3 راه خاص درآمدی ناشناخته در بروکر ایکس چیف که نمی دانید!

در این مقاله به برخی از خصوصیات بروکر ایکس چیف که کمتر کسی به آن ها پرداخته، اما بسیار تاثیرگذار و پولساز هست، می پردازیم. خواندن این مقاله تا حد خیلی زیادی می تواند به شما کمک کند تا بتوانید از امکانات یک بروکر، برای خودتان درآمد بسازید.

سیگنال های معاملاتی رایگان ایکس چیف

شاید شما هم به کانال یوتیوب بروکر ایکس چیف سر زده باشید و متوجه این شده اید که تحلیل های روزانه و هفتگی توسط این بروکر در صفحه یوتیوب آن قرار می گیرد، اما احتمال زیاد، شما هم مانند 90 درصد بازدیدکنندگان، چندان توجهی به آن تحلیل ها و سیگنال های رایگان نکرده باشید و خیلی راحت از آن چشم پوشی کرده باشید!

باید به شما بگویم که با بررسی چندماه تیم هشتصد بر روند تحلیل هایی که بروکرها ارائه می دهند، تحلیل های ایکس چیف را جزو سه بروکر برتر در این زمینه یافتیم که در طی مدت بررسی ما که از اسفند 1402 شروع شد و تا انتهای خرداد 1403 ادامه داشت، نتیجه این بود که بیش از 80 درصد تحلیل هایی که در آن ها سیگنال های معاملاتی هم داده میشد، به تارگت خوردند. اگر شما با این سیگنال ها معامله می کردید، قطعا سودهای خوبی را می توانستید از بازار بگیرید که تاثیر فوق العاده از در میزان درآمد شما می داشت.

این تحلیل ها توسط جناب آقای مهرداد شریف نژاد که یکی از برترین تریدرهای ناشناخته است، ارائه شده که پیشنهاد می شود حتما آن ها را دنبال کنید.

آقای مهرداد شریف نژاد

این نکته را هم در نظر بگیرید که بروکرها از سمت خودشان، سیگنال هایی را ارائه نمی دهند، چون این کار برای بروکر، خط قرمز است و هیچ بروکر معتبری چنین کاری نمی کند، اما اکثر بروکرها تحلیل های خودشان را ارائه می دهند که می توانید خودتان با صلاح دید خودتان از آن ها استفاده کنید.

دریافت ریبیت از بروکر فارکس چیف

شاید در هرجایی که معرفی و بررسی بروکر فارکس چیف را دیده باشید، به مسئله پرداخت ریبیت هم اشاره کرده باشند، اما نکته ای که دانستن آن برای شما ضروریست، این است که بدانید، سایت هشتصد می تواند با همکاری ایکس چیف، تما ریبیت شما را به صورت کامل، به خودتان برگرداند!

اگر برای شما سوال است که ریبیت چیست، روی دکمه زیر کلیک کرده و در مورد آن مطالعه کنید. ریبیت باعث می شود که شما درآمدی را مازاد بر درآمد تریدتان دریافت کنید و چه معاملات شما سود شود و چه زیان، فرقی ندارد. شما در هر دو حالت درآمد ریبیت را خواهید داشت.

مقدار ریبیت ها در بروکر ایکس چیف نسبت به دیگر بروکرها بسیار قابل توجه تر است و اصلا رقمی نیست کمه از آن بگذرید. یشنهاد می شود که حتما در این بروکر، از دریافت ریبیت خودتان چشم پوشی نکنید و آن را از ما بگیرید!

دریافت ریبیت از بروکر ایکس چیف

ذکر این نکته نیز لازم است که سایت هشتصد تنها مرجع معتبریست که تمام ریبیت را به خودتان بر میگرداند و هیچ درصدی را به عنوان پورسانت نیاز نیست به ما بپردازید.

درآمد از مسابقه نهنگ طلایی در ایکس چیف

البته که مسابقات فارکسی در خیلی از بروکرها برگزار می شوند، اما تفاوت مسابقه نهنگ طلایی در بروکر فارکس چیف با دیگر بروکرها این است این برنده شدن در این مسابقه چندان سخت نیست اما خیلی احتمال بالایی وجود دارد که شما برنده شوید و جایزه دریافت کنید.

دلایل آسان برنده شدن در مسابقه نهنگ طلایی چند مورد است. یکی اینکه این مسابقه در حساب ریل صد دلاری برگزار می شود. بنابراین بسیاری از تریدرها در آن شرکت نمی کنند و اکثر تریدرها فکر می کنند شرکت در مسابقه ریل، هزینه دارد!

در صورتی این مسابقه رایگان است، شما با صد دلار خودتان ترید می زنید و چه برنده شوید و چه بازنده، در هر صورت پولتان و مقدار سودتان به غیر از جایزه ای که به شما داده می شود، قابل برداشت است.

همین دلیل ریل بودن مسابقه، چون باعث می شود تعداد شرکت کنندگان کم شود، کار را راحت می کند.

دلیل بعدی که باعث می شود در مسابقه ایکس چیف، برنده شوید، این است که تعداد برندگان این مسابقه، تا 20 نفر است و این تعداد از برندگان، باعث می شود که خیلی امید شما به جایزه گرفتن، زیاد شود. اکثر مسابقات در بروکرهای دیگر، نهایتا 5 نفر اول را برنده می کنند، اما این تعدا از برندگان، باعث راحتی کار می شود.

مسابقه نهنگ طلایی در ایکس چیف

خودتان حساب کنید، اگه هر شانسی هم ترید بزنید، به احتمال 50 درصد یا برنده می شوید و یا پولتان را از دست می دهد! اما اگر برنده شوید، علاوه بر سودتان، جایزه هم خواهید گرفت، که این موضوع باعث جبران زیاد دفعات باخت هم می شود و سودتان را هم می گیرید! وقتی به صورت شانسی هم احتمال بردتان بیشتر است، پس اگر با دقت و درست ترید بزنید، بنابراین احتمال برنده شدنتان، بسیار زیاد است و هر ماه می توانید روی درآمد مسابقه نهنگ طلایی xchief حساب کنید.

بروکری که پول شما را در هر صورت می پردازد!

شاید این تیتر کمی برایتان عجیب باشد و با خودتان فکر کنید که خب، همه بروکرها این کار را انجام می دهند! اما جالب است بدانید که خیر، چنین نیست و بیشتر بروکرها، در مواقع حساس و شرایط خاص، پول های درشت را به راحتی نمی توان از آن ها برداشت کرد. حتی مشهورترین بروکرهایی که تاکنون شاید اسمش را شنیده اید! در مبالغ پایین اکثر بروکرها گل و بلبل هستند و هیچ مشکل خاصی در پرداخت هایشان ندارند؟، اما کافیست پول شما مبلغ بزرگی باشد و شما هم بتوانید هر ماه پولتان را رشد دهید. بروکرها در مبالغ سنگین، هر بهانه ای را خواهند آورد که پول شما به شما ندهند. این موارد برای عموم تریدرها شاید اصلا قابل درک هم نباشد.

نکته مثبت بروکر ایکس چیف، از زمان آغاز فعالیتش این بوده که در هر شرایطی، پول تریدرها را می پردازد و این تجربه را در طی سال های اخیر به ما داده که ایکس چیف، انتخاب اولمان برای سرمایه های سنگین باشد. هرگز مشکل عدم پرداخت در مواقع خاص را نداشته و این مورد، برای محدود بروکرهایی که پول های خیلی بزرگی دارند و می توانند از بازار سود بگیرند، مهم ترین اولویت است.

اگر در گذشته با بروکرهای ضعیف کار کرده باشید، کاملا متوجه تفاوت اساسی بروکر فارکس چیف با آن ها خواهید شد و این مورد را کاملا لمس خواهید کرد که یک بروکر بزرگ و قوی، چقدر می تواند روی آرامش خیال یک تریدر تاثیرگذار باشد.

پیشنهاد ما همیشه این بوده که با بروکرهایی کار کنید که در رده های بالای جدول مقایسه بین بروکرها در سایت هشتصد، قرار دارند.

پیشنهادات جذاب معاملاتی اختصاصی در بروکر ایکس چیف

بروکر ایکس چیف به خاطر شرایط خاصی که ایجاد کرده، فرصت های بی نظیری را در اختیاری گروه های فعال فارکسی، مانند وب سایت هشتصد قرار داده که بتوانیم برخی از خدماتمان را در بستر این بروکر پیاده کنیم تا نفع درآمدی پرپتانسیلی را به شما، مخاطبان عزیز برسانیم. پیشنهاد می شود با کلیک بر روی دکمه زیر، از خدمات اختصاصی ما بر روی بروکر فارکس چیف، مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *