelcrest

Neteller, bank transfer  ، اسکریل  و پی پال  چند نمونه از روش های قابل استفاده برای انجام واریز و برداشت در Fidelcrest  می باشد که کاربران می توانند از آن استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *