منوی دسته بندی

آمارکتس چیست ؟ ( amarkets ) آیا بروکر ای مارکت معتبر است ؟

آمارکتس چیست

 آمارکتس چیست ؟

Amarkets یا آمارکتس یک کارگزاری یا بروکر بازار جهانی فارکس هست. بروکر آمارکتس در چند سال اخیر توانسته خود را تبدیل به یکی از محبوب ترین بروکرها برای مشتریان ایرانی کند.

کارگزار یا بروکر فارکس چیست؟

معامله گران بازار جهانی فارکس، برای انجام معاملات در بازار، نیاز به یک کارگزار یا بروکر دارند تا بتوانند از طریق آن، دستورات خرید و فروش خودشان را در بازار اجرا کنند. کارگزاری ها هم بابت اجرای دستورات معامله ی مشتریان، از آن ها کارمزد دریافت می‌کند.

بروکر آمارکتس در چه سالی تاسیس شد؟

سال تاسیس بروکر آمارکتس در سال 2007 میلادی است . البته در چند سال ابتدایی فعالیتش، با نام دیگری مشهور بوده و بعدا به آمارکتس تغییر نام داده است.

آیا بروکر آمارکتس معتبر است و اعتبار ای مارکت چیست ؟

اول برای اعتماد به بروکر های فارکس به سه نکته باید توجه داشت

اول به سال تاسیس بروکر که باید سن بروکر حداقل به پنج سال برسد که البته آمارکتس از این بابت سابقه‌ی بالایی دارد.

دوم به رگوله بودن یا رگوله نبودن بروکر. آمارکتس یک بروکر رگوله شده هست. خوشبختانه رگولاتور بروکر آمارکتس به ایرانیان خدمات می‌دهد.

(رگولاتور شبیه بیمه عمل می‌کند و در صورت بروز مشکل برای بروکرها، مسئول جبران خسارت مشتریان است)

سومین مورد هم میزان شهرت بروکر در بین معامله گران و گستردگی بروکر در سطح کشور است. از این بابت هم بروکر آمارکتس میزان شهرت مناسب و گسترگی خیلی بالایی را در ایران و چندین کشور دیگر دارد و مورد تایید می‌باشید.

در ضمن دفتر شعبه‌ی مربوط به ایران بروکر آمارکتس در کشور ارمنستان است.

آیا آمارکتس پیشتیبانی فارسی دارد؟

بله آمارکتس پشتیبانی ایرانی و فارسی زبان دارد.

اسپرد در بروکر آمارکتس چقدر است؟

حساب ecn  بروکر آمارکتس دارای کمترین اسپرد در بین بقیه بروکرهایی است که به ایرانیان خدمات می‌دهند. این یعنی هزینه بسیار پایینی را بابت انجام معاملات از سرمایه گذاران یا معامله‌گران دریاف می‌کند که در واقع یکی از عوامل محبوبیت آمارکتس هم همین است.

حساب کپی ترید یا کپی تریدینگ بروکر آمارکتس چگونه است؟

به نظر من بزرگترین مزیت بروکر آمارکتس داشتن سرویس کپی تریدینگ بسیار با کیفیت است.  به دلیل کیفیت بالای حساب کپی ترید آمارکتس، تریدرهای حرفه ای هم استفاده از این سیستم کپی ترید را برای مدیریت سرمایه ترجیح می‌دهند.

به نظر شخصی خود من ، منصفانه ترین و بهترین سیستم کپی تریدینگ در بین انواع بروکر های فارکس، همین سیستم کپی ترید آمارکتس هست به چند دلیل مهم که به خاطر طولانی نشدن مطلب از ذکر آن دلایل در اینجا صرف نظر می‌کنم.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس چگونه است؟

در بروکر آمارکتس چندین راه مختلف واریز و برداشت وجود دارد که راحت ترین و سریع‌ترین آن، واریز و برداشت ریالی است که کاری بسیار ساده تر از چیزیست که فکر می‌کنید!

برای ثبت نام در بروکر آمارکتس چه چیزهایی نیاز است؟

فیلم نحوه ی ثبت نام در بروکر آمارکتس موجود است که می‌توانید ببیند. همچنین برای ثبت نام در بروکر آمارکتس شما نیاز به داشتن سن بالای هجده سال، شماره موبایل و ایمیل دارید. برای تایید هویت هم داشتن یکی از این موارد کافیست:

کارت شناسایی ملی ، شناسنامه و یا پاسپورت

اگر سوالی در مورد مطلب ( آمارکتس چیست ) دارید، می‌توانید با من در ارتباط باشید.

بهترین راه ارتباطی نیز از طریق واتساپ یا تلگرام است.

شماره تماس: 09309780520   (حبیبی)

لینک ثبت نام و همچنین آموزش ثبت نام و تایید هویت در بروکر آمارکتس

دیدگاهتان را بنویسید

BRUXIS.COM هشتصد مسئولیتی در قبال سایت‌های تبلیغ شده نخواهد داشت.